PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با زیما هاست!

1persiangeek
2010-09-21, 11:34
خوب مسلما باید با دلیل و مدرک صحبت کرد
ببینید اول موقع خرید شما قیمت های فوق العادش رو میبینید که شیفتش میشید! مثلا پلن میزبانی نا محدود 2 ساله 99 تومان با دامنه ی رایگان!!!
بعد 3 هفته و 6 روز باهات در نهایت ادب صحبت میکنن! چون تا 30 روز حق پس گرفتن پولتو داری
تو این مدت گرچه خرابکاری زیاد میکنن اما با اخلاق خوش قضیه رو سرپوش میزارن! مثلا میپرسید چرا توی شرکت کسی جواب تلفن رو نمیده؟!!! میگن مثلا فقط امروز اینجوری بوده اونم بخاطر مشکل سرور همه درگیر رفع مشکل بودیم و از این چرت و پرتا! بسکه خوش اخلاق و خوش برخوردن شما هم بدون شک باور میکنید.
(اینایی که دارم میگم عینا واسم پیش اومده ها!)
بعد شما خوش و خرم از اینکه اینا یک سری مشکل زودگذره و با پی گیری مسئولین حل میشه به کارتون ادامه میدید.
تا اینکه روز 30 ام میرسه! روز 30 ام شما به دیوار هم چنگ بزنید کسی بهتون جواب نمیده! نه پیامک بین المللی مسخرشون، نه شرکتشون، نه پشتیبان خوش برخوردشون. هرکاری کنید ممکن نیست کسی پاسخ گو باشه!
حالا حساب کنید شب قبل لایسنس سی پنلشون هم پریده! دامنه ی جدیدتون رو به نام خودشون ثبت کردن و حق دسترسی به کنترل پنل دامنه رو ندارید، پولتونم کلا پریده!
یه کلمه از این حرفایی که میگم دروغ نیستا.
آدرس سایت زیما هاست اینه : www.zimahost.com (http://www.zimahost.com)
دوستان فقط خواهش میکنم هیچ کدوم از زیما هاست، هاست نگیرید و حتی دامنه! البته دامنه ی آی آر مهم نیست از کجا بگیرید چون دامین هولدر خودتونید به هر حال
و در این مورد که چه هاستی خوبه همیشه این سایت راهنمای خوبی خواهد بود :
http://www.webhosting.info
خلاصه دقت کنید که مثل من پولتون نره :)

Reza
2010-09-21, 11:54
با سلام و درود
در صورت امکان مدارکی دال بر واریز مبلغ ، خرید سرویس ، عدم پشتیبانی و . . . ارائه کنید تا در آینده برای کاربران سوء تفاهم پیش نیاد و نماینده این شرکت هم در صورت امکان بتونن به راحتی در تاپیک پاسخگو باشن .
ممنون

shervin114
2010-09-21, 12:03
عواقب هاست های نامحدود همینه :d
این کاربر زیماهاست تو انجمن وی هاستینگ تاک تایپیک زده بود و کاربران اون انجمن از لحاظ مبحث هاستینگ صحبت هاشون رو جواب داده بودند که چند تایی شون رو براتون من تو همین فروم خودمون قرار دادم .
در ضمن تقصیر خود خریدار ( شما ) هست که بدون تحقیق از کسی میرید هاست میگیرید .
تابستون نموم شده و خیلی از شرکت های معظم هاستینگ باید برند مدرسه برای همین باید شرکت هاشون !!! رو تعطیل کنند .=))
هیچ ارزونی بی دلیل نیست هیچ گرونی بی حکمت نیست

as87
2010-09-21, 14:41
هیچ ارزونی بی دلیل نیست هیچ گرونی بی حکمت نیست

و هر گروني هم به معني كيفيت بالا نيست.

shervin114
2010-09-21, 15:25
و هر گروني هم به معني كيفيت بالا نيست.

بله نه خیلی گرون ونه ارزون
نامحدود فضا و نامحدود پهنای باتد سالی 59000 تومن !!!!
این اصلا با عقل جور در نمیاد

