PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد لوگوی جدید ما چیه؟ ایده ای برای بهتر شدنش دارید؟

iran.meshop
2012-05-19, 14:45
نظرتون در مورد لوگوی جدید ما چیه؟ ایده ای برای بهتر شدنش دارید؟

پیشاپیش از نظرات خوبتون ممنونم

3444

84edu
2012-05-19, 15:25
لوگوی شما برای من تداعی کننده حالت زیر هست:

وارد فروشگاهی میشم. فروشندگان قسمتهای مختلف من رو دوره میکنن و شروع میکنن به حرافی و تا خرید نکنم، ولم نمیکنن.
در نهایت احساس من چیزی جز یافتن راه فرار از چنین محلی نخواهد بود.

این نظر منه.

iran.meshop
2012-05-19, 15:35
لوگوی شما برای من تداعی کننده حالت زیر هست:

وارد فروشگاهی میشم. فروشندگان قسمتهای مختلف من رو دوره میکنن و شروع میکنن به حرافی و تا خرید نکنم، ولم نمیکنن.
در نهایت احساس من چیزی جز یافتن راه فرار از چنین محلی نخواهد بود.

این نظر منه.

نظر جالبی بود اما اون بگ ها به نظرتون فروشنده اومدن؟ بهتر بود خودتون رو مشتری تصور می کردید که تنوع مختلف کالا شما رو در بر گرفته و به خاطر انرژی مثبت رنگ های شاد دارید خوشحال از فروشگاه خارج می شوید

84edu
2012-05-19, 15:38
نظر جالبی بود اما اون بگ ها به نظرتون فروشنده اومدن؟ بهتر بود خودتون رو مشتری تصور می کردید که تنوع مختلف کالا شما رو در بر گرفته و به خاطر انرژی مثبت رنگ های شاد دارید خوشحال از فروشگاه خارج می شوید

شاید ساختار حلقه وار دور اون مشتری چنین چیزی رو به ذهن من رسونده. مخصوصاً اینکه مشتری به مراتب از اون بگها (که به نظر من فروشنده های رنگارنگ هستند) کوچکتر طراحی شده و این هم یعنی ضعیف تر هست در این محاصره :-??

iran.meshop
2012-05-19, 15:51
اگه می خواستیم بگ ها را کوچک تر و آدمک را بزرگ تر می کردیم باید تعداد بگ ها را زیاد تر می کردیم که زشت می شد . به هر حال از نظرتون ممنونم

Reza
2012-05-19, 16:59
من این به نظرم میاد
وارد یک فروشگای میشم که سبد گسترده ای داره و هر کالایی رو نیاز داشته باشم میتونم ازش تهیه کنم و کمبودی تو هیچ زمینه ای نداره
نظرات متفاوته ها !!! :دی

djsiamak
2012-05-19, 17:15
من هم با رضا و meshop موافقم و مخالف جناب مهندس زاده !

تو اولین نظری که لوگو رو دیدیم برام خیلی جالب و جذاب بود.
نمیودنم محصولات شما چیه ولی به نظر شما اگر کنار فروشنده یه بچه که دستش رو گرفته خوب نیست ؟! :دی
یعنی خرید خانوادگی ! :دی

f-a.ir
2012-05-19, 17:23
چرا لوگوی زن هست اون وسط ... یعنی فروشگاه مخصوص خانم هاست یا فقط خانوم ها می تونن خرید کنن یا چی ...!!!!!؟

تازه هیچ چیزی توی این لوگو نشون نمیده که فروشگاه اینترنتی و مجازی هست و و در عوض اون سبدی که دست اون خانمه هست یعنی احتمالا یه فروشگاهی هست که باید با سبد رفت خرید ...

Ali.9
2012-05-19, 17:41
بنظر من لوگو حالت تحمیلی داره !
یعنی هرکس به فروشگاه میاد از بین محصولات باید صد در صد یکی رو بخره ... با اینکه خواستین با رنگ سبز حس خوبی به مشتری بدین ولی کلا ساختارش خوب نیست !

iran.meshop
2012-05-19, 18:41
ممنون از همه دوستان . خب طرح هاتون رو برای بهتر شدنش هم بدید . بله اکثر محصولات ما مربوط به خانم ها میشه و کار ما هم در زمینه محصولات تله شاپینگ هست که بیشتر لوازم خانه و آشپزخانه هست

f-a.ir
2012-05-19, 18:46
پس اگر محصولاتتون مخصوص خانم هاست پس اون لوگو همخونی داره با کار اصلی فروشگاه ، فقط حالا تله شاپینگ هست یه گوشی تلفنی یه موبایلی چیزی که نشون دهنده اون می بود رو هم توی لوگو می اوردید خوب بود ...

