PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار تحت وب ساخت بنرهای زیبای فلش (کاملا فارسی)

Reza
2010-03-20, 01:22
با سلام
امروز که در حال جستجوی یک تابع پی اچ پی بودم به صورت اتفاقی با این سایت برخورد کردم . این وب سایت که به طور کامل کار یک برنامه نویس ایرانی هست ، سرویسی رو ارائه میده که میتونین به کمک اون بنرهای خیلی زیبایی رو برای محصولات خودتون به صورت کاملا رایگان تهیه کنید . در ضمن تمام مراحل این وب سایت فارسی هست و خیلی ساده امکان ساخت یک بنر فلش رو برای شما فراهم میکنه .

ورود به سایت : http://www.flashbanneronline.com/fa

Reza
2010-03-20, 01:36
این هم نمونه ساخته شده بنر برای شاپ کیپر
جالبه که با حجم خیلی کم ، فقط 40 کیلو بایت یه همچین بنری رو تحویل من داد :-o
دست طراح و نویسندش درد نکنه o:-)

Alireza
2010-03-20, 04:10
سلام

من هم به سایت سر زدم. سایت جالب و خوش ساختیه و راحت می شه باهاش بنر ساده فلش ساخت.
دست سازندش درد نکنه.
یا حــــــــــق

Eshop123.ir
2010-03-20, 11:24
سایت جالبی بود
ممنون

Reza
2010-03-20, 15:17
از همه دوستان عزیز ممنونم که تشکرات خودشون رو با دکمه تشکر همراه می کنند :d

sat240
2010-05-10, 22:26
منم برای ساخت بنر از این سایت استفاده کردم ولی زیاد حرفه ای نیست و برای ساخت بنر معمولی خوبه

kaiser
2010-06-09, 19:08
با سلام
امروز که در حال جستجوی یک تابع پی اچ پی بودم به صورت اتفاقی با این سایت برخورد کردم . این وب سایت که به طور کامل کار یک برنامه نویس ایرانی هست ، سرویسی رو ارائه میده که میتونین به کمک اون بنرهای خیلی زیبایی رو برای محصولات خودتون به صورت کاملا رایگان تهیه کنید . در ضمن تمام مراحل این وب سایت فارسی هست و خیلی ساده امکان ساخت یک بنر فلش رو برای شما فراهم میکنه .

ورود به سایت : http://www.flashbanneronline.com/fa

خیلی ممنون از راهنماییتون و لی بهتر نبود رضا جان به جای اینکه بگی طراحیش کار ایرانیه بگی ترجمه به فارسیش کاره ایرانیه؟

AmirKh
2010-06-09, 21:47
آقا رضا دستت درد نکنه.
ولی اون فلشی که شما ساختی زیاد قشنگ نشده :d
راستی من با حرف این دوستمون موافقم. این کارا فکر نمیکنم کار ایرانی باشه :(

Reza
2010-06-09, 22:16
والا نمی دونم ترجمه هست یا نوشته شده .
اما چه ترجمه باشه و چه از بیس کار یک ایرانی باشه ، چون یک ایده نو هست به نظرم ارزش داره و ایشالا بتونیم روزی خودمون همچین سیستم هایی رو توی دنیا به دیگران عرضه کنیم .
ممنون از حسن توجهتون

as87
2010-06-10, 07:59
والا نمی دونم ترجمه هست یا نوشته شده .
اما چه ترجمه باشه و چه از بیس کار یک ایرانی باشه ، چون یک ایده نو هست به نظرم ارزش داره و ایشالا بتونیم روزی خودمون همچین سیستم هایی رو توی دنیا به دیگران عرضه کنیم .
ممنون از حسن توجهتون
تو قسمت پرسش و پاسخ بريد كاملا مشخص هست كه يادشون رفته ترجمه كنن