PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد پايگان

diba1993
2010-10-03, 00:25
ميخواستم دوستان نظرشون و در باره پايگان بگن اينكه تسويه حسابش چجوريه،به فيلم و سريال گير ميده ، ....

Maryam
2010-10-03, 10:18
با سلام
الان مدتی هست با پایگان کار می کنم راضیم پشتیبانیش خوبه پرداخت هاش هم به موقع انجام میشه در ضمن سفارشات هم زود
تعیین تکلیف میشه یا برمیگرده یا زود توزیع میشه
راضیم بد نیست

birdco
2010-10-03, 11:14
منم مي خوام قرارداد ببندم باهاشون . توي سيستم همكاري در فروش كه خوب كار ميكردن .

milano
2010-10-03, 11:55
از نظر پشتیبانی واسه من خیلی خوب بوده...به نظر من مهمترین چیز پشتیبانیه که مشکلی یا سوالی داشتی بتونی زود حل کنی...

diba1993
2010-10-03, 14:37
ممنون كه جواب دادين.
از لحاظ گير دادن به فيلم و سريال چجوريه؟
يعني ميگه چرا اين و ميفروشي چرا اون و نميفروشي؟

birdco
2010-10-03, 16:38
من پنل پايگان رو گرفتم . همين امروز
يه مشكل واسه پذينت داشتم كه حل كردند . يعني پشتيباني خوبي داشتن . تا حل نشد ول نكردند
تا الان كه نمره خوبي دارن

shop-search
2010-10-03, 23:39
ممنون كه جواب دادين.
از لحاظ گير دادن به فيلم و سريال چجوريه؟
يعني ميگه چرا اين و ميفروشي چرا اون و نميفروشي؟

دوستان پايگاني. كاربر diba1993 (http://www.shopkeeper.ir/forum/member.php?u=2518) 3 بار سوال كرد كه فروش فيلم و سريال ممنوع است يا خير؟
دوست عزيز diba1993 (http://www.shopkeeper.ir/forum/member.php?u=2518) من هم همين سوال رو داشتم./

birdco
2010-10-04, 08:02
1 - پايگان و سيستم هاي مشابه واسطه هستند . قانون گذار نيستند
2 - قانونگذار اگر قانوني را بخشنامه كرد ( به خوب و بدش كاري ندارم ) اين شركت هاي واسطه براي اينكه مشكلي پيدا نكنند ، آن را اجرا مي كنند .
3 - فيلم و سريال هم شما مي توانيد بفروشيد ( و هر چيز ديگه ) منتهي وقتي از طرف پست يا هر مرجع ديگه براي اون فروشنده يا فروشگاه نامه اي آمد ، شركت هاي واسطه آن را اجرا مي كنند .
4 - من خودم فيلم مي فروشم ولي نه به تعداد بالا . بعضي نكات را رعايت مي كنم مثل عكس ها ، متن ها و غيره .

shop-search
2010-10-04, 20:51
1 - پايگان و سيستم هاي مشابه واسطه هستند . قانون گذار نيستند
2 - قانونگذار اگر قانوني را بخشنامه كرد ( به خوب و بدش كاري ندارم ) اين شركت هاي واسطه براي اينكه مشكلي پيدا نكنند ، آن را اجرا مي كنند .
3 - فيلم و سريال هم شما مي توانيد بفروشيد ( و هر چيز ديگه ) منتهي وقتي از طرف پست يا هر مرجع ديگه براي اون فروشنده يا فروشگاه نامه اي آمد ، شركت هاي واسطه آن را اجرا مي كنند .
4 - من خودم فيلم مي فروشم ولي نه به تعداد بالا . بعضي نكات را رعايت مي كنم مثل عكس ها ، متن ها و غيره .

