PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .: فروش فوق العاده تک و عمده مودم gprs (اینترنت همراه) زیر قیمت بازار برای فروشگاه ها:.

king.james
2010-10-21, 22:19
با سلام خدمت کلیه دوستان،
مودم GPRS دستگاهی با ابعاد کوچک است که شما با تهیه آن و داشتن یک عدد سیم کارت (ایرانسل یا همراه اول) و استفاده از طرح ویژه GPRS که توسط هر دو اپراتور ارائه می شود، فقط با پرداخت ماهیانه 10 هزار تومان می توانید از اینترنت در هر زمان و مکان بهره مند شوید.

*** مودم GSM با برند Vodafone مدل MD-950 با ساپورت ویندوز های 32 و 64 بیتی رسید ***

ویژگی های مودم GPRS:

- پشتیبانی از GPRS تا سرعت 115.2K bps و EDGE تا سرعت 460.8K bps
- کیفیت بالای دستگاه با بهره گیری از چیپست Philips آلمان
- عدم نیاز به CD یا DVD جهت نصب
- توانایی ارسال SMS فردی و گروهی بوسیله نرم افزار موجود + نرم افزار ارسال اس ام اس انبوه (http://www.4shared.com/file/wYKFt5iq/SMS_Caster_standard_edition_36.htm)
- قابلیت انجام مکالمه تلفنی با کامپیوتر
- قابلیت مدیریت تماس های تلفنی
- دارای دفترچه تلفن هوشمند
---------------------------------------

Vodafone MD-950

http://s1.picofile.com/file/6265542252/Untitled_2.jpg
http://s1.picofile.com/file/6269935610/09012011084.jpg http://s1.picofile.com/file/6269936616/10012011086.jpg http://s1.picofile.com/file/6269943658/10012011090.jpg

مدل 32 بیت

http://s1.picofile.com/file/6284954724/32bit.jpg
.

برای کسانی که دائماً در حال سفر می باشند و یا به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارند، استفاده از این دستگاه و فعال کردن یکی از تعرفه های ایرانسل یا همراه اول (جدول تعرفه ها) بهترین گزینه موجود می باشد:

http://s1.picofile.com/file/6230866196/gprs_bolton.gif

http://s1.picofile.com/file/6230913478/hamrah.png

قیمت مقطوع:

مدل 32 بیت ا 58 هزار تومان
Vodafone مدل MD-950 ا 67 هزار تومان
برای خرید عمده تماس بگیرید!

http://s1.picofile.com/file/6291992952/Untitled_2.jpg

==================================================
چند نکته:

1. برای اعتماد سازی، مدیران عزیزی که سابقه فعالیت و پست بالای 2000 دارند، ابتدا ارسال انجام شده و پس از تست پول را واریز کنند.
2. لطفاً تقاضای تخفیف نفرمایید ( سود ما بسیار اندک می باشد)
3. تمامی مودم ها 48 ساعت گارانتی تعویض دارند.
4. سفارشات داخل تهران قابل ارسال با پیک و پرداخت در محل می باشند.
5. ارسال به تمامی نقاط ایران پذیرفته می شود.
6. هزینه ارسال با پست پیشتاز یا پیک جداگانه محاسبه می گردد.
7. اگه سوالی داشتید همین جا بپرسید، شاید سوال سایر عزیزان هم باشه.

با سپاس فراوان

birdco
2010-10-21, 22:54
قيمت اين محصول كه در جاي ديگر ارزانتر است ؟ آنهم نه به قيمت عمده بلكه تك فروشي . ضمن اينكه نماينده رسمي هستند و پشتيباني هم دارد .

mohsen
2010-10-21, 22:56
دوست گرامی شما از سرویس نامحدود ایرانسل استفاده کردین؟ درست هست که بعد از یک مقدار که حجم زیاد بشه قطع میشه؟ اگه بله این مقدار چقدر هست؟ برای همراه اول چطور؟
بنده چون در چند محل تردد دارم این سرویس اگه خوب باشه برام مناسب هست، توقع زیادی هم ندارم همون مثل adsl جواب بده کفایت میکنه مثلا در حد 5 گیگدر ماه و این طوری به جای چند تا پول adsl یکی میدم!
کیفیتش به چه صورت هست و چقدر در جاهایی که گوشی خوب آنتن نمیده ممکنه هست این مودم ها کار کنند؟