PrestaShop
2010-09-21, 15:45
دوست من، وقتی میگن هاست نامحدود، به این معنی نیست که واقعا شما محدودیتی ندارید، فرض کنید شما پهنای باند نامحدود دارید، استفاده از پهنای باند زیاد یعنی داشتن بازدید کننده ی بسیار و این یعنی استفاده ی زیاد از منابع سرور که شما مطمینا در اونها محدود هستید، مثلا شما می تونید حداکثر 5 درصد منابع سرور رو استفاده کنید وگرنه اکانت شما معلق میشه تازه این 5 درصد هم دروغه، کی باور میکنه یک شرکتی یک سرور رو که ماهی حداقل 100 تومن اجارشه فقط به 20 نفر اجاره بده تازه این بدون در نظر گرفتن مصرف منابع توسط سیستم عامل سرور، کنترل پنل، زبانهای برنامه نویسی نصب شده، پایگاه داه، آنتی ویروس و... است
فرض اونها اینه که از 100 سایتی که روی این سرور میزبانی میشن 2 تاشون از منابع استفاده میکنن و 98 تا بازدید کننده ندارن
پهنای باند نامحدود، فضای نامحدود، اینها جملات تبلیغاتی هستند که در دنیا جا افتاده هستند، البته دروغ نیستند، ولی یک جور مخفی کردن حقایق محسوب میشن

1persiangeek
2010-09-21, 16:04
من از منابع سرور به صورت معقولی استفاده کردم. مثلا توی یک ماه گذشته کلا به زور 300 مگابایت پهنای باند و 200 مگابایت فضای وب استفاده کردم
الان دارم با جناب آقای جعفری مسئول بخش پشتیبانی صحبت میکنم، ایشون از حرفی که من اینجا زدم خیلی شاکی هستن که خوب احتمالا حق هم دارن
اما منم به شدت ناراحتم از مسائل پیش اومده

p30netcom
2010-09-21, 16:11
دوستان عزیز همینجا به همتون اعلام میکنم که زیماهاست فقط کلاه برداره!
خوب مسلما باید با دلیل و مدرک صحبت کرد
ببینید اول موقع خرید شما قیمت های فوق العادش رو میبینید که شیفتش میشید! مثلا پلن میزبانی نا محدود 2 ساله 99 تومان با دامنه ی رایگان!!!
بعد 3 هفته و 6 روز باهات در نهایت ادب صحبت میکنن! چون تا 30 روز حق پس گرفتن پولتو داری
تو این مدت گرچه خرابکاری زیاد میکنن اما با اخلاق خوش قضیه رو سرپوش میزارن! مثلا میپرسید چرا توی شرکت کسی جواب تلفن رو نمیده؟!!! میگن مثلا فقط امروز اینجوری بوده اونم بخاطر مشکل سرور همه درگیر رفع مشکل بودیم و از این چرت و پرتا! بسکه خوش اخلاق و خوش برخوردن شما هم بدون شک باور میکنید.
(اینایی که دارم میگم عینا واسم پیش اومده ها!)
بعد شما خوش و خرم از اینکه اینا یک سری مشکل زودگذره و با پی گیری مسئولین حل میشه به کارتون ادامه میدید.
تا اینکه روز 30 ام میرسه! روز 30 ام شما به دیوار هم چنگ بزنید کسی بهتون جواب نمیده! نه پیامک بین المللی مسخرشون، نه شرکتشون، نه پشتیبان خوش برخوردشون. هرکاری کنید ممکن نیست کسی پاسخ گو باشه!
حالا حساب کنید شب قبل لایسنس سی پنلشون هم پریده! دامنه ی جدیدتون رو به نام خودشون ثبت کردن و حق دسترسی به کنترل پنل دامنه رو ندارید، پولتونم کلا پریده!
یه کلمه از این حرفایی که میگم دروغ نیستا.
آدرس سایت زیما هاست اینه : www.zimahost.com
دوستان فقط خواهش میکنم هیچ کدوم از زیما هاست، هاست نگیرید و حتی دامنه! البته دامنه ی آی آر مهم نیست از کجا بگیرید چون دامین هولدر خودتونید به هر حال
و در این مورد که چه هاستی خوبه همیشه این سایت راهنمای خوبی خواهد بود :
http://www.webhosting.info
خلاصه دقت کنید که مثل من پولتون نره :)

با سلام و درود

دوستان عزیز من به عنوان مدیر فروش زیماهاست در اینجا پاسخ خانم اسد زاده رو میدم و از ایشون تقاضا دارم با ارائه مدرک صحت فرمایشاتشون رو تایید کنند.

