PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود psd آماده قالب

معظمی
2012-07-07, 05:14
3932

سلام
Ribbons Portfolio یک فایل psd قالب شرکتی هست که درعین سادگی بسیار شیک طراحی شده و بخاطر لایه باز بودن میشه بک گراند و برخی قسمتها مثل لوگو رو کامل ویرایش کرد و تنوع رنگ و آزادی بیشتری توی این فایل برای طراحی قالب داشت. این مجموعه پی اس دی شامل صفحات زیر میشه:
- Home
- Subpage
- Blog overview
- Blog Detail

--------
هروقت فرصت کنم psd قالب بیشتری توی این تاپیک میذارم به شرط اینکه پست هام توی هم ادغام نشن و بهم ریختگی ایجاد نشه. فایلهای اتچ بهم بچسبن و مشخص نشه کدوم توضیح برای کدوم فایله. آقا رضا یه فکری برای این بهم ریختگی کن. پلاگینی که نصب کردی این مشکلاتو هم ایجاد میکنه.
چون حجم فایل زیاده اول اسکرین شاتی که گذاشتمو ببینید.

معظمی
2012-07-08, 06:41
سلام
تصویر پی اس دی امروز:

3937
این مجموعه از 3 پی اس دی تشکیل شده که رنگهای آلبالویی و آبی هم از این قالب توی فایل فشرده وجود داره که من فقط از رنگ تیره اون اسکرین شات گذاشتم. (یادتون نره برای طراحی همچین طرح هایی حداقل100 تومن باید هزینه کنید)

معظمی
2012-07-11, 13:16
3975
dellifolio یک طرح لایه باز شرکتی دیگه هست که رنگ بندی خیلی زیبایی داره و دارای امکان یک اسلاید شوی بسیار جذاب و حرفه ای ست.
به نظرم اگر یکم روی ستون کناری این طرح کار بشه و تغییرات کلی توش داده بشه میشه یک قالب خیلی حرفه ای زیبای شرکتی با این طرح ایجاد کرد.
خوراک طراحان و برنامه نویس ها.

معظمی
2012-07-13, 08:37
3986
سلام
طرح لایه باز قالب وبلاگی خیلی زیبا با زنگبندی بنفش شامل 3طرح لایه باز home-page و page-comments و page-article

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

3989
سلام
قالب corporatix یک قالب شرکتی بسیار زیباست که دارای رنگ بندی سرد و روشن با تم آبی و بنفش هست که دارای امکاناتی از قبلی مکان مناسب برای لوگو، تاپ منو، اسلاید شوی بسیار زیبا، دکمه های شبکه های اجتماعی در فوتر و شرح خدمات و نمونه کار در وسط صفحه هست.
سعی میکنم قالب هایی معرفی کنم که بعد از تبدیل به html بشه باهاشون یک قالب بسیار سبک و زیبا ساخت. (اهمیت سبک بودن برای هیچ فرد و جستجوگری پوشیده نیست)

معظمی
2012-07-15, 23:47
4020

سلام
امروز psd قالب شکلاتی بسیار زیبای decadence رو برای همکاران عزیز آوردم. اونایی که تو فکر یک سایت ایجاد یک سایت با موضوع تغذیه و صنایع غذایی هستند، این پی اس دی واقعاً براشون مفید واقع میشه. هزینه طراحی چیزی در حد این psd حداقل 100تومن میشه.
"بیایید برای هم مفید باشیم!"

Dojin.ir
2012-07-15, 23:59
سلام
چجوری اینارو html کنیم؟

معظمی
2012-07-16, 12:17
سلام
چجوری اینارو html کنیم؟

شما باید کدر باشین. من خودم نیستم ولی ارزش نداره که وقت بذارم یاد بگیرم چون با 50تومن هر psd که دارین رو براتون تبدیل میکنن.
یکی توی انجمن تاپیک زده بود اگر اشتباه نکنم نام کاربریش سایبر بود البته به انگلیسی و این نمادهای عجیب غریب مثل استفاده از 3 بجای S که بخاطر این یوزرش درست خاطرم نیست. اون 40تومن میگرفت. نمونه کاراشم خوب بود.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

4024

سلام
design_studio یک پی اس دی قالب بسیار زیبا و بی نظیر هست که مشابه سایتهای شرکتی برای معرفی محصولات و نمونه کارها ایجاد شده ولی اینبار این قالب برای خود طراحان هست نه شرکتها
این قالب واقعاً از زیبایی خاصی برخورداره که در عین سادگی و سبک بودن میشه یک سایت موفق رو باهاش ایجاد کرد. از نقاط قوت این قالب میشه از اسلاید شوی حرفه ای و اختصاصی برای نمایش نمونه کارها که براش در نظر گرفته شده اسم برد.

