PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با میهن سئو mihanseo.net - [حل شده]

emdad
2012-05-19, 17:55
سلام،
چند وقت پیش میخواستم این تاپیک رو بزنم ولی گفتم باز منتظر بمونم دیدم خبری نشد گفتم این تاپیک رو اینجا مطرح کنم تا ضرری که به بنده وارد شده رو پیگیری و برگردونم/

چند وقت پیش به پیشنهاد مسئول میهن سئو mihanseo.net(س. ص. م.) که خود را مدیر شرکت شرکت فناوری اطلاعات ره گستر معرفی میکرد، پیشنهاد همکاری داد ما ما نیز قبول کردیم.
سئوی یکی از سایت هایمان در قبال پنل ریسلری اس ام اس بود که برای ما این پنل حدود 300هزار تومان هزینه دارد.
ما نیز قبول کردیم و پنل را در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۵ تحویل ایشان دادیم و اطلاعات سایت را نیز همان روز طبق اعلامشان به ایشان تیکت کردیم که سئوی سایت را در قبال پنل اس ام اسی که گرفتند شروع کنند.

ایشان چند وقت امروز فردا کردند و اول گفتند قالب مشکل دارد قالب را کلیه اطلاعاتش را پاکسازی کردیم و مطابق با چیزی که میخواست انجام دادیم و همه divها و تیبل ها را برداشتیم و تقریبا سایت خالی خالی شد گفتند روش کار میکنم.

هرچند وقت یکبار که میپرسیدم به کجا رسید میگفت داریم کار میکنیم و کار یک روز دو روز نیست، بعد ها لاگهای ورودی به ادمین و سایت را مشاهده کردم دیدم ایشان اصلا به سایت لاگین نمیشدند(فقط اوایل یکی دوبار لاگین شده بودند) که میگفتند در حال کار هستیم.

مدتی گذشت و اواخر فروردین بهش گفتم چرا کاری نمیکنی، با بی انصافی تمام گفت نمیرسم و باید کار کسانی که پول داده اند رو انجام بدهم!!! مگر بابت سرویسی که شما گرفتید من پول نداده ام؟
روزی که سرویس رو گرفتید یا میخواستید بگیرید چرا این حرف هارا نزدید؟ که من حساب کار دستم بیاید؟

یعنی دین ایمان انسانیت و قول و توافقات هیچ؟ الکی؟

خلاصه دیدم نتیجه نمیده این منتظر ماندن ها و سایت من روز به روز داره رتبه اش طبق تصویر آلکسا که در ذیل هست داره نزول میکنه روزی که به دست ایشان دادم و ایشان گفت قالبت را فلان جور اطلاعاتش رو پاک کن و بهم بده رتبه سایتم 200 ایران بود و اینقدر منتظر ماندم که سایت رتبه اش به دلیل اینکه اطلاعات سایت کامل نبود به درخواست ایشان به 691 ایران رسید تا اینکه به آخر خط رسیدم و سایت رو دوباره به اول کار رسوندم البته الان 572 رسیده.
عکسی که از روزی که به ایشان سایت را طبق خواسته شان انجام دادم تا روزی که دیگه به نتیجه رسیدم اصلا قرار نیست روی سایت من کار کند میبینید که مثل پلکان سایت من روز به روز افت کرده:

3446

من این تاپیک رو چون دورادور مدیریت این سایت را چند سال پیش باهم همکاری داشتیم میشناسم در این سایت مطرح میکنم و سپس سایت های دیگر و اگر نتیجه نگرفتم با توجه به مستنداتی که دارم از طریق مراجع قضایی نیز پیگیری خواهم کرد.

خلاصه سایت ما رتبش روزی که دادیم دست ایشان حدود 200 ایران بود ولی بعد از اینکه هیچکاری نکرد و اطلاعات سایت ما ناقص موند به درخواست ایشان به 691 رسید.

چیزهایی که من متضرر شدم از میهن سئو به دلیل عدم احقاق حقوق توافق شده ام:

1.مبلغ حدود 300هزار تومان بابت پنل ریسلری اس ام اس
2.افت سایتم از رتبه 200 ایران به 691 ایران به دلیل اینکه ایشان گفته بود اینهارو بردار و درست کن تا کار کنم که اینکار رو هم انجام داده بودم.
3.اینهمه وقتی که بابت پیگیری به ایشان پی ام میدادم و تماس میگرفتم و نتیجه نمیگرفتم.

