PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش تصویری از غرفه ایران مارکت سنتر در نمایشگاه الکامپ

Reza
2010-11-11, 19:54
غرفه ایران مارکت سنتر ،غرفه ای تقریبا بزرگتر از غرفه سایر سیستم ها بود اما خبری از دکورسیون اختصاصی در آن نبود . تنها چند تصویر و بنر تبلیغاتی تزیین کننده این غرفه بود . حدود 5 نفر از پرسنل شرکت در یک غرفه نسبتا شلوغ مشغول پاسخگویی به سوالات و درواست های بازدیدکنندگان بودند .

371

بنده بنا بر وظیفه نکاتی رو پیرامون مشکلات موجود در پیک موتوری این شرکت ، مشکلات و اختلافات موجود بر سر دامنه iran.bz و سایر مسائل رو با مدیران شرکت در میون گذاشتم و شکر خدا توضیحات خوبی رو به بنده دادن . ضمن اینکه در مورد پیک موتوری هم مسائلی گفتن که ایشالا سر فرصت بازگو خواهم کرد خدمت دوستان .

372

یک بحثی هم که داخل غرفه با بنده کردن این بود که چرا فضای داخلی شاپ کیپر زیادی انتقاد آمیز در مورد ایران مارکت سنتر هست و چرا هر کاربری در شاپ کیپر از راه میرسه ، از ایران مارکت سنتر انتقاد میکنه ؟ البته من هم دلایل منطقی خودم رو براشون بازگو کردم و از حضور کم رنگشون در انجمن و برخورد نامناسبی که با مطالب منتشر شده در انجمن از خودشون بروز داده بودند انتقاد کردم . البته یکی از پرسنل شرکت که لزومی نمی بینم اسمش رو ذکر کنم به بنده گفت نکنه شما خودتون چند تا نام کاربری ساختید و علیه ما پست میزنید !؟ :|

373

البته من همونجا به خاطر این نظریه استادانه ای که از خودشون ارائه دادن ، تشکر ویژه کردم! و ازشون دعوت کردم که تشریف بیارن و چند تا نام کاربری بسازن و از خودشون دفاع کنن یا برای خودشون تبلیغ کنن . . .

374

vanda-eshop.ir
2010-11-11, 20:09
با سلام
با تشکر از دقت نظر و نکته بینی شما.

Amenocy
2010-11-11, 20:38
چه عکس های قشنگی هم گرفتی اقا رضا :دی

Reza
2010-11-11, 20:44
چه عکس های قشنگی هم گرفتی اقا رضا :دی
شما به بزرگی خودت ببخش امین جان
کمبود امکاناته دیگه!

F.Shemshad
2010-11-23, 02:22
غرفه پارس پيك از اينا بزرگتر بودا!!!

ضمنا به نظر من پارس پيك خيلي قوي تر از 2 شركت ديگه در نمايشگاه ظاهر شدند

هم از نظر زيبايي و كلاس كاري بالا و هم از نظر مشتري مداري !

بنده به جرئت ميتونم بهترين سرويس پستي فعلي از هر نظري پارس پيك به مديريت جناب كريمي هست !