PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معايب و مشكلات سيستم پستي هموار!!!

shop-search
2010-10-22, 16:17
از آنجايي كه هر سيستمي هم فوايد و هم معايبي دارند و اين مشكلات به مرور زمان و بعد از گذشت زمان بر طرف مي شوند خواستم از دوستان تقاضا كنم كه معايب اين سيستم پستي را در اينجا يا با مسئولين هموار عنوان كنند تا وقت كمتري از عزيزان هموار گرفته شود و مشكلات احتمالي اين سيستم برطرف شود.

معايب:
از دوستان تقاضا مي شود كه اطلاع رساني كنند.

فوايد اين سيستم:
1- پشتيباني بسيار عالي (هم از لحاظ فني و هم از لحاظ پرسنل)
2- پنل كاملا رايگان
3- سرعت در انجام پاسخگويي و مشتري مداري
4- درج سريع محصولات و دريافت لينك پستي به بهترين شكل ممكن.
5-دسته بندي محصولات
6- انتقاد پذيري درست و به جا
7- صفحات داخلي بسيار سبك aspx
8-عدم پرداخت وجه بابت خريد فاكتور هاي هماهنگ (پارس پيك و ...) و كاغذ هاي رنگي- (قرمز ، فرستنده) كه كل ايران رو بگردي پيدا نميشه و همه از صورتي استفاده ميكنند و رنگ هاي زرد ايران ماركت و .... (اما با هموار با كاغذ سفيد سفارشات خود را خيلي راحت و به صرفه تر و در دسترس تر ارسال كنيد)

hamvar
2010-10-22, 19:02
با سلام

از کاربران گرامی تقاضا داریم معایب سیستم هموار و پیشنهاد های خود را به این ایمیل hamvar.ir[@]gmail.com ارسال نمایند .

1persiangeek
2010-10-22, 23:18
از آنجايي كه هر سيستمي هم فوايد و هم معايبي دارند و اين مشكلات به مرور زمان و بعد از گذشت زمان بر طرف مي شوند خواستم از دوستان تقاضا كنم كه معايب اين سيستم پستي را در اينجا يا با مسئولين هموار عنوان كنند تا وقت كمتري از عزيزان هموار گرفته شود و مشكلات احتمالي اين سيستم برطرف شود.

معايب:
از دوستان تقاضا مي شود كه اطلاع رساني كنند.

فوايد اين سيستم:
1- پشتيباني بسيار عالي (هم از لحاظ فني و هم از لحاظ پرسنل)
2- پنل كاملا رايگان
3- سرعت در انجام پاسخگويي و مشتري مداري
4- درج سريع محصولات و دريافت لينك پستي به بهترين شكل ممكن.
5-دسته بندي محصولات
6- انتقاد پذيري درست و به جا
7- صفحات داخلي بسيار سبك aspx
8-عدم پرداخت وجه بابت خريد فاكتور هاي هماهنگ (پارس پيك و ...) و كاغذ هاي رنگي- (قرمز ، فرستنده) كه كل ايران رو بگردي پيدا نميشه و همه از صورتي استفاده ميكنند و رنگ هاي زرد ايران ماركت و .... (اما با هموار با كاغذ سفيد سفارشات خود را خيلي راحت و به صرفه تر و در دسترس تر ارسال كنيد)

عملا اینا همش فایده و حسن بود، کاش عنوان تاپیک رو به یه صورت دیگه انتخاب میکردید دوست من

shop-search
2010-10-23, 02:24
عملا اینا همش فایده و حسن بود، کاش عنوان تاپیک رو به یه صورت دیگه انتخاب میکردید دوست من

ببخشيد دوست عزيز فعلا معايبي از اين سيستم كه موجب مشكل براي عدم قرارداد با اين سيستم باشد را نديدم و چيزي توجه من رو جلب نكرد تا ارائه كنم.
از همين جا از شما و دوستاني كه همين موضوع را مطرح كنند پوزش مي خواهم.

mory_sl
2010-10-23, 03:32
با سلام.

