PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستانی که فروشگاه ساز تبلیغاتی فروتل دارند بگن ماهی چقدر سود خالصشونه؟

moji69
2010-09-14, 05:20
ممنون میشم دوستانی که فروشگاه ساز تبلیغاتی فروتل دارند بگن ماهی چقدر سود خالصشونه؟ می خوام یک فروشگاه ساز تبلیغاتی فروتل بخرم از همون30 هزار تومنی ها می خواستم ببینم با این پو رسانت کم فروتل ای سود خوبی داخلش هست یا نه لطفا کمک کنید.8->:(

frotel
2010-09-23, 23:06
دوست گرامي
فروشگاه ساز تبليغاتي فروتل ويژه همكاران سيستم فروتل مي باشد كه در سيستم همكاري در فروش فروتل عضو مي باشند
اگر بازديد كننده روزانه سايت حدودا 5هزار نفر باشد ماهانه به صورت تقريبي 100 تا 150 هزار تومان درآمد خواهيد داشت كه گاهي اين مبلغ خيلي بيشتر از اين مي باشد

محصولات عرضه شده در فروشگاه ساز تبليغاتي مربوط به فروشندگان سيستم فروش پستي فروتل مي باشد و در هر لحظه محصولات آن در حال تغيير و افزايش مي باشد و پورسانت هاي آنها بسيار متفاوت مي باشد و از 1 درصد تا 60 درصد پورسانت وجود دارد

فروشگاه ساز تبليغاتي فروتل جمعا 50 هزار تومان مي باشد كه 30 هزار تومان آن نقدا دريافت مي گردد و 20 هزار تومان از درآمد آينده همكار در سيستم فروتل كسر مي گردد.

پشتيباني فني اين سايت برعهده فروتل مي باشد و رايگان است و به صورت مستمر آپديت هاي جديد سايت براي تمامي همكاران نصب مي شود و برخي نظرات مشترك استفاده كنندگان فروشگاه ساز تبيلغاتي فروتل در نسخه هاي بعدي بكار گرفته مي شود و توانمند تر مي گردد
كار اصلي صاحب اين سايت، تبليغات براي سايت خودش مي باشد و اگر احساس مي كنيد توان تبليغات در اينترنت را داريد و مي توانيد بازديدكننده سايت خود را افزايش دهيد توصيه مي شود از اين فروشگاه ساز تبيلغاتي استفاده نماييد
تيم فني فروتل از بابت امور فني سايت، شما را بي نياز مي نمايد و بايد وقت خود را تماما صرف تبليغات نماييد

موفق و سربلند باشيد

as87
2010-09-24, 11:00
توي متن قرار داد نوشتيد مبلغ قرار داد 40000تومان مي‌باشد كه در دو قسط 25000 توماني و 15000 تومني دريافت مي گردد.

براي چي حق انتقال نداريم؟

يه سوال ديگه هم داشتم. چندتا محصول در حال حاضر توي سيستم همكاريتون قرار داره؟

دسته بندي ها هم ميشه عوض كرد؟ چون توي خيلي از گروهها شما محصولي نداريد.

هزينه تمديد هاست و دومين براي سالهاي بعد چقدر هست؟

اگر يه دمو از مديريت سايت بزاريد خيلي خوبه كه قابليتهاي سيستم رو ببينيم.

as87
2010-09-24, 11:14
يه چيز ديگه هم كه الان تست كردم بعد از ثبت‌نام اينه كه ايميلها به اسپم ميره.

يه موضوع مهم هم هست كه شما يا سهوا يا عمدا داريد حق كساني كه براي معرفي همكار كار مي كنند رو مي‌خوريد. وقتي از طرف من يه همكار براي شما فرستاده ميشه به محض اينكه روي هر لينكي كليك كنه شما معرف رو به 1 تغيير ميديد. كه ميره زير مجموعه مستقيم ميشه. در صورتي كه من هر كجا ديدم كار مي كردن از كوكي استفاده مي كنند كه تا 1هفته بعد هم اگر محصول رو خريد شخص يا ثبت‌نام كرد زير مجموعه شخص حساب بشه.
نمي دونم لينكهاي خريد پستي همكار هم همين هست يا نه!!

