PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی سیستم فروش پستی و کسب درآمد واقعآ 100 درصد مناسب و قابل اعتماد "ویژه وبمسترها و وبلاگ نویسان"

bahman-o
2010-10-21, 12:25
با سلام به دوستان عزیزم در شاپ کیپر من تازه با این انجمن آشنا شدم . در انجمن که گشت و گذار می کردم هر کسی از یک سیستمی بد یا خوب گفته بودند .

ما داریم روی طرحی کار می کنیم با پشتیبانی و همکاری مستقیم شرکت پست و بانک ها . حالا می خواهیم برای تکمیل این پروژه یاریمون کنید که شما واقعآ از یک سیستم پستی چه انتظاراتی و چه خواسته ای دارید که 100 درصد نیاز شما را برطرف کنه . موضوعاتی که ممکنه در هیچ یک از سیستم های کنونی درج نشده و یا کم لطفی می کنند . این قضیه میتونه هم کمک خیلی خوبی به ما بشه که یک سیستم در خور شما عزیزان طراحی کنیم و هم کمک به سیستم های قبلی که امکاناتشون را زیاد و بهتر کنند .

هدف: طراحی و ارائه نوین ترین خدمات ویژه به وبمستر ها و وبلاگنویسان ایرانی

1- مرحله اول سیستم پستی با همکاری مستقیم شرکت پست و بانک ها

- از یک سیستم پستی چه انتظاراتی دارید .
- دوست دارید چه امکاناتی حالا پولی یا رایگان در اختیارتون بزاره .
- و هر چیزی که الان هست یا نیاز هست و می دانید الان کمبودش احساس می شه .

2- مرحله دوم راه اندازی سیستم کسب درآمد و فروش اینترنتی

- از یک سیستم کسب درآمد چه انتظاراتی دارید .
- دوست دارید چه امکاناتی حالا پولی یا رایگان مثلآ درج محصولاتتون در سایت طرف ، ارائه سیستم فروش رایگان ، ارائه سایت رایگان به صورت ساب دامنه ، تبلیغات محصولاتتون ، ارائه سرور و ...
- و هر چیزی که الان هست یا نیاز هست و می دانید الان کمبودش احساس می شه . مثلآ سیستم های نمونه ای مثل iran.bz - bziran.com - oxinads.com و ادغامی از اینها .

از دوستان عزیز خواهشمندیم که حتمآ در این بحث شرکت کنید تا یک سیستم در خور شما طراحی بشه . هر چند اگر حتی یک ایده کوچک هم دارید مطرح کنید . این پروژه برای اولین بار در ایران با همکاری تمام وبمستر های ایرانی داره ارائه میشه که امیدواریم با همکاری شما هم به یک سرانجام خوبی برسه و همه از آن راضی باشند و با خیال راحت یک سیستم را انتخاب کنند و دیگه از این سیستم به اون سیستم نپرند چون واقعآ ضررهای زیادی میرسه به آدم .

قبلآ از توجه و همکاری شما عزیزان تشکر می کنم . اکر چیزی کم گفتم شما اضافه بفرمایید که تایپک کامل بشه . دوستان این لینک هم لینک اصلی تایپک هست لطفآ آن را برای دوستان خود هم ارسال کنید تا آنها هم استفاده کنند و نظرات خود را بیان کنند .

http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1886&p=8279

با تشکر دوباره

m.ghalgar
2010-10-21, 15:59
سیستم پستی:
کارمزد پلکانی : یعنی اگر توی سیستم های فعلی یه کالای 10 هزار تومنی شامل 5درصد کارمزد میشه یه کالای صد هزار تومنی شامل 1درصد کارمزد بشه که فروشگاه های بیشتری از این سیستم استفاده کنند.

زمان ارسال : ریشه یابی و حل علت تاخیر های مستمر در ارسال سفارشات پستی.

ارسال با پیک : دارا بودن گستره هر چه بیشتر در شهرهای کشور.

واریز وجه سفارشات به صورت هفتگی و شامل سفارشات توزیع شده و وصول شده و ارسال شده (تا سقف مبلغی که بابت هزینه سالیانه از فروشگاه دریافت شده است.).

پست خصوصی : همکاری با سازمان های خصوصی فعال در زمینه خدمات پستی در جهت سرعت و کیفیت خدمات بیشتر.

سیستم همکاری در فروش : سیستم همکاری با امکان تعیین درصد مجزا برای هر محصول و هر همکار.

پشتیبانی قوی و سیستم های سخت افزاری با کیفیت.(سرور و...)

امکانات جدید : امکاناتی که در طول این چند سال شرکت های قبلی ایجاد کرده اند.مثل امکاناتی که پارسپیک(و...) به مرور به پنل خود اضافه می کند.

کیفیت سنجی فروشگاه ها : راه اندازی سیستم نظرسنجی از خریداران در جهت انتخاب , تشویق و معرفی فروشنگان موفق هر فصل به مشتریان.(به عنوان مثل با راه اندازی یک سیستم پیام کوتاه نظر هر مشتری را بعد از خرید جویا شوید.)

و...

bahman-o
2010-10-26, 11:27
با تشکر از راهنمایی های خوب شما