از خانم اسد زاده سوال میپرسیم:

1- آیا ما تابحال پاسخ کلیه تیکت ها ، ایمیل های ایشون رو ندادیم؟
2- آیا به ایشون و سایت محترمشون توهینی کردیم؟
3- عدم پاسخگویی به تلفن در حال حاضر به علت جابجایی محل دفتر شرکت هست. و آیا ما هیچوقت پاسخ شما رو ندادیم؟
4- اگر ما کلاهبرداری میکردیم سایت های بزرگ دانشگاهی، شرکتی، (لیست سایت ها در صفحه اول موجود هستند) بر روی سرور ما قرار داشتند بدون مشکل؟
5- مشکل شما دقیقا چی هست؟ ما گارانتی آپتایم 99 % رو داریم و طبق این لینک معتبر "http://www.webhostingstuff.com/uptime/ZimaHost.html" ما در 33 روز گذشته آپتایم 99.82% رو داشتیم.
6- لایسنس سی پنل از بین نرفته و هیچ اطلاعاتی از بین نرفته فقط 10 دقیقه به علت آپدیت نسخه سی پنل این نوضوع وجود داشت.
7- دامنه به نام مشتری ها ثبت میشه و ما در حال راه اندازی پنل مشتریان هستیم و هیچ دامنه ای به نام ما و شرکت ما ثبت نمیشه چون اینکار عملا کلیه مسئولیت های داخل دامنه رو متوجه ما میکنه.
8- پول شما از بین نرفته و شما در حال استفاده از سرویس هستید، و لطفا بفرمایید منظور شما از ، ازی بین رفتن پول چی هست؟

منتظر پاسخ های خانم اسد زاده عزیز هستیم

با تشکر

1persiangeek
2010-09-21, 16:24
1- من به هیچ عنوان انکار نکردم که پشتیبانی در 28- 29 روز اول خیلی خوب بوده بجز یکی دو مورد که من با شرکت تماس گرفتم و مطلقا کسی پاسخ نمیداد که هر دفعه یه جوری خواستید توجیح کنید. تا اینکه همین دیروز پریروزا بعد از ثبت دامنه ی جدید و به مشکل برخوردن من هرکاری کردم جوابم رو ندادید. حتی پشتیبانی آنلاین بود و من وارد روم میشدم و آقای جعفری هم همینطور اما پاسخی نمدادن. که بعد دیدم مشکل لایسنس پیش اومد و ... و با توجه به نزدیک شدن پایان مهلت 30 روزه هرکسی بود همین فکر رو میکرد. چون قبلش مورد مشابه کم ندیدم.
2- خیر هرگز هیچ توهینی از طرف شما به من نشده. مطلقا. خیلی هم خوش برخورد بودید. (البته وقتی که میشد پیداتون کرد!)
3- سایت های بزرگ دانشگاهی ملاک هیچ چیزی نیستن. چرا؟ چون عملا میبینیم که بزرگترین و مهم ترین سایت های فرهنگی و مربوط به آموزش و پرورش در ایران به آپ تایمشون و حتی طراحی وبسایتشون به اون صورت اهمیت نمیدن و بعضا سایت عمو پورنگ از خیلیاشون سر تره! اپ تایم شما 99.82 قبول! فقط من نمیدونم چرا انقدر بد شانسم که دقیقا تمام ارور های سرورتون رو باید ببینم!!!
6- 10 دقیقه آپدیت سی پنل رو به راحتی نمیتونستید به وب مستر هایی که ازتون سرویس میگیرن خبر بدید؟ تعدادشون هم به اون صورت زیاد نیست، زحمتش هم یه ایمیله دیگه؟!
7- دقیقا. این حرفی بود که جناب آقای جعفری خودشون هم به من زدن و خیال من رو راحت کردن و بخاطر همین من ازتون سرویس رو خریدم . اما 2 شب پیش که دامنه ی دات کام من ثبت شد قبل از لاک شدن اطلاعات دامنه وقتی داشتم نگاه میکردم حتی دامین هولدر هم جناب آقای بنیامین اسدی بودن! نه بنده!
8- صحیح میفرمایید. بنده با این وقفه ای که توی پشتیبانیتون پیش اومد که خوب همه هم میدونیم پاسخ گو نبودن پشتیبانی یعنی چی تنها چیزی که به ذهنم رسید همینایی بود که خدمتتون گفتم. بنده انقدر مستاصل شدم که گفتم حتما چیزی نمونده فایل های منم بپره و از صبح دارم ازشون بک آپ تهیه میکنم. شاید سایت من اصلا مهم نبوده. ولی من برنامه هایی داشتم که این مشکلات من رو برای پیاده سازی اونها روی سرور خیلی نگران کردن.

ببینید من یه معذرت خواهی به شما بدهکارم، قبول، حرفم تا حدی عجولانه بود. شما کلاه بردار نیستید. اما در امر پشتیبانی ضعیف عمل کردید. یعنی یه شماره نباید باشه که من زنگ بزنم دو کلمه با یه کارشناس صحبت کنم تلفنی؟ باور کنید این مسائل هست که اعتماد رو از بین میبره...

