PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي سيستم پستي بازيران Baziran

shop-search
2010-09-11, 01:18
همه چيز در مورد سيستم واسطه پستي بازيران

دوستان قبل از هر چيز براي عقد قرارداد با بازيران حتما سوالات خود را با تماس با پشتيباني بازيران مطرح سازيد تا بعد ها دچار مشكل به خاطر برخي محدوديت هاي اين سيستم نشويد. (فعلا ترجيه مي دهم اين محدوديت ها رو بيان نكنم.چون ممكنه باعث تخريب اين سرويس پستي شود.) با آرزوي موفقيت براي اين سيستم پستي

http://www.baziran.com/Images/HomePage/Logo.gif (http://www.baziran.com/Images/HomePage/Logo.gif)

اعتبار بازیران در چیست ؟
4 سال فعالیت در زمینه تجارت اینترنتی و پیشرو در سرویس های جدید
دارای ارتباط نزدیک با بانک سامان www.sb24.com (توصیه بانک سامان جهت افتتاح فروشگاه در بازیران برای اشخاص حقیقی) (http://www.sb24.com/)
دارای ارتباط نزدیک با پرداخت الکترونیک بانک سامان www.sep.ir (بنر بازیران در وب سایت رسمی ) (http://www.sep.ir/)
طرف قرار رسمی با پست جمهوری اسلامی ایران (http://www.postdm.post.ir/HomePage.aspx?TabID=8580&Site=postdm.post&Lang=fa-IR)
دارای رنک 4 گوگل
ویژگی ها وامکاناتی فروشگاه شما خواهد داشت :
دریافت کالاهای فروش رفته شما درب منزل شما و ارسال آن برای مشتری های شما در تمام نقاط ایران
ارسال کالا از طریق پیک برای تهرانی ها به صورت رایگان و در کمتر از 24 ساعت
دریافت وجه کالا از مشتری بصورت آنلاین و یا در هنگام تحویل کالا
انتقال وجه به حساب شما 48 ساعت پس از دریافت کالا توسط مشتری
تصویه حساب وجه هر کالا بصورت جداگانه فقط 48 پس از تحویل دادن کالا به خریدار
امکان اضافه کردن نامحدود کالا با فضای میزبانی نا محدود
قرار گرفتن لینک محصولات شما در ردیف های بالای موتور های جستجو
امکان ارتباط آنلاین با مشتریان خود
پشتیبانی قوی و پاسخگو و مشاوره رایگان جهت فروش بهتر محصولات خود
امکان عرضه کالا های شما بصورت قیمت ثابت و یا حراجی
ارسال ایمیل و sms به شما در هنگام فروش کالا
عرضه هم زمان کالاهای شما در وب سایت بازیران علاوه بر فروشگاه شما بدون هزینه اضافه و یا کارمزد اضافه
امکان قراردادن سیستم ارسال رایگان برای محصولات خود جهت جذب مشتری
محیطی ساده و راحت برای شما و مشتریان شما جهت خرید و فروش کالا با راهنما به صورت فیلم
برتری ما نسبت به سایرین :
هزینه پایین افتتاح فروشگاه . بازیران : 20 هزار تومان ، سایرین : 150 هزار تومان به بالا
تصویه حساب به صورت کالا به کالا فقط 48 ساعت پس از تحویل کالا به خریدار
کارمزد کمتر نسبت به سایرین : بازیران 1% ، سایرین : از 5% به بالا
ارسال رایگان کالا در تهران توسط پیک بازیران
پرداخت آنلاین امن بازیران با همکاری بانک سامان با سیستم برگشت وجه
پرتال فروشگاهی حرفه ای و پیشرفته با گروه پشتیبانی قوی و پاسخ گو
شرایط ایجاد فروشگاه در بازیران:
دارا بودن کارت عابر بانک (ATM) بانک سامان
تکمیل فرایند ایجاد فروشگاه و پرداخت آنلاین هزینه راه اندازی فروشگاه

مقایسه بازیران با سایرین : http://www.baziran.com/shop/

http://www.baziran.com/Images/HomePage/Logo.gif (http://www.baziran.com/Images/HomePage/Logo.gif) http://www.baziran.com/Images/shopadd/market.png (http://www.baziran.com/Images/shopadd/market.png) http://www.baziran.com/Images/shopadd/pardakht.png (http://www.baziran.com/Images/shopadd/pardakht.png)

دوستان مقايسه اين فروشگاه با سايرين رو ببينيد. حتما ببينيد!!!
**** مهم: ولي زود تصميم نگيريد.

http://www.baziran.com/shop/ اين هم لينكش.

بابت تشكرتون ممنونم.

shop-search
2010-09-11, 02:42
من تازه متوجه شدم كه چرا هيچ كس موضوعي در اين مورد نزد.
چون واقعا اصلا معلوم نيست سايت رو براي چي طراحي كردن.
1 ساعت بايد تو سايت بگردي تا قرارداد نامه رو پيدا كني.

birdco
2010-09-12, 13:41
من اين سايت رو از روز اول طراحي ميشناسم . مشكليش همين تو در تو بودنه . براي خوندن هر چيزي اول بايد ثبت نام كني . مدعي ebay در ايرانه ولي خب فكر كنم نشه ( نه اينكه نتونه ) من چند تا كالا براي نمونه گذاشتم ولي اثري نداشت . سيستم پستي هم اميدوارم جواب بده . ولي نرخشون عجيبه . پست 50هزار تومن ميگيره ، اين سايت 60هزار تومن . دليل؟

Reza
2010-09-13, 19:21
این سایت یکی از خدمات زیر محموعه بانک سامان هست اما طی آخرین اطلاعی که دارم هنوز کار اصلیشون و تمرکز واقعیشون رو روی سایت نذاشتن . به خاطر همین به عنوان یک سرویس جانبی بهش نگاه میکنن و شاید دلیلش همینه که زیاد کاربر پسند طراحی نشده!

shop-search
2010-09-16, 00:44
ولي اگر واقعا اينجوري باشه كه تو قرارداد نوشتن فكر كنم با اين اوضا اگر خوب كار كنند 90% بازار كار تجارت الكترونيك (سرويس خريد در محل) رو به خاطر اعتبار بسيار بالاي بانك سامان ميگيرند. و اون 9 سرويس خريد پستي ديگر را خيلي زود محو ميكنند.
دست نميگم؟

Reza
2010-09-17, 23:09
این سایت و سیستم خیلی وقته که فعاله فکر کنم حدود شش سالی هست که سایتشون آپ هست اما تا الان سرویس و تبلیغات چشمگیری رو ازشون شاهد نبودیم .
یکی از دوستان میگفت این سیستم یکی از سرویس های شکست خورده مجموعه بانک سامان محسوب میشه و به همین دلیل زیاد روش مانور نمیدن!!!