گارانتی مودم ها به چه صورت هست؟

birdco
2010-10-21, 23:19
من از نامحدود ايرانسل با گوشي استفاده ميكنم . حجم دانلود نامحدود و استفاده هم همينطور ولي سرعت خيلي كمتر از اي دي اس ال و ناپايدارتره . قطع شدنش زياده . امابا مودم استفاده نكردم . من هم سوال دوستومن رو دارم .

king.james
2010-10-22, 14:39
قيمت اين محصول كه در جاي ديگر ارزانتر است ؟ آنهم نه به قيمت عمده بلكه تك فروشي . ضمن اينكه نماينده رسمي هستند و پشتيباني هم دارد .
دوست عزیز لطفاً مستند حرف بزنید، اگه شما جایی سراغ دارید که از ما ارزانتر می ده خب لطفاً معرفی کنید..

دوست گرامی شما از سرویس نامحدود ایرانسل استفاده کردین؟ درست هست که بعد از یک مقدار که حجم زیاد بشه قطع میشه؟ اگه بله این مقدار چقدر هست؟ برای همراه اول چطور؟
بنده چون در چند محل تردد دارم این سرویس اگه خوب باشه برام مناسب هست، توقع زیادی هم ندارم همون مثل adsl جواب بده کفایت میکنه مثلا در حد 5 گیگدر ماه و این طوری به جای چند تا پول adsl یکی میدم!
کیفیتش به چه صورت هست و چقدر در جاهایی که گوشی خوب آنتن نمیده ممکنه هست این مودم ها کار کنند؟
گارانتی مودم ها به چه صورت هست؟

من از نامحدود ايرانسل با گوشي استفاده ميكنم . حجم دانلود نامحدود و استفاده هم همينطور ولي سرعت خيلي كمتر از اي دي اس ال و ناپايدارتره . قطع شدنش زياده . امابا مودم استفاده نكردم . من هم سوال دوستومن رو دارم .
سلام دوستان، من خودم از این سرویس استفاده کردم و تا به حال هیچ مشکلی نداشتم، بله من هم شنیدم که تا حجم 20 گیگ قطع میشه ولی تا حالا به اون مرحله نرسیدم :) و در مورد سرعت اینو بگم که به قول دوستمون چون ارتباط پایدار (Stable) نیست، برای دانلود مثل Adsl 256kbps و برای مرور صفحات مثل Adsl 128kbps عمل می کنه ولی در کل قابل قبوله و بازم بستگی به منطقه شما داره، هر جا ایرانسل آنتن بده شما هم اینترنت دارید. گارانتی هم نداریم ولی برای اطمینان مشتریان 48 ساعت مهلت تست میدیم.. موفق باشید.

1persiangeek
2010-10-22, 15:52
دوستان میدونم همه استادین و بی شک خودتون میدونید این رو اما واسه ی کسانی که نمیدونن میگم، در جریان هستید که سرعت edge در ایرانسل حد اکثر 240 کیلوبیت بر ثانیه هست دیگه؟ یعنی برای استفاده از حد اکثر سرعت این مودم میبایست تا اومدم اپراتور سوم صبر کنید! تا 240 رو من نشنیدم تا حالا کسی بهش برسه، من خودم حد اکثر سرعتم توی خلوت ترین ساعات شب حدود 26 کیلوبایت بر ثانیه بوده که 4 کیلوبایت با حد اکثر متفاوته

