PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه اینترنتی میلاد

MiladMarket
2010-10-29, 03:19
هر آنچه لازم دارید از ما بخواهید ...
http://MiladMarket.com

1persiangeek
2010-10-29, 14:59
فروشگاهتون ساده و در عین حال جالبه :)
فقط یه پیشنهاد کوچیک برای شما دارم، قالب خودتون رو از حالت Flexible Width در بیارید. فیکس نبودن عرض قالبتون علاوه بر اینکه باعث میشه شکل قالب در صفحه های متفاوت یکنواخت نباشه باعث بزرگ شدن بنر قالبتون هم میشه که از کیفیت اون کم میکنه. مثلا من با رزولوشن 2560 در 1440 بنر شما رو به نحوی میبینم که انگار یک عکس کوچیک روش بارها زوم شده باشه.
من خواستم تست کنم ببینم نحوه ی سفارش محصول چجوریه که متاسفانه از طرف سیستم پرداخت با این پیغام روبرو شدم "این فروشگاه در حال حاضر غیر فعال می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیر فروشگاه تماس بگیرید."
یه چیز دیگه هم هست، شاید من خود دقت نکردم ولی توی صفحه ی اصلی هیچ قسمتی یا هیچ لینکی برای مشاهده ی اقلام سبد خرید وجود نداره. بد نیست این رو هم رسیدگی بفرمایید.
یه نکته ی کوچیک دیگه هم هست، در مورد لینک محصولاتتون. اگر امکانش رو دارید از نام محصول به عنوان لینک استفاده کنید تا بهتر تو موتور های جستجو ایندکس بشه محصولاتتون
براتون آرزوی موفقیت میکنم