PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر فوري و بسيار مهم – بانکداري الکترونيک بانک ملت هک شد

Neptune
2012-07-28, 14:54
صفحه بانكداري الكترونيك بانك ملت هك شده است
بدين صورت كه با كليك بر روي لينك بانكداري الكترونيك صفحه اي مجازي بجاي صفحه اصلي باز مي شود و با وارد كردن نام كاربري و كلمه عبور اطلاعات شما به سرقت مي رود و صفحه اصلي دوباره تازه سازي (refresh) مي شود و دوباره اطلاعات را مي خواهد (حتما به اين نكته توجه كنيد اگر در تازه سازي صفحه عبارت امنيتي كه در پايين صفحه نمايش داده مي شود تكرار شد به هيچ عنوان اطلاعات را وارد نكنيد و سريعا نسبت به تغيير رمز خود اقدام كنيد) يكي از دوستان نزديك خودم حسابش هك شد و تمامي موجودي حسابش را خالي كردند . الان هم نزديك به يك هفته است كه پس از پيگيري نه از پليس فتا جواب درستي مي گيره و نه بانك ملت زير بار اين قضيه رفته و تمام تقصيرات رو گردن خود شخص مي ندازه .

لطفا چنانچه شخصي دچار مورد مشابهي شده است نيز اطلاع رساني كند شايد با افزايش قربانيان بانك ملت هم به خودش بياد و عكس العملي در برابر اين ضعف از خودش نشون بده.

این مطلب جدي بگيريدش من خودم شاهد اين نوع دزدی بودم

Reza
2012-07-28, 15:01
صفحه بانكداري الكترونيك بانك ملت هك شده است
بدين صورت كه با كليك بر روي لينك بانكداري الكترونيك صفحه اي مجازي بجاي صفحه اصلي باز مي شود و با وارد كردن نام كاربري و كلمه عبور اطلاعات شما به سرقت مي رود و صفحه اصلي دوباره تازه سازي (refresh) مي شود و دوباره اطلاعات را مي خواهد (حتما به اين نكته توجه كنيد اگر در تازه سازي صفحه عبارت امنيتي كه در پايين صفحه نمايش داده مي شود تكرار شد به هيچ عنوان اطلاعات را وارد نكنيد و سريعا نسبت به تغيير رمز خود اقدام كنيد) يكي از دوستان نزديك خودم حسابش هك شد و تمامي موجودي حسابش را خالي كردند . الان هم نزديك به يك هفته است كه پس از پيگيري نه از پليس فتا جواب درستي مي گيره و نه بانك ملت زير بار اين قضيه رفته و تمام تقصيرات رو گردن خود شخص مي ندازه .

لطفا چنانچه شخصي دچار مورد مشابهي شده است نيز اطلاع رساني كند شايد با افزايش قربانيان بانك ملت هم به خودش بياد و عكس العملي در برابر اين ضعف از خودش نشون بده.

این مطلب جدي بگيريدش من خودم شاهد اين نوع دزدی بودم

سلام
مطمئن هستید!؟

علایی
2012-07-28, 15:05
شما مطمئنی که به دقیق به سایت پرداخت بانک ملت رفته؟
چون از این موارد زیاد بوده طرف شبیه اونو درست کرده و لینکش هم شبیهش بوده کاربر هم فکر کرده سایت بانک ملت است
و اطلاعاتش دزدیده شده و حسابش خالی شده.

iran.meshop
2012-07-28, 15:05
بیخیال حاجی

Neptune
2012-07-28, 15:15
سلام
مطمئن هستید!؟

بله این اتفاق یک هفته پیش برای یکی از دوستانم افتاده و از همون موقع تا الان هم از طریق بانک ملت و هم از طریق پلیس فتا پیگیری میکنه
طرف حساب دوستمو حواله زده به یه حساب دیگه شکایت و پیگیری که شد حساب طرف رو بلوکه کردن ولی بعد معلوم شد اون هم خودش قربانی بوده و حسابش خالی شده بود . بیشتر که پیگیری شد از طریق بانک ملت مشخص شد هکر چندین میلیون از حسابهای مختلف به اون حساب ریخته بود بعد دوباره همش رو حواله زده بود به یه حساب دیگه و احتمالا باز هم حسابهای دیگه که ردگیریش مشکلتر بشه. از اونجایی که سیستم بانک ملت طوری هست که فقط با آی پی ایران میشه واردش شد رد آی پی طرف رو گرفتن ببینن چی میشه. ولی عملکرد پلیس فتا خیلی ضعیف بوده تا الان نسبت به اون چیزی که فکر میشد . آی پی طرف رو هم بانک ملت پیدا کرد

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

شما مطمئنی که به دقیق به سایت پرداخت بانک ملت رفته؟
چون از این موارد زیاد بوده طرف شبیه اونو درست کرده و لینکش هم شبیهش بوده کاربر هم فکر کرده سایت بانک ملت است
و اطلاعاتش دزدیده شده و حسابش خالی شده.

