PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گپی با دوستان ...

Mr.sarrowless
2010-09-09, 04:23
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران گرامی.

بی غم هستم عضو کوچکی از خانواده بزرگ شاپ کیپر که به امید خدا مدتی طولانی در خدمتتون هستم.

همیشه ایده های نو با استقبال خوبی روبرو میشند ، منظورم شاپ کیپر هست ... بنظر من شاپ کیپر یک رسانه مستقل و بی همتا در زمینه فروشگاه های اینترنتی هست . تا قبل از تولد شاپ کیپر هیچ کس شاهد مرجعی برای فروشگاه داران اینترنتی نبوده اما با تولد شاپ کیپر بنظر من انقلابی در زمینه تجارت الکترونیکی و فروشگاه داری اینترنتی شد ، من خودم بار ها و بار ها مشکلاتی برایم پیش آمده و دوستان شاپ کیپری مشکلم را حل کردند و یا نیاز به یک مشاوره دوستانه بدور از در نظر گرفتم مادیات رو داشته ام دوستان لطف کردند و درخواست های من رو بدون هیچ چشم داشتی ب پاسخ دادند .

سخن کوتاه کنم ...

دیدم بخش آموزش های کاربردی طراحی های گرافیکی سایت خیلی سوت و کور هست تصمیم گرفتم یک سر و سامانی به بخش بدهم و این مهم به انجام نمیرسد مگر با کمک و مساعدت شما سروران ، پس همینجا از تمامی دوستانی که در زمینه گرافیک و طراحی تجربه کافی دارند در خواست میکنم تا کمک کنند تا این بخش را مانند سایر بخش های شاپ کیپر پر بار کنیم.

منتظرتان هستیم...

با سپاس بی غم

Reza
2010-09-09, 10:28
با سلام و تشکر جناب بی غم بابت ابراز لطفی که فرمودین:x
امیدوارم این بخش با فعالیت خوب شما و حمایت کاربران به یکی از بخش های فعال تبدیل بشه .

موفق و موید باشید .