1persiangeek
2010-09-21, 16:27
این رو هم اضافه میکنم که اگر 9:30 که من تماس گرفتم با شرکت لا اقل یه آبدارچی اونجا جواب میداد میگفت آقایون الان مشغولن که من لا اقل بدونم این تلفن واقعیه هیچ وقت همچین پستی اینجا ثبت نمیشد

Reza
2010-09-21, 17:48
با سلام و درود
در صورت امکان مدارکی دال بر واریز مبلغ ، خرید سرویس ، عدم پشتیبانی و . . . ارائه کنید تا در آینده برای کاربران سوء تفاهم پیش نیاد و نماینده این شرکت هم در صورت امکان بتونن به راحتی در تاپیک پاسخگو باشن در غیر اینصورت تاپیک بسته می شود و صاحب تاپیک اخطار دریافت می کند .
ممنون

1persiangeek
2010-09-21, 17:49
پیرو صحبت هایی که با آقای جعفری شد ایشون از من خواستن که شماره ی حساب بدم برای بازپرداخت پول. من این کار رو انجام دادم و منتظر نتیجه هستم
البته ایشون خیلی با حوصله همه چیز رو برای من توضیح دادن و سوء تفاهم در مورد دامنه حل شد. دامنه رو whois کردم، الان به نام خودمه و مشکلی در این مورد نیست
حالا ببینیم چی میشه :)

1persiangeek
2010-09-21, 17:56
برای واریز که الان فیش ندارم ثابت کنم بهتون. اما میتونید یک گیک پارسی رو پینگ کنید
www.1persiangeek.ir
روی سرور های زیماهاست هست که با پینگ کردنش مشخصه
دامنه رو هم اگر WHOIS کنید دی ان اس زیما رو میبینید
یا آدرس :
www.zeolitesoft.com
در ضمن پلن من 2 ساله ی نا محدود به قیمت 99 هزار تومان بوده

Reza
2010-09-21, 18:14
برای واریز که الان فیش ندارم ثابت کنم بهتون. اما میتونید یک گیک پارسی رو پینگ کنید
www.1persiangeek.ir
روی سرور های زیماهاست هست که با پینگ کردنش مشخصه
دامنه رو هم اگر WHOIS کنید دی ان اس زیما رو میبینید
یا آدرس :
www.zeolitesoft.com
در ضمن پلن من 2 ساله ی نا محدود به قیمت 99 هزار تومان بوده
صحبت های شما درست و اطلاعات دامنه هم صحیح
اما تصاویری از تیکت ها و ایمیل های ارسالی رو هم داخل تاپیک می بایست قرار بدید .

مرسی

p30netcom
2010-09-21, 18:33
ما فقط میخوایم مشکل خانم اسدزاده رو به صورت دقیق بدونیم

اگر مشکل ایشون آپتایم سرور هست طبق این لینک میتونید آپتایم سرور رو در 30 روز گذشته مشاهده کنید: http://www.webhostingstuff.com/uptime/ZimaHost.html

ضمنا در صورتی که پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته آنلاین نباشه، (در برخی مواقع)، پشتیبانی به صورت ارسال ایمیل و تیکت هم ارائه میدیم و پاسخ ها معمولا کمتر از 1 ساعت و نهایتا 24 ساعت داده میشن و این زمان در شرکت های هاستینگ دیگه هم همینقدر هست.

دامنه ها هم کلا به نام خریدار ثبت میشن میتونید دامنه zeolitesoft.com رو هم WHOIS رو چک کنید: http://whois.domaintools.com/zeolitesoft.com

ایشون مبلغ 99000 تومان بابت هاست 2 ساله واریز کردند، هاستشون رو سر موقع تحویل گرفتند. کلیه موارد از طرف ما اعم از پشتیبانی، آپتایم سرور ، مشاوره آنلاین و ... از طرف ما به صورت کامل و دقیق رعایت شده. و حتی ایشون در مواردی هم که مربوط به پشتیبانی هاستینگ نبوده از ما مشاوره گرفتند.