دوستان خواهشمند هستم شما هم اطلاع رسانی کنید تا این شخص به دلیل آنچه که هنوز قانون شسته رفته ای نیست تو ایران برای پیگیری اینجور چیزها کلاه سر ساده لوحان دیگر مثل من نگذاره.

من تا حقوقی که ازم زایل شده رو به دست نیارم موضوع رو از هر راه ممکن پیگیری خواهم نمود.

MihanV
2012-05-19, 18:13
عجب دوره زمونه ای شده !!
یعنی چند ماه هست که هیچ کاری نکردن , الان نمیشه چیزی گفت تا خود طرف مقابل هم بیاد
ولی طبق این چیزی که گفتید خسارت هم زدن به شما :|

maysamkhosravi
2012-05-19, 18:19
نمي دونم قضيه چيه ولي تو پرشين تولز هم ديدم كه خيلي از دست اين ميهن سئو ناراضي هستند و ازش شكايت دارند .

توي بخش سئوي پرشين تولز هم تاپيك بزن شايد زودتر نتيجه گرفتي .
;)

- پست قبلی در ساعت 17:15 ایجاد و آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 17:19 انجام شده است :

ضمنا دوست عزيز وقتي سايت شما جزو 200 سايت برتر ايران تو الكسا بود چه نيازي به سئو داشتيد ؟؟؟

چون با اين تفاسيري كه شما ميكنيد اصلا نيازي به سئو نداشته و كم كم خودشو مياورده پائين 100 .

armin
2012-05-19, 18:34
وقت بزاريد بريد از طريق مراجع قانوني شكايت كنيد

وقتي شاكي ها زياد باشن به جرم كلاهبرداري تحت تعقيب قرار ميگيرن

- پست قبلی در ساعت 18:32 ایجاد و آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 18:34 انجام شده است :

درضمن ميتوني هزينه هايي شكايتت رو هم بگيريي

emdad
2012-05-19, 18:40

mihanseo
2012-05-19, 20:54
سلام،
چند وقت پیش میخواستم این تاپیک رو بزنم ولی گفتم باز منتظر بمونم دیدم خبری نشد گفتم این تاپیک رو اینجا مطرح کنم تا ضرری که به بنده وارد شده رو پیگیری و برگردونم/

چند وقت پیش به پیشنهاد مسئول میهن سئو mihanseo.net(س. ص. م.) که خود را مدیر شرکت شرکت فناوری اطلاعات ره گستر معرفی میکرد، پیشنهاد همکاری داد ما ما نیز قبول کردیم.
سئوی یکی از سایت هایمان در قبال پنل ریسلری اس ام اس بود که برای ما این پنل حدود 300هزار تومان هزینه دارد.
ما نیز قبول کردیم و پنل را در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۵ تحویل ایشان دادیم و اطلاعات سایت را نیز همان روز طبق اعلامشان به ایشان تیکت کردیم که سئوی سایت را در قبال پنل اس ام اسی که گرفتند شروع کنند.

ایشان چند وقت امروز فردا کردند و اول گفتند قالب مشکل دارد قالب را کلیه اطلاعاتش را پاکسازی کردیم و مطابق با چیزی که میخواست انجام دادیم و همه divها و تیبل ها را برداشتیم و تقریبا سایت خالی خالی شد گفتند روش کار میکنم.

هرچند وقت یکبار که میپرسیدم به کجا رسید میگفت داریم کار میکنیم و کار یک روز دو روز نیست، بعد ها لاگهای ورودی به ادمین و سایت را مشاهده کردم دیدم ایشان اصلا به سایت لاگین نمیشدند(فقط اوایل یکی دوبار لاگین شده بودند) که میگفتند در حال کار هستیم.

