PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه ی سیستم های واسطه ی خرید پستی

hamidtbt
2010-09-27, 09:17
در این تاپیک میتونید سیستم های واسطه ی خرید پستی را با یکدیگر مقایسه کنید

iranian
2010-09-27, 13:23
سلام
سیستم هموار را جز سیستم های مورد نظر خواهی قرار ندادید چرا؟

من تصمیم داشتم با این سیستم کار کنم

Reza
2010-09-27, 18:16
با سلام و درود
تشکر میکنم از حمید عزیز به خاطر تاپیکی که زدن اما باید توجه داشته باشن که یک تاپیک برای مقایسه 12 سیستم با هم اصلا پاسخگو نیست و ممکنه در عمل به نتیجه ای نرسه ! چرا که الان داریم داخل انجمن که مقایسه دو تا سیستم به چند صفحه کشیده شده!
ضمن اینکه در نظرسنجی فعلی سیستم مبنا (Iranbn) و سیستم هموار (Hamvar) هم موجود نیستند که خوب خودش باعث میشه تا حدودی عدالت بین تمام سیستم ها ایجاد نشه .

hamidtbt
2010-09-27, 18:43
سلام . ممنون از نظرتون کلا 10 گزینه میشد انتخاب کرد میخواستم او دوتا را بزارم ولی نشد .شما چون دسترسی بیشتر دارید اگه درستش کنید ممنون میشم.
و درباره ی سوال اولتون اگر هرکسی از ار سیستمی که داره استفاده میکنه توضیح مختصری بدهد باعث پیشرفت همه و همچنین آگاهی بیشتر برای کسانی که میخواهند از سرویس های دیگر هم خرید کنند میشه.

و اگر شما این تاپیک را توی صفحه اول بزارید کاربران دید بشتری دارند و میتوانند نظرات جالبی در باره ی سرویس دهند ها بدهند .

shop-search
2010-09-28, 02:10
با سلام و درود
تشکر میکنم از حمید عزیز به خاطر تاپیکی که زدن اما باید توجه داشته باشن که یک تاپیک برای مقایسه 12 سیستم با هم اصلا پاسخگو نیست و ممکنه در عمل به نتیجه ای نرسه ! چرا که الان داریم داخل انجمن که مقایسه دو تا سیستم به چند صفحه کشیده شده!
ضمن اینکه در نظرسنجی فعلی سیستم مبنا (Iranbn) و سیستم هموار (Hamvar) هم موجود نیستند که خوب خودش باعث میشه تا حدودی عدالت بین تمام سیستم ها ایجاد نشه .

گفته هاي شما كاملا صحيح است. و احتياجي به اين تاپيك نيست چون مديريت اين سايت به نحو احسن انجام شده و همه چيز بخش بندي شده./

Reza
2010-09-28, 14:54
با اجازه صاحب تاپیک و سایر کاربران ، دو تا سیستم پستی که نوشته نشده بود رو به نظرسنجی اضافه کردم .

shop-search
2010-09-28, 18:19
با اجازه صاحب تاپیک و سایر کاربران ، دو تا سیستم پستی که نوشته نشده بود رو به نظرسنجی اضافه کردم .

به نظر من شما اين همه لطف كردين انجام داديد.
يك گزينه هيچ كدام هم ميزاشتين بد نبود.
فكر كنم خيلي هم طرفدار داشته باشه.

hamidtbt
2010-09-28, 22:13

ممنون آقا رضا .چون نمیشد از 10 گزینه بیشتر انتخاب کرد زحمت به شما افتاد.

hamidtbt
2010-10-26, 00:47
از حدود 2700 نفر کابر تا الان فقط 10 نفر رای دادن از بقیه کاربران تقاضا میشود به این نظر سنجی رای دهید.
درخواست از مدیر انجمن :
لطفا این نظر سنجی در یک قسمتی قرار دهید که توی دید کاربران باشد تا هم رای دهند هم کسانی که میخواهند سرویس خرید پستی را فعال کنند بهتر بتوانند انتخاب کنند. با تشکر از مدیر انجمن.

birdco
2010-10-26, 01:49
من با 3 سيستم كار ميكنم و از هر سه تا هم راضيم . راضي رو البته اينجوري تعبير كنيد كه نقاط قوتشان نسبت به نقاط ضعفشان بيشتر است . 1 - ايران ماركت سنتر 2 - رايارا و 3 - پايگان . حالا به كدوم راي بدم ؟

mory_sl
2010-10-26, 03:53
سلام.