اديت: الان متوجه شدم كه با فايرفاكس اين اتفاق مي‌افته و فقط يه لينك هست كه اينجوري ميشه. يا فايرفاكس من ايراد داره يا سيستم لينكدهي. من با بقيه بروزرها هم چك مي كنم. نتيجه رو اينجا اعلام مي كنم.

با سافاري و اينترنت اكسپلور هم همين‌طوره براي تست هم اين لينك رو http://www.forotel.ir/ads-reg.php?moarref=11389 وارد سايت بكنيد و روي اين عكس توي سايت كليك كنيد.

http://www.forotel.ir/images/kasbe-daramade-bala-aali-az-frotel.gif

و اين عكس:
http://www.forotel.ir/images/frotel-post-order-tracking-peygiri-sefareshat.gif

Reza
2010-09-25, 09:58
من الان تست کردم ، مشکلی نداره و شناسه معرف تغییری نمی کنه .
خدا رو شکر که با پیشنهاد شما ، شکل مرتفع شد . . .

as87
2010-09-25, 10:41
234
من الان تست کردم ، مشکلی نداره و شناسه معرف تغییری نمی کنه .
خدا رو شکر که با پیشنهاد شما ، شکل مرتفع شد . . .
بله خيلي سريع مشكل برطرف شد اما نماينده سيستم اصلا انلاين نشده(فكر كنم خودشون متوجه شدن.)

اگر امكان داره با اينترنت اكسپلور هم امتحان كنيد. چون من الان امتحان كردم و باز هم همون شكل هست اما با فايرفاكس درست هست لينك.

Reza
2010-09-25, 10:50
234
بله خيلي سريع مشكل برطرف شد اما نماينده سيستم اصلا انلاين نشده(فكر كنم خودشون متوجه شدن.)

اگر امكان داره با اينترنت اكسپلور هم امتحان كنيد. چون من الان امتحان كردم و باز هم همون شكل هست اما با فايرفاكس درست هست لينك.
بله تو این مورد حق کاملا با شماست
وقتی از اینترنت اکسپلورر استفاده میشه ، معرف به 1 تغییر میکنه که با توجه به اینکه توی ایران اکثرا از ie استفاده میکنن ، این مورد میتونه خیلی تاثیرگذار باشه .
ممنون از دقت نظرتون ، ایشالا که مسئولین سیستم این مورد رو هم سریعا برطرف کنن .

as87
2010-09-26, 21:02
بله تو این مورد حق کاملا با شماست
وقتی از اینترنت اکسپلورر استفاده میشه ، معرف به 1 تغییر میکنه که با توجه به اینکه توی ایران اکثرا از ie استفاده میکنن ، این مورد میتونه خیلی تاثیرگذار باشه .
ممنون از دقت نظرتون ، ایشالا که مسئولین سیستم این مورد رو هم سریعا برطرف کنن .
ie رو هم درست كردن.
دستشون درد نكنه، فقط مونده سافاري و اپرا كه تعداد كمي از افراد ازشون استفاده مي كنن.:d

Reza
2010-09-26, 21:19
تشکر از مسئولین و مدیران فروتل
فقط خواهش میکنم وقتی تاپیک رو مشاهده میکنن و موارد رو بررسی و مرتفع میکنن ، شخصا خودشون اطلاع رسانی کنن تا سایر کاربران حس اعتمادشون بیشتر بشه . ممنون

frotel
2010-09-27, 09:02
توي متن قرار داد نوشتيد مبلغ قرار داد 40000تومان مي‌باشد كه در دو قسط 25000 توماني و 15000 تومني دريافت مي گردد.

براي چي حق انتقال نداريم؟

يه سوال ديگه هم داشتم. چندتا محصول در حال حاضر توي سيستم همكاريتون قرار داره؟

دسته بندي ها هم ميشه عوض كرد؟ چون توي خيلي از گروهها شما محصولي نداريد.