مدتی گذشت و اواخر فروردین بهش گفتم چرا کاری نمیکنی، با بی انصافی تمام گفت نمیرسم و باید کار کسانی که پول داده اند رو انجام بدهم!!! مگر بابت سرویسی که شما گرفتید من پول نداده ام؟
روزی که سرویس رو گرفتید یا میخواستید بگیرید چرا این حرف هارا نزدید؟ که من حساب کار دستم بیاید؟

یعنی دین ایمان انسانیت و قول و توافقات هیچ؟ الکی؟

خلاصه دیدم نتیجه نمیده این منتظر ماندن ها و سایت من روز به روز داره رتبه اش طبق تصویر آلکسا که در ذیل هست داره نزول میکنه روزی که به دست ایشان دادم و ایشان گفت قالبت را فلان جور اطلاعاتش رو پاک کن و بهم بده رتبه سایتم 200 ایران بود و اینقدر منتظر ماندم که سایت رتبه اش به دلیل اینکه اطلاعات سایت کامل نبود به درخواست ایشان به 691 ایران رسید تا اینکه به آخر خط رسیدم و سایت رو دوباره به اول کار رسوندم البته الان 572 رسیده.
عکسی که از روزی که به ایشان سایت را طبق خواسته شان انجام دادم تا روزی که دیگه به نتیجه رسیدم اصلا قرار نیست روی سایت من کار کند میبینید که مثل پلکان سایت من روز به روز افت کرده:

3446

من این تاپیک رو چون دورادور مدیریت این سایت را چند سال پیش باهم همکاری داشتیم میشناسم در این سایت مطرح میکنم و سپس سایت های دیگر و اگر نتیجه نگرفتم با توجه به مستنداتی که دارم از طریق مراجع قضایی نیز پیگیری خواهم کرد.

خلاصه سایت ما رتبش روزی که دادیم دست ایشان حدود 200 ایران بود ولی بعد از اینکه هیچکاری نکرد و اطلاعات سایت ما ناقص موند به درخواست ایشان به 691 رسید.

چیزهایی که من متضرر شدم از میهن سئو به دلیل عدم احقاق حقوق توافق شده ام:

1.مبلغ حدود 300هزار تومان بابت پنل ریسلری اس ام اس
2.افت سایتم از رتبه 200 ایران به 691 ایران به دلیل اینکه ایشان گفته بود اینهارو بردار و درست کن تا کار کنم که اینکار رو هم انجام داده بودم.
3.اینهمه وقتی که بابت پیگیری به ایشان پی ام میدادم و تماس میگرفتم و نتیجه نمیگرفتم.

دوستان خواهشمند هستم شما هم اطلاع رسانی کنید تا این شخص به دلیل آنچه که هنوز قانون شسته رفته ای نیست تو ایران برای پیگیری اینجور چیزها کلاه سر ساده لوحان دیگر مثل من نگذاره.

من تا حقوقی که ازم زایل شده رو به دست نیارم موضوع رو از هر راه ممکن پیگیری خواهم نمود.
سلام
حرف شما تا حدی درست هست و شرمندتون هستم که کار سریع پیش نرفت
اما این که توهمت کلاهبردار بزنید به کسی اصلا درست نیست.

ببنید دوست من اگر شما یادتون باشه گفتید من تبلیغات گرفتم و الکسا اومده پایین و حالا تبلیغات رو ورداشتید مشخص هست که بازدیدتون میاد پایین

دومم همون موقع که سایتتون رو گرفتیم اگر یادتون باشه هنوز رتبه نداشت اما یکسری تغییرات دادیم و رتبش بهبود پیدا کردم

سومم دلیل تاخیر این بود که دنبال تکنیک های جدید بودیم تکنیک های جدید گوگل رو تا حدی باهش اشنایی پیدا کردیم و به زودی روی سایت همه مشتری و حتی روی سایت شما هم اعمال میشه

پای تلفن هم بهتون گفتم که دلیل تاخیر چی هست

نکته بعد هم این هست که سایت شما 10 % تا الان سئو شده با 10 % انقدر الکسا افت نمیکنه

asasas
2012-05-19, 21:04
دوستان سیستم گوگل بهم خورده کسیکه الان ادعا کنه سئو کاره کلاه سیاه هست و حرف یامفت میزنه پس فعلا کاری نکنید تا گوگل باز برگرده به وضع استاندارد خودش

mihanseo
2012-05-19, 21:09
دوستان سیستم گوگل بهم خورده کسیکه الان ادعا کنه سئو کاره کلاه سیاه هست و حرف یامفت میزنه پس فعلا کاری نکنید تا گوگل باز برگرده به وضع استاندارد خودش

