PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند اطلاعات کلی راجب پرداخت نقدی از خودپرداز یا بانک

peymaniran
2012-07-21, 15:46
درود دوستان فروشگاه دار

فرض کنید مشتری از طریق فیش بانکی پول واریز کرده حالا من اگه ازش فقط کد رهگیری بگیرم کفایت میکنه برای پیگیری و تایید واریزش ؟ منظورم از بین اطلاعات بانکیه، اسم و فامیل و ... میدونم که باید بگیرم میخوام بدونم برای فیش واریزی کد رهگیری کفایت میکنه یا اون شماره قرمز روی برگه رو باید بگیرم ؟ کلا نمی دونم از اطلاعات واریز بانکی چی از مشتری بگیرم. همین سئوال و درباره واریز از خودپرداز هم دارم. :-s بعد اصلا شما وقتی مشتری به حسابتون پول میریزه از چه طریقی پیگیری میکنید ؟ فکس ، تلفنبانک، اینترنت و ...

یه سئوال دیگه درباره شرایط واریز بانکیه من اگر شماره شبا حساب صادرات به مشتری بدم، مشتری از هر بانکی می تونه پول واریز کنه به حسابم. مثلا با شبا میتونه از بانک ملی فیش نقدی بگیره واریز کنه به حساب صادرات من یا نمیشه حتما باید بره بانک صادرات ؟

می دونم سئوال هام چرنده ولی چاره نیست دیگه #:-s

bazargan1
2012-07-21, 15:53
سلام
اگرمشتری شما با فیش بانکی پرداخت کرده شماره فیش(به رنگ قرمز هستش) و بعد از اون تاریخ واریز رو بگیربد و برای پرداخت های کارت به کارت شماره ارجاع و تاریخ و زمان واریز رو بگیرید و بعد از هر واریزی حساب خودتون رو از طریق اینترنت بانک . موبایل بانک و یا عابر بانک چک کنید(حتما چک کنید)

peymaniran
2012-07-21, 16:08
سلام
اگرمشتری شما با فیش بانکی پرداخت کرده شماره فیش(به رنگ قرمز هستش) و بعد از اون تاریخ واریز رو بگیربد و برای پرداخت های کارت به کارت شماره ارجاع و تاریخ و زمان واریز رو بگیرید و بعد از هر واریزی حساب خودتون رو از طریق اینترنت بانک . موبایل بانک و یا عابر بانک چک کنید(حتما چک کنید)

ممنون =d> درباره شبا اطلاعات ندارید ؟

IrAmazon
2012-07-21, 16:11
واسه شبا شما باید اول شماره شبای حساب تون رو بگیرید و به مشتری بدید. بعد هر کسی خواست میتونه از طریق سیستم پایا به حساب شما واریز کنه. البته تسویه حساب پایا آنی نیست و در ساعات مشخصی انجام میشه