هزينه تمديد هاست و دومين براي سالهاي بعد چقدر هست؟

اگر يه دمو از مديريت سايت بزاريد خيلي خوبه كه قابليتهاي سيستم رو ببينيم. متن قرارداد اصلاح گرديد مبلغ 40 هزار تومان مربوط به قبل بوده است
صاحب سايت تبليغاتي فروتل (طرف قرارداد) با فروتل قرارداد منعقد كرده است و طبق قرارداد بايد مسئوليت فعاليت هاي خود را تقبل نمايد و در صورتيكه شما يكطرفه اقدام به تغيير نماييد و فروتل را مطلع ننماييد مطمئنا در هيچ قرارداد ديگري نيز چنين شرايط پذيرفته نمي باشد و اين فروشگاه با توجه به همكاري در سيستم فروتل و ماهيت تبليغاتي داشتن آن داراي شرايط متفاوتي نسبت به ساير فروشگاه هاي اينترنتي دارد خصوصا كه پشتيباني فني رايگان فروتل دائما در اختيار فردي است كه طرف قرارداد فروشگاه مي باشد و فروتل در قبال اين فرد مسئوليت پذيرفته است

بله مي توانيد در بخش مديريت محصول، مديريت تبليغات و بنر، مديريت اخبار و اطلاعات سايت، مديريت ظاهري و گرافيكي و كليه عكس ها و ... آنچه مدنظر خودتان مي باشد انجام دهيد
تعداد محصولات قرار گرفته در فروشگاه ساز تبليغاتي متغيير مي باشد و در همين لحظه حدود 3 هزار محصول وجود دارد محصولاتي كه فروشنده ها براي آنها پورسانت تعيين نماييد وارد فروشگاه تبيلغاتي فروتل مي گردد اين تعداد به زودي به بيش از 20 هزار محصول مي رسد و مرتبا افزايش مي يابد

هزينه تمديد هاست و دامنه براي امسال 30هزار تومان است

قرارگيري دموي بخش مديريت سايت به بخش فني ارجاع گرديد كه در صورت امكان در پنل فروتل نمايش داده خواهد شد

موفق باشيد

as87
2010-09-27, 09:32
صاحب سايت تبليغاتي فروتل (طرف قرارداد) با فروتل قرارداد منعقد كرده است و طبق قرارداد بايد مسئوليت فعاليت هاي خود را تقبل نمايد و در صورتيكه شما يكطرفه اقدام به تغيير نماييد و فروتل را مطلع ننماييد مطمئنا در هيچ قرارداد ديگري نيز چنين شرايط پذيرفته نمي باشد و اين فروشگاه با توجه به همكاري در سيستم فروتل و ماهيت تبليغاتي داشتن آن داراي شرايط متفاوتي نسبت به ساير فروشگاه هاي اينترنتي دارد خصوصا كه پشتيباني فني رايگان فروتل دائما در اختيار فردي است كه طرف قرارداد فروشگاه مي باشد و فروتل در قبال اين فرد مسئوليت پذيرفته است
حرف شما دست هست اما شما توي قرارداد نوشتيد:

طرف قرارداد حق انتقال يا واگذاري قرارداد به غير، تحت هيچ‌يك از عناوين حقوقي را نخواهد داشت. در صورت انتقال، قرارداد از طرف پيمانكار فسخ خواهد شد. اگر بنويسيد بدون اجازه فروتل حق انتقال نداره بهتر نيست؟

سلام خدمت دوستان گرامي

ببخشيد به علت مشغله زياد امكان پاسخگويي سريع به سوالات شما امكان پذير نيست
در ابتدا به علت بكار بردن جمله ((يه موضوع مهم هم هست كه شما يا سهوا يا عمدا داريد حق كساني كه براي معرفي همكار كار مي كنند رو مي‌خوريد.)) كمي از پاسخگويي دلسرد شدم چراكه بكاربردن الفاظي مانند اين كه مي خوريد بدون اطلاع و يا اينكه شما در پي رفع ابهامي هستيد مي باشد چندان مناسب نمي باشد و بهتر نحوه بيان سوال يا ابهام به شكلي باشد كه توهيني صورت نگيرد و علت اينكه انجمن شما را انتخاب كرده ايم وجود جو سالم و خالي از توهين بوده است كه در اينجا رعايت نگرديده بود و اميدوارم اين موضوعات در انجمن خوب شما جايي نداشته باشد تا بتوان به تبادل نظر پرداخت و ميداني براي تاختن به يكديگر و توهين نباشد