بله دقیقا ، گوگل در حال پوست اندازی هست و به ایشونم گفتم صبر کنید تا به یک تکنیک ثابتی برسیم و تکنیک جدیدی پیدا کنیم اون وقت

haghft
2012-05-19, 21:12
من هم از اول در میهن سئو بودم
الآن هم معلوم نیست هستم یا نیستم
اما 400 هزار تومان هزینه کردم اول جواب نداد
به کمک m.dark که باز هزینه جدا دادم تونستم سئو قوی پیدا کنم
البته خودمم خیلی رو سئو کار کردم فکر کنم متخصص شدم
البته بازم تشکر می کنم هم از m.dark هم از میهن سئو
اما این که میگین همه تغییرات جدید گوگل برای مشتریان هست برای منم هست یا نه؟

mihanseo
2012-05-19, 21:16
من هم از اول در میهن سئو بودم
الآن هم معلوم نیست هستم یا نیستم
اما 400 هزار تومان هزینه کردم اول جواب نداد
به کمک m.dark که باز هزینه جدا دادم تونستم سئو قوی پیدا کنم
البته خودمم خیلی رو سئو کار کردم فکر کنم متخصص شدم
البته بازم تشکر می کنم هم از m.dark هم از میهن سئو
اما این که میگین همه تغییرات جدید گوگل برای مشتریان هست برای منم هست یا نه؟
والا شما معلوم نیستید هستید توی سیستم یا نه !
اگر اسمتون پاک نشده باشه به احتمال زیاد اعمال میشه

haghft
2012-05-19, 21:21
والا شما معلوم نیستید هستید توی سیستم یا نه !
اگر اسمتون پاک نشده باشه به احتمال زیاد اعمال میشه

خوب پس 400 هزار تومان گرفتید بعدش هم حذف کنید میشید کلاهبردار دیگه
کلاهبرداری شاخ و دم نداره که

mihanseo
2012-05-19, 21:26
خوب پس 400 هزار تومان گرفتید بعدش هم حذف کنید میشید کلاهبردار دیگه
کلاهبرداری شاخ و دم نداره که
اون موقع هم فکر کنم گفتن حذف شده بخاطر پاک کردن کپی رایت و ...
اما چک کردم دوباره مثل این که کپی رایت رو گذاشتید و ثبت شده

haghft
2012-05-19, 21:28
اون موقع هم فکر کنم گفتن حذف شده بخاطر پاک کردن کپی رایت و ...
اما چک کردم دوباره مثل این که کپی رایت رو گذاشتید و ثبت شده

اگر برداشته شده باشه من حاضرم دوباره بزارم
چون من حذف نکردم
عادت ندارم برم به کد ها دست بزنم
اگر هم برداشته شده باشه آقا میثم m.dark کردن نه من
من دوباره میزارم
مشکلی ندارم

mihanmc
2012-05-19, 21:51
کلا من موندم این تکنیک یعنی چی؟:)
تکنیک کهنه و جدید !:d

Vahid. Sh
2012-05-19, 22:19
گوگل از یه ربات که با استفاده از هوش مصنوعی ساخته شده جدیدا پرده برداری کرد
به نظر میرسه فعلا اگه کسی کار سئو انجام نده بهتره
گرچه این ربات خیلی چیزها رو بهم میریزه احتمالا

emdad
2012-05-20, 01:06
سلام
حرف شما تا حدی درست هست و شرمندتون هستم که کار سریع پیش نرفت
اما این که توهمت کلاهبردار بزنید به کسی اصلا درست نیست.

ببنید دوست من اگر شما یادتون باشه گفتید من تبلیغات گرفتم و الکسا اومده پایین و حالا تبلیغات رو ورداشتید مشخص هست که بازدیدتون میاد پایین

دومم همون موقع که سایتتون رو گرفتیم اگر یادتون باشه هنوز رتبه نداشت اما یکسری تغییرات دادیم و رتبش بهبود پیدا کردم

سومم دلیل تاخیر این بود که دنبال تکنیک های جدید بودیم تکنیک های جدید گوگل رو تا حدی باهش اشنایی پیدا کردیم و به زودی روی سایت همه مشتری و حتی روی سایت شما هم اعمال میشه

پای تلفن هم بهتون گفتم که دلیل تاخیر چی هست

نکته بعد هم این هست که سایت شما 10 % تا الان سئو شده با 10 % انقدر الکسا افت نمیکنه

چرا دروغ میگی؟
این متن آرشیو پیام که اوایل فروردین ماه اسکرین شات گرفتم حرف دیگری دارید میزنید توی تلفن هم همچین حرفی نزدید

3455

خیلی وقت بود که جواب پی ام ها و ایمیلها و تیکت من رو هم نمیدادی امروز که تا اینکه تیکت زدم خودت پی ام دادی.

