PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سیستم پرداخت

nswir
2010-03-09, 09:26
محدودیتها و مشكلاتی كه در كشورمان در امر تجارت الکترونیک و خرید و فروش بر روی اینترنت وجود دارد و همچنین عدم وجود امكانات بانكی مناسب برای استفاده از کارتهای اعتباری باعث شد تا شركت رهنما (http://www.rahnemaco.com/) با همكاری شركت پست جمهوری اسلامی ایران با توجه به داشتن شبكه گسترده پستی و اعتماد مردم به این بخش دولتی، تسهیلاتی جهت رفاه حال هم میهنان عزیز در امر تجارت الکترونیک و خرید و فروش بر روی اینترنت ارائه دهد. به همین منظور سیستم دریافت پول از مشتری در هنگام تحویل كالا راه اندازی شده است. این پروژه از تیر ماه ۱۳۸۱ از سوی شركت اطلاع رسانی رهنما (http://www.rahnemaco.com/) با همكاری شركت پست جمهوری اسلامی ایران شروع گردید و در دیماه همان سال فاز اول آن در اصفهان به بهره برداری رسید و هم اکنون در سراسر ایران امکان خرید و فروش اینترنتی میسر شده است.
سیستم " پرداخت " به عنوان گسترده ترین سیستم خدمات خرید و فروش اینترنتی در ایران با بیش از دو هزار فروشگاه اینترنتی متصل و صدها هزار محصول قابل خرید اینترنتی ، هزاران هزار خریدار اینترنتی و ده ها نمایندگی فعال در تمامی استانهای کشور ، زیر بستر مناسبی برای گسترش تجارت الکترونیک و فرهنگ خرید و فروش اینترنتی در فروشگاه های الکترونیکی است. سیستم " پرداخت " پلی است میان فروشگاه های اینترنتی و خریداران در سراسر ایران.
امکانات ویژه سیستم پرداخت
نمایندگی فروش و راه اندازی فروشگاه الکترونیکی و سرویس پرداخت
تبلیغات و بازاریابی اینترنتی از طریق پست الکترونیک
معرفی سایت به موتورهای جستجو
تبلیغات و بازاریابی به ازای هر کلیلک
راه اندازی فروشگاه الکترونیکی با امکانات مختلف
راه اندازی سرویس خرید و فروش اینترنتی
امکانات ویژه پانل فروشندگان

سیستم هوشمند تشخیص برگشتی
سیستم پیشرفته بازرگانی مرتبط
مدیریت تخفیف اتوماتیک با امکانات خاص
سیستم مدیریت پیشنهادات خرید
نمودارهای میله ای و جغرافیایی
مدیریت سرویس ارسال سفارشات

cold_dream
2010-03-12, 21:35
فکر نمیکنید به همه ثابت شده که این شرکت مشکلات فراوانی برای فروشگاه داران ایجاد کرده؟ چرا اینجا به معرفی اینچنین شرکتی پرداخته میشه؟

Amir
2010-03-13, 01:01
من هم موافقم . چه به مزاج مدیران انجمن خوش بیاد چه نه ، همه میدونند که این شرکت مشکلات خیلی زیادی برای خیلی از فروشگاه داران ایجاد کرده ! اگر خیلی ها از واژه ی "کلاهبرداری" خوششون نمیاد ، حداقل اینو که میشه گفت : برای مدیران فروشگاه ها مشکلات مالی زیادی ایجاد کرده !!!!

بد نبود بعد از معرفی یک اخطار با فونت قرمز در این مورد داده میشد !!!

r7asmu7s
2010-03-13, 01:35
من یه بار خرید داشتم . دقیقا بعد از 3 ماه و نیم رسید !! در بسته باز !! و بازم پول می خواستند !!

//

Reza
2010-03-13, 20:10
فکر نمیکنید به همه ثابت شده که این شرکت مشکلات فراوانی برای فروشگاه داران ایجاد کرده؟ چرا اینجا به معرفی اینچنین شرکتی پرداخته میشه؟
توی عصر جدید و حال حاضر هیچ کسی دنبال مخفی کردن بدیهیات یا موارد آشکار نیست چرا که عصر ، عصر الکترونیکه و همچین کاری هم با درصد بالایی ، بعید!!!
اگه همچین تاپیکی ساخته نمیشد دوستان هم فرصت نمی کردن تا نظراتشون رو در مورد این سیستم بگن و ممکن بود بعدها کسی که قصد قرارداد بستن با این شرکت رو داشت ، متوجه نارضایتی های موجود نباشه ;)

persianartmusic
2010-04-17, 23:56
من از سال 83 با پرداخت کار کردم
خیلی ازشون طلب دارم و حالا هم که...

امیدوارم حل بشه

Alirezaer
2010-04-18, 06:44
دوستان کار با سیستم پرداخت به هیچ وجه توصیه نمیشه.
بزودی یک تاپیک اختصاصی در مورد پرداخت،اپکس و سیستم کلیکی که متعلق به پرداخت است(سوران) ایجاد می شود.