PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مساله‌ای در مورد فروشگاه سبد ساز و فروشگاه‌های مشابه

IrAmazon
2010-10-04, 13:29
با سلام.
خدمت همکاران و دوستان عزیز باید عرض کنم که من چند وقت پیش اسکریپت سبد ساز رو خرید بودم و محصولات رو اضافه کردم و .... تا اینکه چند روز پیش به طور ناگهانی تمام محصولات پاک شد! من دیتابیس رو برگردوندم و متوجه شدم که هک شده فروشگاه و دوباره هم محصولات پاک شد و این مساله تکرار شد. من با تماسی که با پشتیبانی سبد ساز گرفتم ایشون گفتند که فروشگاه باگی نداره و مشکل از سرور هست و من چک کردم و همچنین مدیر سرور هیچ مشکلی نبود. دوباره طی تماسی با سبد ساز گفتند میان و بررسی میکنن و بعد از 2 روز از تماس من هیچ بررسی‌ای از طریق ایشون صورت نگرفت و روز بعد هم گفتند میان بررسی میکنن اما نیومدند و من هم که دیدم این مساله داره روی کارم تاثیر میذاره تصمیم به تعویض اسکریپت گرفتم.

منظور من از طرح این مساله این بود که دوستان بیان و بررسی کنیم که آیا فروشگاه ساز‌هایی که شبیه سبد خرید هستند نسخه نال رو دوباره کد کردند و دارن می‌فروشند؟ اگر واقعا این طور باشه باید این فروشگاه سازها معرفی بشند تا کاربران دچار مشکل نشند بعد از خرید این اسکریپت‌ها!

shervin114
2010-10-04, 13:44
سید خرید - سبدساز - پارس پی - بهیران - CMS PArs - و فروشگاه سازهای دیگه که اسمشون رو به خاطر ندارم همگی از اسکریپت شاپ اسکریپت استفاده می کنند و دارای باگ های امنیتی بی شماری هستند

IrAmazon
2010-10-04, 14:18
نه حالا مساله اینه که الان ببینیم واقعا مثلا فروشگاه سازی مثل سبد ساز داره از همون نسخه نال شده سبد خرید استفاده می‌کنه؟
به طور مثال چرا تو فروشگاه سبد ساز پیشوند دیتابیس‌ها با SKH شروع میشه که مثلا می‌تونیم بگیم مخفف Sabad KHarid هست! شایدم این حدس غلط باشه.

Reza
2010-10-04, 14:41
تا اونجایی که بنده مستندات رو دیدم ، فروشگاه هایی مثل پارس پی ، سبدساز ، بهیران و . . . همه از یکی کپی کردن . حالا اون یک فرد کیه باید بیشتر تحقیق بشه در موردش و اینکه خود اون فرد چیکار کرده :-?

m1lad
2010-11-20, 15:57
نه حالا مساله اینه که الان ببینیم واقعا مثلا فروشگاه سازی مثل سبد ساز داره از همون نسخه نال شده سبد خرید استفاده می‌کنه؟
به طور مثال چرا تو فروشگاه سبد ساز پیشوند دیتابیس‌ها با SKH شروع میشه که مثلا می‌تونیم بگیم مخفف Sabad KHarid هست! شایدم این حدس غلط باشه.

با سلام. اگر اسکریپت سبد ساز رو یه نگاهی بیندازید همون اسکریپتی هستش که به طور رایگان در پی سی ول برای دانلود قرار داده شده فقط آمده کپی رایت را عوض کرده و صفحه ورود مدیریت به فروشگاه رو تغییر داده.

همین ....