با تشكر از اينكه وقتت رو گذاشتي و دوستان رو راهنمايي كردي./
سپاس

birdco
2010-10-30, 11:17
سلام .
من حدود يك ماهه با پيگان كار ميكنم .
1 - پشتيباني خيلي خوبي دارند . اگر پاي سيستم باشند ( در حال ناهار خوردن نباشند !!!) جواب ميدن و تا مورد و يا مشكل رو برطرف نكنند ، ول كن نيستند =d>
2 - ارسال ايميلشون عالي بود . من يك كالاي معمولي داشتم و يكبار براي من ايميل فرستادند . طي سه روز ، حدود 70 تا سفارش برام اومد و بعدش هم داره مياد روزي دو سه تا حداقل =d>
3 - پرداختشون هم كه خوبه . هفته پيش پرداخت داشتن به من . دستشون درد نكنه !!!:x
4 - دارن يه سيستم همكاري در فروش راه ميندازن ( تا آخر همين هفته ) كه اگر راه بيفته و با توجه به بازارياب هاي قوي كه دارن ، خيلي زود جاشو باز ميكنه توي بقيه سيستم ها
دوستان فروشگاه دار !! اگر تا حالا قرارداد ندارين ، قرارداد ببندين . شايد فردا دير باشه .
هر سوالي هست درخدمتم و اگر كسي سيستم خواست به خودم بگه .:">

1persiangeek
2010-10-30, 12:24
من با سیستم همکاری در فروششون کار میکنم که یه درصدی از فروش محصولات رو با فروشنده شریک میشن، فقط میتونم بگم کارشون عالیه و پرداخت هاشون هیچ مشکلی نداره. جدیدن هم نمای گرافیکی پنلشون رو عوض کردن و امکاناتش رو هم بیشتر از قبل. کلا معلومه به سیستمشون اهمیت میدن :)

haghft
2010-10-30, 14:45
در پایگان می شود دامنه تبلیغاتی پارک کرد؟

birdco
2010-10-30, 16:31
بله كه ميشه
خوبم ميشه

mohsen.mp
2011-02-10, 11:24
خدایی یک بینول به قول بچه ها من که خیلی ازشون راضیم و تشکر میکنم منو خیلی کمک کردن امیدوارم برای بقیه هم همینطور بوده باشه

nima_haji
2011-04-18, 21:54
سلام دوستان عزیز
من با دوستم دو تا فروشگاه جدا باز کردیم من با پایگان کار می کنم و دوستم با پارس پیک
پایگان شرکت خوبیه و تسویه حسابش عالیه
دست آقای محمد زاده درد نکنه پولی کی می گیره حلالش باشه
اما یه مشکلی هست که فکر کنم اونم مربوط به مشکل اداره پسته با شرکت پایگان هست چون من محصولو می فرستم بعد 20 روز می رسه دسته مشتری در حالی که با دوستم با هم بردیم تحویل پست دادیم مال اون یه هفته ای رسید دست مشتریش ولی مال من نه

aliireza2012
2011-05-22, 22:34
لطقا بقیه هم نظر بدن

FeoDolaR
2011-05-22, 23:20
سلام دوستان عزیز
من با دوستم دو تا فروشگاه جدا باز کردیم من با پایگان کار می کنم و دوستم با پارس پیک
پایگان شرکت خوبیه و تسویه حسابش عالیه
دست آقای محمد زاده درد نکنه پولی کی می گیره حلالش باشه
اما یه مشکلی هست که فکر کنم اونم مربوط به مشکل اداره پسته با شرکت پایگان هست چون من محصولو می فرستم بعد 20 روز می رسه دسته مشتری در حالی که با دوستم با هم بردیم تحویل پست دادیم مال اون یه هفته ای رسید دست مشتریش ولی مال من نه

منم یه همچین مشکلی دارم .
به نظرم علتش اینه که اپراتورهای پست ، اول سفارشات مربوط به شرکت های بزرگتر مثل ایران مارکت و پارس پیک رو تغییر وضعیت میدن ، بعد اگه وقت اضافه آوردن میرن سراغ بقیه !
یا شاید اصلا نرن تا اینکه بعد از چند روز سفارشای مربوط به اون شرکت ها یه مقدار بیشتر بشه که اپراتورها حوصلشون بشه به پنل اون شرکت لاگین کنن و تغییر وضعیت بدن !

aliireza2012
2011-05-22, 23:43
از ایران مارکت راضی هستین ؟!
پارس پیک چه طوره ؟
کدمشون بهتره ؟!
پایگان - پارس پیک - اران مارکت - فزستنده