PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگي طراحي پوستر و بنر با كيفيت بالا

doei
2012-08-10, 12:48
بنر هايي كه مثلا ديجي كالا ميزاره خيلي با كيفيت و وضوح بالا هست
من هر كاري ميكنم و هر چقدر هم كه تصاوير با كيفيت انتخاب مي كنم در نهايت چيز خوبي از آب در نمياد :(
ميخواستم بدونم با چي نرم افزاري طراحي ميكنن و اگه اطلاعات بيشتري دارين بگين ما هم استفاده كنيم ممنون
يه نمونه از كاراشون رو گذاشتم
4339

با تشكر

Vahid. Sh
2012-08-10, 13:04
شما از چه نرم افزاری استفاده می کنید ؟
فتوشاپ ؟

vahidjok
2012-08-10, 13:34
فقط انتخاب تصویر که نیست !

به نظر من کسی که داره کار گرافیکی میکنه باید هنرمند باشه ، یعنی هنر گرافیک تو خونش باشه
چون علاوه بر استفاده از تصاویر با کیفیت ، چینش درست المان ها و انتخاب رنگ تاثیر بسیار زیادی داره

شما یه نمونه از طراحی هات رو بزار تا بچه ها راهنمایی کنن

علایی
2012-08-10, 14:03
فقط انتخاب تصویر که نیست !

به نظر من کسی که داره کار گرافیکی میکنه باید هنرمند باشه ، یعنی هنر گرافیک تو خونش باشه
چون علاوه بر استفاده از تصاویر با کیفیت ، چینش درست المان ها و انتخاب رنگ تاثیر بسیار زیادی داره

شما یه نمونه از طراحی هات رو بزار تا بچه ها راهنمایی کنن

بله اینطوره کار گرافیکی را معمولا با فتوشاپ کار می کنند ابزار و امکاناتش را بشناسی کارت راه میوفته ولی اصل کار اینه که ایده و طرح گرافیکی داشته باشی باید گرافیک بلد باشی

omidina
2012-08-10, 15:12
دوست عزیز طراحی همانطور که از اسمش میاد همیشه جزو دسته بندی های هنر بوده، همین موضوع کافیه تا بدونیم طراحی فقط آشنایی با ابزار فتوشاپ و کرل نیست. یک طراح بایستی قدرت تجسم داشته باشه و دارای ذوق هنری باشه.
اما بعضی وقتا ذوق هنری داری ولی طراحیت خوب نیست، اونم به خاطر اینکه تجربه کافی ندارید. اصولا تمامی طراح های خوب توی اولین و دومین طراحیشون عالی و بی نقص نبودند ولی با گذشت زمان و رسیدن به تجربه کافی میشن یه طراح قابل.
پیشنهاد می کنم از طرحهایی که کاربران توی سایتهایی مثل deviantart.com (http://deviantart.com) میذارن الگو بگیرید. و تجربه کارتونو بیشتر کنید. من یه زمانی 10 سال پیش هر روز ساعتها وقت میذاشتم و با فتوشاپ کار میکردم، طرحهای مختلفی که اصلا لازم نداشتم رو طراحی می کردم، شاید توی کالکشنم الان بیش از 50 مدل کارت ویزیت هست که اون موقع همش رو برای خودم طراحی کرده بودم.
اونموقعی که به تجربه کافی رسیدین میبینین که این عکسی که الان به عنوان نمونه اینجا قرار دادین یه طراحیه معمولی هستش.
سربلند باشید.

KAREEM
2012-08-10, 15:20
برای طراحی چنین طرح هایی باید عکس ها و پس زمینه هایی که طراحی رو باهاش انجام می دی کیفیتش بالا باشه. .

و البته خلاقیت که چاشنی کار بشه , طرحت زیبا میشه .

اگه خواستی من یه مجموعه پس زمینه زیبا دارم . اینجا بگم میگن تبلیغ کرد. پخ بده معرفی اش کنم بهت.

Vahid. Sh
2012-08-10, 15:32
بنر هايي كه مثلا ديجي كالا ميزاره خيلي با كيفيت و وضوح بالا هست
من هر كاري ميكنم و هر چقدر هم كه تصاوير با كيفيت انتخاب مي كنم در نهايت چيز خوبي از آب در نمياد :(
ميخواستم بدونم با چي نرم افزاري طراحي ميكنن و اگه اطلاعات بيشتري دارين بگين ما هم استفاده كنيم ممنون
يه نمونه از كاراشون رو گذاشتم
4339

با تشكر

دوستان من فکر میکنم منظور ایشون این هست که طرح هایی که خودشون میزنن با کیفیت بالا نیست و مشکلشون کیفیت تصاویر طرح هست نه طراحی!!

omidina
2012-08-10, 16:01
دوستان من فکر میکنم منظور ایشون این هست که طرح هایی که خودشون میزنن با کیفیت بالا نیست و مشکلشون کیفیت تصاویر طرح هست نه طراحی!!

