PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش تصویری از غرفه پارس پیک در نمایشگاه الکامپ

Reza
2010-11-11, 20:07
تمام دوستانی که از غرفه سیستم های پستی در نمایشگاه الکامپ بازدید کردن شاید با من هم عقیده باشن که زیباترین غرفه از لحاظ دکوراسیون بین سیستم های واسطه ستی ، متعلق به شرکت پارس پیک بود . جا داره از همین جا از مسئولین این شرکت به خاطر سلیقه و دقت نظری که به خرج دادن تشکر ویژه کنم .

376

طی سحبتی که امروز با آقای کریمی داشتم چند تا انتقاد در مورد قالب صفحه اول سایت ، عدم درج اخبار در سایت ، حضور کمرنگ در انجمن و . . . رو باهاشون مطرح کردم و ایشون هم توی یک جو کاملا صمیمانه و دوستانه ، این کاستی ها رو پذیرفتند و قول همکاری دادند که امیدوارم تحقق پیدا کنه در آینده ای نزدیک .

377

در مورد اطلاع رسانی ضعیف پیرامون نمایشگاه الکامپ و سایر موارد هم با ایشون صحبت هایی شد . ضمنا از آقای کریمی قول گرفتیم که حتما در یک خبر جداگانه انجمن شاپ کیپر رو به فروشندگان عضو سیستم خودشون معرفی کنن تا بتونیم با پیوستن فروشگاه های فعال سیستم پارس پیک به شاپ کیپر ، انجمن پویاتر و مفیدتری نسبت به قبل داشته باشیم . البته ایشون اصرار زیادی بر این داشتن که بنده ناهار رو با تیم پرسنلی شرکت باشم که خوب بنده به دلیل کمبود وقت نتونستم درخواست ایشون رو بپذیرم .

378

vanda-eshop.ir
2010-11-11, 20:15
باسلام و تشکر
آقا رضا اگر در مورد دنیا گستر هم اطلاعاتی هست لطفا" بگید چون نکته بینی شما بی نظیره.

Reza
2010-11-11, 20:32
با سلام و درود
متاسفانه بنده هیچ غرفه ای از شرکت دنیاگستر ندیدم!

m.ghalgar
2010-11-11, 21:13
ممنون از آقا رضا
منم با آقای کریمی جلسه داشتم واقعا مدیر پیگیر , نکته سنج و به فکر فروشندگان می باشند.

AMIRWWE619
2010-11-11, 22:57
مرسي رضا جان ما كه تهران نيستيم ببينيم چه خبره لااقل شما هستي ما رو از حال و احوال اونجا با خبر كني

b.tavakkoli
2010-11-12, 15:39
البته ایشون اصرار زیادی بر این داشتن که بنده ناهار رو با تیم پرسنلی شرکت باشم که خوب بنده به دلیل کمبود وقت نتونستم درخواست ایشون رو بپذیرم .

یکی از ویژگی‌های این سیستم امکان ارتباط مستقیم با مدیر عامل در همه اوقات و همچنین احساس صمیمیت با ایشان هست، انگار که یکی از بستگان ایشان هستیم :)
ما هم دقیقا قبل از نهار رفته بودیم غرفه‌شان اما به دلایل ۱ و ۲ و ۳ و ... نتونستیم بپذیریم :)

واقعا غرفه آراییشان زیبا بود و اگر نسبت به سال گذشته قیاس کنید به قول خودمان ترکانده بود (جمله خودمانی‌ترش ***** شد!!!) :)

p30maps
2010-11-12, 20:02
ای کاش از آقای کریمی یه عکس می گرفتین تا گزارشتون کامل بشه

