PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه اتصال یک سیستم خرید پستی به سایت

asemandaily
2010-09-26, 19:38
من یک فروشگاه دارم و از سیستم خرید پستی دنیا گستر استفاده میکنم البته هنوز اداره پست تایید نکرده من تو ماژل های پرداخت سایتم ماژل ایران مارکت سنتر را دارم اما مال این یکی رو ندارم حالا باید چه کار کنم ؟؟

8->

Reza
2010-09-26, 19:56
با سلام و درود
ورودتون رو به انجمن تبریک میگم و امیدوارم بتونیم با حضور شما شاهد انجمن بهتری باشیم .
در ابتدا باید خدمتتون عرض کنم که تاپیک رو می بایست در قسمت سیستم پستتی دنیاگستر dpay میزدین که بنده براتون منتقلش کردم اما از دفعات بعدی هنگام تاپیک زدن توجه بیشتری به خرج بدین .
در مورد جواب سوالتون هم باید خدمتتون عرض کنم که این مورد رو باید از فردی یا شرکتی که فروشگاه ساز رو تهیه کردین درخواست کنین . البته اگه تمایل داشته باشین میتونین اسم فروشگاه ساز رو بگین تا دوستان اگه ماژولی براش دارن در اختیارتون قرار بدن .

موفق باشید

asemandaily
2010-09-26, 19:58
با تشکر از شما
فروشگاه ساز وب پویا است

Reza
2010-09-26, 20:10
من اسم فروشگاه ساز شما رو توی گوگل سرچ کردم . خوشبختانه هم به گوگل تبلیغ داده بودن و هم گزینه اول سایت خودشون بود اما به دلیل ویروسی بودن سایت داخل اون نشدم .
240

اما تا الان برای این سیستم بنده به شخصه ماژولی ندیدم . فکر کنم با این اوصاف باید با پشتیبانی فروشگاه ساز تماس بگیرین و موضوع رو با خودشون در میون بذارین . البته اگه سایر دوستان اطلاعی دارن یا خود شما به نتیجه ای رسیدین ، خوشحال میشم داخل تاپیک قرار داشته باشه تا سایرین بتونن ازون استفاده بکنه .

asemandaily
2010-09-27, 18:44
من با رئیس وب پویا صحبت کردم گفت که الان ماژول خرید فقط برای سیستم های خرید پستی ایران مارکت سنتر و پرداخت و یکی دیگه
روی سبد خرید های موجود تو بازار نصب هست و با راهنمایی که کرد مشکل حل شد چون نیاز چندان مهمی هم ندارم بهش و همون لینک خرید گویا کفایت میکنه با این حال گفت که اگه بخوام ماژول دیپای داشته باشم میتونم بدم به بر نامه نویس بنویسه برام .
با این همه از شما متشکرم .

donyagostar
2010-10-07, 12:53
دوستان عزیز سلام

شرکت دنیاگستر خودش فروشگاه ساز رایگان در اختیار فروشندگان محترم قرار میدهد و نیازی یه خرید فروشگاه ساز نیست و برای نصب فروشگاه ساز شرکت کافی است یک دامین ثبت کنید و dns های آنرا به dpay1.lkhost.net و dpay2.lkhost.net تغییر بدهید شرکت هاست وفضای اینترنتی کافی و رایگان هم در اختیارتان قرار می دهد
در واقع با کمترین هزینه شما صاحب یک فروشگاه فوق حرفه ای می شوید
در مورد درصدها ی که از فروش هم کسر میشود شرکت دنیاگستر بی نظیر می باشد و پائین ترین درصد را دریافت می کند (3%)

mory_sl
2010-10-07, 15:56
می تونین از فروشگاه ساز خود دی پی استفاده کنین.
فکر می کنم 2 تا هم قالب داره که کاربر پسند هم هستند.
فقط یه نکته که قابل ذکره تا یک ماه پیش سرعت سرورای این شرکت در ساعت هایی از روز افت داشت که الان نمی دونم ایم مشکل رو برطرف کردن یا نه.