K.PA
2010-10-22, 16:00
دوستان میدونم همه استادین و بی شک خودتون میدونید این رو اما واسه ی کسانی که نمیدونن میگم، در جریان هستید که سرعت edge در ایرانسل حد اکثر 240 کیلوبیت بر ثانیه هست دیگه؟ یعنی برای استفاده از حد اکثر سرعت این مودم میبایست تا اومدم اپراتور سوم صبر کنید! تا 240 رو من نشنیدم تا حالا کسی بهش برسه، من خودم حد اکثر سرعتم توی خلوت ترین ساعات شب حدود 26 کیلوبایت بر ثانیه بوده که 4 کیلوبایت با حد اکثر متفاوته
دوست عزیز GPRS و EDGE سرعتهای متفاوت دارن که بستگی به کلاسش داره و همینطور دکل که قابلیت EDGE داشته باشه و نکته دیگر میزان ترافیک همون دکلی که استفاده میکنید
مطمئنن شما از مودم و یا گوشی استفاده کنید که Class 12 باشه سرعت بیشتری میگیرید
امتحان خودم بوده که در مناطق و جاهای مختلف سرعتهای مختلف میگرفتم و تا ۷۰ کیلوبایت هم تجربه کردم

ten_soldier
2010-10-22, 18:06
به منظر من که جالب نیست .. اگه ام قرار بر این بود که سرعتش خوب باشه دیگه ایرانسل وایمکس نمیاورد .. خیلی ساده با گوشیتون آنلاین بشین ببینید سرعتتون چقدره .. تازه گوشیتونم میتونید به کامپیوتر وصل کنید و با گوشی انلاین بشید و با کامپیوتر اینترنت گردی کنید .. یاهو مسنجرم به زور باز میکنه! (البته شاید با استفاده از این مودم ها سرعت بالاتر بره اما بعید میدونم خیلی فرق داشته باشه)

birdco
2010-10-22, 21:17
من الان با گوشي آن لاينم . در بعضي ساعت ها مثل صبح خوبه و در بعضي ساعت ها مثل 10 شب تا حدود 1 و 2 قطعي زياد داره و سرعت هم پايينه . قيمت اين مودم با ويندوز هاي 32 بيت قيمت مصرف كننده 55هزار تومن هست كه تو نت ميتونين بگردين و ببينين. از اول تابستون دنبالش هستم تا اينجا . قيمت 32 و 64 بيت هم 65هزار تومن . نماينده رسمي چيني . يه سرچ كنيد اگر پيدا نكردين بگي تا شمارشو بزارم اينجا

birdco
2010-10-22, 21:21
معذرت مي خوام . قيمت هارو اشتباه گفتم . دوستمون قيمت مناسبي گذاشته ولي پشتيباني و گارانتي نداره . قيمت 65 و 75 هزار تومنه . مجدد عذر خواهي ميكنم.

king.james
2010-10-22, 23:27
به منظر من که جالب نیست .. اگه ام قرار بر این بود که سرعتش خوب باشه دیگه ایرانسل وایمکس نمیاورد .. خیلی ساده با گوشیتون آنلاین بشین ببینید سرعتتون چقدره .. تازه گوشیتونم میتونید به کامپیوتر وصل کنید و با گوشی انلاین بشید و با کامپیوتر اینترنت گردی کنید .. یاهو مسنجرم به زور باز میکنه! (البته شاید با استفاده از این مودم ها سرعت بالاتر بره اما بعید میدونم خیلی فرق داشته باشه)
آخر چی شد؟ زیاد جالب نیست یا خوبه؟! دوست عزیز ADSL و وایمکس کسی نمیگه بده ولی مهمترین حسن این مودم ها در اینه که شما می تونی همه جا باهاش آنلاین شی و محدودیت زمانی و مکانی نداری

من الان با گوشي آن لاينم . در بعضي ساعت ها مثل صبح خوبه و در بعضي ساعت ها مثل 10 شب تا حدود 1 و 2 قطعي زياد داره و سرعت هم پايينه . قيمت اين مودم با ويندوز هاي 32 بيت قيمت مصرف كننده 55هزار تومن هست كه تو نت ميتونين بگردين و ببينين. از اول تابستون دنبالش هستم تا اينجا . قيمت 32 و 64 بيت هم 65هزار تومن . نماينده رسمي چيني . يه سرچ كنيد اگر پيدا نكردين بگي تا شمارشو بزارم اينجا

معذرت مي خوام . قيمت هارو اشتباه گفتم . دوستمون قيمت مناسبي گذاشته ولي پشتيباني و گارانتي نداره . قيمت 65 و 75 هزار تومنه . مجدد عذر خواهي ميكنم.

