PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اساسی ( خواهشاً رسیدگی کنید!!! )

MarketFars
2012-06-21, 19:38
با سلام به مدیر گرامی شاپرزفا

یه مشکل اساسی تو سیستم وجود داره و با وجود اینکه به صورت شخصی با خود شما در میون گذاشتم ولی هنوز مشکلم حل نشده. گفتم اینجا یه تاپیک باز کنم تا حداقل با پادرمیونی مدیران و کاربران شاپکیپر حل بشه.

ببینید اولین امکان ضروری برای یه سیستم همکاری در فروش داشتن یه دامنه اختصاصیه ... نه ساب دامین شاپرزفا.
یه امکان خوبی که رزبلاگ داره (شرمنده که اسم بردم) امکان انتخاب دامنه ایه که وبلاگ نویس تمایل داره به هنگام نمایش تو لیست بروز شده ها نمایش داده بشه.

اگه شاپرزفا این امکان رو به وجود بیاره یه مشکل اساسی رو حل کرده.

به علاوه ی لیست بروز شده ها باید دامنه ی انتخابی به عنوان لینک موجود تو همه ی قسمت های پنل بازاریاب مثل " مشاهده فروشگاه شما " و لینک مقصد کدهای تبلیغاتی قرار بگیره.

فک نکنم با وجود چنین مشکلی بشه اسم شاپرزفا رو یه سیستم ارائه دهنده همکاری در فروش دونست و فقط یه فروشگاه ساز رایگانه.

به علاوه حل کردن این مشکل برای یه برنامه نویس فک نکنم زمان زیادی بگیره :-?

منتظر جواب شما هستم.
با تشکر

MarketFars
2012-06-23, 18:53
کسی نیست به این مشکل رسیدگی کنه؟؟؟ (:|

ap63
2012-06-23, 19:11
خود شاپرزفا اینجا عضو هست و خودش باید جوابگو باشه

MarketFars
2012-06-24, 11:52
خب آخه خودشون که فعلاًَ خبری ازشون نیست ... گفتم شاید اینجا کسی باشه بتونه باهاشون ارتباط برقرار کنه بگه بیان حلش کنن!

ali_kaka100
2012-06-30, 23:00
منم الان 10/4/91
این مشکل رو دارم

Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

MarketFars
2012-07-01, 12:42
لطفاً کسی اگه شماره تماسی از مدیر شاپرزفا داره یه اطلاعی بگیره ببینه چه اتفاقی براشون افتاده !!!؟؟؟
از 24 ساعت شبانه روز 23 ساعت و نیم سرور مشکل داره ...

یکی از دوستان که خودش میگه دیگه پست نمیده اینجا :دی ، میگه مدیر شاپرزفا رفته عسلویه و تا چند وقت دیگه میاد ... امیدوارم!

irantaze
2012-07-01, 14:08
اهمیت نمیدن منم چندتا طرح داشتم که به رایگان در اختیارشون گذاشتم جواب ندادن
در مورد سیستمشون سوال داشتم جواب ندادن

shoperzfa
2012-07-07, 10:31
با سلام

شرمنده بابت تاخیر در پاسخ گویی ( تیم پشتیبانی شاپرزفا در نبود بنده به این فروم پاسخ نمی دند و فقط جواب ایمیل هایی که به خود شاپرزفا ارسال می شه رو میدن)(این امر به معنی این نیست که این فروم خدایی ناکرده مشکلی داره ولی در هر حال پشتیبانی هر سیستمی از طریق خود سیستم باشه بهتر می تونه باشه )

شاپرزفا امکان پارک دامین رو داره ولی این چیز هایی هم که شما ذکر کردید اگر اضافه بشه می تونه شاپرزفا رو بهتر کنه که ایشالا اگز خدا بخواد توی دستور کار قرار داده میشه تا انجام بشه.

ممنون از اینکه پیشنهاد های خوبتون رو از سیستم دریغ نمی کنید ولی ما همیشه از بین پیشنهادات زیاد بهترین ها رو اجرایی می کنیم.

با تشکر

MarketFars
2012-07-07, 13:03
ممنون از اینکه پیشنهاد های خوبتون رو از سیستم دریغ نمی کنید ولی ما همیشه از بین پیشنهادات زیاد بهترین ها رو اجرایی می کنیم.
با تشکر

اول اینکه کلی وقته هیچ امکان جدیدی رو اضافه نکردین که نکردین هیچ ... مشکلات سیستم رو هم رفع نکردین ...