واقعیت من خودم به ترتیب با شرکت های : مارکت سنتر - دنیاگستر و فرستنده کار کردم.

تقریبا و کم و بیش از 3 تاشون راضی بودم.

ولی حدود یه سال پیش که با ایران مارکت سنتر کار می کردم واقعا راضی بودم . ولی الان نمی دونم کارشون چه جوریاس واقعیت.
شرکت دنیا گستر یا همون دی پی پشتیبانی خوبی داره و 90 درصد اوقات تسویه حساباشون به موقع هستش.
فرستنده هم بد نیست و تا میزانی خوبه.

ولی من هیچ پیشنهادی به دوستان واسه بستن قرار داد با اینا ندارم.
دوستان اگه می خوان قرار داد ببندن یه امار بگیرن و ببینن اگه مارکت سنتر مثل گذشته هست برن سراغش.

پیروز و سربلند باشید.

hamidtbt
2010-10-26, 11:02
من با 3 سيستم كار ميكنم و از هر سه تا هم راضيم . راضي رو البته اينجوري تعبير كنيد كه نقاط قوتشان نسبت به نقاط ضعفشان بيشتر است . 1 - ايران ماركت سنتر 2 - رايارا و 3 - پايگان . حالا به كدوم راي بدم ؟
سلام خسته نباشید من نگفتم که با کدوم سیستم کار میکنید گفتم که عملکرد کدوم سیستم بهتره درباره ی شما هم کدوم یک از این 3 تا به شما سرویس دهی بیشتری میدهند همون را انتخاب کنید

birdco
2010-10-26, 13:48
من انتخابم را كردم و در نظر سنجي اعمال كردم .
قدمت ايران ماركت و پرداخت به موقع ،
مديريت خوب و پرداخت هاي به موقع رايارا
و پرداخت خوب و پشتيباني خوبتر پايگان در انتخاب هايم دخيل هستند .
هر چند از اين سه تا يكي را انتخاب كردم.

ashkan-s
2010-10-27, 20:02
اول تشکر میکنم از مدیر تاپیک و همه افرادی که در این نظرسنجی شرکت کردند
بعد هم اینکه بعضی از این شرکت ها جدید آمده اند که هنوز آنچنان معروف نیستند(نمونه آن شرکت هموار)
که قطعا اگر تعداد رای کمی هم بیارد به خاطر کاستی هاش نیست (چون خیلی ها باهاش آشنایی ندارند)
با اینکه با چهار تا از این شرکت ها (ایران مارکت سنتر،پارس پیک،پایگان و در آخر هم هموار (http://hamvar.ir/)) کارکرده ام
اما از تیم شرکت هموار (http://hamvar.ir/) خیلی بیشتر رضایت دارم
با اینکه 2 ماهی هست که دارم باهاشون کار می کنم و شاید هنوز خیلی خوب کارهاشون تقسیم بندی نشده باشه
اما پشتیبانی خیلی خوبی دارند و پرداخت ها به موقع هست و مدیریت خیلی خوبی دارند که در دیگر سیستم ها همه ی حسن ها را با هم ندیدم
برای همه سیستم ها آرزوی موفقیت می کنم.

hamidtbt
2010-10-28, 11:14
به نظر من اگر هر شرکت حتی یک رای هم نیاره نشانه ضعف اون نیست .
از 2700 نفر کاربر فقط 17 نفر رای دادن که این ملاک نظر نسنجی نمیباشد . آن شرکت هایی که بیشتر رای آوردن نشانه ی خوب بودنش نیست نشانه تعداد کم شرکت کننده در این نظر سنجی هستش . خیلی از کاربران این نظر سنجی را نمی بینند اگر مدیر انجمن این نظر سنجی را در قسمتی که توی دید کاربران باشد بگذارد اون وقت میشه به نتیجه نظر نسجی اعتماد کرد .