معظمی
2012-07-17, 17:36
40694070407140724073

سلام
infocus یک مجموعه پی اس دی کامل و فوق العاده زیبا و بی نظیر هست که صفحات ایندس و سایر صفحات داخلی یک وب سایت کامل رو شامل میشه. این مجموعه با ظاهری زیبا و بسیار سبک طراحی شده و بین تمام پی اس دی هایی که تا بحال دیدم واقعاً برتر و زیباتر بوده.
این مجموعه پی اس دی در 10 رنگ تهیه شده که برای هر رنگ المانها و آیکون های بکار گرفته شده در صفحات بصورت لایه باز جداگانه موجود هست.
رنگهای این مجموعه عبارتند از: black ، blue ، coffee ، deep_blue ، golden ، grey ، hotpink ، lime ، red ، silver

دقت کنید هزینه طراحی 5فایل لایه باز قالب با این استایل و به این زیبایی در 10 رنگ متفاوت حداقل حالت ممکن 600 تا 800 هزارتومن برای شما هزینه بردار خواهد بود پس پیشنهاد میکنم این مجموعه رو به هیچ وجه از دست ندین!!!

حجم فایل فشرده پیوست شده بعد از اکسترکت به 240 مگابایت افزایش پیدا میکنه و من تا جای ممکن توی فشرده سازی حجم مجموعه رو کاهش دادم. ولی بازم اسکرین شاتهای این مجموعه رو با سایز کامل ابتدای پست قرار دادم که اونایی که نگران پهنای باند و سرعت کم اینترنتشون هستن اول اسکرین شاتها رو فول سایز ببینن بعد توی ذهنشون 9 رنگ دیگه رو تجسم کنن (:دی) و بعد اگر خواستن دانلود کنن.

مهدی 108
2012-07-17, 17:43
با اجازه استارتر

آموزش فارسی تبدیل فایلهای psd به html (http://dl.psdworld.ir/psdworld/server1/PSD_to_HTML-53www.psdworld.ir.zip)

پسوورد: www.psdworld.ir

معظمی
2012-07-23, 12:51
4127

سلام
طرح قالب فروشگاهی وب شاپ webshop یک طرح شیک، زیبا و سبک با فرم سرچ حرفه ای هست که به نظرم برای فروشگاه هایی با موضوع خاص مثلاً سخت افزار میتونه خیلی خوب استفاده بشه. بسته به ایده و توانایی کد نویس میشه یک فروشگاه حرفه ای باهاش ایجاد کرد. فقط باید از یک طرح اسلایدشوی حرفه ای تر استفاده کرد. اسلاید شوی این طرح زیاد حرفه ای نیست. (البته جای بنره نه اسلاید شو ولی میشه به عنوان اسلایدشو هم استفاده بشه)

معظمی
2012-07-23, 14:51
4130

سلام مجدد
چون از بین 20-30 نفری که میان فقط طرح لایه باز قالبها رو دانلود میکنن و هیچ مشارکتی نمیکنن حتی نظر هم نمیدن که خوبن یا بد، من هم بیشتر از این رغبت نمیکنم طرح اینجا بذارم. مخصوصاً اگر پست هام توی 24ساعت 2تا پست پشت سر هم باشه، درهم ادغام میشن پاک توضیحات طرح ها با هم قاطی میشه! ولی این طرح لایه باز رو به افتخار حسین عزیز اینجا میذارم که از اون طرح های درجه1 فوق العاده شیک و باکلاس هست که عمراً زیر 300تومن همچین طرحی رو برای کسی بزنن!
توی این طرح رنگ بندیها، المانها، بک گراند و حتی فونتها (هرچند باید تغییر کنه) عالی انتخاب شده. به راحتی آب خوردن میشه قالب رو راست چین کرد یعنی جای تصاویر شاخص رو با ماوس بکشید بیارید سمت راست و دیگه نیاز به هیچ تغییری نداره چون قالب تقریباً راست چین طراحی شده.
این طرح برای سایتهای با موضوع صنایع و مواد غذایی بی نظیره.