من که عرض کردم، لطفاً از صحت یک موضوع مطمئن بشید بعد اون رو بیان کنید، در ضمن ما پشتیبانی هم داریم و تا 48 ساعت هم مهلت تست می دیم به دوستان.. لطف می کنید پست قبلیتون رو هم ویرایش کنید. ( توضیح دیگه این که اگه شما با موبایل مشکل قطع و وصل شدن پیاپی رو دارید، این مودم در صورت قطع شدن کانکشن به صورت خودکار خودش دوباره Connect می شه، علاوه بر این در طولانی مدت باتری گوشی شما خراب میشه که مزیت دیگه این مودم اینه که احتیاج به باتری نداره)

1persiangeek
2010-10-26, 12:57
دوست عزیز gprs و edge سرعتهای متفاوت دارن که بستگی به کلاسش داره و همینطور دکل که قابلیت edge داشته باشه و نکته دیگر میزان ترافیک همون دکلی که استفاده میکنید
مطمئنن شما از مودم و یا گوشی استفاده کنید که class 12 باشه سرعت بیشتری میگیرید
امتحان خودم بوده که در مناطق و جاهای مختلف سرعتهای مختلف میگرفتم و تا ۷۰ کیلوبایت هم تجربه کردم

دوست عزیزم، البته و صد البته که gprs و edge با هم تفاوت دارن، من الان دارم از edge استفاده میکنم و اطلاعاتی هم که خدمتتون دادم مربوط به همین edge بود
ببینید دوست عزیزم، شما میتونید با ایرانسل تماس بگیرید و از خودشون بخواید بهتون بگن حد اکثر سرعت edge در خلوت ترین ساعات استفاده چقدر هست، این مقدار از 30 کیلوبایت بر ثانیه ***** نمیکنه، اگر منظور شما ارقام لحظه ای تعیین سرعت هست باید خدمتتون بگم که در این حالت بنده رقم 200 کیلوبایت بر ثانیه رو با دایل آپ تجربه کردم!!!! همه میدونیم که این مسائل بخاطر نوع محاسبات نرم افزاری هر برنامه ی مدیریت دانلود گاهی پیش میاد و بعد از بالا رفتن ناگهانی این عدد شاهد سقوط ناگهانیش هم هستیم!
در مورد مشخصات کلاس gprs باز هم حق با شماست! بنده از htc hd2 استفاده میکنم، میتونید خودتون مشخصات کلاس جی پی آر اس این گوشی رو چک کنید، کلاس 12 هست بنابراین میبایست حد اکثر سرعت شبکه رو تجربه کنم ( میدونم به دکل مخابراتی هم مربوطه).
به هر حال دست کم میدونیم که سرعت جی پی آر اس ایرانسل 70 کیلوبایت که شما میفرمایید نیست. این رو میتونید خودتون بپرسید :)
اگر اشتباه میکنم دوستان تصحیح بفرمایند.

