PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه اينترنتي بردكو

birdco
2010-10-31, 02:16
فروشگاه اينترنتي بردكو ، از سال 1385 فعاليت خود را شروع كرده است و در زيمنه فروش نرم افزار ، بازي و مجموعه هاي آموزشي فعاليت دارد.

فروشگاه اينترنتي بردكو (http://www.birdco.ir)

as87
2010-10-31, 10:01
من چندتا سوال دارم ازتون:
ميشه يكمي در مورد تجربه 4تا سايت داشتن بگيد؟ دليلش چي هست؟ و چرا كارتون رو روي يه دومين جامع متمركز نمي‌كنيد؟ براي چيلترينگ هست يا دليل ديگري هم دارد؟
و يه سوال خصوصي هم مي‌خواستم داشته باشم ازتون چند درصد از فروشتون به صورت نقد(با تفكيك پرداخت انلاين و واريز به حساب) هست. (قبلا ما زير 10 درصد در مجموع داشتيم)
با تشكر

birdco
2010-11-10, 20:21
سلام
ببخشید من دیر این متن رو دیدم . وگرنه زودتر جواب می دادم .
1 - تعداد فروشگاه بیشتر مربوط به مشکل داشتن فروشگاه قبلی است . همین فروشگاه بردکو که اولین فروشگاه من بوده ، به دلیل بعضی ایرادات سئو و البته تجربه بیشتر من و رفع نشدن ایرادات توسط برنامه نویس ، کنار گذاشته شد ( یعنی کالایی ثبت نکردم ) و سراغ فروشگاه بعدی رفتم . و به همین ترتیب
2 - بله . متمرکز شدن بر روی یک فروشگاه روش بهتری است . به شرطی که آن فروشگاه نیازتان را برطرف کند . مسلما در دنیای واقعی ، شما به دنبال گسترش کارتان هستید و به فروشگاهتان شعبه می دهید . من هم همین کار را کردم . بهترین فروشگاه را که بر اساس معیارهای من سازگار بود را گسترش می دهم .
3 - فروش نقدی برای من کمتر از 10% است . یکی از دلایلی که فروشگاه ساز های مختلف را محک میزنم ، رسیدن به بهترین فروشگاه از نظر سئو و ورود مشتری از طرف موتورهای جستجوست . فروش آن لاین هم ، آن موقع افزایش پیدا می کند .
4 - از دیروز فروشگاه پنجم را هم راه اندازی کردم . فروشگاه ساز آبتین را انتخاب کردم و به زودی کالاهارو وارد می کنم تا فروش را محک بزنم . www.shirazishop.com

عارف
2010-11-22, 14:11
سلام birdco عزیز
چرا سایت بردکوتان باز نمی شود ؟
قبلا یه آموزش فروشگاه ساز جوملا داخلش داشتید ، الان دیگه ندارید ؟

birdco
2010-11-22, 23:17
سلام
فروشگاه بردكو فعلا به خاطر اختلاف با برنامه نويس بسته شده . به فروشگاه شيراز شاپ مراجعه كنيد لطفا

عارف
2010-12-14, 13:49
سلام
فروشگاه بردكو فعلا به خاطر اختلاف با برنامه نويس بسته شده . به فروشگاه شيراز شاپ مراجعه كنيد لطفا
ممکنه لینکش رو بدین

Reza
2010-12-14, 20:58
ممکنه لینکش رو بدین
داخل امضاشون بود : shirazshop.net و shirazishop.com