Reza
2010-11-12, 20:05
ای کاش از آقای کریمی یه عکس می گرفتین تا گزارشتون کامل بشه
حتما این دفعه دیدمشون یه عکس ازشون می گیرم . چشم

omid56
2010-11-12, 23:04
من تازه عضو شاپ كيپر شدم و اين ولين پستم است . من هم در نمايشگاه از غرقه پارس پيك ديدن كردم . چون خودم عضو اين سيستم هستم يك جور كنجكاوي باعث شد اول به اونها يك سر بزنم . در تاييد دوستان بايد بگم
علاوه بر اينكه غرفه بسيار زيبايي داشتند ، زيباتر از آن مشتري مداري و صميميت مسئولين آن بود انگار سالها با هم دوست هستيم . خيلي جالب بود از هيچ كدام از شركت هاي رقيب صحبت نمي كردند و فقط بحث در مورد سيستم
خودشان بود . به غرفه هاي ديگر هم يك سري زدم نمي دونم چرا بجاي اينكه از سيستم خودشون تعريف كنند بيشتر سعي در تخريب سيستم هاي ديگه داشتن . من اگر با پارس پيك قرار داد نداشتم قطعا با ايران ماركت
هم قراداد نمي بستم - هي مي گفتن پارس پيك فلانه ، پايگان اينطوريه و .... - اخه بابا به شما چه ؟ واقعا مسولين و كارمندان ايران ماركت از ادب و مشتري مداري بدور هستند (خيلي متاسفم) - از سيستم ارسال ماركت خبر نداشتم وگرنه حتما ي سري به غرفه اونها هم مي زدم . من براي تمام سيستم هايي كه مشتري مداري و صداقت را سرلوحه كارشون قرار دادند تشكر مي كنم و آرزوي موفقيت روز افزون برايشان دارم.

user
2010-11-12, 23:40
من تازه عضو شاپ كيپر شدم و اين ولين پستم است . من هم در نمايشگاه از غرقه پارس پيك ديدن كردم . چون خودم عضو اين سيستم هستم يك جور كنجكاوي باعث شد اول به اونها يك سر بزنم . در تاييد دوستان بايد بگم
علاوه بر اينكه غرفه بسيار زيبايي داشتند ، زيباتر از آن مشتري مداري و صميميت مسئولين آن بود انگار سالها با هم دوست هستيم . خيلي جالب بود از هيچ كدام از شركت هاي رقيب صحبت نمي كردند و فقط بحث در مورد سيستم
خودشان بود . به غرفه هاي ديگر هم يك سري زدم نمي دونم چرا بجاي اينكه از سيستم خودشون تعريف كنند بيشتر سعي در تخريب سيستم هاي ديگه داشتن . من اگر با پارس پيك قرار داد نداشتم قطعا با ايران ماركت
هم قراداد نمي بستم - هي مي گفتن پارس پيك فلانه ، پايگان اينطوريه و .... - اخه بابا به شما چه ؟ واقعا مسولين و كارمندان ايران ماركت از ادب و مشتري مداري بدور هستند (خيلي متاسفم) - از سيستم ارسال ماركت خبر نداشتم وگرنه حتما ي سري به غرفه اونها هم مي زدم . من براي تمام سيستم هايي كه مشتري مداري و صداقت را سرلوحه كارشون قرار دادند تشكر مي كنم و آرزوي موفقيت روز افزون برايشان دارم.
منم موافقم ایران مارکت به جای تبلیغ خودش فقط تخریب می کرد ! همین ! این واقعا خوب نیستش !!!!!!!!! امیدوارم این جا رو ببینن و قبول کنن

Sashi
2010-11-12, 23:55
همین کارارو میکنن بعد به رضا میگن که شاپکیپریها مخالف ما هستین

احمد کاظمی
2010-11-13, 13:53
تمام دوستانی که از غرفه سیستم های پستی در نمایشگاه الکامپ بازدید کردن شاید با من هم عقیده باشن که زیباترین غرفه از لحاظ دکوراسیون بین سیستم های واسطه ستی ، متعلق به شرکت پارس پیک بود . جا داره از همین جا از مسئولین این شرکت به خاطر سلیقه و دقت نظری که به خرج دادن تشکر ویژه کنم .

376

طی سحبتی که امروز با آقای کریمی داشتم چند تا انتقاد در مورد قالب صفحه اول سایت ، عدم درج اخبار در سایت ، حضور کمرنگ در انجمن و . . . رو باهاشون مطرح کردم و ایشون هم توی یک جو کاملا صمیمانه و دوستانه ، این کاستی ها رو پذیرفتند و قول همکاری دادند که امیدوارم تحقق پیدا کنه در آینده ای نزدیک .

