PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی روند ایندکس شدن صفحات شاپینه در گوگل

Reza
2012-05-19, 19:50
سلام
این رو امروز دیدم : https://www.google.com/search?q=site%3Ashopineh.ir
هر چند تعدای از لینک برای شاپینه هایی هست که آزمایشی بودند و خودمون ساخته بودیم و خودمونم حذفش کردیم ، اما با این وجود احساس می کنم با توجه به بازگشایی چند روزش و بدون اینکه هنوز در در گوگل دایرکتوری ثبتش کردیم و نه در گوگل وبمسترز میتونه امیدوار کننده باشه .

علایی
2012-05-19, 21:04
سلام
این رو امروز دیدم : https://www.google.com/search?q=site%3Ashopineh.ir
هر چند تعدای از لینک برای شاپینه هایی هست که آزمایشی بودند و خودمون ساخته بودیم و خودمونم حذفش کردیم ، اما با این وجود احساس می کنم با توجه به بازگشایی چند روزش و بدون اینکه هنوز در در گوگل دایرکتوری ثبتش کردیم و نه در گوگل وبمسترز میتونه امیدوار کننده باشه .

معمولا سایت هایی که سئوی مناسب و بروز رسانی خوبی دارند در روزهای اول ایندکس میشن
در کل موفق باشید.

84edu
2012-05-20, 00:09
من که ظرف کمتر از 12 ساعت، دیدم ایندکس شد شاپینه ای که ساخته بودم البته صفحه اصلیش رو میگما

Reza
2012-05-23, 13:46
من که ظرف کمتر از 12 ساعت، دیدم ایندکس شد شاپینه ای که ساخته بودم البته صفحه اصلیش رو میگما

شکر خدا مسئه ایندکس شدن صفحات داره خوب پیش میره و اسز سرعت قابل قبولی برخورداره
ایشالا که تا به انتهای کار هم شاهد این سرعت عمل گوگل در شناسایی فروشگاه های عضو شاپینه باشیم

secret9151
2012-07-10, 13:13
سلام آقا رضا شما مدیر شاپینه هستین؟ واقعا سئو خوبی داره محصولات خیلی عالی در گوگل دیده میشه ولی به علت داشتن ظاهر قالب ضعیفی که داره مشتری پسند نیست حداقل یه قسمت تماس با مدیریت به قالب اضافه کنید

Reza
2012-07-10, 17:03
سلام آقا رضا شما مدیر شاپینه هستین؟ واقعا سئو خوبی داره محصولات خیلی عالی در گوگل دیده میشه ولی به علت داشتن ظاهر قالب ضعیفی که داره مشتری پسند نیست حداقل یه قسمت تماس با مدیریت به قالب اضافه کنید

سلام
قالب های جدید در حال طراحی هستن اما کمی به دلیل دغدغه هایی که به خاطر جشنواره داریم متاسفانه فرصت ارتقای شاپینه رو از دست دادیم
ایشالا از اوایل مرداد شاهد تغییرات گسترده ای خواهیم بود

معظمی
2012-07-10, 18:02
سلام
قالب های جدید در حال طراحی هستن اما کمی به دلیل دغدغه هایی که به خاطر جشنواره داریم متاسفانه فرصت ارتقای شاپینه رو از دست دادیم
ایشالا از اوایل مرداد شاهد تغییرات گسترده ای خواهیم بود

سلام
داش رضا به نظرم داری چندتا هندونه رو با یک دست برمیداری. خیلی سرت شلوغ شده واقعاً قابل لمسه. بهت پیشنهاد میکنم یکی دونفر از دوستان نزدیکت رو برای رسیدگی به کارای جزئی تر بکار بگیری. مثل همین طراحی قالب شاپینه. فکر نکنم بین اولویت هایی که داری ارزش وقت گذاشتن داشته باشه. بهتره بسپری دست یه آشنا که مسئولیت پذیر باشه. کسی که بهش اعتماد داری.
توی همین شاپکیپر هم اوضاع مثل سابق نیست. هرکسی به خودش اجازه میده پست های آدم رو ویرایش کنه درحالی که اون آدم تقریباً ماهی یکبار هم توی شاپکیپر حتی توی یک تاپیک شرکت نمیکنه! فکر نمیکنم صرفاً به دلیل دوستی نزدیک با شما حق این کار رو داشته باشه که هروقت دلش خواست هر نوشته و هر تاپیکی رو ویرایش کنه یا حتی تاپیک هارو به سلیقه خودش ببنده. بارها خواستم بهت پ.خ بدم یکم روی فعالیت دوستانت که بهشون دسترسی دادی نظارت بیشتری داشته باشی ولی دارم می بینم وقت واسه کارای واقعاً ضروری هم نداری چه بررسه به این کار!
حالا که پاگیر این انجمن شدیم و این همه دوست آشنا اینجا داریم، ازت میخوام اگر داری روی برنامه های دیگت کار میکنی وقت انجمن رو به اونها اختصاص ندی. اینجا تبدیل نشه به جایی که افراد تا زمانی که براشون منفعت هست فعال باشن و وقتی دیگه سودی توش نیست ول کنن برن. فکر میکنم منظورمو رسونده باشم. میدونی تا بحال فعالیت اقتصادی توی انجمن نداشتم و فقط برای خود انجمن بوده که اینجام. پس به دیده یک دوست حرفامو بخون.