راستش یکی از دوستانم می خواست با یکی از این شرکت های پرداخت در محل قرار داد ببنده و من قرار شده واسش آمار بگیرم که کدوم شرکت الان به عنوان بهترین گزینه می تونه باشه.
دوستان هم یه جورایی دارن از شرکت تازه تاسیس هموار تعریف می کنن.
خوب یه جورایی مهمترین مساله واسه همه فروشندگان نحوه تسویه حساب شرکت هاست و منم می خوام بدونم کسی اطلاعی از نحوه تسویه حساب به موقع این شرکت داره یا نه. ( اونایی که با این شرکت کار کردن و می دونن بگن. )
الان فروشگاه بزرگ و شاخی رو سراغ دارین که با این شرکت کار کنه؟
راستش من تو سیستمشون عضو شدم و پنلشون رو هم دیدم. خیلی سادس و یکی از عیب هایی هم که داره چیزی تحت عنوان تنظیمات سبد خرید نداره.

منتظرم دوستان توضیحات و اخبار جدید و محاسن و معایب این شرکت رو بگن. ( مخصوصا کسایی که با این شرکت شروع به کار کردن )

با تشکر

پیروز و سربلند باشید.

Reza
2010-10-23, 20:30
ببخشيد دوست عزيز فعلا معايبي از اين سيستم كه موجب مشكل براي عدم قرارداد با اين سيستم باشد را نديدم و چيزي توجه من رو جلب نكرد تا ارائه كنم.
از همين جا از شما و دوستاني كه همين موضوع را مطرح كنند پوزش مي خواهم.
تا اونجایی که من یادم میاد و دیروز تاپیک رو دیدم حدود ده مورد هم معایب داخل تاپیک بود و فواید سیستم خیلی کمتر و حدود دو سه مورد بود .
انتقاد نمی کنم که چرا فواید رو زیاد کردید ، اتفاقا خوبه که صادقانه مطالب نقل بشه اما در مورد حذف معایب قطعا کار شایسته ای نبود و امیدوارم این جور موارد رو دیگه نه از شما و نه از نماینده سیستم هموار شاهد باشیم !
موفق باشید .

shop-search
2010-10-25, 03:02
تا اونجایی که من یادم میاد و دیروز تاپیک رو دیدم حدود ده مورد هم معایب داخل تاپیک بود و فواید سیستم خیلی کمتر و حدود دو سه مورد بود .
انتقاد نمی کنم که چرا فواید رو زیاد کردید ، اتفاقا خوبه که صادقانه مطالب نقل بشه اما در مورد حذف معایب قطعا کار شایسته ای نبود و امیدوارم این جور موارد رو دیگه نه از شما و نه از نماینده سیستم هموار شاهد باشیم !
موفق باشید .

از همين جا از همه دوستان بابت اين گفته هاي آقا Reza پوزش ميخواهم و بايد عرض كنم.
چند مشكل كوچك در سيستم هموار به خاطر به روزرساني سايت رخ داده بود كه بعد از گذشت چند ساعت برطرف شد.
در حال حاضر مشكلي بنده رويت نميكنم.

birdco
2010-10-25, 06:08
من ديروز شنيدم كسايي كه با هموار قرارداد ثبت ميكنن و فروشگاه رو راه اندازي ميكنن ، يك بار ايميل رايگان براشون ارسال ميشه .

DDSHOP
2010-12-14, 14:46
دوستان عزیز، من امروز با هموار قرارداد بستم و با توجه به تعطیلی ها، احتمالا 15 تا 18 روز طول میکشه که سرویس راه بیوفته واسه من، ولی درحال حاضر پنل رو دارم و تا اون موقع می تونم محصولاتم رو اضافه کنم.
هنوز که اول کارم، ولی تا الان پشتیبانی و پاسخ گویی خوبی داشتن و فقط تنها مساله (نه مشکل) اینه که دفترشون توی تهران نیست!
امیدوارم همه چیشون اوکی باشه (با توجه به اینکه پنل رایگان می دن و این پنل رایگانشون واقعا عالیه!)