در مورد اين موضوع نحوه عملكرد سيستم كسب درآمد فروتل بر اساس سشن مي باشد نه كوكي به عبارت ديگر بازديدكننده اي كه از سايت شما به واسطه لينكهاي اختصاصي فروتل شما وارد يكي از سايتهاي فروتل شود و در بخشي از فروتل مانند عضويت فروشنده، عضويت همكار فروتل، خريد از سيستم تراكنشي صورت گيرد همكار به عنوان معرف وي منظور مي گردد و درآمد مرتبط با آن براي اين همكار لحاظ مي شود و اين تا زماني مي باشد كه بازديدكننده صفحات وب خود را نبسته باشد و اگر بازديدكننده در ساعات و روزهاي بعدي از طريق همكار ديگر و يا طريق ديگري وارد فروتل شود ملاك آخرين همكاري است كه توانسته است اين بازديد كننده را در مجاب به استفاده از خدمات فروتل نمايد نه سايتهاي كه در روزهاي قبل اين بازديدكننده را به سايت هاي فروتل آورده اند ولي فعاليت صورت نگرفته است
اگر بازديد كننده در فروتل وارد شود وارد هر صفحه يا سايت ديگري از فروتل شود و اينكار چندين بار تكرار شود و بازديدكننده از صفحات مختلف هر سايت از سايتهاي فروتل بازديد نمايد بازهم درآمد حاصل شده تا هر زمانيكه بازديدكننده صفحات وب خود را نبسته است براي اين همكار منظور مي شود و تا جايي كه امكان داشته است سعي بر رهگيري دقيق و رصد لينكها گرديده است تا حقي تضييع نگردد

موفق و سربلند باشيد

من بابت اينكه شما رو ناراحت كردم معذرت مي خوام. اما بنده خودم اولين نفري بودم كه بعد از حل مشكل از سمت شما اومدم و اطلاع رساني كردم. و همكاري خودم هم با سيستم شما توي يكي از سايتهام كه توي امضام هست شروع كردم و اگر عملكردتون خوب باشه فقط با سيستم شما همكاري خواهم كرد.
من با اين قسمت كه وقتي سايت بسته ميشه بازارياب هم عوض بشه مشكلي ندارم و اين جزو سيساتهاي شماست و ممكنه براي من هم سوداوري داشته باشه. (يه شخص ديگه براي بار دوم از سايت من وارد بشه) اما شما خودتون هم مي‌دونيد كه بحث من روي بسته شدن سايت نبود و بيشتر روي لينكي بود كه شايد 20% از افراد روش كليك مي‌كردند و شناسه شخص بعد از كليك روي اون به 1 تغيير پيدا مي كرد.
اميدوارم پست‌هاي قبلي من نشون داده باشه كه من دنبال ايجاد جو منفي روي سيستم شما نيستم.

frotel
2010-09-27, 09:38
يه چيز ديگه هم كه الان تست كردم بعد از ثبت‌نام اينه كه ايميلها به اسپم ميره.

يه موضوع مهم هم هست كه شما يا سهوا يا عمدا داريد حق كساني كه براي معرفي همكار كار مي كنند رو مي‌خوريد. وقتي از طرف من يه همكار براي شما فرستاده ميشه به محض اينكه روي هر لينكي كليك كنه شما معرف رو به 1 تغيير ميديد. كه ميره زير مجموعه مستقيم ميشه. در صورتي كه من هر كجا ديدم كار مي كردن از كوكي استفاده مي كنند كه تا 1هفته بعد هم اگر محصول رو خريد شخص يا ثبت‌نام كرد زير مجموعه شخص حساب بشه.
نمي دونم لينكهاي خريد پستي همكار هم همين هست يا نه!!

اديت: الان متوجه شدم كه با فايرفاكس اين اتفاق مي‌افته و فقط يه لينك هست كه اينجوري ميشه. يا فايرفاكس من ايراد داره يا سيستم لينكدهي. من با بقيه بروزرها هم چك مي كنم. نتيجه رو اينجا اعلام مي كنم.

با سافاري و اينترنت اكسپلور هم همين‌طوره براي تست هم اين لينك رو http://www.forotel.ir/ads-reg.php?moarref=11389 وارد سايت بكنيد و روي اين عكس توي سايت كليك كنيد.

http://www.forotel.ir/images/kasbe-daramade-bala-aali-az-frotel.gif

و اين عكس:
http://www.forotel.ir/images/frotel-post-order-tracking-peygiri-sefareshat.gif

