PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توضیح در مورد سرویس تکتاز ایران مارکت ( پیک موتوری )

ESHOPPLE
2010-09-26, 21:45
سلام،
دوستان من میخواستم با یکی از دو شرکت پارس پیک یا ایران مارکت قرارداد ببندم ولی نکته ای که منو به سمت ایران مارکت سوق میداد این سرویس پیک موتوریه ایران مارکت بود که با قیمت خوبی داره ارائه میشه.
لطفا اگه اطلاعات کاملی از این سرویس داره توضیح بده که ما هم از دوراهی بیرون بیایم.

در ضمن یه سوال از آقا رضا:
شاپ کیپر با شرکتهای واسطه ی پستی قراردادی برای تخفیف نداره؟

ممنون

birdco
2010-09-26, 22:44
سلام
من با ايران ماركت هم كار ميكنم . سرويس پيك موتوري خوبه به شرط اينكه عواملشون درست انجام بدن . اين دو مورد رو براتون مي نويسم :
1 - يك بسته براي مشهد آماده كردم با پيك . بعد از 14 روز !!! تحويل شد . قرار بوده 48 تحويل و تسويه بشه . اين مورد هم با پيگيري خريدار بود كه تحويل شد وگرنه قبلش گفته بودن بسته گم شده .
2 - يك بسته براي شهر خودم داشتم . قراره بسته هاي داخل هر شهري كه نماينده پيك داره قبل از 24 ساعت تحويل بشه . مامور مراجعه كرده و خريدار به دليل اينكه كامند بوده در محل نبود . تماس گرفتن و گفتن بهش كه بايد زماني كه ما ( يعني مامور پيك ! ) مياد در محل باشين !!!! ضمن اينكه مبلغ 800 تومن نسبت به فاكتور روي بسته از خريدار طلب كرده بودند . خوشبختانه بسته تحويل نشده ؟
تمام اين عوامل مربوط به مسئولين سرويس تكتاز در شهر منه و ربطي به جاهاي ديگه نداره .
در آخر پيشنهاد من همين ايران ماركته اگر از جايي نگرفتي . مشكل رو من اينجوري حل كردم : بسته هايي كه پيكي ثبت شده رو به پيشتاز تغيير مي دم !!!!

ESHOPPLE
2010-09-26, 23:12
سلام
من با ايران ماركت هم كار ميكنم . سرويس پيك موتوري خوبه به شرط اينكه عواملشون درست انجام بدن . اين دو مورد رو براتون مي نويسم :
1 - يك بسته براي مشهد آماده كردم با پيك . بعد از 14 روز !!! تحويل شد . قرار بوده 48 تحويل و تسويه بشه . اين مورد هم با پيگيري خريدار بود كه تحويل شد وگرنه قبلش گفته بودن بسته گم شده .
2 - يك بسته براي شهر خودم داشتم . قراره بسته هاي داخل هر شهري كه نماينده پيك داره قبل از 24 ساعت تحويل بشه . مامور مراجعه كرده و خريدار به دليل اينكه كامند بوده در محل نبود . تماس گرفتن و گفتن بهش كه بايد زماني كه ما ( يعني مامور پيك ! ) مياد در محل باشين !!!! ضمن اينكه مبلغ 800 تومن نسبت به فاكتور روي بسته از خريدار طلب كرده بودند . خوشبختانه بسته تحويل نشده ؟
تمام اين عوامل مربوط به مسئولين سرويس تكتاز در شهر منه و ربطي به جاهاي ديگه نداره .
در آخر پيشنهاد من همين ايران ماركته اگر از جايي نگرفتي . مشكل رو من اينجوري حل كردم : بسته هايي كه پيكي ثبت شده رو به پيشتاز تغيير مي دم !!!!

ممنون،
در کل چه جوریه ایران مارکت؟
از لحاظ تسویه حساب و برخورد با شما؟

birdco
2010-09-27, 08:15
ممنون،
در کل چه جوریه ایران مارکت؟
از لحاظ تسویه حساب و برخورد با شما؟
من راضي هستم .
تسويه حساب ها هفتگي انجام ميشه و به صورت 27% ارسال شده تا يك ماه قبل و 100% توزيع شده تا روز جمعه هر هفته. واريز ها روز يك شنبه يا دوشنبه انجام ميشه . اگر قرار داد 8% ببندي ، 100% ارسال شده تا يك ماه قبل رو تسويه ميكنند .
نحوه برخورد تا الان خوب بوده . مشكلات رو به صورت ايميل ارسال مي كنم و چند بار كه تماس تلفني داشتم ديدم كه پي گير بودن .
در كل شماره يك هستند توي سيستم هاي واسطه پستي .
بعد از ايران ماركت و اگر سابقه برات زياد مهم نيست ، رايارا رو پيشنهاد ميكنم كه توي اون هم عضو شدم . تسويه حسابشون خوبه .