هر چند این بیشتر شبیه پوستر هست تا لوگو... لوگو باید در عین سادگی تداعی کننده نام و فعالیت فروشگاه باشه و حتی توی سایز های کوچیک هم قابل شناسایی باشه ولی فکر کنم لوگوی شما رو اگر سایزش رو کوچیک کنیم کلا غیر قابل شناسایی بشه

Ali.Sh
2012-05-19, 18:52
ممنون از همه دوستان . خب طرح هاتون رو برای بهتر شدنش هم بدید . بله اکثر محصولات ما مربوط به خانم ها میشه و کار ما هم در زمینه محصولات تله شاپینگ هست که بیشتر لوازم خانه و آشپزخانه هست

به نظرم هر چقدر شکلهای هندسی موجود درون لوگو کمتر باشه و در عین حال زیبایی و مفهوم رو حفظ کنه ارزش بالاتری رو داره و البته در ذهن بهتر باقی میمونه . به نظر من لوگوی شما شلوغ هست.

iran.meshop
2012-05-19, 18:53
نه کوچیک هم بشه کاملا واضح هست و مشخص . بچه ها کلا خیلی بحث رو تخصصی کردین . من بیشتر هدفم ایده شما برای کارهای گرافیکی و زیباتر شدن بیشتر لوگو بود

Ali.Sh
2012-05-19, 18:54
پس اگر محصولاتتون مخصوص خانم هاست پس اون لوگو همخونی داره با کار اصلی فروشگاه ، فقط حالا تله شاپینگ هست یه گوشی تلفنی یه موبایلی چیزی که نشون دهنده اون می بود رو هم توی لوگو می اوردید خوب بود ...

هر چند این بیشتر شبیه پوستر هست تا لوگو... لوگو باید در عین سادگی تداعی کننده نام و فعالیت فروشگاه باشه و حتی توی سایز های کوچیک هم قابل شناسایی باشه ولی فکر کنم لوگوی شما رو اگر سایزش رو کوچیک کنیم کلا غیر قابل شناسایی بشه

پست شما رو بعد از ارسال پستم دیدم منم با این پست موافقم.

iran.meshop
2012-05-19, 18:55
به نظرم هر چقدر شکلهای هندسی موجود درون لوگو کمتر باشه و در عین حال زیبایی و مفهوم رو حفظ کنه ارزش بالاتری رو داره و البته در ذهن بهتر باقی میمونه . به نظر من لوگوی شما شلوغ هست.

ببخشید مثلا چکار میشه انجام داد که خلوت بشه به جز اینکه آدمک حذف بشه؟؟؟؟؟؟؟ دیگه بی انصاقی نکنید

maysamkhosravi
2012-05-19, 19:24
به نظر من اون سه تا سبد خريد بالايي رو بردار و روي سبدهاي خريد باقي مونده عكس تلفن و علامت e رو روشون قرار بده .

yasharhi
2012-05-19, 19:36
به لگوی تمام شرکت های معروف نگاه کنید یک چیز در همه آنها مشترکه
لگو بنز ، تویوتا ، آدیداس و...

iran.meshop
2012-05-19, 19:38
به نظر من اون سه تا سبد خريد بالايي رو بردار و روي سبدهاي خريد باقي مونده عكس تلفن و علامت e رو روشون قرار بده .

سه تا سبد بالایی رو بردارم نظمش به هم نمی ریزه؟؟ ناقص نمیشه؟؟

hosin/m
2012-05-19, 22:15
لوگوی زیبایی هست . منم نظر آقا رضا رو دارم تا حدودی.

عمده فروش
2012-05-19, 22:30
لوگوی زیبایی هستش
از لوگویی که یه بنده خدایی از ما 25 هزار تومن گرفت و طراحی کرد خیلی زیباتره

irantaze
2012-05-19, 22:47
قشنگه
-----------------

iran.meshop
2012-05-19, 22:55
چه عجب دوستانی که تعریف کردند هم آمدند . از همگی ممنونم