377

در مورد اطلاع رسانی ضعیف پیرامون نمایشگاه الکامپ و سایر موارد هم با ایشون صحبت هایی شد . ضمنا از آقای کریمی قول گرفتیم که حتما در یک خبر جداگانه انجمن شاپ کیپر رو به فروشندگان عضو سیستم خودشون معرفی کنن تا بتونیم با پیوستن فروشگاه های فعال سیستم پارس پیک به شاپ کیپر ، انجمن پویاتر و مفیدتری نسبت به قبل داشته باشیم . البته ایشون اصرار زیادی بر این داشتن که بنده ناهار رو با تیم پرسنلی شرکت باشم که خوب بنده به دلیل کمبود وقت نتونستم درخواست ایشون رو بپذیرم .

378

با درود:
بله خود بنده شخصا از این غرفه دیدن کردم این غرفه نه تنها زیبا بود بلکه بسیار جذاب و میشه گفت کم نظیر بود . از ویژگی های اخلاقـــــــــــــی بارز این غرفه این بود که جناب آقای کریمی برای مشاوره و توجیح سیستم به بازدیدکنندگان از مشاور مذکــــــــــــــــــــر استفاده کرده بود که این خودش نکته بسیار جالب و جذابی بود برای بنده، چون حدود 98% از غرفه دار ها برای جذب مشتری از مشاور مونث استفاده کرده بودن و مسئولین مذکر آنان نیز از کروات (یک پدیده ارزشی از نظر غرب ویک پدیده ی کاملا ضد ارزشی برای فرهنگ اصیل ایرانی)برای زیبایی و آراستگی بیشتر خود استفاده کرده بودند ولی آقای کریمی با درک و درایت امروزی و البته ایرانی از این طریق جذب مشتری نمی کرد البته نه اینکه ایشان ظاهر آشفته داشته باشند ،نه بسیار هم منظم وآراسته بودن و همکاران مونث شون نیز در نمایشگاه حضور داشتند ولی با حجاب بسیار مناسب و متمایز با غرفه های دیگر خصوصا "همکار" .
در ملاقات چند دقیقه ای که با آقای کریمی و آقای اژدر داشتیم متوجه نیت صادق و وجود پاکشون شدیم.
جاداره همینجا از تمامی پرسنل زحمت کش و متین شرکت پارس پیک کمال تشکر را داشته باشم ، امسال آقای کریمی با اینکه حضورش در نمایشگاه سبب شد تا مخارج سنگینی را عهده دار شوند ولی به هر حال امسال هم مثل سالهای گذشته با حضور جاوید خودشون در این نمایشگاه در درجه اول موجب کسب اعتبار بیشتر از پیش شرکت پارس پیک شدن و در دجه دوم سبب خوشحالی یوزرها.

موفق پیروز وسربلند باشید.

as87
2010-11-13, 22:11
منم موافقم ایران مارکت به جای تبلیغ خودش فقط تخریب می کرد ! همین ! این واقعا خوب نیستش !!!!!!!!! امیدوارم این جا رو ببینن و قبول کنن

من امسال نرسيدم برم پارس پيك باهاشون صحبت كنم. اما حدود 1ساعتي توي غرفه ايران‌ماركت داشتم با يه اقاي كه مدير فروششون بود صحبت مي كردم(اسمشون يادم رفته:-? اما يه اقاي نسبتا كچل و با ادبي بودن كروات هم زده بودند.) چند باري بحث ما به سمت اعمال فشار پارس پيك به كاربرها و موارد ديگه رفت. به شخصه هيچ تخريبي نديدم و شايد طرفداري هم كردند تا حدودي.
اما من هر چي از cod بد گفتم ايشون مي‌خواست منو راضي كنه كه اين روش بهترين روش دنيا براي خريد اينترنتي هست.
هر كاري هم كردم نتونستم به ايشون بفهمونم كه 6روز براي ارسال يه بسته خيلي زياده و ايشون هي اين 6روز توجيه مي‌كردند.

