PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزودن محصول به پنل پستی ایران مارکت سنتر از طریق وب‌سرویس

Arman
2010-10-05, 23:02
سلام.
من می‌خواهم با وب‌سرویس و بدون ورود به پنل ایران مارکت سنتر محصولاتی را که کاربر در فروشگاه اضافه میکنه به پنل ایران مارکت سنتر افزوده بشه. سند مربوط به وب سرویس این شرکت را در اینجا (http://467.ir/Webservice/help/) خواندم ولی چیزی درباره افزودن محصول نگفته در حالی که بسیاری از فروشگاه‌سازها چنین توانایی را دارند. آیا سند دیگری درباره‌ی وب سرویس این شرکت وجود دارد؟ یا اینکه آیا دوستان اطلاعاتی پیرامون این موضوع دارند؟

birdco
2010-10-06, 07:11
تا اونجايي كه من ميدونم ، وقتي از وب سرويس استفاده مي كنيد ، نيازي نيست كه كالا توي پنل ايران ماركت اضافه كنيد . با همون كدي كه كالا را در سايت معرفي كرديد ، فاكتور در پنل ثبت مي شود .

Arman
2010-10-06, 16:09
میشه بیشتر توضیح بدهید؟ منظورتان از همان کد چی هست؟ چجور کدی را ایران مارکت سنتر به شما می‌دهد؟ بگذارید من دیدگاه‌ام را درباره‌ی شیوه ثبت محصولات در ایران مارکت سنتر بگویم. شما یک محصولی را در آغاز در پنل پستی ایران مارکت ثبت میکنی سپس به شما شناسه یا id آن محصول داده می‌شود و شما آن را برای لینک خرید مستقیم در فروشگاه‌ساز وارد می‌کنید.

birdco
2010-10-06, 21:34
ببينيد . شما يك محصول در سايت خودتان اضافه مي كنيد . اين محصول يك اسم دارد . سيستم خودش براي اين محصول يك كد مي سازد . مثلا به ترتيب شماره از يك تا هر چي . وقتي كسي خريد كرد ، در پنل ايران ماركت سنتر ( وب سرويسش البته ) اين كد سايت شما ميشه كد محصول در فاكتور و نامي كه شما براي كالايتان تعريف كردين ، ميشه نام كالا در همان فاكتور

Eshop123.ir
2010-10-07, 12:44
برای ثبت محصول تو پنل ایران مارکت از طریق وب سرویس راهی وجود نداره و تمام فروشگاه سازهایی که این کار رو انجام میدن از curl استفاده می کنند .
لینک راهنمای وب سرویس ایران مارکت سنتر (http://www.webimc.info/Webservice/help/)

Arman
2010-10-07, 14:20
عجب! امیدوارم اینها هم مثل پارس پیک اکانتی برای تست در اختیارم بگذارند.

Eshop123.ir
2010-10-07, 19:27
فکر نکنم ایران مارکت اکانت تست بده ، چند بار بهشون ایمیل زدم اما دریغ از یه جواب !