Reza
2010-09-19, 22:11
این سایت و سیستم خیلی وقته که فعاله فکر کنم حدود شش سالی هست که سایتشون آپ هست اما تا الان سرویس و تبلیغات چشمگیری رو ازشون شاهد نبودیم .
یکی از دوستان میگفت این سیستم یکی از سرویس های شکست خورده مجموعه بانک سامان محسوب میشه و به همین دلیل زیاد روش مانور نمیدن!!!
این مورد رو امروز توی پورتال جدید سایت بانک سامان دیدم که برام جالب بود : http://www.portal.sb24.com/lang-fa/Online-Shop-Initiation-for-Individuals/default.bs
البته داخل همون صفحه آدرس ایمیل پشتیبانی هم اشتباه نوشته شده! ;)

safieh
2010-09-21, 10:39
من حدود یک ماه پیش عضو بازیران شدم وچند تا کالا هم ازش خریدم وبه نظرم مشکلی نداشتوشماها تا حالا ازش خرید کردین؟:d

shop-search
2010-09-23, 10:46
من با بازيران تماس گرفتم با گفته هاي خودشون و نرخ اعملياتي سايتشون و با پشتيباني خوبشون جايي براي ترديد نمي مونه براي تغيير سرويس دهنده سايتم.
چون همه جوره به نظر خيلي خيلي خوب مياد. فقط معرفي به پست 2 هفته هستش اون هم ميگذره.

دوستان اگر نظري داريد بگيد. چون 2 نفر ديگه هم ميخوان قرارداد ببندند.
موفق و پيروز باشيد.

blazer
2010-09-26, 13:34
مرسی از اطلاعاتی که دادین
من به این سایت رفتم چیز جالبی که باسه من داشت این سیستم پرداخت امن شون است ، که از رو Ebay ورداشتن ، کار خوبیه مخصوصا باسه من که کالاهامو از اینترنت می خوام ارسال کنم ، خیلی کمک می کنه که با اطمینان ازم خرید کنن.
البته من رو این حساب که از محصولات بانک سامان بهش اطمینان کردم فعلا هم که خوب کار می کنه

hamidtbt
2010-09-26, 14:35
پنل 20 تومانیش که دامین نداره یعنی زیر مجموعه بازیران میشیم . اختصاص آدرس "اسم فروشگاه شما/www.baziran.com/shop" به فروشگاه شما و پنل 90 تومانیش که با پرداخت 60 تومان به پست کلا میشه 150 تومان . خوب آدم توی پارس پیک 100 تومان میده و یک فروشگاه حرفه حدود 30 تومان و یک هاست و دامین 10 تومان کلا میشه 140 تومان پس 10 تومان به ضررمون هست اگه توی بازیران عضو بشیم. این از نظر مالیش بود

از نظر اعتبارش خوب یه جورایی زیر مجموعه بانک سامانه اینش برتری داره نسبت به بقیه.

اما همه میدونند پارس پیک با اینکه یک شرکت خصوصی هست ولی واقعا قیمتهاش خیلی خوب هست و پشتیبانی خوبی هم داره.

تازه این پول میگره ادرس سایتمون باید درس "اسم فروشگاه شما/www.baziran.com/shop" اینجوری باشه هموار که رایگان آدرس سایت مثل وبلاگ هستش www.yourname.hamvar.com بازم رایگان همواره خیلی بهتره در باره پنل 90 تومانیش خوب گفتم پارس پیک بگیرم خیلی بهتره.

به نظر من فعلا همون پارس پیک بهتره با تشکر از بقیه دوستان که نظر دادند.

Reza
2010-09-26, 15:08
خوب آدم توی پارس پیک 100 تومان میده و یک فروشگاه حرفه حدود 30 تومان و یک هاست و دامین 10 تومان کلا میشه 140 تومان پس 10 تومان به ضررمون هست اگه توی بازیران عضو بشیم. این از نظر مالیش بود
هزینه سیستم پارس پیک : 100 هزار تومان
هزینه معرفی به پست : 50 هزار تومان
ثبت دو عدد دامنه : حد اقل 10 هزار تومان
100 مگ هاست مناسب : حداقل 20 هزار تومان
فروشگاه ساز حرفه ای : حداقل 120 هزار تومان
کل هزینه : حداقل 300 هزار تومان

شما چجوری حساب کردی شد 140 :-?

hamidtbt
2010-09-26, 18:17
هزینه سیستم پارس پیک : 100 هزار تومان
هزینه معرفی به پست : 50 هزار تومان
ثبت دو عدد دامنه : حد اقل 10 هزار تومان
100 مگ هاست مناسب : حداقل 20 هزار تومان
فروشگاه ساز حرفه ای : حداقل 120 هزار تومان
کل هزینه : حداقل 300 هزار تومان

شما چجوری حساب کردی شد 140 :-?

توی خوده سایت پارس پیک که زده سالیانه 10 درصد کم میکنه 50 تومان میگره + 50 تومان پست که برای همه سیستم ها است
پس 100 تومان سالیانه تا اینجا.
توی سایت مگفا (http://www.megfa.tk) دامنه ir 3900 تومان میفروشه + فضای نامحدود هاست و پهنای باند 250 گیگ ماهیانه 5200 تومان +دامنه رایگان info

فروشگاه ساز نوین دیتا (http://www.novindata.net/) نسخه ویژش که امکانات یک فرشوگاه خیلی خوب را داره 30 تومان و پیشرفتش 60 تومان
که من 30 تومانیش را میخوام بخرم

یکبار ریر هزینه ها میزنم

پنل خرید پستی 100 تومان سالیانه
هاست ماهانه همراه دامنه رایگان info +دامنه سالانهir تومان 9100
فروشگاه ساز 30 تومان
کلا 139100

تازه 900 تومان کمتر شد من نمیدونم شما از کجا فروشگاه ساز و هاست را به این گرونی میخرید

Reza
2010-09-26, 19:31
توی خوده سایت پارس پیک که زده سالیانه 10 درصد کم میکنه 50 تومان میگره + 50 تومان پست که برای همه سیستم ها است
پس 100 تومان سالیانه تا اینجا.
توی سایت مگفا (http://www.megfa.tk) دامنه ir 3900 تومان میفروشه + فضای نامحدود هاست و پهنای باند 250 گیگ ماهیانه 5200 تومان +دامنه رایگان info

فروشگاه ساز نوین دیتا (http://www.novindata.net/) نسخه ویژش که امکانات یک فرشوگاه خیلی خوب را داره 30 تومان و پیشرفتش 60 تومان
که من 30 تومانیش را دارم .

یکبار ریر هزینه ها میزنم

پنل خرید پستی 100 تومان سالیانه
هاست ماهانه همراه دامنه رایگان info +دامنه سالانهir تومان 9100
فروشگاه ساز 30 تومان
کلا 139100

تازه 900 تومان کمتر شد من نمیدونم شما از کجا فروشگاه ساز و هاست را به این گرونی میخرید
بحث جالبی شد!
پارس پیک رو بله حق با شماست ، اگه پنل 50 تومنیش رو کسی تهیه کنه که 10 درصد کارمزد داره فرمایشات شما متین هست .
در مورد سایت مگفا هم به نظر شما کسی که هاست نامحدود رو میده 50 تومان و دامنه رو با اون قیمت ثبت میکنه ، چرا خودش از دامنه و هاست رایگان استفاده میکنه و برای خودش یک سایت با دامنه و طراحی اختصاصی آماده نمیکنه :-? به نظر شما این عادی هست !؟
در مورد اون فروشگاه سازی رو هم که لینک دادین چون دمو رو هنوز قرار ندادن نمیتونم نظر قطعی بدم اما همین که قالبشون رو از روی سایت شرکت نگاه روشن پارس الگو برداری کردن ;) معلومه که در مورد فروشگاه ساز هم ابتکار عملی از خودشون نشون ندادن و خودشون برنامه نویس اون نبودن . ضمن اینکه فروشگاه سازهای رایگانی مثل کامرس هستن که امکانات مورد نیاز هر فروشنده ای رو برطرف میکنن اما باتوجه به ساختاری که دارن نمیشه ازون ها به عنوان فروشگاه ساز حرفه ای نام برد !