اگر هر مدرکی مورد نیازه بفرمایید تا ارائه کنیم

با تشکر

p30netcom
2010-09-21, 19:11
سایت بزرگ و معظم و معتبری مثل شاپ کیپر نباید به مکانی برای انتشار کذب و تهمت و توهین بدون دلیل به شخص یا شرکت خاصی بشه، همونطور که مشاهده کردید پاسخ خانم اسدزاده با مدرک داده شد و هیچ مشکلی وجود نداشته و هیچگونه جای شکایت وجود نداشته و ایشون خودشون به سوءتفاهمی که براشون ایجاد شده پی بردند. وجود چنین تاپیک های بی اساسی در انجمن های بزرگ و معتبر مانند شاپ کیپر، علاوه بر ایجاد مشکل و وارد کردن خدشه به اعتبار شرکت هایی مثل ما، باعث کم شدن اعتبار انجمن هم خواهد شد. در صورتی که از نظر مدیران محترم انجمن، مشکل حل شده و سوء تفاهمات مرتفع گردیدند، من از مدیران تقاضا دارم با حذف این تاپیک ، از ایجاد سوء تفاهم بیشتر برای دیگر کاربران و توهین مستقیم به زیماهاست، جلوگیری کنند.

1persiangeek
2010-09-21, 20:16
من نمیدونم چی بگم! یه جوری صحبت میکنید انگار این مشکللات اصلا وجود نداشتن! پاسخ تیکت من داده شد. حرفی از بازگشت پول نزدن. در مورد مشکلات توضیح دادن که میتونید در زیر ببینید :

228

در مورد اینکه حد اکثر زمان بیین ارسال تیکت تا پاسخش 24 ساعته هم درست میگن اما 24 ساعت یه وقتا خیلی دیره ها!
این هم یه نمونه ی دیگه از تیکت های ارسالی و پاسخش :

229

من خدمت آقای جعفری هم گفتم اگر این سیستم درست کار کنه که خوشون میگن میکنه! من اصلا دوست دارم کارم رو باهاشون ادامه بدم، امیدوارم که این مسائل تکرار نشه ... شما خودتون حساب کنید اگر اپراتور آنلاین باشه و همزمان با بوجود اومدن این مشکلات به شما جواب نده در حالی که وارد اتاق گفتگو شده چی فکر میکنید!
من قصد تهمت زدن نداشتم به هیچ عنوان. عین مسائل پیش اومده روایت شد. اگر لازمه عذر خواهی هم میکنم . فقط از مسئولین زیما هاست میخوام یکمی بهتر عمل کنن تا این سوءتفاهم ها پیش نیاد

p30netcom
2010-09-21, 20:23
خانم اسدزاده شما لطفا با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید یک شماره موبایل در اختیارتون قرار داده میشه و میتونید 24 ساعته و 7 روز هفته هر زمان بدون توجه به زمان اداری و ... با اون برای پشتیبانی تماس بگیرید. با توجه به تعدد کلاهبرداری های شرکتهای مختلف هاستینگ در ایران ما 100% به خانم اسد زاده حق رو میدیم که کمی استرس داشته باشن و نگران بشن. تمام سعی ما بر اینه که مشتریان از سرویس ها ما راضی باشند.

در تصویری هم که برای تیکت ارسال کردید سوالی که پرسیدید در تاریخ : 20/9/2010 ساعت 19:28 ایجاد شده و پاسخ در تاریخ : 21/09/2010 ساعت 12:22 ارسال شده یعنی حدود 16 ساعت.

از خانم اسدزاده عزیز خواهش میکنیم که برای حذف این تاپیک به مدیریت محترم شاپ کیپر اطلاع بدن، تا این تاپیک بدون دلیل بیشتر از این باعث توهین به زیماهاست و مدیران اون و سردرگمی و سوءتفاهم کاربران دیگه نباشه.

1persiangeek
2010-09-21, 20:38
من به شدت از آقای اسدی تشکر میکنم
ایشون الان با من تماس گرفتن و کلیه ی ابهامات رو از بین بردن
جدا از پشتیبانی خوبشون سپاسگذارم :) <:-p
و یک بار دیگه هم معذرت میخوام :)

من هم به شدت تقاضا دارم تاپیک حذف بشه

cdcenter24
2010-09-21, 21:30
من همیشه گفتم که زیماهاست عالیه. تا چند وقت پیش هم به همه پیشنهاد میکردم ازشون سرویس بگیرن حتی 2-3 تا از دوستان هم رفتن و ازشون هاست گرفتن. پشتیبانی فوق العاده ای دارن. آپ تایم بالا دارن.و ....
اما همیشه همه جا یه سری مشکلات هم هست. منم بعد از اینکه از روی سرور زیماهاست سایتم رو انتقال دادم به سرور دیگه میخواستم یه مشکلی رو حل کنم که اینتقدر تیکت زدم خودم خسته شدم :دی و بیخیال رفع اون مشکل شدم.
اما در کل مزایای زیماهاست بیشتر از معایبشه.

Reza
2010-09-22, 09:48
تاپیک بسته شد!