سلام خدمت دوستان گرامي

ببخشيد به علت مشغله زياد امكان پاسخگويي سريع به سوالات شما امكان پذير نيست
در ابتدا به علت بكار بردن جمله ((يه موضوع مهم هم هست كه شما يا سهوا يا عمدا داريد حق كساني كه براي معرفي همكار كار مي كنند رو مي‌خوريد.)) كمي از پاسخگويي دلسرد شدم چراكه بكاربردن الفاظي مانند اين كه مي خوريد بدون اطلاع و يا اينكه شما در پي رفع ابهامي هستيد مي باشد چندان مناسب نمي باشد و بهتر نحوه بيان سوال يا ابهام به شكلي باشد كه توهيني صورت نگيرد و علت اينكه انجمن شما را انتخاب كرده ايم وجود جو سالم و خالي از توهين بوده است كه در اينجا رعايت نگرديده بود و اميدوارم اين موضوعات در انجمن خوب شما جايي نداشته باشد تا بتوان به تبادل نظر پرداخت و ميداني براي تاختن به يكديگر و توهين نباشد

در مورد اين موضوع نحوه عملكرد سيستم كسب درآمد فروتل بر اساس سشن مي باشد نه كوكي به عبارت ديگر بازديدكننده اي كه از سايت شما به واسطه لينكهاي اختصاصي فروتل شما وارد يكي از سايتهاي فروتل شود و در بخشي از فروتل مانند عضويت فروشنده، عضويت همكار فروتل، خريد از سيستم تراكنشي صورت گيرد همكار به عنوان معرف وي منظور مي گردد و درآمد مرتبط با آن براي اين همكار لحاظ مي شود و اين تا زماني مي باشد كه بازديدكننده صفحات وب خود را نبسته باشد و اگر بازديدكننده در ساعات و روزهاي بعدي از طريق همكار ديگر و يا طريق ديگري وارد فروتل شود ملاك آخرين همكاري است كه توانسته است اين بازديد كننده را در مجاب به استفاده از خدمات فروتل نمايد نه سايتهاي كه در روزهاي قبل اين بازديدكننده را به سايت هاي فروتل آورده اند ولي فعاليت صورت نگرفته است
اگر بازديد كننده در فروتل وارد شود وارد هر صفحه يا سايت ديگري از فروتل شود و اينكار چندين بار تكرار شود و بازديدكننده از صفحات مختلف هر سايت از سايتهاي فروتل بازديد نمايد بازهم درآمد حاصل شده تا هر زمانيكه بازديدكننده صفحات وب خود را نبسته است براي اين همكار منظور مي شود و تا جايي كه امكان داشته است سعي بر رهگيري دقيق و رصد لينكها گرديده است تا حقي تضييع نگردد

موفق و سربلند باشيد

frotel
2010-09-27, 09:46
اگر بنويسيد بدون اجازه فروتل حق انتقال نداره بهتر نيست؟

در صورتيكه بخواهيد مالكيت را منتقل نماييد بايستي مجددا قراردادي با مالك جديد (بين فروتل و اين فرد) نوشته شود و مشكلي وجود نخواهد داشت و مالك قبلي بايستي سلب مالكيت شود تا درآينده ادعايي نسبت به اين سايت نداشته باشد و اين موارد معمولا در قرارداد ها قيد نمي شود و طبق روال قراردادها اين موارد وجود دارد و نيازي به ذكر تمامي شرايط و موارد به تشريح كامل نيست چراكه قرارداد ها بسيار مبسوط و حجيم خواهد شد و چنين كاري مقدور نمي باشد و اگر در ساير بندها و مواد اين قرارداد نيز دقت نماييد مي توان موارد زياد ديگري را نيز لحاظ نمود كه چندان مناسب به نظر نمي رسد و صرفا مواردي كه ضروري تر مي باشد قيد مي شود

موفق باشيد

moji69
2010-10-02, 03:44
سلام دوستان من يكي از اين فروشگاه هاي تبليغاتي فروتل خريدم و در كل راضي ام اما مي خواهم اينجا بعضي از مشكلاتش را براي شما بگويم 1- امكان قرار دادن لينك دوستان وجود ندارد.(همون طور كه دوستان مي دانند اين قسمت باعث بالا بردن سايت در گوگل مي شود وبراي خود فروتل هم سود اورتر است)2- امكان قرار دادن كد تبليغاتي وجود ندارد فقط مي توان ادرس اينترنتي عكس را گذاشت(اكثر بنرهاي تبليغاتي كد بنر را مي گذارند و ادرس عكس را نمي گذارند و اين مشكل باعث مي شود در تبادل بنر و.... كه سبب افزايش بازديد مي شود به مشكل بخوريم) بقيه مشكلات در پست بعد.