Supp Ort: ب این مورد
Supp Ort: ما
Supp Ort: انقدر
Supp Ort: قوی هستیم که
Supp Ort: این
Supp Ort: تاپیک ها
Supp Ort: تاثیری نداره
Supp Ort: با این کرت
Supp Ort: دیگه
من: و خیالت راحت مطمئن باش اگر به پول پنل ریسلری اس ام اس که بابتت هزینه کردم نرسم دوبرابرش رو هزینه میکنم پول دادسرا و نوشتن دادخواس میکنم
من: و از راه قانونی میرم جلو
من: مستندات هم به اندازه ای کافی هست که بشه بهش استناد کرد
من: قوانین جرایم اینترنتی رو هم به قدری فعال شدن که چند وقتی هست روش
Supp Ort: اوکی
Supp Ort: مشکلی نیست
Supp Ort: شما
Supp Ort: اگر
Supp Ort: زنگ میزی
Supp Ort: قبلش
Supp Ort: حرف میزدی
Supp Ort: بعد تاپیک میزدی
Supp Ort: میشد
Supp Ort: کار کنی
Supp Ort: ولی
Supp Ort: دیگه الان دیر شده
Supp Ort: مهمم نیست تاپیک بزنی
Supp Ort: ما مشتری های خاص خودمون رو داریم
Supp Ort: هنوزم سر حرفم هستم که کسی پول میدده
Supp Ort: اولیتش
Supp Ort: بیشتر هست تا کسی که
Supp Ort: پول نمیده
Supp Ort: میخوام توی انجمن پابلیک کن مشکلی نیست
من: حرف آخرته دیگه؟
Supp Ort: لج کنی من لج میکنم
Supp Ort:
Supp Ort: راه بیایی راه میام
Supp Ort: دعوا کنی
Supp Ort: دعوا میکنم

من پولم رو که ضرر زدی میخوام

369369
2012-05-20, 01:36
عجب من یه مدتی بود توی این فکر بودم یکی از سایتام رو بدم میهن سئو :-$

emdad
2012-05-20, 01:44
با هرکسی توافق کنه یکی دیگه روز بعد پول بیشتری واریز کنه حالا یک ماه پیش هم واریز کرده باشی کار اونی که پول بیشتر واریز کرده رو انجام میده میگه چون اون بیشتر ریخته کار اون تو اولویته تو بشین زیر پات علف سبز بشه

mihanseo
2012-05-20, 08:35
چرا دروغ میگی؟
این متن آرشیو پیام که اوایل فروردین ماه اسکرین شات گرفتم حرف دیگری دارید میزنید توی تلفن هم همچین حرفی نزدید

3455

خیلی وقت بود که جواب پی ام ها و ایمیلها و تیکت من رو هم نمیدادی امروز که تا اینکه تیکت زدم خودت پی ام دادی.

Supp Ort: ب این مورد
Supp Ort: ما
Supp Ort: انقدر
Supp Ort: قوی هستیم که
Supp Ort: این
Supp Ort: تاپیک ها
Supp Ort: تاثیری نداره
Supp Ort: با این کرت
Supp Ort: دیگه
من: و خیالت راحت مطمئن باش اگر به پول پنل ریسلری اس ام اس که بابتت هزینه کردم نرسم دوبرابرش رو هزینه میکنم پول دادسرا و نوشتن دادخواس میکنم
من: و از راه قانونی میرم جلو
من: مستندات هم به اندازه ای کافی هست که بشه بهش استناد کرد
من: قوانین جرایم اینترنتی رو هم به قدری فعال شدن که چند وقتی هست روش
Supp Ort: اوکی
Supp Ort: مشکلی نیست
Supp Ort: اگر
Supp Ort: زنگ میزی
Supp Ort: قبلش
Supp Ort: حرف میزدی
Supp Ort: بعد تاپیک میزدی
Supp Ort: میشد
Supp Ort: کار کنی
Supp Ort: ولی
Supp Ort: دیگه الان دیر شده
Supp Ort: مهمم نیست تاپیک بزنی
Supp Ort: ما مشتری های خاص خودمون رو داریم
Supp Ort: هنوزم سر حرفم هستم که کسی پول میدده
Supp Ort: اولیتش
Supp Ort: بیشتر هست تا کسی که
Supp Ort: پول نمیده
Supp Ort: میخوام توی انجمن پابلیک کن مشکلی نیست
من: حرف آخرته دیگه؟
Supp Ort: لج کنی من لج میکنم
Supp Ort:
Supp Ort: راه بیایی راه میام
Supp Ort: دعوا کنی
Supp Ort: دعوا میکنم