با درود:
بله خود بنده شخصا از این غرفه دیدن کردم این غرفه نه تنها زیبا بود بلکه بسیار جذاب و میشه گفت کم نظیر بود . از ویژگی های اخلاقـــــــــــــی بارز این غرفه این بود که جناب آقای کریمی برای مشاوره و توجیح سیستم به بازدیدکنندگان از مشاور مذکــــــــــــــــــــر استفاده کرده بود که این خودش نکته بسیار جالب و جذابی بود برای بنده، چون حدود 98% از غرفه دار ها برای جذب مشتری از مشاور مونث استفاده کرده بودن و مسئولین مذکر آنان نیز از کروات (یک پدیده ارزشی از نظر غرب ویک پدیده ی کاملا ضد ارزشی برای فرهنگ اصیل ایرانی)برای زیبایی و آراستگی بیشتر خود استفاده کرده بودند ولی آقای کریمی با درک و درایت امروزی و البته ایرانی از این طریق جذب مشتری نمی کرد البته نه اینکه ایشان ظاهر آشفته داشته باشند ،نه بسیار هم منظم وآراسته بودن و همکاران مونث شون نیز در نمایشگاه حضور داشتند ولی با حجاب بسیار مناسب و متمایز با غرفه های دیگر خصوصا "همکار"

لباس اسلامي ايراني براي اقايون ابا و ... هست. همين كتي كه شما يا بنده مي پوشيم يهش مي گن يقه انگليسي.
و در ادامه سياست‌هاي لباس پوشيدن هر فردي از شركت جداست. و نظر هر فردي هم قابل احترام. همونطور كه شما كروات رو يه ضد ارزش مي دونيد من اين رو ارزش مي‌دونم. پس شما حق نداريد نوع لباس يه شركت رو ضد ارزش بدونيد.

احمد کاظمی
2010-11-14, 00:16
بله درسته من با شما موافقم ، اما در صورتی که این ارزش برای حفظ شخصیت باشه نه جلب اعتماد و یا تو چشم اومدن.بنده شخصا مثل هر سال برای آپ کردن اطلاعات شخصیم به نمایشگاه رفتم و همه ی غرفه هارو با دقت نگاه کردم بیشتر توجه من به مشاورینی بود که در حال تشریح محصول خود هستن چون توی تجارت یه اصلی هست که میگه:
اگه میخوای کالا یا جنس خوب مبادله کنی اول فروشنده رو آنالیز کن بعد کالاشو.
اما متاسفانه در اکثر غرفه ها برای جذب مشتری از زنان و مردان جهان سومی استفاده کرده بودن که فکر میکنن با استفاده از آرایش... یا بستن کروات یا دستمال یقه میتونن جذب مشتری کنن.
دوست عزیز من سه اصل اساسی هر بازاریاب ، یا مشاور خرید یا فروش عبارت اند از:
1-روابط عمومی قوی.
2-اطلاع جامع و کامل از محتوای محصولی که برای فروش آن بازاریابی میکنن.
3-فضایی باز آرام ، و محیطی بدون هر گونه اجسام قابل توجه باشد.

از نظر روانشناسی اقتصادی برای فروش هر کالا این سه اصل پایه و اساس کار است.
اما متاسفانه غرفه دارها به جای اینکه اطلاع جامع و کامل از محصول خود داشته باشند به فکر ترویج فرهنگ های غربی (کروات "زرد،قرمز،صورتی،آبی نفتی و..." با مو هایی که بازگو کننده ی فرهنگ ناقص غربی است پرداخته اند.
بنده سیستم پارس پیک خصوصا مدیریت لایق آن جناب آقای محمد کریمی را تحسین میکنم به این علت که نه تنها به این زوایای بی اهمیت نه پرداخته اند بلکه برای مشاوره با بازدید کنندگان افرادی رو انتخاب کرده بودن که با تمام محتوا و قسمت های سیستم آشنا بوده و از روابط عمومی بسیار قوی نیز برخوردار بوده اند ضمنا ظاهری بسیار آراسته خوشروی و خوشبویی داشتند.
بنده قسط جسارت و بی ادبی ندارم ولی بهتره که ملت آریایی برای حفظ تمدن 2500 ساله کوروش کویر از تمدن نو پایی چون غرب که هیچ گذشته تاریخی پر افتخاری نداشته است چشم پوشی کنند.