moji69
2010-10-02, 03:58
3-در سايت تبليغاتي فروتل امكان تغيير منو وارايش ان وجود دارد ولي تا زماني كه توسط مركز اپديت نشده زماني كه محصولات اپديت شود دوباره منو به حالت اوليه بر مي گردد مي توانيم درخواست بدهيم كه اپديت انجام نشود ولي بايد خودمان كل محصولات را اپديت كنيم كه وقت گير است(همانطور كه مي دانيد منوي سايت اصلي يعني frotel.biz بسيار بهتر از سايت هاي تبليغاتي خودش است چون در منوي سايت هاي تبليغاتي تعداد زيرگروه هايي كه محصولي ندارند زياد است)4-محصولات زيادي هستند كه در دسته هاي خود قرار ندارند مثلا در بخش نرم افزار هاي گوناگون انواع بازي ها وجود دارند در صورتيكه بخش بازي و سرگرمي موجود است و اين محصولات در بخش بازي و سرگرمي وجود ندارد دليلش هم اين است كه در فروتل امكان قرار دادن يك محصول در دو زيرگروه وجود ندارد مثلا يك بازي را نمي توان هم در قسمت نرم افزار گوناگون وهم در بخش بازي وسرگرمي گذاشت!!!در صورتيكه در سايت اصلي اين امكانات وجود دارد. اين مشكلاتي بود كه من در تجربه 10 روزيه فروشگاه تبليغاتي فروتل به ان ها پي بردم و ممكن است مشكل ديگري باشد كه هنوز من متوجه ان نشده باشم ولي بعضي از اين مشكلات را با قسمت فني فروتل در ميان گذاشتم و ان ها قول داده اند اين مشكلات در اپديت بعدي حل شود اميدوارم نماينده فروتل در اين انجمن زمان دقيق اپديت بعدي را اعلام كنند چون واقعا اين مشكلات دردسر ساز شده اند. منتظر پاسخ نماينده محترم فروتل در اين انجمن هستيم.

moji69
2010-10-02, 04:08
حالا بريم سراغ خوبي هاي سايت فروتل: 1- راحتي استفاده از كنترل پنل2- امكان افزودن مطلب و دانلود در فروشگاه تبليغاتي 3- پاسخگويي به تمام در خواست ها در قسمت پشتيباني 4- ارزان بودن محصولات نسبت به جاهاي ديگر مثل ايران ماركت سنتر و.... كه باعث افزايش خريداران مي شود5- داشتن بعضي از محصولاتي كه در سايت هاي ديگر وجود ندارد.6-جديد بودن و تازه شروع به كار كردن فروتل.و..... اميدوارم با حل هر چه سريعتر مشكلات بالا شاهد موفقيت فروتل باشيم. متشكرم.

frotel
2010-10-03, 12:26
سلام

آپديت بعدي فروشگاه تبليغاتي فروتل حدودا تا آخر اين ماه خواهد بود
البته سعي مي شود سريعتر صورت گيرد
بخش فني فروتل در حال فعاليت در بخش هاي گوناگون مي باشد و به صورت همزمان برنامه هاي زيادي در حال اجرا مي باشد و در بخش آپديت برنامه فروشگاه تبليغاتي نيز مرتبا آپديت صورت مي گيرد و امكانات جديدي اضافه مي شود و اين تغييرات براي تمامي استفاده كنندگان اعمال مي گردد و كليه خدمات و پيشتيباني فني فروتل رايگان صورت مي گيرد

امكانات زيادي در آپديت بعدي اضافه مي گردد و مشكلات ذكر شده نيز برطرف مي گردد

موفق و پيروز باشيد

moji69
2010-10-23, 15:25
اول ابان شد ولي خبري از اپديت جديد نشد!!

frotel
2010-10-23, 23:18
سلام

بابت تاخير ايجاد شده معذرت خواهي مي كنيم
بخش فني فروتل روزهاي بسيار پركاري را مي گذراند و شبانه روز در حال كار مي باشند و در چندين بخش به صورت همزمان در حال فعاليت هستيم و در بعضي بخشها اتفاقات پيش بيني نشده اي پيش آمده بود كه برنامه ريزي كلي سيستم را با مشكل مواجه كرده است
ولي در مجموع سعي مي شود ظرف چند روز آينده آپديت صورت گيرد