این هم جوابیه مواردی که شما فرمودین . اگه مورد دیگه ای هست خوشحال میشم مطرح بفرمایین :)

shop-search
2010-09-26, 20:43
پنل 20 تومانیش که دامین نداره یعنی زیر مجموعه بازیران میشیم . اختصاص آدرس "اسم فروشگاه شما/www.baziran.com/shop" به فروشگاه شما و پنل 90 تومانیش که با پرداخت 60 تومان به پست کلا میشه 150 تومان . خوب آدم توی پارس پیک 100 تومان میده و یک فروشگاه حرفه حدود 30 تومان و یک هاست و دامین 10 تومان کلا میشه 140 تومان پس 10 تومان به ضررمون هست اگه توی بازیران عضو بشیم. این از نظر مالیش بود

از نظر اعتبارش خوب یه جورایی زیر مجموعه بانک سامانه اینش برتری داره نسبت به بقیه.

اما همه میدونند پارس پیک با اینکه یک شرکت خصوصی هست ولی واقعا قیمتهاش خیلی خوب هست و پشتیبانی خوبی هم داره.

تازه این پول میگره ادرس سایتمون باید درس "اسم فروشگاه شما/www.baziran.com/shop" اینجوری باشه هموار که رایگان آدرس سایت مثل وبلاگ هستش www.yourname.hamvar.com بازم رایگان همواره خیلی بهتره در باره پنل 90 تومانیش خوب گفتم پارس پیک بگیرم خیلی بهتره.

به نظر من فعلا همون پارس پیک بهتره با تشکر از بقیه دوستان که نظر دادند.

ولي من با تماسي كه گرفتم و پرسيدم گفتند شما با خريد پنل از ما لينك خريد به شما تعلق ميگيرد./
و مي توانيد مثل باقي فروشگاه ها ، فروشگاهي مجزا داشته باشيد./

اين مبحث شما صحيح نيست كه لينك سايت وبلاگي مي شود.
نه به صورت hamvar مي شود نه به صورت زير مجموعه بازيران.
و هيچ هزينه جدايي ندارد./

shop-search
2010-09-26, 20:50
من هيچ اطلاعي از فروشگاه بازيران ندارم و نميخوام كسي فكر كنه دارم در موردش تبليغ ميكنم چون سيستم فعلي بنده فرستنده است.
به كسي هم پيشنهاد نميكنم كدوم سيستم رو بگيره.
فقط فرستنده نگيرد.
+++++++++
حالا اين ها به كنار.
از قرارداد من فقط 15 روز ديگه باقي مونده.
و فعلا انتخاب اول من با شرايطي كه وجود داره بازيران هستش.
چون با خريد پستي و انلاين و اطمينان و فروش تبليغاتي و ..... با هزينه 50.000 پست كلا ميشود 80.000 تومان.
نه به خاطر قيمت اين سيستم. بلكه به خاطر اطمينان و به روز رساني هاي سايت.

hamidtbt
2010-09-26, 22:02
بحث جالبی شد!
پارس پیک رو بله حق با شماست ، اگه پنل 50 تومنیش رو کسی تهیه کنه که 10 درصد کارمزد داره فرمایشات شما متین هست .
در مورد سایت مگفا هم به نظر شما کسی که هاست نامحدود رو میده 50 تومان و دامنه رو با اون قیمت ثبت میکنه ، چرا خودش از دامنه و هاست رایگان استفاده میکنه و برای خودش یک سایت با دامنه و طراحی اختصاصی آماده نمیکنه :-? به نظر شما این عادی هست !؟
در مورد اون فروشگاه سازی رو هم که لینک دادین چون دمو رو هنوز قرار ندادن نمیتونم نظر قطعی بدم اما همین که قالبشون رو از روی سایت شرکت نگاه روشن پارس الگو برداری کردن ;) معلومه که در مورد فروشگاه ساز هم ابتکار عملی از خودشون نشون ندادن و خودشون برنامه نویس اون نبودن . ضمن اینکه فروشگاه سازهای رایگانی مثل کامرس هستن که امکانات مورد نیاز هر فروشنده ای رو برطرف میکنن اما باتوجه به ساختاری که دارن نمیشه ازون ها به عنوان فروشگاه ساز حرفه ای نام برد !

4500
این هم جوابیه مواردی که شما فرمودین . اگه مورد دیگه ای هست خوشحال میشم مطرح بفرمایین :)

1-درمورد فروشگاه ساز من حرفه ای نیستم و شما اطلاعاتتون زیادتره و من فقط به خاطر امکاناتش گفتم و درمورد کپی بردارش چیزی نمیدونم. ولی اون امکانات که 30 تومان می ارزه.
2- در مورد هاست مگفا هم نمایندگی بایت انگلیس را داره و اگرم بهش اعتماد ندارید خوب مشهد هاست هم 500 مگابایت فضا را ماهانه 8000 تومان میده و اگرم سالانه بگیری 60000 تومان میده و دامنه ir هم 5200 تومان میده. تا اینجا هاست و دامنه 18200 تومان.

بازم با این حساب پنل پارس پیک ارزونتره

خوب 10 تومان به 140 تومان که قبلا گقته بودم شما اضافه کنید کلا 150 تومان میشه که اگر بخواهی از بازیران بگری فقط پنلش 90 تومانیش با هزینش پستش 150 تومان میشه. من فقط نظرم دادم . مثل بقیه کاربران که نظر میدن ماهم هنگام خرید ازشون استفاده میکنم . بازم اگه بحث ادامه داشته باشه خیلی خوبه چون باعث پیشرفت همه میشه.

