PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به هيچ وجه از وي p ان استفاده نكنيد.!!!

shop-search
2010-09-13, 23:07
قابل توجه يك شخص بسيار نامرد.

سلام دوستان من چند روز از وي P ان ايراني استفاده كردم كه طرف كل اطلاعات ميل من رو همه رو رو در دست گرفت و كل سايت و هاست و بيش از 100 سايتي كه عضو بودم رو تغيير رمز ورود داد. كه با پيگيري هاي صورت گرفته بيش از 95% اين حمله ناجوانمردانه بر طرف شد.

من سايتم تازه ف.....ر شده بود بعد خود ساماندهي بهم گفت كه از في.... شكn استفاده بكن و محتوا سايتت رو پاك بكن.
من هم يك وي پي خريدم كه پاك بكنم تا سايتم از في..... در بياد كه گرفتار اين نامردي و ناجوانمردي شدم.
دوستان تو رو خدا به هيچ وجه اي از وي P ايراني و فروشگاه هاي ايراني خريد نكنيد.
طرف حتي به حساب بانكي من هم نفوذ كرد و قصد انتقال وجه داشت.

تو اين 2 روز كه داشتم سايتم رو پاك سازي ميكردم هر سايتي وارد شدم پشت سر من رفت همه رو تغيير ورودي داد.

امروز خيلي خيلي ازيت شدم.
ولي شكايت نامه نوشتم و فردا ميبرم دادگستري و به جرم فروش وي پي.... و نفوذ به حريم شخصي و درخواست اخازي ميكشمش دادگاه. اينقدر مدرك دارم كه نزارم به همين راحتي سر كساي ديگه هم اين بلا رو بياره و كسي نتونه حرف بزنه و ساكت باشه.

فقط تو رو خدا مراقب باشيد./
من خودم الان 7 ساله دارم تو اينترنت كار ميكنم حتي يك اسم ياهو من هك نشد چه برسه به كل اطلاعات شخصي من.

همين جا جاه داره از كسي به اسم آقا سينا بازم تشكر.

دوستان مراقب باشيد.

as87
2010-09-13, 23:11
دلت خوشه حان#-o
دادگاه كيلو چنده، يه منشي گزاشتن اونجا نمي‌دونه كامپوتر چيه چه برسه به ..... و حريم شخصي.

راستي كدوم رو باور كنيم؟

خوب بنده الان در اينترنت هستم كه از سال 1385 به همين كار مشغول هستم و كار هاي بسياري و مقاله هاي بسياري براي عدم موفقيت آنها (ساماندهي) خواندم و مطالعه كردم كه پس از اولينين باري كه در سال 1386 سايت بنده ifلتر شد تا الان موفق به بسته شدن سايت بنده نشدن.

shop-search
2010-09-13, 23:21
دوست عزيز اين سايتي كه من داشتم براي 5 سال پيش بود كه ساماندهي وجود نداشت. و تاريخ اعتبار اون 5 ساله بود
در ضمن من اون پست مطلب رو نوشتم و سريعا پاك كردم تا افرادي مثل شما استفاده بد نكنند.
در ضمن من هيچ وقت نميگم كه چي كار كردم.در ضمن سايت بنده هنوز باز هست.

دلت خوشه حان#-o
دادگاه كيلو چنده، يه منشي گزاشتن اونجا نمي‌دونه كامپوتر چيه چه برسه به ..... و حريم شخصي.

شما بريد آموزش آداب و معاشرت ياد بگيريد./
اگر كمي ادب داشتي به خاطر آرم دادگستري هم كه شده چنين حرفي نميزدي.
در ضمن همه رو نميشه با يك چوب زد.
اگر منشي سواد نداره دليل نميشه كه همه نداشته باشن.
اگر يكي وي p ان براي اخازي ميفروشه. دليل نميشه همه همين كار رو كنند.
دوستان درست نميگم؟

(شما هم به جاي اينكه به دادگستري كشور و شهرت بي احترامي كني لطف بكن متني كه فرستادي رو اصلاح بكن)

as87
2010-09-14, 13:23
من وقت اينكه حرفاي شمارو بشينم بخونم ندارم اما چند مورد رو از حرفاي خودتون اينجا نقل مي‌كنم:

خوب بنده الان در اينترنت هستم كه از سال 1385 به همين كار مشغول هستم
1385+7= 1392:-@

من خودم الان 7 ساله دارم تو اينترنت كار ميكنم

من سايتم تازه ف.....ر شده بود
تاريخ ارسال پست: دیروز 10:07 PM

پس از اولينين باري كه در سال 1386 سايت بنده ifلتر شد تا الان موفق به بسته شدن سايت بنده نشدن.

من نمي‌دونم از دروغ‌پردازي توي اين انجمن به چي مي‌خوايي برسي اما نوع نوشتارت سنت رو داره نشون ميده. زياد علاقه به بحث كردن ندارم.اما

(شما هم به جاي اينكه به دادگستري كشور و شهرت بي احترامي كني لطف بكن متني كه فرستادي رو اصلاح بكن)

اگر مشكلي داره ارسال من از اين لينك استفاده كن.
http://www.shopkeeper.ir/forum/report.php?p=6912

LinuxTalk.ir
2010-09-14, 19:30
اگر واقعیت هست، لطف کنید اطلاعات این فروشنده را در اختیار عام قرار دهید :)
فرد تبهکار باید به سزای کارش برسه :)
Reza
2010-09-14, 19:45
من با انتشار اطلاعات فروشنده مخالف هستم
اینجوری به نوعی برای اون فرد تبلیغ میشه .
با تشکر از صاحب تاپیک به خاطر اطلاع رسانی خوب و مفیدشون
تاپیک بسته شد!