من پولم رو که ضرر زدی میخوام

دوست گرامی من به یاهو دسترسی ندارم که ارشیو رو بزارم

اما بقیشم بزار ! شما گفتی من تبلیغات دادم اومده پایین

و مشخصه با برداشتن تبلیغات بازدید هم میاد پایین

من نمیدونم چرا سر سایت شما توی یک هفته گوگل اومده کد ها جدید رو خونده گر چه کار خاصی هنوز اعمال نشده بود روش

emdad
2012-05-20, 09:42
تبلیغات چی هست؟
شما گفتی اطلاعات سایت اینهارو بردار مثل هرچی لینک باکس بود هرچی تیبل بود هرچی div بود گفتید اینهارو بردار تا کار رو انجام بدهم
اکثر اطلاعات اصلی سایت در همینهایی بود که گفتی بردار تا کدت استاندارد بشه و من هم برداشتم
که تقریبا اکثر ورودیها و لحظاتی که کاربران تو سایت موندگار میشدند همین اطلاعات بود که گفتی بردار من هم برداشتم سایت هم افت کرد چون کسی تو سایت نمیموند و شما هم هیچ کاری انجام ندادید و سایت از همه طرف به ضررش شد

maysamkhosravi
2012-05-20, 10:27
به نظرم بيخود وقتت رو تو اين تاپيكا هدر نده و هر چه زودتر درخواستت رو از طريق دادسراي مجازي و پليس فتا پيگيري كن تا خيلي خيلي زودتر به نتيجه برسي .

emdad
2012-05-20, 16:54
من برای هزار تومن هزار تومن پولم از خونواده و بچم میزنم که یه لقمه نون حلال در بیارم
و به این راحتی ها هم از پولی که دادم و دزدیده شده نمیگذرم مطمئن باش تا پولم رو نگیرم ول کن نیستم آقای میهن سئو

mihanseo
2012-05-20, 21:09
من برای هزار تومن هزار تومن پولم از خونواده و بچم میزنم که یه لقمه نون حلال در بیارم
و به این راحتی ها هم از پولی که دادم و دزدیده شده نمیگذرم مطمئن باش تا پولم رو نگیرم ول کن نیستم آقای میهن سئو

دوست گرامی من هنوز مدرکی ندیدم که شما 285 هزار تومن واریز کردید به حساب فروشنده پنل اس ام اس

مدرک ارائه بدید اگر قابل اعتماد بود واریز میکنم مگر نه پنل اس ام اس رو بن کن ما اصلا تا الان چیزی نفروختیم

emdad
2012-05-20, 22:44
دوست گرامی من هنوز مدرکی ندیدم که شما 285 هزار تومن واریز کردید به حساب فروشنده پنل اس ام اس

مدرک ارائه بدید اگر قابل اعتماد بود واریز میکنم مگر نه پنل اس ام اس رو بن کن ما اصلا تا الان چیزی نفروختیم

من اگر در همین سایت یا هرجای دیگر مدرک رو اعلام کنم و اسکرین شات بگیرم بزارم بدون هیچ بهانه دیگر واریز میکنی دیگه؟ همه شاهد باشند؟

mihanseo
2012-05-20, 22:49
من اگر در همین سایت یا هرجای دیگر مدرک رو اعلام کنم و اسکرین شات بگیرم بزارم بدون هیچ بهانه دیگر واریز میکنی دیگه؟ همه شاهد باشند؟

جناب قارئی شما مگه مدیر سامانه هوشمند پیامک درنا نیستید ؟ یعنی شما خودتون به حساب خودتون پول واریز کردید ؟

من اگر فروشنده هاست باشم وقتی کسی پول رو میریزه به حسابمم براش یک اکانت ایجاد میکنم و بهش میدم

اگر نخواست من پول رو برمیگردونم و اکانتش رو کنسل میکنم

من الان میتونم خیلی راحت مبلغ 285 هزار تومن رو به حساب کسی دیگه واریز کنم بگم این فروشنده این که مدرک نشد .