در ضمن من از پشتیبانی مگفا پرسیدم و ایشون هم این جواب را داد

ma domainemon free nist
: .tk ro khridim
salane 6.68$ polesho midim
va domaine .info ham darim
va hoste ma ham cpnele
hast
http://icydownload.info ham ma mizbani mikonim
plan 1 ma ro gereftand
4500

hamidtbt
2010-09-26, 22:28
ولي من با تماسي كه گرفتم و پرسيدم گفتند شما با خريد پنل از ما لينك خريد به شما تعلق ميگيرد./
و مي توانيد مثل باقي فروشگاه ها ، فروشگاهي مجزا داشته باشيد./

اين مبحث شما صحيح نيست كه لينك سايت وبلاگي مي شود.
نه به صورت hamvar مي شود نه به صورت زير مجموعه بازيران.
و هيچ هزينه جدايي ندارد./

توی سایت بازیران زدن پنل 20 تومانیش با دامنه "اسم فروشگاه شما www.baziran.com/shop
پس باید بهشون بگید که توی سایتشون بزنند که پنل 20 تومانیش با هر دامنه ای جدا می باشد.
ا

hamidtbt
2010-09-26, 22:50
به نظرم یک تاپیک جداگانه ای بزنید درباره مقایسه سیستم های خرید پستی و هرکسی خواست مقایسه ای انجام بده فقط توی اون تاپیک انجام بده اینجوری خیلی با حال میشه و مثل این بحثی داریم میکنیم تاپیک داغی میشه

shop-search
2010-09-27, 11:19
1-
مشهد هاست هم 500 مگابایت فضا را ماهانه 8000 تومان میده و اگرم سالانه بگیری 60000 تومان میده و دامنه ir هم 5200 تومان میده. تا اینجا هاست و دامنه 18200 تومان.

بازم با این حساب پنل پارس پیک ارزونتره

خوب 10 تومان به 140 تومان که قبلا گقته بودم شما اضافه کنید کلا 150 تومان میشه که اگر بخواهی از بازیران بگری فقط پنلش 90 تومانیش با هزینش پستش 150 تومان میشه.

در ضمن من از پشتیبانی مگفا پرسیدم و ایشون هم این جواب را داد

4500

دوست عزيز بازيران با احتساب 50.000 هزينه پست كلا مي شود 80.000 حتي با 20.000 پنل مجزا.
در ضمن حق با شماست www.baziran.com/shop (http://www.baziran.com/shop) اينجوري مي شود و اين امر به خاطر تبليغات رايگاني است كه داخل خود سايت بازيران انجام مي شود و اين امر براي اولين بار در ايران به كار گرفته شده./
كار جالبي هستش و براي جستجو كالاي مورد نظر مي توانيد داخل صفحه اصلي به دنبال كالاي خود جستجو كنيد./

و نكته ديگر اينكه شما مي توانيد يك سايت مجزا با لينك خريد مستقيم داشته باشيد. ولي نمي توانيد يك دامين جدا براي سبد خريد خود داشته باشيد ( منظور دامين براي قسمت فروش كالا)

و در آخر هنوز نمي دانم....

جايي از فروش محصولات كپي رايت هست؟؟؟
سريال - فيلم-محصولات زيرنويس و بازي كپي براي فروش مجاز است؟
يعني فروش اين محصولات ممنوع هست؟؟؟؟؟

hamidtbt
2010-09-27, 11:25
خوب اقا منم همین را از اول گفتم که پنل 20 تومانیش این مشکل را داره و اگرم بخواهیم پنل 90 تومانیش را بگیریم با قیمتهایی که گفتم پارس پیک هم معروفتره و هم ارزونتره به حساب میاد بازم تشکر از شما که جواب دادید

shop-search
2010-09-28, 18:58
1-
خوب 10 تومان به 140 تومان که قبلا گقته بودم شما اضافه کنید کلا 150 تومان میشه که اگر بخواهی از بازیران بگری فقط پنلش 90 تومانیش با هزینش پستش 150 تومان میشه.
4500

سلام دوست عزيز قصد ادامه دادن و بحث اضافي در مورد اين موضوع ندارم ولي شما اينجا گفتيد مي شود 150.000 تومان.
بعد هم ميگيد بازيران مي شود 90.000 كه اين طور نيست و كلا مي شود 80.000 تومان.
در ضمن پارس پيك كي گفته كلا 100.000 تومان؟
با احتساب هزينه پست مي شود 150.000 تومان با فروش آنلاين مي شود 165.000 كه محدوديت فروش محصول هاي خاصي را دارد كه در اين مورد بحث نميكنيم.
و اينكه پارس پيك 150.000 ميگيرد تبليغي براي شما نميكند هيچ. تبليغ هم بايد برايشان بكنيد.
و هزينه فاكتور هاي پارس پيك كه در طول سال بسيار زياد است ( 90% براي شهرستاني ها)
كارمزد پارس پيك 10% براي اقساطي و 5% براي ساليانه است ولي بازيران بدون قيد و شرط كارمزد 1% ميگيريد.

پارس پیک هم معروفتره و هم ارزونتره به حساب میاد
خيلي كس ها و شركت ها معروف بودن مثل پرداخت كه باعث شد .... و ايران ماركت كه جدا شدن و .... و پيك ايران كه چند سال .... خوب از اين ها بگذريم.
در كل بايد بگم اين سايت به خاطر اعتبار بانك سامان هم شده از 12 سرويس پستي ديگر 95% برتري دارد./

در اين صورت باز هم ميگوييد پارس پيك؟؟؟

نظر شما چيه دوستان؟

اگر من اينقدر اصرار بر اين دارم كه از بازيران طرفداري مي كنم به خاطر اينكه كمتر از 2 هفته ديگه مونده تا اتمام قراردادم مونده و براي قرارداد با يكي از 12 سرويس دهنده بايد يكي را انتخاب كنم.
انتخاب اول من بازيران است مگر اينكه برتري ديگري از سرويس دهنده ديگر ببينم.
فعلا 80% بازيران انتخاب اول من است./

birdco
2010-09-28, 21:52
صلاح مملكت خويش خسروان دانند
من اينها رو پيشنهاد ميدم : ايران ماركت سنتر ، رايارا و پايگان . با هر سه كار كردم و راضي هستم . تسويه به موقع و پشتيباني خوب .

hamidtbt
2010-09-28, 21:54
سلام دوست عزيز قصد ادامه دادن و بحث اضافي در مورد اين موضوع ندارم ولي شما اينجا گفتيد مي شود 150.000 تومان.
بعد هم ميگيد بازيران مي شود 90.000 كه اين طور نيست و كلا مي شود 80.000 تومان.
در ضمن پارس پيك كي گفته كلا 100.000 تومان؟
با احتساب هزينه پست مي شود 150.000 تومان با فروش آنلاين مي شود 165.000 كه محدوديت فروش محصول هاي خاصي را دارد كه در اين مورد بحث نميكنيم.
و اينكه پارس پيك 150.000 ميگيرد تبليغي براي شما نميكند هيچ. تبليغ هم بايد برايشان بكنيد.
و هزينه فاكتور هاي پارس پيك كه در طول سال بسيار زياد است ( 90% براي شهرستاني ها)
كارمزد پارس پيك 10% براي اقساطي و 5% براي ساليانه است ولي بازيران بدون قيد و شرط كارمزد 1% ميگيريد.