hosin/m
2012-07-23, 15:26
4130

سلام مجدد
چون از بین 20-30 نفری که میان فقط طرح لایه باز قالبها رو دانلود میکنن و هیچ مشارکتی نمیکنن حتی نظر هم نمیدن که خوبن یا بد، من هم بیشتر از این رغبت نمیکنم طرح اینجا بذارم. مخصوصاً اگر پست هام توی 24ساعت 2تا پست پشت سر هم باشه، درهم ادغام میشن پاک توضیحات طرح ها با هم قاطی میشه! ولی این طرح لایه باز رو به افتخار حسین عزیز اینجا میذارم که از اون طرح های درجه1 فوق العاده شیک و باکلاس هست که عمراً زیر 300تومن همچین طرحی رو برای کسی بزنن!
توی این طرح رنگ بندیها، المانها، بک گراند و حتی فونتها (هرچند باید تغییر کنه) عالی انتخاب شده. به راحتی آب خوردن میشه قالب رو راست چین کرد یعنی جای تصاویر شاخص رو با ماوس بکشید بیارید سمت راست و دیگه نیاز به هیچ تغییری نداره چون قالب تقریباً راست چین طراحی شده.
این طرح برای سایتهای با موضوع صنایع و مواد غذایی بی نظیره.

من شما رو درک میکنم. ولی شما کم لطفی اعضا رو به دل نگیرید.

اگر تاپیک های منو نگاه کنید بیشترشون بدون نظر هستند. کارتون واقعا خیلی زیباست.اگر بقیه اعضا هم هرچی دارن تو انجمن بزارن و دریغ نکنند خیلی خوب میشه.

ممنون از شما که به افتخار من یک قالب درجه 1 psd گذاشتید...

اگر بازم منو قابل بدونید و افتخار بدید قالب های بیشترین بزارید ممنون میشم.

"! بیایید برای هم مفید باشیم!"

EM4D-M
2012-07-23, 15:46
4135

ضمن تشکر فراوان از electronic-library عزیز بابت استارت این تاپیک

قالب Iphone App Template یک طرح شیک و عالی برای افرادی که یک اپلیکیشن آیفون نوشته اند و قصد نشر یا فروش آن را دارند میباشد . رنگبندی جذاب و در عین حال ساده از جمله مزیت های این طرح میباشد .

همچنین 2 اسلایدر در قالب تعبیه شده است که به راحتی میتوانید محصولات خود را به صورت اسکرول به نمایش بگذارید .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

4137

DelliStore یک طرح بسیار جالب و نقلی برای وبسایت رستوران ها و قنادی ها میباشد که به راحتی میتواند رابطه ای بین خریدار و فروشنده ایجاد کند

معظمی
2012-07-23, 15:53
4138

ابتدا تشکر از عماد و حسین عزیز.

طرح لایه باز قالب فوق العاده بی نظیر magic nigth که به نظر و سلیقه من برای قالبهای وبلاگی فوق العاده زیبا طراحی شده و توی طراحی رنگ بندی و تم عاشقانه رویایی این قالب هیچ حرفی برای گفتن و هیچ نقطه ضعفی باقی نمونده.

از ویژگیهای این طرح لایه باز میشه به موارد زیر اشاره کرد:
- استفاده خلاقانه از مکان لوگو برای فیدrss و تعداد اعضای مشترک شده در فید
- کادر سرچ زیبا و شفاف
- راست چین بودن طرح (فقط باید تصویر شاخص کشیده بشه بیاد سمت راست همین!)
- استفاده درست از بهترین مکان برای تعداد کامنتها، تاریخ ارسال و عنوان نویسنده
- هدر و فوتر فوق العاده زیبا
- سبک بودن طرح به دلیل جداسازی پست ها فقط با یک خط ساده و شیک