دوم اینکه من خودم با آی دی یاهو شاپرزفا که نمی دونم شاید خود شما باشین گفتگو داشتم، فرمودن [ یا شاید هم فرمودین ] شاپرزفا فقط دو تا کارکن داره ... یکی همون بنده خدایی که من باهاش گفتگو کردم [ که شاید خود شما باشین ] و یه برنامه نویس ... پس پشتیبان دیگه نباید وجود داشته باشه که از لفظ تیم شاپرزفا استفاده کردین... این یه حسنه که فقط یه ادمین بتونه یه سیستم با این امکانات رو بگردونه ضعف نیست که مخفیش می کنین.

سوم اینکه ادمین بازارکده که من نمی شناسمش به هیچ وجه، وقتی این تاپیک رو دید تو یاهو به من گفت ادمین شاپرزفا رفته عسلویه و وقتی برگرده مشکل سیستم رو درست میکنه ... یعنی مطمئنم اگه شاپرزفا جز ادمین اصلی کس دیگه ای بالا سرش بود ، ادمین بازارکده بهش می گفت که مشکل رو رفع کنه ...

این تا اینجا ...

چهارم و از همه مهم تر اینکه احتمالاً شما منظور منو بد متوجه شدین ... بذارین کامل تفسیر کنم ...::

منظورم پارک دامین نیست. می دونم که شاپرزفا امکان پارک دامین داره ... ولی یه جاهایی هست که دامنه پارک شده رو از صفحه محو می کنه ...
برای مثال اگه شخصی دامنه name.com رو ، روی ساب دامین name.shoperzfa.com پارک کرده باشه در موارد زیر دامنه name.com بر میگرده به همون ساب دامین شاپرزفا :

1- اگه بازاریاب از کدهای تبلیغاتی (بنر یا متنی) استفاده کنه ، مقصد لینک تبلیغات میشه name.shoperzfa.com در صورتی که باید name.com باشه ...
2- اگه کسی به صفحه معرفی سیستم همکاری در فروش یا ثبت نام یا ... بره با این لینک name.com/Hamkari.aspx و روی عبارت فروشگاه در بالای سیستم همکاری در فروش کلیک کنه بر می گرده به name.shoperzfa.com در صورتی که باید بره به name.com
3- همین طور مثل مورد یک در پنل بازاریاب زیاده ... مثلاً وقتی لیست محصولات رو می یاره و می خواد لینک بازاریابی محصول مورد نظرش رو برداره و ...

راه حلش هم توضیح دادم ... باید امکانی توی منوی تنظیمات فراهم بشه که فروشنده بتونه دامنه مورد نظرش رو انتخاب کنه ... مثلا در مثال بالا دو مورد بهش نشون داده بشه :

دامنه مد نظر شما برای نمایش در پنل بازایابی و فروشگاه سایت چیست ؟

name.shoperzfa.com
name.com
و یا هر دامنه دیگه ای که ثبت کرده

پنجم اینکه باید باز هم از شاپرزفا به خاطر امکاناتی که فراهم کرده تشکر کنم ... البته امیدوارم اول نواقص سیستم رو رفع کنه و بعد امکانات جدیدتری رو اضافه کنه ...

با تشکر

openmind
2012-07-17, 11:37
شرمنده بابت تاخیر در پاسخ گویی ( تیم پشتیبانی شاپرزفا در نبود بنده به این فروم پاسخ نمی دند و فقط جواب ایمیل هایی که به خود شاپرزفا ارسال می شه رو میدن)(این امر به معنی این نیست که این فروم خدایی ناکرده مشکلی داره ولی در هر حال پشتیبانی هر سیستمی از طریق خود سیستم باشه بهتر می تونه باشه )

بنده از ابتدای هفته هم چندین بار در خود سایت شاپرزفا پیام گذاشتم . اونجا هم که جواب نمیدید عزیزم
بنظر بنده این رسم ارتباط اینترنتی و بیزنسی نیست. یک ایمیل حداکثر ظرف همان روز باید پاسخ داده بشه

malek360
2012-10-07, 18:12
من پسوردم تغییر دادم حالا دیگه نمی تونم وارد شم ارسال پسورد کار نمیکنه مدیر هم جواب نمیدن لطفا راهنمایی نمایید شدیدا احتیاج دارم

iranshoping
2012-10-17, 18:08
با سلام

شاپرزفا امکان پارک دامین رو داره ولی این چیز هایی هم که شما ذکر کردید اگر اضافه بشه می تونه شاپرزفا رو بهتر کنه که ایشالا اگز خدا بخواد توی دستور کار قرار داده میشه تا انجام بشه.

با تشکر
سلام واقعا سیستم خوبی هست ولی متاسفانه اصلا پشتیبانی نداره لطفا دامین ها که ثبت میشه تایید کنید
ولی حق النصاف سیستم بدی نیست