پارس پیک هم معروفتره و هم ارزونتره به حساب میاد
خيلي كس ها و شركت ها معروف بودن مثل پرداخت كه باعث شد .... و ايران ماركت كه جدا شدن و .... و پيك ايران كه چند سال .... خوب از اين ها بگذريم.
در كل بايد بگم اين سايت به خاطر اعتبار بانك سامان هم شده از 12 سرويس پستي ديگر 95% برتري دارد./

در اين صورت باز هم ميگوييد پارس پيك؟؟؟

نظر شما چيه دوستان؟

اگر من اينقدر اصرار بر اين دارم كه از بازيران طرفداري مي كنم به خاطر اينكه كمتر از 2 هفته ديگه مونده تا اتمام قراردادم مونده و براي قرارداد با يكي از 12 سرويس دهنده بايد يكي را انتخاب كنم.
انتخاب اول من بازيران است مگر اينكه برتري ديگري از سرويس دهنده ديگر ببينم.
فعلا 80% بازيران انتخاب اول من است./

سلام. من در پست قبلی توضیح دادم و گفتم پنلی که توی اول این تایپیک گذاشته بودید برای معرفی بازیران و گفتند بودند خیلی ارزان هست .منم گفتم پنل 20 تومانیش محدودیت دامنه را داره و پنل 90 تومانیش که خود سایت برای هزینه ی پستی زده 60 تومان 150 فقط هزینه پنل خرید پستی میشه و خرید هاست و دامنه و فروشگاه ساز هم اگه بهش اضافه کنیم برای کسی که میخواهد شروع کار کند زیاد است . تازه شما هزینه تبلیغات هم اضافه کنید خوب خیلی زیاد می شود.

ولی برای پارس پیک اگه پنل 50 تومانیش را بگیرید برای شروع کار هزینه هاش کمتر میشه شه.
وگرنه اگه اونهایی که فروشگاه دارند و خرید پستیشون فعال هست و میخواهند سیستم خرید پستیشون را عوض کنند خوب بازیران براشون بهتره.
در اینجا بحث برای کسانی بود که میخواستند شروع کار کنند. در ضمن من نگفتم بازیران سیستمش بد هست فقط از نظر مالیش گفتم .همچنین گفتم از نظر اعتبار بازیران بهتره چون با بانک سامان قرار داد داره .

shop-search
2010-09-29, 16:34
اگه اونهایی که فروشگاه دارند و خرید پستیشون فعال هست و میخواهند سیستم خرید پستیشون را عوض کنند خوب بازیران براشون بهتره.
در اینجا بحث برای کسانی بود که میخواستند شروع کار کنند. در ضمن من نگفتم بازیران سیستمش بد هست فقط از نظر مالیش گفتم .همچنین گفتم از نظر اعتبار بازیران بهتره چون با بانک سامان قرار داد داره .

ممنون دوست عزيز من هم بيشتر منظور ام سر همينموضوع بود كه همه چيز را دارند فقط بايد طرف قرارداد را عوض كنند كه فكر كنم با يكديگر هم عقيده باشيم./

در كل ممنونم ازتون. اميدوارم موفق و پيروز باشيد./

دوستان باز هم راهنمايي كنند ممنون ميشيم.

shop-search
2010-10-08, 18:05
بعد از تماس دوباره با بازيران و سوالاتي كه پرسيدم و جواب هاي ضد و نقيصي كه دادن متوجه شدم اصلا به درد من نميخوره.
محدوديت هاي بسيار زيادي اين سيستم داره كه اصلا به درد بعضي فروشگاه ها و حتي شهرستاني ها نميخورد.
اميدوارم در سيستمشان كمي تغييرات اعمال كنند.

در ضمن هميشه اين رو گفتم و باز هم ميگم. هر ارزاني بي دليل نيست. بازيران شباهت بسيار زيادي به فرستنده دارد اون هم اينكه شفاف نيستند و در آينده پيش رفتي نخواهند كرد. فقط اين رو ميتونم بگم كه دارند از اسم بانك سامان سوئه استفاده ميكنند و براي تبليغات خودشان از آن بهره ميگيرند./

Reza
2010-10-08, 18:19
فقط اين رو ميتونم بگم كه دارند از اسم بانك سامان سوئه استفاده ميكنند و براي تبليغات خودشان از آن بهره ميگيرند./
با کیفیت و سایر مسائل مربوط به بازیران کار ندارم اما باید خدمتتون عرض کنم که این سرویس مستقیما تحت نظر بانک سامان هست و اینکه شما میفرمایین سوء استفاده ای در کار نیست .
البته این سرویس از همون ابتدا هم ضعف ها و کمبودهایی داشته ولی خوب با توجه به حامی که داره به نظر میرسه که میتونه پیشرفت خوبی رو داشته باشه به ظرطی که سرویس ها و امکانات خودش رو بروز بکنه و . . .

p30maps
2010-10-08, 18:38
با کیفیت و سایر مسائل مربوط به بازیران کار ندارم اما باید خدمتتون عرض کنم که این سرویس مستقیما تحت نظر بانک سامان هست و اینکه شما میفرمایین سوء استفاده ای در کار نیست .
البته این سرویس از همون ابتدا هم ضعف ها و کمبودهایی داشته ولی خوب با توجه به حامی که داره به نظر میرسه که میتونه پیشرفت خوبی رو داشته باشه به ظرطی که سرویس ها و امکانات خودش رو بروز بکنه و . . .

من در مورد بازیران با کمک یکی از دوستانم تو بانک سامان، تحقیقاتی کردم و متوجه شدم که مدیر بازیران چند سال خارج از کشور بوده و پس از بازگشت به ایران با ایده ebuy بازیران رو راه اندازی کرده.

از اونجایی که مدیر بازیران از روابط عمومی خوبی برخوردار بوده تونسته با بانک سامان قرار داد امضا کنه

به طور واضح تر، بازیران برای بانک سامان نیست. فقط از درگاه آنها برای تراکنش مالی استفاده میکنه

تو سایت پست مستقیم هم اشارهای به نام بانک سامان نشده. اسم شرکت بازیران بازارسازان فارس هست.

http://www.postdm.post.ir/HomePage.aspx?TabID=8580&Site=postdm.post&Lang=fa-IR

به نظر من بازیران با به کار بردن نام بانک سامان سعی داره از اعتبار آنها استفاده کنه

shop-search
2010-10-08, 19:06
خدمتتون عرض کنم که این سرویس مستقیما تحت نظر بانک سامان هست و اینکه شما میفرمایین سوء استفاده ای در کار نیست .

از اونجایی که مدیر بازیران از روابط عمومی خوبی برخوردار بوده تونسته با بانک سامان قرار داد امضا کنه
به طور واضح تر، بازیران برای بانک سامان نیست. فقط از درگاه آنها برای تراکنش مالی استفاده میکنه
تو سایت پست مستقیم هم اشارهای به نام بانک سامان نشده. اسم شرکت بازیران بازارسازان فارس هست.

http://www.postdm.post.ir/HomePage.aspx?TabID=8580&Site=postdm.post&Lang=fa-IR

به نظر من بازیران با به کار بردن نام بانک سامان سعی داره از اعتبار آنها استفاده کنه

دوست عزيز بايت اطلاع رساني دقيقتان بسيار سپاسگذارم.
من هم ميخواستم همين موضوع را مطرح كنم كه شما فرموديد.
ولي براي تخريب اين سرويس پستي اين كار را نكردم.

پس بهتر است يك توضيح كوچكي بابت اين سرويس پستي خلاف ميل واقعي خودم بدهم.