ESHOPPLE
2010-10-01, 01:53
من راضي هستم .
تسويه حساب ها هفتگي انجام ميشه و به صورت 27% ارسال شده تا يك ماه قبل و 100% توزيع شده تا روز جمعه هر هفته. واريز ها روز يك شنبه يا دوشنبه انجام ميشه . اگر قرار داد 8% ببندي ، 100% ارسال شده تا يك ماه قبل رو تسويه ميكنند .
نحوه برخورد تا الان خوب بوده . مشكلات رو به صورت ايميل ارسال مي كنم و چند بار كه تماس تلفني داشتم ديدم كه پي گير بودن .
در كل شماره يك هستند توي سيستم هاي واسطه پستي .
بعد از ايران ماركت و اگر سابقه برات زياد مهم نيست ، رايارا رو پيشنهاد ميكنم كه توي اون هم عضو شدم . تسويه حسابشون خوبه .

یه سوالی پیش اومده الان و اینکه آیا ایران مارکت هم مثل پارس پیک امکان پرداخت نقدی داره؟
پنل همکاریشون چه طوره؟

birdco
2010-10-01, 05:13
پرداخت نقدي يعني چي؟ منظورتون چيه ؟
خب پولي كه طلب دارين رو به صورت هفتگي به حسابتون واريز مي كنن . ديگه پارس پيك مگه چكار ميكنه؟ اسكناس ميده دستتون ؟

as87
2010-10-01, 12:58
پرداخت نقدي يعني چي؟ منظورتون چيه ؟
خب پولي كه طلب دارين رو به صورت هفتگي به حسابتون واريز مي كنن . ديگه پارس پيك مگه چكار ميكنه؟ اسكناس ميده دستتون ؟
منظورشون موقعي هست كه كاربر ميره سفارش بده يه قابليت پرداخت نقدي داره يا نه. (توي پارس پيك ميشه انتخاب كردن پرداخت در محل يا پرداخت انلاين)

ESHOPPLE
2010-10-01, 19:07
منظورشون موقعي هست كه كاربر ميره سفارش بده يه قابليت پرداخت نقدي داره يا نه. (توي پارس پيك ميشه انتخاب كردن پرداخت در محل يا پرداخت انلاين)

ممنون از شما،
بله دقیقا همین بود منظورم :d

ESHOPPLE
2010-10-03, 17:09
آقا ما که با این شرکت قرارداد بستیم،
کسی هست از وب سرویس استفاده کرده باشه اینجا؟

کسی برنامه نویس سراغ داره برای ماژول نویسیه ایران مارکت؟

Reza
2010-10-08, 13:05
کسی برنامه نویس سراغ داره برای ماژول نویسیه ایران مارکت؟
میتونی با پیام عزیز که یکی از مدیران همین انجمن هست صحبت کنی ، ایشون یکی از بهترین برنامه نویس های پی اچ پی هستن و نمونه کار فروشگاهی با سرویس هم دارن . اینم نام کاربری شون داخل انجمن : http://www.shopkeeper.ir/forum/member.php?u=26

dobeyti
2010-11-03, 23:42
بدترین پیک موتوری که تو عمرم دیدم

ESHOPPLE
2010-11-04, 21:17
بدترین پیک موتوری که تو عمرم دیدم

چطور؟
رو چه حسابی؟

baharestan
2010-11-05, 23:58
راستش از سرویس پیک ایران مارکت سنتر که اصلا راضی نبودم
اگر نظرت سیستم پیک هست یک شرکت از بچه های شیراز در حال شروع سرویس پیک موتوری در تمام شهرستان ها هستند
که تا چند ماه دیگر فعالیت خود را شروع می کنند
نظر من اینه که با شرکت هموار قرار داد ببندید چون سیستم پیک این شرکت هم خیلی سریع راه اندازی می شود و از هر لحاضی خوب هستند
بدرود

dobeyti
2010-11-07, 10:54
چطور؟
رو چه حسابی؟
به چند دلیل
متعهد نیست
اصلا با فروشگاه ها خوب رفتار نمی کنن
اصلا مهم نیست براشون که بسته برسه یا نرسه جون در هر صورت پولشون گیرشون میاد
به خاطر اینکه مبلغ خیلی کمی به مسئول های پیک میدن حالا چه تهران ، چه شیراز ، چه مشهد پیک هم خوب کار نمی کنن ، تو این سه تا شهر ما شعبه داریم هر سه این مشکلو دارن
یکی از پیکا میگفت بسته ای 150 میدن بهمون واسه توزیع ، خوب واسه این هم زیاد خوب کار نمی کنن ، حسابشو کنید از 2400 تومان 150
من هر بار زنگ میزنم دفتر تهران ، جواب درست و حسابی به آدم نمی دن
فقط تو مرکز شهر ها فعالیت دارن تو شهرک های دوروبر نمی فرستن و مینویسن خارج از محدوده بسته رو برگشت می زنن
مثلا تو شیراز شهرک صدرا
تو مشهد قاسم آباد
تو تهران کیلومتر 11 جاده مخصوص کرج
چون سرم اومده میگم فاکتور بسته ها هم هست
بسته فرستادیم واسه تبریز 21 رفته 28 رسیده
فرستادیم تهران بعد 9 روز بسته رسیده دست مشتری
خوب دیگه چی بگم

FeoDolaR
2010-11-10, 14:23
منم اصلا از نماینده پیک موتوری شیراز راضی نیستم . تو جمع کردن بسته ها خیلی مشکل دارن . فقط واسه بسته هایی خوبه که وزن بالایی دارن و پول پست بالا هم میخورن . ولی با پیک موتوری هر چی بفرستی هزینه اش ثابته .

