PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محکوم شدن پرداخت بعد از شکایت به نظام صنفی باز عدم پرداخت بدهی

ianbaraty
2010-09-18, 14:40
پس از مراجعات بسیار زیاد به اصفهان و نظام صنفی اصفهان و طرح شکایت از شرکت رهنما .
بالاخره حکم صادر شد و مسئولین پرداخت موظف به پرداخت بدهی خود به اینجانب و نیز پس دادن چکی که در گرو نزد خود نگه داشته بودند ، شدند .
اما امروز پس از دو سال نه چک اینجانب به من برگشت داده شد . نه مابقی طلب من که در حدود چهارصد هزار تومان بود پس داده شد .
تصمیم گرفتم دوباره اقدام کنم .
من محتاج اون چک یا مبلغ پول نیستم .
فقط می خوام حق رو ثابت کنم .
و ثابت کنم که این شرکت رهنما با سیستم پرداخت چه گندی بالا آورد و چه کارهایی که نکرده .
..........................
تمام فاکتورها را دانه به دانه دارم
حکم امضا شده نظام صنفی استان اصفهان با امضا مسئولین وقت هست
امضا آقای موسوی هم در این حکم از طرف شرکت رهنما هست
و باقی مسائل هم روشنه
نه پول من داده شده و نه چک من برگشت داده شده .
به شدت و با تمام وجود از طریق ریاست جمهوری و از طریق پست و سازمانهای مربوطه می خوام پیگیری کنم
.........................

b.tavakkoli
2010-09-19, 02:10
پس از مراجعات بسیار زیاد به اصفهان و نظام صنفی اصفهان و طرح شکایت از شرکت رهنما .
بالاخره حکم صادر شد و مسئولین پرداخت موظف به پرداخت بدهی خود به اینجانب و نیز پس دادن چکی که در گرو نزد خود نگه داشته بودند ، شدند .
اما امروز پس از دو سال نه چک اینجانب به من برگشت داده شد . نه مابقی طلب من که در حدود چهارصد هزار تومان بود پس داده شد .
تصمیم گرفتم دوباره اقدام کنم .
من محتاج اون چک یا مبلغ پول نیستم .
فقط می خوام حق رو ثابت کنم .
و ثابت کنم که این شرکت رهنما با سیستم پرداخت چه گندی بالا آورد و چه کارهایی که نکرده .
..........................
تمام فاکتورها را دانه به دانه دارم
حکم امضا شده نظام صنفی استان اصفهان با امضا مسئولین وقت هست
امضا آقای موسوی هم در این حکم از طرف شرکت رهنما هست
و باقی مسائل هم روشنه
نه پول من داده شده و نه چک من برگشت داده شده .
به شدت و با تمام وجود از طریق ریاست جمهوری و از طریق پست و سازمانهای مربوطه می خوام پیگیری کنم
.........................

عزیز، شما چی رو می‌خواهی ثابت کنی؟ خوب نبودن سرویس پرداخت؟ مشکل در واریزی‌ها؟ و در کل کلاهبرداری این سیستم ؟

چی هست که کسی ندونه ؟!!!

به جای عصبانیت و دوندگی الکی یه زنگ بزنید ایران گیت و پولتون رو پس بگیرید، مطمئن باشید پس می‌دهند. چک هم نمی گیرند !

بنده بعد از یک سال قطع همکاری تونستم قسمتی از مبلغ سفارشات را پس بگیرم، هنوز هم که هنوزه می‌گند بعضی سفارشات اعلام وضعیت نشده !!!

در ضمن شرکت رهنما ۱۰۰ هزار تومان اضافه از بنده پول پنل را گرفت که دنبال اون هم هستم.

تا آخر عمرم با هیچ شرکت شهرستانی قرار داد نمی‌بندم، اگر غیر حضوری جواب ندهند هیچ راهی برای تماس ندارید و اگر پای تلفن جواب سربالا بدهند چندبرابر مبلغ قراردادتان را باید پول تلفن بدهید !!!

