PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت ایرانسل سون قطعی شد

aliphp1
2012-06-05, 01:45
با سلام اکثر دوستان سایت ایرانسل سون و بنده را به خوبی می شناسند
به دلیل مشغله کاری فوق العاده بالا قصد فروش سایت ایرانسل سون را دارم
به طوری که حتی فرصت پین گذاشتن توی سایت رو هم ندارم و دوستان دیدن مدتی هست یک در میون پین داریم
حالا جواب دادین به ایمیل مشتریان و پشتیبانی که دیگه اصلا وقتش نیست
و خوب این هم درست نیست که اینطوری پیش بره و مشتریان باید کامل پشتیبانی شوند
از این رو قصد دارم این سایت را بفروشم و اگر کسی بتواند سرمایه مورد نیاز را به کار گیرد و پشتیبانی خوبی داشته باشد به دلیل امکاناتی که اسکریپت برای مشتری دارد بسیار مورد پسند می باشد مخصوصا برای فروشنده ها
آدرس سایت : www.irancell7.ir
اسکریپت آن را آقای محسن پور طراحی کرده اند و همچنان درصورت نیاز پشتیبانی و یا توسعه اسکریپت را هم برعهده می گیرند
امکانات سایت :
سیستم کد باز می باشد
سیستم همکاری در فروش بنری
درگاه بانک های ملت , پارسیان , سامان , زرین پال و . . (بقیه اش یادم نیست )
امکان خرید به سه صورت : خرید با پرداخت آنلاین , خرید از اعتبار کاربری , و خرید با حواله بانکی
ماژول خرید از موبایل
ماژول خرید عمده
اخبار
ارسال اس ام اس شارژ ها به مشتری
امکان دریافت حق عضویت از کاربران هنگام ثبت نام بصورت آنلاین و فعال سازی یوزر آنها در همان لحظه پس از پرداخت موفق
امکان شارژ حساب کاربری بصورت آنلاین
امکان تعریف پورسانت های مختلف برای محصولات مختلف
امکان خرید از چند نوع اپراتور و چند نوع محصول همزمان
خروجی بسیار عالی که این مورد در فروش بسیار تاثیر گذار است : سه نوع خروجی دارد : 1- خروجی جدولی مثل همه سایت ها که در یک جدول اطلاعات محصولات خریداری شده را نمایش می دهد
2- خروجی اکسل که پین های خریداری شده را به صورت سریال و رمز شارژ در یک فایل اکسل به کاربر می دهد که برای صاحبان سایت ها بسیار قابل توجه است
3- خروجی چاپی که پین های خریداری شده را در برگه A4 چیده و با تبلیغ خود کاربری چاپ می کند (این مورد بسیار مورد پسند کافی نت ها و موبایل فروشی ها قرار می گیرد )
قسمت فروش شارز دلخواه که البته این قسمت به سایت اصلی فروش ای شارژ ما ارتباطی ندارد ولی می توانید به صورت دستی از این قسمت استفاده کنید
الان هم اسکریپت سایت ای شارژمون رو گذاشتیم روی این و ازاین روش هم فروش خوبی داره و کسی که سایت رو بخره می تونه از این قسمت همکاری با شارژ الکترونیکی هم استفاده کنه الان فکر کنم یوزری که برای ایرانسل سون ثبت کریدم و اسکریپتش رو گذاشتیم حدود 70 هزار تومن پورسانت داره
بازدید روزانه فکر کنم حدود 1000 بازدید در روز و حدود 200 آی پی
ورودی گوگل حدود 30 تا در روز
هیچ گونه تبلیغی برای این سایت نشده است
تا چند روز قبل که قیمت ها پائیتر زده بودیم و پبن موجود داشتیم روزانه بین 1000 تا 2000 تا در روز فروش داشت
البته چند روزی هست که پین کمتر میذاریم و قیمت ها رو هم بالا بردیم چون فرصت رسیدگی نداشتیم
اگر کسی خوب کار کنه واقعا ارزش داره و جواب میده
الان دیگه حضور ذهن ندارم و فرصت نوشتن بیشتر هم ندارم
اگر کسی خواست بخره زود تر دست بجمبونه بهتره تا مشتری ها رو از دست نده
ضمنا برای تهیه پین هم کمک لازم رو می کنیم به خریدار
برای خرید ایمیل یا پیام خصوصی نذارد چون فرصت نمی کنم چک کنم
با این شماره ها تماس بگیرید
05294863695
09399286861
توی تاپیک هم یه سری میزدم اگه فرصت شد

