PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیش پرداخت سيستم هاي واسطه خرید پستی و فروش پستي

ALONE
2010-09-11, 01:18
سلام ببخشید من میخواستم که بایکی از این سیستمهای خرید پستی قرار داد ببندم توی شرایط قرار دادشون نوشتن به صورت کلی میگم:100هزار تومن یک ساله با 5% سود

بعد نوشته که شما باید مبلغ 50 هزار تومن به شرکت پستی منطقه خودنو بپردازید میخواستم بدونم منظورشون چیه ؟؟؟؟ یهنی من به جز اون 100 هزار تومن باید 50 هزار تومن دیگه هم بپردازم که بشه 150 هزار تومن؟؟؟ یا با همون 50 هزار تومن میشه 100 هزار تومن؟؟؟؟

خیلی ممنون::::موفق باشید::

b.tavakkoli
2010-09-11, 01:44
سلام،
شما هر سرویسی با هر کامزد و مبلغی که بگیرید آخر اون پنجاه تومان را باید به حساب پست منطقه واریز کنید.
از هر جایی هم سرویس پستی بگیرید همین هست، ظاهرا قانون جدید پست برای فروشگاه‌هایی هست که تازه قرار داد می‌بندند.

payegan
2010-09-11, 02:21
سلام ببخشید من میخواستم که بایکی از این سیستمهای خرید پستی قرار داد ببندم توی شرایط قرار دادشون نوشتن به صورت کلی میگم:100هزار تومن یک ساله با 5% سود

بعد نوشته که شما باید مبلغ 50 هزار تومن به شرکت پستی منطقه خودنو بپردازید میخواستم بدونم منظورشون چیه ؟؟؟؟ یهنی من به جز اون 100 هزار تومن باید 50 هزار تومن دیگه هم بپردازم که بشه 150 هزار تومن؟؟؟ یا با همون 50 هزار تومن میشه 100 هزار تومن؟؟؟؟

خیلی ممنون::::موفق باشید::

با سلام بله دوست عزيز

همان طور دوست ديگرمون هم اشاره كردند اين قانون جدید پست برای فروشگاه‌هایی هست که تازه معرفي مي شوند هست .

توضیح راجع به هزینه فعال سازی در واحد قبول پستی:

طبق دستورالعمل جدید اداره کل پست مستقیم، فروشگاههای فعال در کلیه سیستمهای پستی، مبلغ 50 هزار تومان باید به حساب اداره پست مبداء واریز نمایند که این مبلغ می تواند توسط شما به حساب بانکی اداره پست استان مربوطه واریز بشه و يا شما می توانید جهت سهولت و تسریع در انجام کار ، مجموع مبلغ را به حساب شركت طرف قرارداد واریز كنيد تا اونها هزینه فعال سازی را به حساب اداره پست استان مربوطه واریز كرده و تمامی امور مربوط به معرفی شما به پست را اجرا كنند . البته بستگي به روال كاري هر شركت داره

با تشكر