بله سیستم بانکداری بانک ملت
بانک ملت زیر بار نمیره و میگه فیشینگ شده و صفحه جعلی بوده ولی از اونایی که حسابشون خالی شده که پرسیدن همه میگن صفحه ی خود بانک ملت بوده فقط هی رفرش میشد. این دوست منم آماتور نیست گفت من صفحه ملت رو توی favorites ذخیره کردم و امکان نداره صفحه جعلی از جای دیگه باز کرده باشم

ایران نشر
2012-07-28, 15:47
چه صحبت های این دوستمون صحیح باشه چه اشتباه پیشنهاد میکنم رمز عبور را تغییر دهید
===
کار از محکم کاری عیب نمیکنه

iran-market.org
2012-07-28, 15:48
من اطلاعی زیادی در این مورد ندارم ولی تا جایی که می دونم سایت بانک از طریق پروتکل https باز میشه و این یعنی اینکه امکان نداره کسی بتونه به یوزر نیم و پسورد در هنگام ارتباط به بانک دست پیدا کنه .... مگر اینکه روی سیستم قربانی کی لاگر نصب باشه یا به هر طریق ممکن به یوزر نیم و پسورد دسترسی پیدا کنه ... ولی اینکه مستقیم از طریق ئارد کردن اطلاعات توی صفحه بانکی بشه خیلی دور از ذهن هست ...

nima_haji
2012-07-28, 18:15
اشون به طور 100 درصد از سایت های کلاهبردار خرید کردن بدون شک چون من هر هفته کم کم 2 بار از درگاه ملت خرید می کنم و مشکلی شکر خدا نداشتم
ایشون از درگاه قلابی که الان همه ی بچه مدرسه ای ها روی سایتشون میزارند حتما خرید داشتن وگرنه شما از مثلا برتینا خرید داشته باش برو صفحه به پرداخت ببین اصلا همچین چیزی امکان داره

taft
2012-07-28, 18:23
من هر روز بلااستثنا وارد بانکداری اینترنتی ملت میشم و به چنین چیزی که شما میفرمایید برخورد نکردم

Neptune
2012-07-28, 18:26
اشون به طور 100 درصد از سایت های کلاهبردار خرید کردن بدون شک چون من هر هفته کم کم 2 بار از درگاه ملت خرید می کنم و مشکلی شکر خدا نداشتم
ایشون از درگاه قلابی که الان همه ی بچه مدرسه ای ها روی سایتشون میزارند حتما خرید داشتن وگرنه شما از مثلا برتینا خرید داشته باش برو صفحه به پرداخت ببین اصلا همچین چیزی امکان داره

اینجور که به من گفت اصلا خریدی از درگاه نکرده فقط مستقیم وارد سیستم بانکداری میشده
من خودم احتمال میدم یه تروجان باشه که پسورد رو برای هکر میفرسته یا یه صفحه جعلی به جای صفحه اصلی توی مرورگر نشون میده

s_bav
2012-07-28, 18:37
زبطی به بانک ملت نداشته
یا یه تورجان اومده بلند کرده اطلاعاتش رو یا که توی یک صفحه فیشینگ رفته و اطلاعاتش رو زده

djsiamak
2012-07-28, 18:50
صددرصد دوست شما از طریق سایت های مشابه وارد اکانتش شده و از طریق همون صفحه اطلاعاتش برداشته شده!

نتیجه اخلاقی: همیشه وقتی میخواین عملیات بانکی انجام بدین، حتما به آدرس بار توجه کنید!

S.A.E.I.D
2012-07-28, 20:08
صددرصد دوست شما از طریق سایت های مشابه وارد اکانتش شده و از طریق همون صفحه اطلاعاتش برداشته شده!

نتیجه اخلاقی: همیشه وقتی میخواین عملیات بانکی انجام بدین، حتما به آدرس بار توجه کنید!
و از کیبورد مجازی استفاده کنید (که داخل سایت بانک هست)

Vahid. Sh
2012-07-28, 22:15
این مزخرفات چیه!!
بانک ها همه شبکه های لوکالند ، مگه شبکه های لوکال هک میشه آخه!!!؟؟؟؟ :-??