PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی فیلم مصاحبه شبکه 4 سیما با خانم رمضانی مدیر ایران مارکت رو داره ؟

soheil_sh00
2010-09-24, 21:47
روز 2 شنبه ایمیلی از ایران مارکت سنتر با مضمون زیر برایم رسید

قابل توجه فروشندگان و تبلیغ کنندگان عضو ایران مارکت سنتر

با سلام

بدینوسیله توجه شما عزیزان را به برنامه تلویزیونی اردیبهشت , که با حضور یکی از مدیران ایران مارکت سنتر و شرکت نگین ابتکار توس در زمینه کارآفرینی و تجارت الکترونیک در روز دوشنبه 29 شهریور حدود ساعت یک و پانزده دقیقه بعد از ظهر و بعد از اذان ظهر از شبکه چهارم سیما بصورت زنده پخش می شود جلب می نماییم.

ایران مارکت سنتر

www.iranmarketcenter.net (http://www.iranmarketcenter.net/)

البته من ایمیل رو بعد از اینکه برنامه پخش شده دیدم ولی شنیدم با خانم رمضانی مصاحبه زنده انجام دادند . حالا کسی میتونه بگه از کجا میتونم این فیلم رو ببینم ؟

کسی این فیلم رو داره ؟

البته من فکر میکردم این انجمن جدید ترین خبرها از سیستم های خرید پستی رو میذاره واسه همین اولین جایی که به ذهنم رسید بتونم در رابطه با این فیلم اطلاعاتی بگیرم اینجا بود ولی متاسفانه هیچ بحثی در رابطه با این خبر مهم از بزرگترین سرویس خرید پستی نشده . برام عجیبه یعنی مدیران این انجمن از این خبر مطلع نشدند یا دلیل دیگه ای داره که این خبر رو اینجا قرار ندادن ؟

البته اگر به خاطر این انتقاد اخیر پست را پاک نکنید

birdco
2010-09-24, 22:24
من برنامه رو ديدم . چيز خاصي نبود كه بخواي دنبالش باشي و ببيني حتما . در واقع چيزي از دست ندادي !!!

soheil_sh00
2010-09-24, 22:27
خوب اتفاقا تعریفشو از دوستام زیاد شنیدم . حالا نمیدونم منظورتون از اینکه چیز خاصی نبود چیه ولی دوست دارم ببینم . اگر کسی لینک فیلمشو داره لطف کنه به من بده

birdco
2010-09-25, 03:25
با خود ايران ماركت تماس بگير

hamedgh
2010-09-25, 08:31
سلام من که از لینک زیر دیدم . سایت ایران سیما لینکشو گذاشته
http://www.iransima.ir/WinMediaPlayer.jsp?code=300371

SHOP.IRANGET.COM
2010-09-26, 00:42
هیچ خبری نبود
اصلا برنامه در مورد کار آفرینی بود !
فقط اومد گفت آره ما شرکت رو با شوهرم زدیم ( رامین سعادت جو هم احتمالا این وسط هیچ کاره بوده و بعدا سهمش رو داره به جاوید صمدی ! خانوم خودش رو مدیر عامل معرفی کرد اما در بعضی جاها جاوید صمدی مدیر عامل هستش . مگه یه شرکت چند تا مدیر عامل داره ؟ ما که اخر نفهمیدیم مال کیه این سایت ! ) و گفت که چی شد که این حرکت رو زدن و کار آفرینی کردن و خودشون رو به نوعی آغاز گر این حرکت تو ایران معرفی کردن ( مگه شرکت پرداخت اولین شرکت تو این زمینه نبود ؟ ) بعد هم شورهرش یعنی آقای هادی رمضانی رو نشون داد و تمام. کارشناس هم هی میگفت خانوما بیان فروشگاه اینرنتی بزنن و خود اشتغالی کنن و تو خونه کار کنن. انگار الکیه !

birdco
2010-09-26, 06:38
1 - جاويد صمدي مدير عامل شركت كلبه كتاب است كه در تهرانه ولي خانم رمضاني مدير عامل شركت نگين ابتكار توس كه در مشهده
2 - بله . شركت پرداخت اصفهان اولين شركت در زمينه فروش از طريق پست است كه در سال 1381 شروع به كار كرد و دومين شركت هم پايگان بود . ايران ماركت فكر كنم چهارمين شركت تو اين زمينه بود كه راه اندازي شد
3 - روش ايران ماركت براي وصول سريعتر سفارشات ، ارسال كالا با پست پيشتاز بود كه هم سريعتر مي رسيد و هم سريعتر وصولي مي خورد . پرداخت هر دو نوع ارسال رو داشت ( سفارشي و پيشتاز ) و خريدار انتخاب مي كرد . براي همين ايران ماركت خيلي سريعتر رشد كرد و نامبر وان اينجور شركت ها شد . البته با تبليغات زيادي كه كرد .
4 - ابتكاري كه خانم رمضاني ازش صحبت كرد و البته در اون مورد هم دوم هستند ، سيستم تبليغاتي يا همكاري در فروش بود .
در آخر همچنان ايران ماركت خط اول سيستم هاي فروش از طريق پست است كه فعاليت خوبي هم داره . هر چند ضعف هايي دارن ولي قابل تحمله .
موفق باشين

ehsun
2010-10-21, 16:05
جالبه چرا اين شركت ايران ماركت سنتر هيچ جا سال تاسيس خودشو عنوان نميكنه؟

از مديران شركت ايران ماركت سنتر خواهش مي كنم هرگونه اطلاعاتي را كه نشان مي دهد اين شركت اولين شركت خدمات پستي در ايران بوده را منتشر كنند.

من از پرداخت هيچ حمايتي نمي كنم با اون گندي كه رهنما زد ، اما شما هم داريد توي روز روشن دورغ داريد مي گوييد!!!!

من يك چيزهايي مي دونم ، اينجا مي نويسم هر كسي به نظرش اينها اشتباه بياد و تصحيح كنه:
1- شركت ايران ماركت سنتر توسط آقاي رمضاني كه يكي از فروشگاه هاي فعال پرداخت بوده راه اندازي شده
2-بعلت بروز يك اختلاف بين رهنما و آقاي رمضاني ايشان از پرداخت جدا شد
3-پس از جدا شدن از پرداخت خودش توسط عده ايي از دوستانشان سايتي شبيه به پرداخت را راه اندازي نمودند.
4-پس از فعال شدن سايت و عقد قرارداد با پست از نقاط ضعف شركت رهنما استفاده نمود و فروشگاه هاي پرداخت را به سمت خودش كشيد.