ESHOPPLE
2010-11-11, 21:07
به چند دلیل
متعهد نیست
اصلا با فروشگاه ها خوب رفتار نمی کنن
اصلا مهم نیست براشون که بسته برسه یا نرسه جون در هر صورت پولشون گیرشون میاد
به خاطر اینکه مبلغ خیلی کمی به مسئول های پیک میدن حالا چه تهران ، چه شیراز ، چه مشهد پیک هم خوب کار نمی کنن ، تو این سه تا شهر ما شعبه داریم هر سه این مشکلو دارن
یکی از پیکا میگفت بسته ای 150 میدن بهمون واسه توزیع ، خوب واسه این هم زیاد خوب کار نمی کنن ، حسابشو کنید از 2400 تومان 150
من هر بار زنگ میزنم دفتر تهران ، جواب درست و حسابی به آدم نمی دن
فقط تو مرکز شهر ها فعالیت دارن تو شهرک های دوروبر نمی فرستن و مینویسن خارج از محدوده بسته رو برگشت می زنن
مثلا تو شیراز شهرک صدرا
تو مشهد قاسم آباد
تو تهران کیلومتر 11 جاده مخصوص کرج
چون سرم اومده میگم فاکتور بسته ها هم هست
بسته فرستادیم واسه تبریز 21 رفته 28 رسیده
فرستادیم تهران بعد 9 روز بسته رسیده دست مشتری
خوب دیگه چی بگم

ممنون از توضیحتون،
والا من یه بار برای سوال در مورد نحوه ی کار زنگ زدم دفتر تهران، برخوردشون بد نبود ولی چون فروشگاهم راه نیفتاده هنوز، سرویسی ازشون نگرفتم ولی حتما ازین به بعد تمام گزارشاتمو میزنم اینجا بلکه ایران مارکت این قضیه رو حل کنه

ESHOPPLE
2010-11-11, 21:08
منم اصلا از نماینده پیک موتوری شیراز راضی نیستم . تو جمع کردن بسته ها خیلی مشکل دارن . فقط واسه بسته هایی خوبه که وزن بالایی دارن و پول پست بالا هم میخورن . ولی با پیک موتوری هر چی بفرستی هزینه اش ثابته .

قیمتش ثابتم نیستا!! اونم محدودیت وزن داره، من تست کردم برای بالاتر از 1 کیلو قیمت تغییر میکنه باز!

FeoDolaR
2010-11-11, 21:49
قیمتش ثابتم نیستا!! اونم محدودیت وزن داره، من تست کردم برای بالاتر از 1 کیلو قیمت تغییر میکنه باز!

جدی ؟؟ نمیدونستم . آخه من تاحالا بیشتر از 800 گرم نفرستادم ، قیمتش همون بود .

در ضمن دیگه پیک تک تاز شیراز واقعاً شورش رو در آورده . امروز من سفارش داشتم خودم بهشون زنگ زدم گفتن پیکتون میاد گفته آره ، هر چی نشستم تو خونه نیومد . از کار و زندگی افتادیم .
من نمیدونم چرا ایران مارکت با پیک های بزرگ قرار داد نمیبنده ، واقعاً فکر میکنن یه کافی نت با یه موتور کرایه میتونه کل شیراز رو ساپورت کنه ؟!! (مسئول پیک تک تاز شیراز مسئول یه کافی نته محض اطلاع !!)

irany
2010-11-15, 03:02
پیک تکتاز می خواد همه هزینه رو خودش بخور بخاطر این است
که ماه هانه 400 تومان برای جمع آوری و توزیع به پیک میده و هر روز باید پول جمع آوری شده رو به حسا واریز کنی
برای گرفت و فرستادن بسته ها باید بری فرودگاه هر شهر
باید حساب فکر نکن با 400 تومان کسی بتونه بهتر از این کار کنه مثل پیک شیراز
این 400 تومان فقط مال هزینه حمل از فرودگاه تا پیک موتوری هست - یه بار خودتون به پیک زنگ بزنید بگید باید یه بسته رو از فرودگاه بیاری ببینید چند می گیرن
حرف آخر :
پیک تکتاز میخواد زیاد سود داشته باشه و کار درست حسابی هم جواب نمیده
8->