PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با یکی از دوستان

bazargan1
2012-05-26, 23:07
سلام

من با یکی از دوستان (آقای علیرضا بیات) مشکل پیدا کردم سر واریز پول

قرار بود ایشان مبلغ 70 تومان واریز به حساب ما کنند که بعد از گذشت چند وقت به من
پیغام دادن که پولو واریز کردن

من با چک کردن حسابم دیدم که همچین مبلغی به حساب من نیومده و به ایشان اعلام کردم
ولی از ایشان جوابی دریافت نکردم وبعد از چند بار پیام خصوصی ایشان جواب منو دادن

( جناب بهتره مغلته نكنين. من روز سه شنبه به شماره كارتي كه داده بودين 70 تومن
واريز كردم.كد پيگيرشو يادم رفت، چهارشنبه بهم پ.خ. دادين براتون ارسال كردم.
بفرما:924845

با اين بچه بازيها نمي تونين سر من كلاه بزارينو دوباره ازم پول بگيرين.

دليل اينكه بهتون جواب نميدادم همين بود. ديگه هم بس كنين.خيلي خيلي از برخوردتون
و از اين حقه بازيتون بدم اومد.اين كارا زشته.)

و منم بهشون گفتم که شاید اشتباه واریز کردی و هر چیزه دیگه

ولی ایشان جواب دادن که نه درست واریز کردم

بعد از این یک عکس از فیش واریزی به من نشون دادن ( اینترنتی پرداخت شده)
3548

بعد منم عکس از صورتحسابم گرفتم و نشون ایشان دادم
3549
ولی باز ایشان زیر بار نرفتن که پول انتقال پیدا کرده و گفتن شاید این عکس مال حساب شما نیست
ولی در صورتی که من با خط مشکی شماره کارتمو توی عکس نشون دادم
باز من پیام دادم که پول واریز نشده ولی ایشان در جواب گفتن
(من چي بگم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟؟! �؟!؟؟!؟؟؟!؟!؟؟!؟!؟؟!
خيلي جالبه هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا
به من چه ربطي داره كه پول تو حسابتون نرفته جناب؟!؟
من چي كار كنم؟ )
و بعد از کلی گفتگو باز ایشان این رو گفتن
(اومدم.
اولا من اصلا ديگه بهتون اعتماد ندارم.مطمئن نيستم اون صفحه اي كه نشون دادين اصلا مربوط به حساب خودتون باشه يا نه.
دوما من وظيفه مو انجام دادم.پولو براتون انتقال دادم.اين وسط چي شده ربطي ديگه به من نداره.)
گفتم جناب به شما ربطی نداره یعنی چی و از این حرفا
و من بهشون تاکید می کردم که پول واریز نشده ولی ایشون زیر بار نمی رفتن
بعد گفتم شاید مشکلی پیش امده شما برید بانک شاید پولو اشتباه واریز کردین
اینو جواب دادن
(من بيكار نيستم كه به خاطر يه .... شما برم بانكو ....
تا دوشنبه كلا وقتم پره. الانم كه ميبيني جوابتو ميدم جمعه س.اگه روز عادي بود عمرا باهات هم كلام نمي شدم.
خودت بهتر ميدوني پول تو حسابته.اگر نيست پس كجاس؟!؟!؟!؟ تو حساب من كه نيست بابا.)