اين سيستم همان طور كه مي دانيد از نام بانك سامان استفاده كرده. چه به درست و چه به غلط. و از آنجايي كه بين اين دو (شركت بازيران و بانك سامان) قرادادي ثبت شده خيلي راحت ميتوان فهميد كه اين موضوع از چه قرار بوده.
در بندهايي از قرارداد سيستم بازيران تاكيد شده كه فروشگاه داران حتما بايد از كارت هاي بانك سامان استفاده كنند.
اين امر چندين و چندين بار به فروشگاه داران تاكيد شده.

شرایط ایجاد فروشگاه در بازیران:
دارا بودن کارت عابر بانک (ATM) بانک سامان
تکمیل فرایند ایجاد فروشگاه و پرداخت آنلاین هزینه راه اندازی فروشگاه

و از آنجايي كه بانك سامان در برخي شهر ها و استان ها شعباتي ندارد و برخي سرمايه گذاران و فروشگاه داران را به سمت خود كشانده و باعث افتتاح حساب مي شود.
از آنجايي كه حساب اصلي شركت بازيران بانك سامان مي باشد و هرگونه مبلغي كه چه از طريق درگاه شتاب و چه از طريق اداره پست به اين سرويس واريز مي شود وارد حساب بانك سامان (شركت بازيران) ميشود. از اين جهت بانك سامان از يك راه چند سود بسيار مي برد.
هم افتتاح حساب ميكند. هم سرمايه گذاران را به سوي خود مي كشد. هم فروشگاه داران مجبور به افتتاح حساب مي شوند هم تمام مبالغ پستي و آنلاين به حساب بانك سامان واريز مي شود و هم گردش پول اين بانك را در سر تا سر ايران گسترش ميدهد و باعث اين مي شود كه حساب بانكي فروشگاه داران هميشه پر باشد. و از جهتي هم بازيران از اين كار سود مي برد. و با پول ها و مبالغي كه فروشگاه داران به حساب آنها واريز كرده اند مي توانند صاحب سود هاي كوتاه مدت و باند مدت و نيز استفاده از طرح و ايده هاي جديد بانك سامان و نيز وام هاي بسيار زياد شوند.

پس مي توانيد ادامه موضوع را در روز هاي ديگر ببينيد.
و محدوديت هايي كه اين سيستم براي فروشگاه ها دارد.

يك نمونه را اين جا عرض ميكنم. (اين سيستم از جهاتي به ديگر سرويس ها مثل فرستنده شباهت دارد كه شفاف سازي نمي كنند و فقط به دنبال راهي براي گمراهي افراد مي گردند)

برتری ما نسبت به سایرین : http://www.baziran.com/shop
هزینه پایین افتتاح فروشگاه . بازیران : 20 هزار تومان ، سایرین : 150 هزار تومان به بالا
تصویه حساب به صورت کالا به کالا فقط 48 ساعت پس از تحویل کالا به خریدار
کارمزد کمتر نسبت به سایرین : بازیران 1% ، سایرین : از 5% به بالا
اما شما در اين صفحه چيز ديگري خواهيد ديد.

http://www.baziran.com/bazhelp/HelpView.aspx?page=972182608
در صورت عدم مشاهده در سايت بازيران عضو شويد.!!!!

شرح کارمزد

مبلغ کارمزد(ریال) \فروش نرفتن کالا در سایت \فروش رفتن کالا در سایت

1% مبلغ فروش
حداکثر سیصد هزار ریال

يعني تا 30.000 تومان 1% هستش./
ولي وقتي من اولين بار زنگ زدم بازيران از پشتيباني پرسيدم كه بدون قيد و شرط 1% هستش. گفت بله. بدون قيد و شرط 1 درصد . اگر 1% است پس اين چيست؟

ویژگی ها وامکاناتی فروشگاه شما خواهد داشت :
ارسال کالا از طریق پیک برای تهرانی ها به صورت رایگان و در کمتر از 24 ساعت
انتقال وجه به حساب شما 48 ساعت پس از دریافت کالا توسط مشتری
تصویه حساب وجه هر کالا بصورت جداگانه فقط 48 پس از تحویل دادن کالا به خریدار
امکان ارتباط آنلاین با مشتریان خود
عرضه هم زمان کالاهای شما در وب سایت بازیران علاوه بر فروشگاه شما بدون هزینه اضافه و یا کارمزد اضافه
امکان قراردادن سیستم ارسال رایگان برای محصولات خود جهت جذب مشتری
اين جا گفتن عرضه هم زمان کالاهای شما در وب سایت بازیران علاوه بر فروشگاه شما بدون هزینه اضافه و یا کارمزد اضافه ( ولي در زير اين رو گفتن)

شرح کارمزد
مبلغ کارمزد (ریال)
پررنگ کردن عنوان کالا(Bold)\
20،000
کالای ویژه
50،000
عرضه مجدد اتوماتیک
نصف مبلغ ویژگیهای انتخاب شده ضربدر دفعات عرضه مجدد

در اين صفحه گقتند اين سرويس ها رايگان هستند.
http://www.baziran.com/shop/
ولي وقتي عضو شويد اينجا چيز ديگري نوشته شده.
http://www.baziran.com/bazhelp/HelpView.aspx?page=972182608

تفاوت اين دو صفحه مثل زمين تا آسمون مي مونه. هر چيزي صفحه اول گفتن اينجا بر عكسش رو گفتن.

کارمزد سایر خدمات شرح کارمزدمبلغ کارمزد(ریال) ایجاد فروشگاه باURL اختصاصی و سبد خرید
200،000
ارسال کالای فروش رفته در سایت با پیک به هر نقطه تهران فعلاً رایگان
انتقال وجه به حساب سایر فروشندگان5000
نمایش فروشگاه در میان فروشگاهای برتر 500،000
بنر با ابعاد 75*170 در صفحه اول فروشگاه 1000،000

پس تا جايي رسيديم كه فكر ميكنند يا خيلي خيلي زرنگ هستند يا مردم خيلي ....
من اصلا نميخوام تخريب كنم. چون تا چند روز پيش ميخواستم با اين سرويس قرارداد ببندم.
اما حالا ميبينم كه ....
واقعا متاسفم.

ولي هنوز هم محدوديت هاي اين سيستم رو نگفتم تا ديگر بيش از اين باعث ويراني اين سيستم نشويم.

hamidtbt
2010-10-17, 23:05
بعد از تماس دوباره با بازيران و سوالاتي كه پرسيدم و جواب هاي ضد و نقيصي كه دادن متوجه شدم اصلا به درد من نميخوره.
محدوديت هاي بسيار زيادي اين سيستم داره كه اصلا به درد بعضي فروشگاه ها و حتي شهرستاني ها نميخورد.
اميدوارم در سيستمشان كمي تغييرات اعمال كنند.

