PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد تعرفه های طراحی و اضافه

danadan
2012-06-23, 15:01
سلام دوستان
میخواستم بپرسم که آیا جایی صنفی چیزی وجود نداره که مثلا تعرفه طراحی قالب و تعرفه های اضافه کردن امکانات به قالب سایتی رو بگن چقدره؟
ممنون

sunflower1
2012-06-23, 15:06
بله .. فکر کنم انجمن صنفی طراحان داریم اصلا
که قیمت ها رو تو هر سال مشخص میکنه
نمیدونم واسه قالب هم تعرفه ای مشخص کرده یا نه !!

به این آدرس سر بزنید شاید به کارتون اومد
http://newsite.graphiciran.com/Fa/StaticPages/Page.aspx?tid=7

طرح ساز
2012-06-23, 15:27
سلام
تنها صنف موجود انصاف هست

tebyan31
2012-06-23, 16:37
اعتماد به نفس کاذب خیلی تاثیر داره تو قیمت های فضایی!!

علایی
2012-06-23, 21:01
اعتماد به نفس کاذب خیلی تاثیر داره تو قیمت های فضایی!!

کلا بهتره اون pdf رو برداری نگاه کنی و بعدا قضاوت کنی.

EM4D-M
2012-06-23, 21:24
صفحه 17 رو بخونید . مرتبط هست .

قیمت ها خیلی غریبه هستن . بنده خدا طراح هایی که خودشون یادگرفتن و دارن طراحی میکنن در مقابل این قیمت ها رسماً دارن مُفت کار میکنن .

بنر متحرک برای سایت رو زدن 600/000 تومان قیمت پایه :d

مهدی 108
2012-06-23, 21:28
آره منم دیدم ، باور کن یه لحظه گفتم بزنم برم یه دوره طراحی ، طراح گرافیک هم بشم

EM4D-M
2012-06-23, 21:29
آره منم دیدم ، باور کن یه لحظه گفتم بزنم برم یه دوره طراحی ، طراح گرافیک هم بشم

درکتون میکنم ، چون این حس به منم دست داد :d

ولی به نظرتون کجا این پول رو میدن ؟

مهدی 108
2012-06-23, 21:31
شرکت های دولتی

(به هرحال تعرفش همین دیگه :d

MizbanMarket
2012-06-23, 21:34

ارگان های دولتی و شهرداری ها و ... خیلی راحت این پول رو میدن ...

علایی
2012-06-23, 21:35

طرف میاد میگه با 200 تومن برام سایت طراحی و برنامه نویسی کن مملکته داریم

EM4D-M
2012-06-23, 21:45
طرف میاد میگه با 200 تومن برام سایت طراحی و برنامه نویسی کن مملکته داریم

ja.softeng عزیز ( اسمتون رو هم نمیدونم متاسفانه ) ولی فکر کنم برای برنامه نویسی قیمت از این هم بیشتر بشه ، به نظر شما اینطور نیست ؟ :D جایی نیست قیمتی درج کرده باشه ؟ ما مجمع صنفی نداریم ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

این هم آثارشون

http://newsite.graphiciran.com/Fa/Members/Artworks.aspx

کار خیلی از بچه ها تو همین انجمن از این موارد یک سر و گردن بهتره

علایی
2012-06-23, 23:31
ja.softeng عزیز ( اسمتون رو هم نمیدونم متاسفانه ) ولی فکر کنم برای برنامه نویسی قیمت از این هم بیشتر بشه ، به نظر شما اینطور نیست ؟ :D جایی نیست قیمتی درج کرده باشه ؟ ما مجمع صنفی نداریم ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

این هم آثارشون

http://newsite.graphiciran.com/Fa/Members/Artworks.aspx

کار خیلی از بچه ها تو همین انجمن از این موارد یک سر و گردن بهتره

بله همین طوره متاسفانه
در ضمن من علایی هستم

MarketNet
2012-06-24, 00:52
من چند ماه پیش این تعرفه رو دیدم ، کلا یه چیز مسخره ای هستش ،قیمت های نجومی و فضایی قرار دادند !

EM4D-M
2012-06-24, 09:03
من چند ماه پیش این تعرفه رو دیدم ، کلا یه چیز مسخره ای هستش ،قیمت های نجومی و فضایی قرار دادند !

چند ماه پیش هم همین بوده ؟ یا کم و زیاد شده ؟ یعنی قبل از سال 91 دیدید ؟

sunflower1
2012-06-24, 12:00
تعرفه ها از ابتدای سال 91 همین هستش

Ali.Sh
2012-06-24, 12:24
خوب دیگه فکر میکنید پول مملکت کجا میره ؟ کسی دل نمیسوزونه دیگه ! یکی از آشناها توی یک پروژه دولتی کار میکرد که در مورد دکلهای فشاری قوی برق بود که باید رو هر دکل دو تاپیچ رو باز و بسته میکردند باور کنید مهندسی که طرح رو برداشته بود برای هر دکل قیمتهای فضایی !!!! دریافت میکرد در عوض یکی دو تا کارگر معمولی که اون زمان روزمزد ده هزار تومان بود رو برای اینکار استخدام کرده بود ! من فکر میکنم همون پروژه شاید با یک بیستم بودجه ای که دادند هم میشد دقیقا انجامش داد !