1persiangeek
2010-10-26, 13:20
دوستان یه 2-3 روزی هست میخوام در مورد این مودم و اشتراک نا محدود جی پی آر اس ایرانسل یه نکاتی رو خدمتتون بگم،امروز وقت شد این کار رو انجام بدم، گفتم شاید بد نباشه اینارو بدونید.
من الان بسته ی 1 هفته ای نا محدود جی پی آر اس رو فعال کردم، کاریم که میکنم اینه که جی پی آر اس رو از طریق وای فای با کامپیوترم به اشتراک میزارم و از اون استفاده میکنم. توی این چند روز کاملا حس کردم که داشتن همچین مودمی که اینجا داره فروخته میشه برای استفاده ی دائمی از gprs به عنوان جایگزین روش های دیگه ی اتصال به اینترنت کاملا ضروریه، دلایل متفاوتی وجود داره که الان خدمتتون عرض میکنم.
اول اینکه استفاده ی دائم از جی پی آر اس عمر باتری موبایل رو به تدریج کاهش میده، شاید برخی از دوستان از کابل اتصال برای به اشتراک گذاشتن اینترنت با کامپیوتر استفاده کنن که در این صورت اگر قادر نباشن آپشن شارژ از طریق یو اس بی رو غیر فعال کنن باز هم برای باتریشون جالب نخواهد بود. بقیه ی دوستان که از کابل استفاده نمیکنن، یا مثل من از وای فای استفاده میکنن و یا با بلوتوٍث این کار رو انجام میدن، این دوستان هم شاهد کاهش مدت زمان دوام باتریشون خواهند بود. این مسئله بخصوص در دیوایس های ویندوز موبایل که کلا عمر باتری زیاد طولانی ای ندارن خیلی آزار دهنده خواهد بود. توی این چند روز من خودم خیلی اذیت شدم از این جهت.
دوم اینکه همونطور که میدونید 30 کیلوبایت بر ثانیه حد اکثر پهنای باندی هست که ایرانسل در اختیار شما میزاره، به این مفهوم که شما مثلا اگر مشغول ارسال اس ام اس باشید و هم زمان به دانلود هم بپردازید طبیعتا بخشی از این پهنای باند صرف ارسال و دریافت اس ام اس و بخشی هم صرف دانلود میشه، اینجا یه مشکلی پیش میاد، اگر شما مشغول دانلود با حد اکثر سرعت باشید، عملا در دریافت تماس و اس ام اس با مشکلات جدی روبرو خواهید شد و اکثرا در دسترس نخواهید بود، البته برای این مورد یه راه حل هایی هست، مثلا میتونید به برنامه ی مدیریت دانلودتون بگید که همیشه حد اکثر سرعت رو مثلا روی 20 کیلوبایت نگه داره که این مسئله به علت متغیر بودن سرعت شما در طول روز تا حدودی براتون دردسر ساز خواهد شد.
نکته ی سوم اینه که ایرانسل هنوز در بخش ارائه ی gprs نا محدود یه سری باگ هایی توی سیستم داره، هر لحظه ممکنه شما بی دلیل از طرح خارج بشید و از شارژتون کم بشه، همین دیروز 1500 تومن ته اکانت من سر این قضیه تموم شد! نتیجتا بهترین راه کار اینه که شما هر بار اکانت خودتون رو به اندازه ی وارد شدن به طرح شارژ کنید و نزارید توش شارژ اضافه ای باشه، این مسئله مستلزم اینه که شما از خط اصلی خودتون استفاده نکنید، بنابراین میبایست یه سیم کارت جدا برای این کار استفاده بفرمایید، استفاده از سیم کارت جدا، استفاده از یک گوشی دیگه رو هم میطلبه، طبیعتا کسی سیم کارت دوم خودش رو که مثل یه سیستم پشتیبان میمونه، توی گوشی اول خودش که دائما داره باهاش کار میکنه نمیزاره! اینجاست که دیگه این مودم خیلی کاربردی به نظر میاد.
بر اساس دلایلی که گفتم فکر میکنم اگر این مودم درست کار کنه (چون مطلقا امتحانش نکردم که بخوام نظر بدم) میبایست انتخاب بسیار خوبی باشه.

