PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سيستم همكاري در فروش رايگان

payegan
2010-09-11, 14:32
با سلام

سيستم همكاري در فروش رايگان در سيستم خريد پستي پايگان

بنا به درخواست فروشگاه هاي عضو ، پايگان اين امكان رو براي فروشگاه هاي عضو خود بعد از يك دوره آزمايشي بصورت رسمي فعال و عملياتي نمود .
فروشگاه ميتواند با ايجاد نامحدود همكار بصورت كاملا رايگان براي خود و اختصاص درصد مجزا براي هر محصول امكان فروش بيشتر را براي خود فراهم مي نمايد .

در اين سيستم هر همكار داراي يك پنل مجزا مانند فروشگاه مي باشد كه اكثر امكانات پنل فروشگاه رو دارد اما يكسري دسترسي ها مانند تعريف حذف و ويرايش محصولات و سفارشات ، جزئيات مشخصات خريدارو .. از همكار گرفته شده .

امکانات بسیار متنوع برای تبلیغ محصولات مختلف در سيستم همكاري در فروش :

فروشگاه مجازی كوچك

لینک - لینک باکس ساده و لینک باکس پیشرفته

تبلیغات متنی مانند گوگل

امکانات مالی حسابداری - ثبت سفارش

امکان مشاهده درآمد حاصل از فروش

واریز سهم همكار به حساب حقیقی وی و ثبت در مدیریت با وارد کردن عنوان ، مبلغ و توضیحات

امکان مشاهده لیست فیش های واریزی برای همكار و مدیر

و سیستم پیام میان مدیر و کاربران به صورت پیام خصوصی و قابلیت نمایش در پنل کاربر

و امكانات ديگر

امكانات موجود گسترده نمي باشد كه به مرور زمان امكانات جديد ديگري به امكانات پنل اضافه خواهد شد

منتظر ارائه امكانات جديد از پايگان براي افزايش فروش خود باشيد .

با تشكر

shop-search
2010-09-11, 15:17
كار جالبيه.
موفق باشيد.

payegan
2010-09-11, 15:31
كار جالبيه.
موفق باشيد.

تشكر خواهش مي كنم

هدف ما ارائه امكانات جديد از پايگان براي افزايش فروش فروشگاه ها مي باشد .

و در اين زمينه آماده ارائه و انجام امكانات در خواستي فروشگاه ها به صورت رايگان مي باشيم .

با تشكر

shop-search
2010-09-11, 17:17
اميدوارم موفق باشيد.

payegan
2010-09-11, 17:50
اميدوارم موفق باشيد.

و در اين زمينه آماده ارائه و انجام امكانات در خواستي فروشگاه ها به صورت رايگان مي باشيم .

دوستان ديگر اگر نظري دارند مطرح كنند..

Reza
2010-09-13, 20:06
ممنون و تشکر به خاطر فعالیت خوبتون و همچنین به خاطر امکانات و سرویس های جدید و مبتکرانه ای که ارائه میکنین .
امیدوارم شاهد موفقیت شما باشیم

mory_sl
2010-10-28, 15:52
با سلام.

کدام از دوستان با سیستم همکاری در فروش پایگان همکاری داشته.

میخواستم ببینم سیستم چه جوریاس؟

محصولاتشون فروش داره؟

تسویه حساب ها به موقع هست؟

کار با سیستم به صرفه هست یا نه؟

در کل شما این سیستم رو پیشنهاد میکنید یا سیستم دیگه ؟

ممنون میشم پاسخ بدین.

Amir.Mansoury
2011-02-27, 14:16
میشه بیتشر توضیح بدید؟ این همانی است که ایمیلش میاد میگه در ماه حداقل 500 هزار تومان درآمد داشته باشید؟

اینه؟ این لینک؟http://www.payeganltd.com/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85_%D9%87%D9%85%DA%A9% D8%A7%D8%B1%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D9%81%D8%B1%D9%88% D8%B4.html

میشه یک نوضیح کلی روی کار بدید؟

منم راغب شدم برای همکاری.

DDSHOP
2011-02-27, 14:27
میشه بیتشر توضیح بدید؟ این همانی است که ایمیلش میاد میگه در ماه حداقل 500 هزار تومان درآمد داشته باشید؟

اینه؟ این لینک؟http://www.payeganltd.com/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85_%D9%87%D9%85%DA%A9% D8%A7%D8%B1%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D9%81%D8%B1%D9%88% D8%B4.html

میشه یک نوضیح کلی روی کار بدید؟

منم راغب شدم برای همکاری.
این امکان برای فروشگاه هایی هست که از سیستم واسطه پستی پایگان استفاده می کنن (به زبان ساده تر، فروشگاه هایی که از سیستم پایگان برای فروش محصولاتشون استفاده می کنن)

togchn
2011-02-27, 16:50
آقای مسئول پایگان چرا من ده بار بهتون ایمیل زدو ولی شما جواب ندادید؟

بازارکده
www.bazarkade.ir

Amir.Mansoury
2011-02-27, 20:25
من فکر کردم مثل بازاریابی میمونه. یعنی خودم سایت میزنم ولی کد مخصوص خودم را میزنم.

iranimij
2011-02-27, 21:16
تشكر خواهش مي كنم

هدف ما ارائه امكانات جديد از پايگان براي افزايش فروش فروشگاه ها مي باشد .

با تشكر

اگر بتونین مثل ایران مارکت جایی برای فروش اجناس فروشگاه دارا داشته باشین که همه وبمستر ها بتونن توش عضو بشن خیلی خوب میشد

birdco
2011-02-28, 00:17
آقای مسئول پایگان چرا من ده بار بهتون ایمیل زدو ولی شما جواب ندادید؟
بازارکده
www.bazarkade.ir

سوالاتون رو بنويسيد تا من جواب بدم .
اين كه ناراحتي نداره