tebyan31
2012-06-05, 01:56
خب خودتون پیشنهادی برای شروع مزایده ندارید؟

aliphp1
2012-06-05, 02:10
قیمتی که قبلا در نظر گرفته بودیم 1200000 تومان بود
ولی الان چون دیگه واقعا اگر فروش نره مشتری هاشو از دست میده و تمایل بیشتری به فروش داریم
قیمت پایه 900 هزار تومان رو برای شروع اعلام می کنیم و منتظر پیشنهاد های دوستان هستیم
ضمنا فروش سایت قطعی هست و الان هم دو نفر پای معامله هستند که به توافق قطعی نرسیدیم و منتظر سایر پیشنهادت دوستان هستیم

kala110manager
2012-06-05, 02:22
سلام
حداقل سرمایه واسه پین چقدر هست؟
اوندونفر که پای معامله هستن چه قیمت هایی دادن؟

hostingfa
2012-06-05, 02:25
با سایت رنک و بازدید بالا + در امد تعویض نمیکنید؟
پنل اس ام اس تون از کجاست؟
هاستتون از کجاست؟
مهلت دامنه؟
شارژ رو باید از کی تهیه بکنیم؟
چقدر سرمایه لازم داریم؟

aliphp1
2012-06-05, 03:19
تعویض نمیشه چون اگر وقت داشتیم روی همی میذاشتیم خیلی بهتر جواب میداد
اس ام اس payamak.us
دیتاسنر افرانت - شش ماهه خریدم دقیق نمی دونم چقدر مونده- هر جا خواستید براتون انتقال میدم
دامنه که کلا سوال خنده داری هست چون قیمت دامنه آی آر 3800 تومن هست خواستید براتون 5 ساله تمدید می کنم
سرمایه در گردش فکر کنم 2 میلیون نیاز باشه حداقل که البته باکمتر هم می تونید کار کنید و با بیشترش هم بهتر می تونید کار کنید
برای شارژ هم هر کس خواست با قیمت خوب براش اوکی می کنیم (در مراحل پایانی )
دو نفری که پای معامله هستند هر دو نفرشون قسطی 1200000 تومن می خوان که قسطی جالب نیست برام

KAREEM
2012-06-05, 09:05
يه سوال ؟

حدودا اين سايت با سرمايه در گردش 2 ميليون تومان چقدر درآمد در ماه داره؟

البته حدودا چون دقيقش معلوم نيست.

aliphp1
2012-06-05, 16:20
درآمدش رو دقیق بررسی نکردم ولی فکر کنم ماهی 200 تومن رو حداقل داره

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

فقط دوستانی که می خوان کار حرفه ای بکنن و در آمد داشته باشن تماس بگیرن برای خرید
این سایت مورد مناسبی برای کسانی که فقط می خوان برای سرگرمی یه سایتی داشته باشن نیست چون هم باید سرمایه اولیه قابل توجه هزینه کنن و هم سرمایه در گردش داشته باشن
سایت شارژ برای سرگرمی رو میشه با ده هزار تومن هم راه اندازی کرد

aliphp1
2012-06-06, 15:34
دوستان عزیز فقط در صورتی که قصد خرید قطعی دارن تماس بگیرن
همچنین جزئیاتی که برخی دوستان می خوان فقط بعد از توافقات اولیه داده میشه

kala110manager
2012-06-08, 01:56
سلام
شما تو یه تاپیکی گفتین که سود حاصل از فروش شارژ خیلی پایینه و به زور هزینه های خود سایت را درمیاره
با این تفاسیر به نظر شما میصرفه 900 تومن اول کار به اسکریپت بدیم و چند میلیون هم سرمایه بزاریم و روزانه چند ساعت هم وقت براش بزاریم؟

aliphp1
2012-06-08, 21:36
سلام
شما تو یه تاپیکی گفتین که سود حاصل از فروش شارژ خیلی پایینه و به زور هزینه های خود سایت را درمیاره
با این تفاسیر به نظر شما میصرفه 900 تومن اول کار به اسکریپت بدیم و چند میلیون هم سرمایه بزاریم و روزانه چند ساعت هم وقت براش بزاریم؟

من منظورم سایت های تک فروشی هست
الان هم میگم سودش خیلی پائینه در حد یک درصد ولی برای تیراژ بالا توجیه میکنه
فروض این سایت در روزهایی که خوب ساپورتش میکردیم تا 2000 پین هم میرسید و شما میانگین 10 تومن برای هر پین در نظر بگیرید میشه 20 هزار تومن
البته الان فروش افت کرده چون اکثر پین نمیذاریم و قیمت رو هم بردیم بالا ولی اگر کسی خوب ساپورت کنه به راحتی روزی بین 10000 تا 2000 پین رو فروش داره و به مرور بالا تر هم میره