در ضمن هميشه اين رو گفتم و باز هم ميگم. هر ارزاني بي دليل نيست. بازيران شباهت بسيار زيادي به فرستنده دارد اون هم اينكه شفاف نيستند و در آينده پيش رفتي نخواهند كرد. فقط اين رو ميتونم بگم كه دارند از اسم بانك سامان سوئه استفاده ميكنند و براي تبليغات خودشان از آن بهره ميگيرند./

من فقط قسمت هزینه هاش را دیدم گفتم که بریم پارس پیک بگیریم بهتره ولی شما گفتید ارزونتره باز ممنون که باهم هم عقیده شدیم.
با این اوصاف که شما گفتید اونهایی که میخواهند فقط سیستم پستیشون را عوض کنند کلی باید هزینه بدهند چه برسه کسانی میخواهند کلا یک فروشگاه اینترنتی راه بیاندازند .

amirgh
2010-10-18, 11:38
با سلام به دوستان عزیز
من امیر غفاری از کارکنان سایت بازیران هستم
ابتدا می خواستم از تمام دوستان برای این بحث جالب تشکر کنم و جهت روشن شدن مطلب خواستم توضیحاتی خدمت شما عرض کنم :

1 - در رابطه با ارتباط بازیران با بانک سامان همانطور که از لینک مستقیم بانک سامان به سایت بازیران ، و همچنین بنر بازیران در سایت پرداخت الکترونیک بانک سامان و سیستم پرداخت امن بازیران -سامان مشخص است
سایت بازیران دارای رابطه نزدیک و تنگاتنگی با بانک سامان می باشد.

2- در رابطه با کارمزد عرضه کالا در بازیران ، عرضه کالا در بازیران چه برای صاحبان فروشگاه در بازیران چه کاربرانی که فاقد فروشگاه هستند ، کاملا رایگان است
متسفانه اشتباهی که دوست ما کردند که مسلما از نقص ما در توضیح مطلب در سایت ناشی شده است در رابطه با کارمزد عرضه ویژه کالا در بازیران بوده است ، عرضه ویژه بازیران را می تواند با آنچه به عنوان ستاره در سایت های آگهی ارائه می شود مقایسه کرد ، به این شکل که اگر فروشندگانی تمایل داشته باشند که کالاهای آنها بصورت ویژه در سایت بازیران نمایش داده شود می توانند با استفاده از این ویژگی ها به عرضه ویژه کالا خود در بازیران اقدام کنند.
مسلم است اگر جهت عرضه ویژه کارمزدی دریافت نشود دیگر تفاوتی بین کالاهای ویژه و ساده قابل تصور نیست همانطور که اگر در سایت های آگهی، ستاره ها بصورت رایگان ارائه شود دیگر تفاوتی بین آگهی ساده و ستاره دار وجود نخواهد داشت.

3- در رابطه با کارمزد تا سقف 30 هزار تومان مطلب صحیح است و اگر غییر از این در جائی اشاره شده اشتباه است لطفا مشخص بفرمائید تا سریعا اطلاح شود، ولی توجه کنید که مبلغ کارمزد 30 هزار تومان باشد و نه قیمت کالا
4- در رابطه با کارمزدهای ایجاد فروشگاه بنده متوجه تناقص که فرمودید نشدم ، جهت روشن شدن مطلب : کارمزد ایجاد فروشگاه ساده 20 هزار تومان ، فروشگاه طلائی 90 هزار تومان و سیستتم ارسال پستی 60 هزار تومان که از این مبلغ 50 هزار تومان به پست پرداخت خواهد شد و 10 هزار تومان کارمزد ارائه پشتیبانی و پیگیری مرسولات پستی است که باور بفرمائید کار سختی هم است.
همچنین سیستم ارسال از طریق پیک در تهران برای تمامی کاربران بازیران فعلا بصورت رایگان ارائه می شود

5- در رابطه با محدودیت های سیستم ، مسلما هر سیستمی دارای محدودیت هایی است ولی فارق از تعصبات کاری با توجه سرمایه گزاری زیادی که در طول 5 سال جهت توسعه بازیران انجام پذیرفته این سایت را در رده متفاوت با رقبا خود قرار داده است، برخی از محدودیت های بازیران ناشی از خدمات ویژه ای است که این سایت جهت فراهم کردن محیطی امن و حرفه ای خرید فروش ایجاد کرده است مسلم است شما جهت پیشگیری از سرقت اتومبیل خود دست به اقداماتی می زنید که می تواند باعث ایجاد برخی محدودیت ها شود.
سرویس هایی مانند پردا خت امن بازیران و سرویس امتیاز دهی بازیران ، خدماتی است که می تواند اطمینان خرید و فروشنده را جهت خرید انیترنتی مطمئن فراهم نمائید
و مسلم است که خریداران ترجیح می دهند در محیطی امن تر خرید کنند تا با ریسک بالا تر .
ولی در نهایت تلاش ما در بازیران افزایش امکانات و فراهم کردن محیطی هرچه ساده تر می باشد ،
و همواره آرزومند راهنمایی ها و انتقادات شما جهت رفع اشکالات می باشیم

6- در رابطه با دوست عزیزمان که با فونت قرمز و واضح فرمودند هر ارزانی بی علت نیست باید عرض کنم که ما ارزون نمی فروشیم دیگران خیلی گرون می فروشن

بنده از اینکه متوجه شدم پاسخگویی صحیحی به شما در تماس با بازیران انجام نگرفته بسیار متاسف شدم و در همین جا از شما از طرف تمامی کارکنان بازیران پوزش می خواهم ، شعار ما در بازیران پاسخگویی سریع به خواسته های مشتریان است و خوشحال می شوم جهت رفع اشکالات ، نواقص کار را به اطلاع سایت بازیران برسانید

در انتها
از آنجا که دوستان ظاهرا علاقه مند به موضوع هستند خواستم توضیحاتی تکمیلی در رابطه با سایت بازیران خدمتتان عرض کنم :
سایت بازیران فارق از بخش فروشگاه ها ، سیستمی است جهت ارائه سرویس خرید و فروش اینترنتی مشتری به مشتری
به این مفهوم که شما بدون صرف حتی یک ریال می توانید کالا خود را در بازیران جهت فروش ارائه نمائید
ارائه سیستم پرداخت امن بازیران - سامان جهت ایجاد بستری برای اطمینان خریدار از دریافت کالا و اطمینان فروشنده از دریافت وجه کالا ایجاد گردیده است
همچنین هر فردی بدون صرف حتی یک ریال می تواند کالای دست دوم یا نو خود را بصورت حراج در بازیران جهت فروش ارائه نماید
سیستم درخواست خرید جهت خریداری ارائه شده که موفق به یافتن کالا مورد نظر خود در اینترنت نشده اند ، این خریداران با اضافه کردن درخواست خرید خود در بازیران فروشندگان یا اشخاصی که این کالا جهت عرضه دارند آگاه می کنند
شعار بازیران با عنوان :
شاید آشغالهای شما جواهرات دیگران باشد
در همین راستا می باشد.
همچنین روش های مختلف ارسال کالا : مانند ارسال از طریق اینترنت : برای فروشندگانی که کالاهای الکترونیک مثل ebook ارائه می کنند
دریافت در محل فروشنده برای فروشندگانی که کالاهای مانند خودرو می فروشند و ارسال از طریق سیستم ارسال پست برای فروشندگانی که کالاهای خود را ارسال می کنند طراحی شده است
سیستم امتیاز دهی بازیران جهت شناختن هرچه بهتر فروشندگان خوب نسبت به سایرین و ایجاد اطمینان در خریدار جهت خرید ایجاد شده است
تالار گفتگو بازیران جهت تبادل نظر خریداران و فروشندگان ایجاد گردیده است.
سیستم ارسال sms و ایمیل جهت راحتی خریداران و فروشندگان جهت آگاهی از تغییرات وضیعیت کالاها و خریدهایشان در بازیران طراحی شده است