شما پنل اس ام اس به من دادیدن اونو بی زحمت کنسل کنید . من اگر هزینه گرفته بودم حرف شما درست بود بایستی هزینه رو پرداخت میکردم

اما شما وقتی پنل اس ام اس دادی اگر میخوای چیزی رو پس بگیری باید پنل اس ام اس رو پس بگیری .

من پنلم رو به شما میدم شما به کسی دیگه بفروش

اگر حرفم غلطه بگید .

من منظور شما رو نمیفهمم ! خیلی ببخشید .

emdad
2012-05-20, 22:58
جناب قارئی شما مگه مدیر سامانه هوشمند پیامک درنا نیستید ؟ یعنی شما خودتون به حساب خودتون پول واریز کردید ؟

من اگر فروشنده هاست باشم وقتی کسی پول رو میریزه به حسابمم براش یک اکانت ایجاد میکنم و بهش میدم

اگر نخواست من پول رو برمیگردونم و اکانتش رو کنسل میکنم

من الان میتونم خیلی راحت مبلغ 285 هزار تومن رو به حساب کسی دیگه واریز کنم بگم این فروشنده شده این که مدرک نشد .

شما پنل اس ام اس به من دادیدن اونو بی زحمت کنسل کنید . من اگر هزینه گرفته بودم حرف شما درست بود بایستی هزینه رو پرداخت میکردم

اما شما وقتی پنل اس ام اس دادی پنل رو کنسل کن یا به کسی دیگه بفروش

اگر حرفم غلطه بگید .

من منظور شما رو نمیفهمم ! خیلی ببخشید .

درنا یک سامانه واسطه هست اگر مستقیم خودش یک سرویس دهنده باشه بله
ولی ما نیز پنل هارو میخریم و میدهیم
چرا طرفه میرید شما گفتی مدرک بیار من هم میگم مدرک رو از کجا اعلام کنم ؟

mihanseo
2012-05-20, 23:01
درنا یک سامانه واسطه هست اگر مستقیم خودش یک سرویس دهنده باشه بله
ولی ما نیز پنل هارو میخریم و میدهیم
چرا طرفه میرید شما گفتی مدرک بیار من هم میگم مدرک رو از کجا اعلام کنم ؟
شما خودتونو مدیر دورنا معرفی کردید و گفتید سیستم رو تازه برنامه نویسی کردن ....
شما مدرک رو کن
من حاضرم چیزی که گرفتم رو پس بدم ، من از شما پنل اس ام اس گرفتم و همین رو فقط پس میدم

emdad
2012-05-20, 23:12
شما تو دوتا پستتون خلاف حرفهای خودت رو زدی هر سری یک چیزی میگی
دوستان دقت کنید پستهای ایشان را.

مثل اینکه شما را نمیشه از اینجا نتیجه گرفت.
با ارسال یک دادخواست به دم در خونتون از طرف دادسرا شروع میکنم که جوابهاتون کتبی باشه.
خوشبختانه اطلاعات کافی شما موجود می باشد.

[QUOTE=emdad;113982]من اگر در همین سایت یا هرجای دیگر مدرک رو اعلام کنم و اسکرین شات بگیرم بزارم بدون هیچ بهانه دیگر واریز میکنی دیگه؟ همه شاهد باشند؟

شما خودتونو مدیر دورنا معرفی کردید و گفتید سیستم رو تازه برنامه نویسی کردن ....
شما مدرک رو کن
من حاضرم چیزی که گرفتم رو پس بدم ، من از شما پنل اس ام اس گرفتم و همین رو فقط پس میدم

mihanseo
2012-05-28, 12:33
ایشون مدرکی ارائه نکردن اگر مدرکی ارائه نکنن توهمتی که زدن به خودشون برمیگرده و باید این وجود از اقا رضا میخوام که تاپیک رو حذف کنه

Reza
2012-09-01, 13:09
طبق توضیحات ارائه شده توسط طرفین (هم استارتر و هم میهن سئو) که برای بنده ارسال شده ، مشکل استارتر با تایید خودشون تاپیک حل شد .
با توجه به حل شدن مشکل هم ، عنوان تاپیک ویرایش میشه و به انتهای اون عبارت "جل شده" اضافه میشه .
با امید به اینکه کمتر شاهد این موارد باشیم . . .