بگذریم من نمیخوام ارزش کار این گرافیستها رو بیارم پایین من نمونه کارهاشون رو دیدم و بعضی نمونه کارهاشون هم واقعا جذاب بود و خلاق بودند و میشه گفت با ارزش . اما موضوعی که مطرح هست اینه که خیلی راحت میشه با هزینهای به مراتب کمتر این کارها رو انجام داد.

با حساب کتابی که اینا کردند به نظرم یک قالب باید بالای 4-5 میلیون قیمت داده بشه و مثلا یک سیستم مدیریت محتوا 50 تا 100 میلیون تومان ! :دی

MarketNet
2012-06-24, 13:25
با حساب کتابی که اینا کردند به نظرم یک قالب باید بالای 4-5 میلیون قیمت داده بشه و مثلا یک سیستم مدیریت محتوا 50 تا 100 میلیون تومان ! :دی

واسه چی :دی میذاری ؟ واقعا هم همینطوره گرانفروشی اصلا حد نداره تو تعرفه هاشون

EM4D-M
2012-06-24, 14:38
دوستان این گالری رو ببینید :
nakoot.deviantart.com

من خیلی کارای ایشون رو دوست دارم . اون طرح مجله ــش رو مخصوصا .

ولی تعرفه های ایشون به مراتب خیلی پایین تر هست .

یا همین کارای عرفان
http://erfanix.deviantart.com/

روی کارت ویزیتاش صحبتی میشه کرد ؟

حتما باید تحصیلات دانشگاهی داشت تا بشه برای ارگان های دولتی و ..... از این تعرفه ها استفاده کرد ؟

علایی
2012-06-24, 15:02
خوب دیگه فکر میکنید پول مملکت کجا میره ؟ کسی دل نمیسوزونه دیگه ! یکی از آشناها توی یک پروژه دولتی کار میکرد که در مورد دکلهای فشاری قوی برق بود که باید رو هر دکل دو تاپیچ رو باز و بسته میکردند باور کنید مهندسی که طرح رو برداشته بود برای هر دکل قیمتهای فضایی !!!! دریافت میکرد در عوض یکی دو تا کارگر معمولی که اون زمان روزمزد ده هزار تومان بود رو برای اینکار استخدام کرده بود ! من فکر میکنم همون پروژه شاید با یک بیستم بودجه ای که دادند هم میشد دقیقا انجامش داد !

بگذریم من نمیخوام ارزش کار این گرافیستها رو بیارم پایین من نمونه کارهاشون رو دیدم و بعضی نمونه کارهاشون هم واقعا جذاب بود و خلاق بودند و میشه گفت با ارزش . اما موضوعی که مطرح هست اینه که خیلی راحت میشه با هزینهای به مراتب کمتر این کارها رو انجام داد.

واسه چی :دی میذاری ؟ واقعا هم همینطوره گرانفروشی اصلا حد نداره تو تعرفه هاشون

آخه یه چیزی میگم نارحت نشید
شما دوستان اون نرخ معمولی رو هم حاضر نیستید بپردازید
الان خداییش یه سایتی که طراحی اختصاصی شده رو کدام شرکت تهرانی زیر 1 میلیون قیمت میده ، اینم بگم که واقعا روش هم زحمت کشیده شده و طراحی اختصاصی شده

پس میخواستید با 50 تا تک هزاری براتون سایت حرفه ای راه بیندازند!

Ali.Sh
2012-06-25, 03:49
آخه یه چیزی میگم نارحت نشید
شما دوستان اون نرخ معمولی رو هم حاضر نیستید بپردازید
الان خداییش یه سایتی که طراحی اختصاصی شده رو کدام شرکت تهرانی زیر 1 میلیون قیمت میده ، اینم بگم که واقعا روش هم زحمت کشیده شده و طراحی اختصاصی شده

پس میخواستید با 50 تا تک هزاری براتون سایت حرفه ای راه بیندازند!

خواهش میکنم اما نمیدونم چجوری به این نتیجه رسیدید من چرا نباید نرخ معمولی رو پرداخت کنم ؟

علایی
2012-06-25, 10:44
خواهش میکنم اما نمیدونم چجوری به این نتیجه رسیدید من چرا نباید نرخ معمولی رو پرداخت کنم ؟

نرخ معمولی برای cms های آماده است که تو نت ریخته ، نه سایتی که اختصاصا برنامه نویسی و طراحی میشه

Ali.Sh
2012-06-25, 23:27
نرخ معمولی برای cms های آماده است که تو نت ریخته ، نه سایتی که اختصاصا برنامه نویسی و طراحی میشه

خوب مشخص هست که سیستم اختصاصی هزینه بیشتری داره. ولی منظورم نرخ معمول برای برنامه نویسی یک سیستم بود. و البته منظور اصلیم این بوده که اگر لازم شد یک سیستم سفارش بدم مطمئنا مشکلی بابت پرداخت هزینه هم نخواهم داشت. ( یعنی کسی که سفارش میده هزینش رو هم پرداخت میکنه دیگه ! )