بعد گفتن که باشه من روز سه شنبه میرم
منم گفتم باشه ولی من فردا میرم بانک ببینم چی میشه
البته منم اینجا با لحن تند با ایشان صحبت کردم چون بهم میگفت که داری دروغ میگی و پول تو حسابته
خوب صبح شد رفتم بانک (شعبه دادگستری ) و اون عکس رو نشونشون دادم تا چک کنن ببینی که آیا این درسته با نه
بعد از چد دقیقه دیدم که خود رئیس بانک امدن و گفتن این عکس جعلی هستش!!!! گفتم چی گفت جعلی هستش
گفتم مگه میشه این بنده خدا پول واریز حساب من کرده فکر کنم اشتباه واریز شده یا اینکه نیومده ولی رئیس بانک صفحه کامپیوترشو نشون من داد وگفت ببین این صورت حساب آقای بیات هستش و در تاریخ 26/02/1391 فقط یک خرید اینترنتی 5000 تومانی داشته و اینم صورت حساب شما که در تاریخ 26/02/1391 هیچ پولی به حساب شما انتقال پیدا نکرده
من گفتم نه شاید یک مشکل دیگه ای بوجو امده گفتم بزار زنگ بزنم به اون شماره که پایین رسید هستش
زنگ زدم و بعد از دادن مشخصات لازمه گفتن که در این تاریخ هیچ تراکنشی انجام شنده از حساب آقای بیات من گفتم رسید دارم گفتش رسیده جعلیه
دیگه اینجا خیلی حالم گرفته شده که آقای بیات همچین کاری کرده
دیگه مابقی ماجرا رو نمی گم و فقط اینو بگم که اگر تا فردا صبح آقای بیات تکلیف این پولو روشن نکنه و دلیل قانع کننده ای برای جعل این فیش نیاره من اقدام قانونی می کنم (فقط بخاطر اینکه بهم گفت که پول تو حسابته ولی دوباره می خوای ازم پول بگیری)
منتظر گفته های آقای بیات هستیم شاید سیستم بانکداری ما مشکل پیدا کرده و واقعا آقای بیات پولو واریز کرده ولی به حساب من نیومده
پرینت صورت حسابت آقای بیات هم دارم که در اون تاریخ 26/02/1391 بجز خرید اینترنتی 5000 تومانی چیزه دیگه ای نداشته

Reza
2012-05-26, 23:10
اصلا نیازی به این کارها نیست
با پشتیبانی پرداخت آنلاین بانک ملی تماس بگیرید
شماره تراکنش و تاریخ رو بدید
بهتون میگن این تراکنش با این اطلاعات صحیح هست یا نه
همین!

bazargan1
2012-05-26, 23:12
اصلا نیازی به این کارها نیست
با پشتیبانی پرداخت آنلاین بانک ملی تماس بگیرید
شماره تراکنش و تاریخ رو بدید
بهتون میگن این تراکنش با این اطلاعات صحیح هست یا نه
همین!

سلام
عزیزم تماس گرفتم
میگن صحیح نیست
میگن که در اون تاریخ هیچ پولی از حساب آقای بیات انتقال پیدا نکرده

CYB3R
2012-05-26, 23:16
ایمیلی که اومده جالبه :
متنش اینه ، به شماره حساب متعلق به مهدی حامی زاده در شعبه در بانک ملی ... !!!

SUD.IR
2012-05-27, 00:09
جعلی بودن رسید مذکور100% تایید میشه بادیدن عکس میشه فهمید طرف یه جاعل بسیار مبتدی بوده که جعل رو هم خوب بلد نبوده ! ;)

moji69
2012-05-27, 01:04
من خودم با بانک ملی کار میکنم و با این قسمت هنگامی که پول واریز میکنید کاملا اشنا هستم ضایع معلومه که جعلیه و به قول دوستمون بسیار مبتدی.
اقا مهدی به نظرم فردا باهاش تماس بگیر اگر جواب قانع کننده ای نداشت اقدام قانونی کنید.
خدا کنه ما اشتباه فهمیده باشیم

bazargan1
2012-05-27, 02:56
من خودم با بانک ملی کار میکنم و با این قسمت هنگامی که پول واریز میکنید کاملا اشنا هستم ضایع معلومه که جعلیه و به قول دوستمون بسیار مبتدی.
اقا مهدی به نظرم فردا باهاش تماس بگیر اگر جواب قانع کننده ای نداشت اقدام قانونی کنید.
خدا کنه ما اشتباه فهمیده باشیم
سلام
خوبی؟
آقا تماس میگیرم باهاش ولی جواب تلفن رو نمی ده

amirabbas
2012-05-27, 12:10
مهدي عزيز يكم صبر داشته باش شايد سو تفاهم شده باشه

shervin114
2012-05-27, 13:20
بهش اس ام اس بده و بگو اگه این مدارک و مستندات رو بدی به فتا و پلیس آگاهی به جرم جعل بلای بدی سرش میارن .