دوباره هم بابت اين موضوع معذرت خواهي مي كنيم و اميدواريم ما را بابت آن ببخشيد

موفق باشيد

moji69
2010-11-11, 02:42
اپديت جديد فروتل با روزها انتظار و تاخير انجام شد از فروتل واقعا تشكر مي كنم چون امكانات فوق العاده اي به ان اضافه شده

frotel
2010-11-14, 13:35
با سلام

از تاخير در آپديت فروشگاه مجددا معذرت خواهي مي كنيم
اميدواريم انتظارات همكاراني كه از فروشگاه ساز تبليغاتي فروتل استفاده مي نمايند را برآورده كرده باشد
قالب هاي فروشگاه نيز در حال آماده سازي است كه براي همكاران فروتل ارسال مي گردد

در اين آپديت فروشگاه تبليغاتي فروتل كاملا مستقل شده است و سبد خريد مستقل، جذب فروشنده و همكار نيز مستقل گرديده است و همكاران مي توانند ظاهر آن را كاملا تغيير دهند و كليه بخشهاي فروشگاه قابل تغيير مي باشند البته قالب هاي جديد با طراحي هاي گوناگون ظاهر فروشگاه ها را كاملا متفاوت خواهد كرد و كار در اين بخش را ساده مي نمايد.

از جمله امكانات جديد امكان افزودن محصولات شخصي مي باشد كه همكاران مي توانند محصولات خود را نيز علاوه بر محصولات فروشندگان عضو سيستم خريد پستي فروتل در اين فروشگاه به فروش رسانند البته لينك خريد آن به سيستم فروش پستي فروتل متصل نيست و صاحب فروشگاه عضو هر سيستمي باشد مي تواند از اين فروشگاه استفاده نمايد و اگر عضو فروشندگان فروتل نيز باشد مي تواند از اين فروشگاه استفاده نمايد البته فروشگاه اختصاصي براي فروشندگان عضو سيستم خريد پستي فروتل طراحي گرديده است كه امكانات جالبي دارد

يكي ديگر از امكانات جديد فروشگاه مديريت محصولات مي باشد و مي تواند در كوتاه ترين زمان ممكن فروشگاه خود را تبديل به فروشگاه اختصاصي محصولات يك فروشنده، يك دسته از محصولات و يا عمومي نمايد و بر اساس معيارهاي گوناگون مانند درصد يا مقدار پورسانت و ... محصولات را نمايش دهد

امكان آپديت خودكار محصولات نيز از ديگر امكانات جديد فروشگاه مي باشد كه روزي يكبار آپديت صورت مي گيرد

بخش فني و آپديت فروشگاه تبليغاتي فروتل توسط بخش فني فروتل به صورت رايگان براي همكاراني كه از اين فروشگاه استفاده مي نمايند انجام مي گردد و مرتبا امكانات جديد بر آن افزوده مي گردد كه براي تمامي استفاده كنندگان از اين فروشگاه انجام مي گيرد

منتظر آپديت بعدي فروشگاه خود باشيد

موفق و پيروز باشيد

ArianShop.com
2010-12-30, 04:29
سلام

هنوز هم دموی مناسبی از بخش ادمین فروشگاه تبلیغاتی ( بخصوص نسخه جدیدی که می فرمایید ) نگذاشتید.... لطفا اقدام فرمایید .

با تشکر

frotel
2011-01-10, 11:31
سلام

هنوز هم دموی مناسبی از بخش ادمین فروشگاه تبلیغاتی ( بخصوص نسخه جدیدی که می فرمایید ) نگذاشتید.... لطفا اقدام فرمایید .

با تشکر

سلام
فعلا نسخه دمويي از اين سايت نداريم تا در اختيار شما قرار دهيم
ولي عكس از نماي كلي بخش مديريت پنل فروشگاه تبليغاتي فروتل در زير آمده است
598
نمونه قالبهاي آن در سايتهاي زير مي توايد مشاهده نماييد
www.iranbloger.ir (http://www.iranbloger.ir)
www.iranbloger.com (http://www.iranbloger.com)
www.epost-bazar.ir (http://www.epost-bazar.ir)
www.ebazar-post.com (http://www.ebazar-post.com)
www.ebazar-post.ir (http://www.ebazar-post.ir)
و ...

موفق باشيد
پشتيباني فروتل