iranneed
2010-10-03, 17:19
حال گیری

سلام
من فرزاد هستم مدیر فروشگاه نیاز ایران www.iranneed.com (http://www.iranneed.com/)
من 5/800 تومان از تاریخ 1/88 تا 6/88 میخواستم که جاتون خالی با کلی فحش و دری وری تو مدت 6 ماه 5 تومان گرفتم
860 تومان دیگش مونده بود که تقریبا 6 ماهی بود به پرداخت زنگ میزدم هر روز به این رامس فحش میدادم (بازم جاتون خالی) ولی پول و ندادن
رفت بعد از عید که گفتن دیگه به ما چه فروختیم به ایران گیت که زنگ زدم این پسر کیه فامیلیش و یادم رفت گفت شمارتو بده من نهایت تا 45 روز دیگه باهات تصفیه میکنم .دیگه ما زنگ نزدیم تا 45 روز بعد گفتم چی شد گفت تا اخر هفته زنگت می زنم . 1 هفته بعد زنگ زدم گفت 5 شنبه جلسه داریم از جلسه بیام بیرون زنگ میزنم برای هماهنگی واریزی
شنبه صبح تقریبا 30 مدل فحش و 100 بار به این پسر ه دادم اول که به وهوش اصفهانی بعد خودش بعد هم کل شرکت
هیچی دیگه اخرشم با یک تشکر از من خداحافظی کرد 2 ماه دیگم گذشت تا اینا پولو از پست گرفتن و به من زنگ زدن گفتن بیا 660 تومان بگیر من بعد 1 ماه رفتم 600 تومان چک 1 ماه دیگه گرفتم که اونم خودم گفتم که چک 1 ماه دیگرو بدین ولی کل 600 تومان یکجا بدین
الان هم 260 تومان دیگه میخوام 1 ماه گذشته
از1/88 تا 28/5/89 و همچنان ادامه دارد
نکته جالب اینه که اینا شرکتو خریدن بعد پول بدهی مارو از خود پست گرفتن و به ما دادن نتیجه اینه که اینا یا شرکت و نخریدن و مارو سر کار گذاشتن چند ماه دیگه یا اینکه اینا پول خرید شرکت و به این وهوش اصفحان دادن و هیچ دلیلی برای اینکه بدهی خوشون و به این فروشگاهای فلک زده تصفیه کنند ندیدن

پنلشونم مشکل داشت یک دفعه تو گزارش گیری دیدم سفارشای تحولی من به پست ما مبلغ اعلام شده پست 300 تومان فرق داره زنگ زدم به سرودی اول که گفت مشکلی نداره بعد که دوباره زنگ زدم پنلم و بست گفت چون بی تربییتی و فحش میدی باید بیای تعهد بدی اخرش زنگ زد گفت درست گفتی داشتیم 300 تومان پولتو میخوردیم که مچ مار و گرفتی

اخرشم یک دعا بکنم
:d خدایا دیگران خدایا بمیران خدایا مارا

اگر غلط املایی نگارشی زیاد داره چون سریع نوشتم

pardakht
2010-10-21, 15:38
حال گیری

سلام
من فرزاد هستم مدیر فروشگاه نیاز ایران www.iranneed.com (http://www.iranneed.com/)
من 5/800 تومان از تاریخ 1/88 تا 6/88 میخواستم که جاتون خالی با کلی *** و دری وری تو مدت 6 ماه 5 تومان گرفتم
860 تومان دیگش مونده بود که تقریبا 6 ماهی بود به پرداخت زنگ میزدم هر روز به این رامس *** میدادم (بازم جاتون خالی) ولی پول و ندادن
رفت بعد از عید که گفتن دیگه به ما چه فروختیم به ایران گیت که زنگ زدم این پسر کیه فامیلیش و یادم رفت گفت شمارتو بده من نهایت تا 45 روز دیگه باهات تصفیه میکنم .دیگه ما زنگ نزدیم تا 45 روز بعد گفتم چی شد گفت تا اخر هفته زنگت می زنم . 1 هفته بعد زنگ زدم گفت 5 شنبه جلسه داریم از جلسه بیام بیرون زنگ میزنم برای هماهنگی واریزی
شنبه صبح تقریبا 30 مدل *** و 100 بار به این پسر ه دادم اول که به **** اصفهانی بعد خودش بعد هم کل شرکت
هیچی دیگه اخرشم با یک تشکر از من خداحافظی کرد 2 ماه دیگم گذشت تا اینا پولو از پست گرفتن و به من زنگ زدن گفتن بیا 660 تومان بگیر من بعد 1 ماه رفتم 600 تومان چک 1 ماه دیگه گرفتم که اونم خودم گفتم که چک 1 ماه دیگرو بدین ولی کل 600 تومان یکجا بدین
الان هم 260 تومان دیگه میخوام 1 ماه گذشته
از1/88 تا 28/5/89 و همچنان ادامه دارد
نکته جالب اینه که اینا شرکتو خریدن بعد پول بدهی مارو از خود پست گرفتن و به ما دادن نتیجه اینه که اینا یا شرکت و نخریدن و مارو سر کار گذاشتن چند ماه دیگه یا اینکه اینا پول خرید شرکت و به این **** اصفحان دادن و هیچ دلیلی برای اینکه بدهی خوشون و به این فروشگاهای فلک زده تصفیه کنند ندیدن

پنلشونم مشکل داشت یک دفعه تو گزارش گیری دیدم سفارشای تحولی من به پست ما مبلغ اعلام شده پست 300 تومان فرق داره زنگ زدم به سرودی اول که گفت مشکلی نداره بعد که دوباره زنگ زدم پنلم و بست گفت چون بی تربییتی و *** میدی باید بیای تعهد بدی اخرش زنگ زد گفت درست گفتی داشتیم 300 تومان پولتو میخوردیم که مچ مار و گرفتی

اخرشم یک دعا بکنم
:d خدایا دیگران خدایا بمیران خدایا مارا

اگر غلط املایی نگارشی زیاد داره چون سریع نوشتم

جناب آقاي فرزاد خالدي حسيني
پاسخ مربوط به مطالب خود را مي توانيد در آدرس زير مشاهده بفرمائيد:
http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=567&p=8284&viewfull=1#post8284