mehranmns
2012-05-27, 13:25
:)))))))))))) مهدی جان یکم دقت کنی می بینی فتوشاپ با یه عکس به نام Full.psd و Dream viewr هم در حال ویرایش یک صفحه بازه اون پائین همون جا ساخته گویه و بعد عکس گرفته :)))))

Ostova
2012-05-27, 13:36
تصویری که واسه شما ارسال کردن با رسید واقعی یه فرق کوچیک داره
قبل از شماره پیگیری تراکنش یه اسپیس اضافه وجود داره که زیرش خط قرمز کشیدم
برای مقایسه یه رسید واقعی از بانک ملی رو هم تو تصویر گذاشتم شاید شما هم نکته دیگه ای پیدا کردین

bazargan1
2012-05-27, 14:03
خیلی ممنون از تمامی دوستان که جعلی بودن این رسید رو تائید کردن و راهنمایی کردن
امروز طی مکاتباتی که داشتیم (پیام خصوصی با آقای علیرضا بیات) گفت که انشالله فردا پولو واریز میکنه
ولی همچنان میگه که پول از حساب من کم شده و رسید جعلی نیست
منم گفتم بهتره بیشتر از این سر هم دیگر رو درد نیاریم بهتره که فردا پولو واریز کنید
والله من پرینت حساب این بنده خدا رو دارم اصلا از 22/02/1391 تا 04/03/1391 مبلغ 70 هزارتومانی نه به حساب ایشون امده نه کسر شده
3564
3565

KAREEM
2012-05-27, 14:06
خیلی ممنون از تمامی دوستان که جعلی بودن این رسید رو تائید کردن و راهنمایی کردن
امروز طی مکاتباتی که داشتیم (پیام خصوصی با آقای علیرضا بیات) گفت که انشالله فردا پولو واریز میکنه
ولی همچنان میگه که پول از حساب من کم شده و رسید جعلی نیست
منم گفتم بهتره بیشتر از این سر هم دیگر رو درد نیاریم بهتره که فردا پولو واریز کنید
والله من پرینت حساب این بنده خدا رو دارم اصلا از 22/02/1391 تا 04/03/1391 مبلغ 70 هزارتومانی نه به حساب ایشون امده نه کسر شده

به نظر من اين موضوع رو ناديده نگيريد .

چون اگه واقعا يه نفر يه بار قصد كلاهبرداري داشته باشه. ديگه نميشه بهش اعتماد كرد.

من به جاي شما بودم اصلا ديگه باهاش صحبت نمي كردم چه برسه به معامله.

bazargan1
2012-05-27, 14:22
به نظر من اين موضوع رو ناديده نگيريد .

چون اگه واقعا يه نفر يه بار قصد كلاهبرداري داشته باشه. ديگه نميشه بهش اعتماد كرد.

من به جاي شما بودم اصلا ديگه باهاش صحبت نمي كردم چه برسه به معامله.