masi021
2010-10-19, 16:57
خیلی ممنون از توضیحات جالبی که دادید می خواستم ببینم که چه طوری میشه با پرداخت انلاین شما کار کرد یا دقیق تر بگم این امکان هست که هرکسی بتونه حساب بانکی خود را اضافه کنه و پول کالا ها به حسابش ریخته بشه

v.saeed@gmail.com
2010-10-20, 19:13
با سلام،
من از مشتریان بازایران هستم که میخواستم پاسخ masi را بدم.
ba ozviat dar system pardakhte dar BSPAY baziran shoma faghat bayek kart mitooni inkaro bokoni. Man ghablan mikhastatam baraye shop khodam pardakht dashteh basham, raftam bank amma inghadr madarek khastand ke taheyeh anha sakht bood va monsaref shodam.
Alaan shoma baye karte saman rahat mitooni kalahayat ra beforooshi va pool mid be hesabet.
Tazeh khiale kharidarha ham rahateh chon pool chamnd rooz too hesabe BAZIRAN mimooneh baad be hesabe seller mireh. too in moddat agar kala bar asase gharadad nabasheh pool be hesabe seller nemireh va buyer mitooneh poolesho pas begireh.

Az oon mohemtar PEYKE tehraneshoon kala ra dar kamtar az 24 saat miresooneh, OONAM MAJANI !!!

shop-search
2010-10-22, 15:30
در رابطه با کارمزد عرضه کالا در بازیران ، عرضه کالا در بازیران چه برای صاحبان فروشگاه در بازیران چه کاربرانی که فاقد فروشگاه هستند ، کاملا رایگان است
متسفانه اشتباهی که دوست ما کردند که مسلما از نقص ما در توضیح مطلب در سایت ناشی شده است در رابطه با کارمزد عرضه ویژه کالا در بازیران بوده است

خوب بهتر نيست كارمزد 30.000 را در همان صفحه اول هم درج كنيد؟چون خيلي ها نمي دانند.

در رابطه با کارمزد تا سقف 30 هزار تومان مطلب صحیح است و اگر غیر از این در جائی اشاره شده اشتباه است لطفا مشخص بفرمائید تا سریعا اطلاح شود، ولی توجه کنید که مبلغ کارمزد 30 هزار تومان باشد و نه قیمت کالا

اگر مي شود براي دوستان دوباره توضيح دهيد

شعار بازیران با عنوان :
شاید آشغالهای شما جواهرات دیگران باشد
در همین راستا می باشد.

در رابطه با دوست عزیزمان که با فونت قرمز و واضح فرمودند هر ارزانی بی علت نیست باید عرض کنم که ما ارزون نمی فروشیم دیگران خیلی گرون می فروشن

شعار ما فروشگاه داران هم همين است!!!

حتما يك برتري دارند كه گران مي فروشند. درست نميگم؟

amirgh
2010-10-26, 11:53
دوست عزیز لیست کارمزدهای بازیران در صفحه مربوطه نمایش داده شده است . و سقف 30 هزار تومان برای فروشندگانی است که کالاهایی بالای 30 ملیون تومان به فروش می رسد، صفحه اصلی محلی است برای کلیه کاربران و نه کاربران خاص.

در رابطه با شعار هم امیدوارم دوستان به دنبال مقلطه نباشند ، شعار در رابطه با کالاهایی است که همه ما در منزل خود داریم ولی از آنها استفاده نمی کنیم ، به عنوان مثال من 5 تا فلابی درایو داشتم که اصلا فک نمی کردم به درد کسی بخوره ولی شخصی تو بازیران این درایورها رو از من خرید
پس مطلب برای درخواست خرید بود و نه فروشگاه ها

به هر حال دوستان مقایسه می کنند و بهترین را انتخاب می کنند . بنده جهت پاسخ به چند شبه پست قبلی رو ارسال کردم.
امیدوارم همه به فکر رقابت سالم باشیم و نه تخریب دیگران!
با تشکر

blazer
2010-10-26, 12:02
vala ma ke nafahmidim che shod!!!
yeki mige baziran gerone boro az on yeki bekhar , yeki dege mige chera enghad arzoone boro geronaro bekhar

ghati pati shod :))

migan har kari bokoni mardom ye chizi migan bahal bod :D

m.akbarian
2011-02-14, 11:48
یه سوال ؟ اگه کسی یه فروشگاه آماده ی بی محصول بخره- اونوقت برای تامین محصولاتش از شرکت هایی نظیر باز ایران و یا... باید چی کار کنه؟؟؟

safieh
2011-02-16, 16:37
یه سوال ؟ اگه کسی یه فروشگاه آماده ی بی محصول بخره- اونوقت برای تامین محصولاتش از شرکت هایی نظیر باز ایران و یا... باید چی کار کنه؟؟؟

خوب اگه محصول ندارین واسه چی میخواین فروشگاه بزنید؟

amirabbas
2011-11-14, 10:44
سلام
من با بازیران کار میکنم
کارمزدش از همه سیستمها کمتره فقط 1درصده
سیستم پرداخت امن بانک سامان داره.
هروقت من درخواستی دادم به صورت ایمیل در ساعات اداری همون روز جوابمو دادن.
خیلی وقتها شده پول منو زودتر از تائید اداره پست دادن فقط با یک تماس تلفنی.
قیمت تبلیغاتشم که در صفحه اولش پائینه.
سیستم اطلاع رسانی از طریق پیامک و ایمیل داره که خلی سیستمها ندارن.حتی ایران مارکتم تا 2ماه پیش سیستم اطلاع به فروشنده از طریق پیامکو نداشت الانو نمیدونم
در کل من راضی هستم.
من به جز بازیران با یک سیستم دیگر هم کار کردم که هنوز پول بعضی از سفارشامو نگرفتم ولی در حال حاضر از بازیران راضیم
با تشکر از شما دوستان
www.shanzelizeh.com

amirabbas
2011-11-14, 10:46
سلام
من با بازیران کا میکنم
کارمزدش از همه سیستمها کمتره فقط 1درصده
سیستم پرداخت امن بانک سامان داره.
هروقت من درخواستی دادم به صورت ایمیل در ساعات اداری همون روز جوابمو دادن.
خیلی وقتها شده پول منو زودتر از تائید اداره پست دادن فقط با یک تماس تلفنی.
قیمت تبلیغاتشم که در صفحه اولش پائینه.
سیستم اطلاع رسانی از طریق پیامک و ایمیل داره که خلی سیستمها ندارن.حتی ایران مارکتم تا 2ماه پیش سیستم اطلاع به فروشنده از طریق پیامکو نداشت الانو نمیدونم
در کل من راضی هستم.
من به جز بازیران با یک سیستم دیگر هم کار کردم که هنوز پول بعضی از سفارشامو نگرفتم ولی در حال حاضر از بازیران راضیم
با تشکر از شما دوستان
www.shanzelizeh.com