Reza
2012-07-10, 18:47
سلام
داش رضا به نظرم داری چندتا هندونه رو با یک دست برمیداری. خیلی سرت شلوغ شده واقعاً قابل لمسه. بهت پیشنهاد میکنم یکی دونفر از دوستان نزدیکت رو برای رسیدگی به کارای جزئی تر بکار بگیری. مثل همین طراحی قالب شاپینه. فکر نکنم بین اولویت هایی که داری ارزش وقت گذاشتن داشته باشه. بهتره بسپری دست یه آشنا که مسئولیت پذیر باشه. کسی که بهش اعتماد داری.
توی همین شاپکیپر هم اوضاع مثل سابق نیست. هرکسی به خودش اجازه میده پست های آدم رو ویرایش کنه درحالی که اون آدم تقریباً ماهی یکبار هم توی شاپکیپر حتی توی یک تاپیک شرکت نمیکنه! فکر نمیکنم صرفاً به دلیل دوستی نزدیک با شما حق این کار رو داشته باشه که هروقت دلش خواست هر نوشته و هر تاپیکی رو ویرایش کنه یا حتی تاپیک هارو به سلیقه خودش ببنده. بارها خواستم بهت پ.خ بدم یکم روی فعالیت دوستانت که بهشون دسترسی دادی نظارت بیشتری داشته باشی ولی دارم می بینم وقت واسه کارای واقعاً ضروری هم نداری چه بررسه به این کار!
حالا که پاگیر این انجمن شدیم و این همه دوست آشنا اینجا داریم، ازت میخوام اگر داری روی برنامه های دیگت کار میکنی وقت انجمن رو به اونها اختصاص ندی. اینجا تبدیل نشه به جایی که افراد تا زمانی که براشون منفعت هست فعال باشن و وقتی دیگه سودی توش نیست ول کنن برن. فکر میکنم منظورمو رسونده باشم. میدونی تا بحال فعالیت اقتصادی توی انجمن نداشتم و فقط برای خود انجمن بوده که اینجام. پس به دیده یک دوست حرفامو بخون.

سلام و درود
در این که چند هندونه رو با هم برداشتیم شکی نیست اما اینجور مواقع دو حالت وجود داره : بعضی وقتها یک آدم یا یک تیم یا یک گروهی چند تا هندونه رو با هم برمیداره صرفا برای اینکه برای مدت کوتاهی هم که شده خودی نشون بده اما در بعضی مواقع یک آدم یا تیم یا گروه به دلیل برنامه ریزی های بلند مدتی که داره و پتانسیل هایی که توی خودش یا تیمش می بینه میاد و چند تا هندونه رو با هم بر می داره تا بتونه سرعت رشد و تعالی خودش رو با انجام کارهای موازی ای که هم پوشانی کمتری دارند افزایش بده

در مورد شخص بنده فکر می کنم گزینه دوم باشه ، در اینکه کمتر به شاپ کیپر سر زده میشه یا خبرگزاری چند وقتی هست که سکوت کرده حق با شماست اما یکی از دلایلش این هست که تمام سعیمون این هست که نیرو سازی کنیم و با تمام قدرت کا ر رو ادامه بدیم . حتما این سوال پیش میاد که خوب اول نیرو سازیت رو می کردی بعد هندونه ها رو بر می داشتی . جوابی که می تونم بدم اینه که تیو بعضی از برهه ها این مثالی که ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست جواب نمیده ، چون شما دنبال صید یک ماهی خاصی هستی که فقط توی یک فصل خاصی از سال از این رودخونه عبور می کنه و اگه نتونی صیدش کنی ممکنه یک یا چند سال کارت به عقب بیفته ، مثال ما هم مثال همین ماهی و همین صیاده!

شاپ کیپر ، برگشتی ها ، ای شاپ نیوز ، ای شاپ اوارد ، کافه تجارت و . . . دقیقا مصداق همین ماهی هایی هستند که شاید بعضی هاشونو هر وقت از آب می گرفتیم تازه بودن ، اما بعضی هاشون هم مثل همون ماهی سالی یک باری هستند . قطعا تمام سعیمون این هست که هر قسمت از کار رو به یک فرد بسپاریم به طوری که همین الانشم داریم با سه شرکت به صورت موازی همکاری می کنیم و این تعداد از بعد از جشنواره به 5 شرکت افزایش پیدا می کنه تعدادشون . تعداد پرسنلی که مستقیما روی کار تمرکز داشتن رو از دو چرسنل به 5 پرسنل افزایش دادیم و دوره آموزشیشون هم تقریبا رو به اتمام هست . و تمام سعیمون رو کرده و می کنیم که کیفیت کار پایین نیاد و بتونیم حتی بهتر از قبل سرویس دهی داشته باشیم /

در مورد ویرایش پست ها هم که البته الان جای بحثش اینجا نیست توضیحی که میدم اینه که مدتی هست که بحث ویرایش پست های کاربران به کل توسط تیم راهبری ممنوع اعلام شده و صرفا پست هایی ویرایش میشن که توش مطلب خلاف شرع یا ادب ذکر شده باشه ، اما اگه شما موردی رو مشاهده می کنید گوشزد بفرمایید تا حتما رسیدگی بشه . البته خودتون هم می دونید که شرایط پسوتن به تیم راهبری دوستی با بنده نیست بلکه فعالیت و دقتی هست که کاربر از خودش نشون میده و لا غیر

از تمام صحبت هاتم واقعا ممنونم و البته خیلی خوشحال میشیم فردی مثل شما که واقعا معلوم هست دلسوز این انجمن و کاربرانش هست بیاد و توی یه سری از کارها به تیم همراهی یا همیاری و یا حتی راهبری کمک کنه . . .