یه چند تا نکته ی کوچیک هم در مورد gprs نا محدود ایرانسل خدمتتون عرض کنم
اول اینکه دوستانی که از خط دائمی ایرانسل استفاده میکنن در جشنواره ی پاییز ایرانسل قادر به استفاده از این سرویس نیستن، شما میتونید به سایت ایرانسل هم مراجعه کنید و در اونجا ببینید که کد های این سرویس برای مشترکین دائمی قرار داده نشده.
دوم اینکه طرح نا محدود، واقعا نا محدود نیست و براش سقف دریافت قرار داده شده
در طرح 24 ساعته شما مجاز به دریافت 1 گیگابایت هستید
در طرح 7 روزه 5 گیگابایت
طرح 1 ماهه 10 گیگابایت
بعد از تموم شدن این مقدار به صورت خود بخود حتی اگر از روزهای سرویستون هنوز هم باقی مونده باشه از طرح خارج میشید و از شارژتون کسر خواهد شد. اونطور که شنیدم در دوره های بعد به چنین مشترکینی ممکنه این سرویس دیگه داده نشه چون به عنوان مشترک پر مصرف شناخته میشن! به این مورد آخری که گفتم شک دارم البته.
در مورد قطع و وصل شدن سرویس هم مادامی که به وبگردی مشغولید هیچ مشکلی نخواهد بود اما زمان دانلود سعی کنید محدودیت سرعت برای دانلودتون تعیین کنید، اینجوری مدت زمان بیشتری بدون قطع شدن به دانلود ادامه داده میشه، محدودیتتون هم کافیه فقط 1-2 کیلوبایت زیر حد اکثر میزان سرعت در اون زمان باشه.

خلاصه اینا مسائلی بود که میدونستم و گفتم بد نیست شما هم بدونید که البته بعضی مواردش رو دوستان قبلا اشاره کرده بودن و من جمع بندی کردم فقط :)
همگی موفق باشید

king.james
2010-11-08, 20:09
سلام،
من یه مدتی نبودم که دلیل اصلیش میشه گفت به دلیل دان بودن سرور شاپ کیپر هستش، علت رو نمی دونم ولی خیلی نا پایداره.. امیدوارم تیم ادمین یه فکری به حالش بکنه وگرنه شاپ کیپر یوزرهاشو از دست میده
ممنون به خاطر مطلب کاملتون خیلی از این نکاتی که گفتید برای من سوال بود خصوصاً مورد آخر که خیلی برام پیش اومده بود اما دلیلش رو نمی دونستم..
راستی ممنون از مطالب خوب بلاگتون من فید rss بلاگ رو از طریق گودر دنبال می کنم،
موفق باشید

Reza
2010-11-08, 20:15
من یه مدتی نبودم که دلیل اصلیش میشه گفت به دلیل دان بودن سرور شاپ کیپر هستش، علت رو نمی دونم ولی خیلی نا پایداره.. امیدوارم تیم ادمین یه فکری به حالش بکنه وگرنه شاپ کیپر یوزرهاشو از دست میده

با سلام و درود و تشکر به خاطر حضور مجددتون
قصد انحراف بحث تاپیک رو ندارم اما دوست عزیز میشه بفرمایین منظورتون از این ناپایداری چیه و کی بوده !؟ :-?

king.james
2010-11-08, 20:30
با سلام و درود و تشکر به خاطر حضور مجددتون
قصد انحراف بحث تاپیک رو ندارم اما دوست عزیز میشه بفرمایین منظورتون از این ناپایداری چیه و کی بوده !؟ :-?
سلام رضا جان،
اولاً من تشکر کنم از پیگیری سریع شما و این که به نظرات کاربران اهمیت می دهید. راستش حدود 2هفته پیش به مدت 4،5 روز آخر شب ها (حدوداً ساعت 12 شب به بعد) سایت بالا نمیود و هفته پیش هم یک بار دیگه (تقریباً همون ساعت) به فروم سر زدم که باز همون مشکل پیش اومد.. حالا من اگه اشتباه نکنم احتمالاً مشکل از سرور هاستینگ سایت بوده، درسته؟!

1persiangeek
2010-11-08, 20:39
فکر میکنم منظور این دوست خوبمون اون چند روزی هست که در حال انتقال به سرور مجازی بودید. که البته در سایت اطلاع رسانی شده بود که این کار در حال انجام هست ... ;)

king.james
2010-11-08, 20:54
فکر میکنم منظور این دوست خوبمون اون چند روزی هست که در حال انتقال به سرور مجازی بودید. که البته در سایت اطلاع رسانی شده بود که این کار در حال انجام هست ... ;)
سلام مجدد، من عذر خواهی می کنم متاسفانه من از انتقال سرور اطلاع نداشتم. امیدوارم که از این پس شاهد اتفاقات این چنینی نباشیم و این فروم موفق تر از همیشه باشد، باز هم ممنون..