خوب بازم مربوط میشه به شناخت کامل امکانات فتوشاپ و استفاده از تنظیمات نور ، کنتراست ، استفاده از فیلترهای مناسب و ...

doei
2012-08-10, 16:15
شما از چه نرم افزاری استفاده می کنید ؟
فتوشاپ ؟

آره از فتوشاپ cs4

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

آقا دقيقا مشكل من از طراحي نيست
مشكل كيفيت هست
مثلا ب گراند با رزولوشن بالا رو گذاشتم ولي در نهايت خيلي مات از آب در مياد

iran.meshop
2012-08-10, 16:46
من همیشه این سوال رو داشتم . بنر های دیجی کالا با اینکه کیفیت بسیار بالایی دارن و اکثرا تیره هم هستند ولی حجم کم و معقولی دارند . این قسمت مهم داستان هست مگر نه کیفیت بالا با حجم بالا که کار سختی نیست

amini
2012-08-10, 18:01
من همیشه این سوال رو داشتم . بنر های دیجی کالا با اینکه کیفیت بسیار بالایی دارن و اکثرا تیره هم هستند ولی حجم کم و معقولی دارند . این قسمت مهم داستان هست مگر نه کیفیت بالا با حجم بالا که کار سختی نیست

این بنرها عموما با فتوشاپ طراحی میشن . اگه با طراحی آشنا باشید بسیاری از تکنیک های فتوشاپ رو بوضوح در اونها می بینید.
برای طراحی با کیفیت بالا هم لازمه اصل تصاویر شما کیفیت بالایی داشته باشند که برای این منظور میتونید از طریق گوگل و تنظیماتش تصاویر لازم رو با کیفیت hd دانلود کرده و با فتوشاپ یا کورل به بنرهای دلخواه تبدیل کنید .
در مورد حجم کم این تصاویر هم نرم افزارهای مختلفی و حتی خود فتوشاپ هستند که میشه بدون اینکه تاثیر محسوسی رو عکس داشته باشه حجمشون رو کم کرد.

Orina
2012-08-10, 22:17
زمان ذخیره سازی png ذخیره کنید
یا اگه میخواید jpg باشه ، مقدارش روی 12 بزارید

poyagh
2013-02-15, 21:43
خب این جور کارا که با کیفیت عالی استخراجش می کنیم جزو رموز ما طراحاست. چون حودم دارم بنرهای دی جی کالا رو طراحی می کنم، به جرئت می تونم بگم که این بنرهای چیزهای ساده ای هست برای ما. (نمی خوام تبلیغ کنم ولی برای اثبات این که من طراحی می کنم به parsibanner.ir مراجعه کنید.)

iran.meshop
2013-04-06, 11:53
خب این جور کارا که با کیفیت عالی استخراجش می کنیم جزو رموز ما طراحاست. چون حودم دارم بنرهای دی جی کالا رو طراحی می کنم، به جرئت می تونم بگم که این بنرهای چیزهای ساده ای هست برای ما. (نمی خوام تبلیغ کنم ولی برای اثبات این که من طراحی می کنم به parsibanner.ir مراجعه کنید.)

بنر های دیجی کالا رو شما طراحی می کنی؟

Merlin
2013-04-06, 12:06
طراحی پوستر یا هر چیز دیگه خیلی ساده تر از اونیه که فکرشو بکنیم
و ما طراحا به خدا هیچ دانش بیشتری نسبت به اونایی که میگن بلد نیستیم نداریم تنها زیاد ببرای فتوشاپ و .... وقت گذاشتیم میدونیم کجا بچینیم خوشگلتر میشه
همین

hamidmaslak
2013-04-06, 12:14
طراحی حوصله میخواد اگه اون حوصله رو نداری بدین دست کسی که حوصلشو دوراه بهتره:-p

poyagh
2013-04-06, 14:48
بنر های دیجی کالا رو شما طراحی می کنی؟
بله. در تاپیک های دیگه ای هم قبلا گفته ایم.