چی بگم
والله من میگم جوانه شاید خواسته یک بار زرنگ بازی در بیاره و از اینجور حرفا حالا یک اشتباهی کرده ما گذشت کنیم و بیخیال بشیم
اخه ارزش نداره چون اگر پیگیری کنم خیلی خیلی براش بد میشه شاید بانک ملی هم از دست ایشون شاکی بشه بخواطر جعل رسید بانکی

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

جالب اینجاست که حساب بانکی من شعبه دادگستری بندرعباس هستش (بانک در ساختمان دادگستری قرار داره) و رئیس بانک شعبه خیلی خیلی مسر بود که شاکی بشم و حتی منم بگذرم فکر نکنم بانک بگذره از این مسئله و پیگیری می کنه چون تمامی مدارک دست بانک هست

KAREEM
2012-05-27, 14:25
چی بگم
والله من میگم جوانه شاید خواسته یک بار زرنگ بازی در بیاره و از اینجور حرفا حالا یک اشتباهی کرده ما گذشت کنیم و بیخیال بشیم
اخه ارزش نداره چون اگر پیگیری کنم خیلی خیلی براش بد میشه شاید بانک ملی هم از دست ایشون شاکی بشه بخواطر جعل رسید بانکی[/quote][/QUOTE]

مهدي جان اين رفتار شما قابل تحسينه ولي به نظر من همينه كه ما هيچ وقت به جايي نمي رسيم .

مي دونيد چرا چين ميشه ابرقدرت دنيا ؟ چون در چين سالانه 5000 نفر براثر جرايم اقتصادي كوچيك اعدام مي شن!!!

ما نبايد از اين مسائل بي تفاوت بگذريم. حالا منع معامله با اين شخص كمترين جريمه اي هست كه ميشه براش در نظر گرفت.

Foad2012
2012-05-30, 11:54
به نام خدا.
سلام به همه ي بچه هاي گل شاپكيپر.
بنده عليرضا بيات هستم.

قبل از هرچيزي از تهمتي كه به آقاي حامي زاده عزيز زدم، ازشون حلاليت مي خوام.

در مورد اين قضيه يه اطلاعاتي رو بگم جهت اطلاع عموم بدك نيست.تاريخ 12/1 بود فكر كنم كه شخصي مبلغ دقيق 72 تومن واريز حساب بنده حقير كرد.بنده چندين بار موجوديمو چك كردم و بعضي مواقع افزايشش دادم.در تاريخ 26/2 مبلغ 70 تومن بايد واريز حساب آقاي حامي زاده ميشد.من به يك شخصي (خيلي بهم نزديكه) گفتم اين مبلغو از شماره كارتم، واريز حساب آقاي حامي زاده بكنه.ايشون اين كارو واسه من انجام داد.رسيدشم داد بهم (همون عكسه).منم شماره پيگيريشو دادم به آقاي حامي زاده. ولي ايشون مي گفتند كه اصلا پولي به حسابم واريز نشده (كه راست هم مي گفتن. طبق پيگيري هايي كه امروز كردم مطمئنتر شدم به صحت حرفهاشون.).در صورتي كه مبلغ 70 تومن از حساب اين حقير كم شده!!!!.واسه ي من اصلا هزينه اي كه ازدستم رفته مهم نيست.اهم زندگي من رضايت آفريننده مه.براي اينكه اون راضي باشه بايد آفريده ش راضي باشه.بنده هم براي اينكه نظر آقاي حامي زاده عزيز رو نسبت به خودم عوض كنم،نسبت به تهمتي كه به محضرشون زدم عذر خواهي مي كنم.

دليل اينكه من اون تهمتو زدم اين بود كه خيلي به اون شخصي كه پول رو واريز كرد اعتماد داشتم.خيلي.باورم نمي شد كه داره سرم شيره ميماله.من ازاون شخص گذشتم.چون اصلا حوصله دردسر و شكايت و اين حرفا رو ندارم.

علت اينكه اسم اشخاص رو نياوردم حفظ حرمتشون بود.

از دوستان گلم، كسي اگر شكايتي،رنجشي يا بدي اي از بنده ي حقير ديده يا تو دل داره، توي همين تاپيك بياد علنا بگه.چون من توانايي تحمل عذاب رو ندارم.و اگر اينجا رسوا بشم بهتر از اينه كه اون دنيا توي قيامت جلوي همه ي انسان ها ضايع بشم.

سپاس از چشمهاي قشنگتون كه اين مطلب رو خونديد.
ياعلي