در ضمن کت وشلوار یک لباس رسمی و بین الملی هست که سران تمام کشور ها و افراد متشخص برتن می کنند. 

omid56
2010-11-14, 07:43
اما حدود 1ساعتي توي غرفه ايران‌ماركت داشتم با يه اقاي كه مدير فروششون بود صحبت مي كردم(اسمشون يادم رفته:-? اما يه اقاي نسبتا كچل و با ادبي بودن كروات هم زده بودند.) چند باري بحث ما به سمت اعمال فشار پارس پيك به كاربرها و موارد ديگه رفت. به شخصه هيچ تخريبي نديدم و شايد طرفداري هم كردند تا حدودي.

جالبه كه من در مدت زماني در غرفه پارس پيك بودم (حدود 20 دقيقه)همين آقا و همكارش رو در اونجا ديدم - ايشان خودش رو به عنوان فروشنده لوازم آرايشي معرفي كرد و بعد شديدا به تخريب پارس پيك و تعريف و تمجيد اغراق آميز از ايران ماركت پرداخت . بعدا وقتي رفتم غرفه ايران ماركت ديدم اين آقا از پرسنل ايران ماركت هستند .
خيلي كار زشتي انجام داد . ايشان مي توانست اول خودش را معرفي كنه بعد شروع به بحث كنه نه مثل آدمهاي بي ظرفيت اينگونه به غرفه هاي رقيب سرك بكشند . شما خودتان قضاوت كنيد - هرگز از آدمهاي با شخصيت اين نوع رفتار ديده نميشه .

احمد کاظمی
2010-11-14, 10:43
جالبه كه من در مدت زماني در غرفه پارس پيك بودم (حدود 20 دقيقه)همين آقا و همكارش رو در اونجا ديدم - ايشان خودش رو به عنوان فروشنده لوازم آرايشي معرفي كرد و بعد شديدا به تخريب پارس پيك و تعريف و تمجيد اغراق آميز از ايران ماركت پرداخت . بعدا وقتي رفتم غرفه ايران ماركت ديدم اين آقا از پرسنل ايران ماركت هستند .
خيلي كار زشتي انجام داد . ايشان مي توانست اول خودش را معرفي كنه بعد شروع به بحث كنه نه مثل آدمهاي بي ظرفيت اينگونه به غرفه هاي رقيب سرك بكشند . شما خودتان قضاوت كنيد - هرگز از آدمهاي با شخصيت اين نوع رفتار ديده نميشه .

دروست عزیز ظاهرا این آقا مدیر فروش مارکت هستن با سری بدون مو( کچل ) و ظاهری آراسته با کروات و...
بله بنده هم دیدم این شخص رو ولی نه در غرفه پارس پیک چون زمانی که ما رسیدیم ایشان نبودن و حاضرین مشغول صحبت در مورد این شخص. . . و جاسوسی آشکار و ناشیانه و البته بسیار زشت ایشان بودن.بنده یعد از این موضوع سرری به غرفه مارکت زدم و. . .
دوستان بازار چه مجازی و چه غیر مجازی نیازی به تخریب همکماران نداره هر شرکت، کمپانی و. . . اگر محصول خودشون رو با کیفیت عالی و متمایز عرضه کنن و البته پرسنلی (واحد فروش و بازرگانی) با روابط عمومی قوی داشته باشند دیگر نیازی به تخریف همکاران نیست، واقعا اگر ایران مارکت از پارسپیک برتره پس چرا انقدر حص این سیستم رو میخوره ف بیاد با صداقت برتری خودش رو نسبت به این سیستم اثبات بکنه البته بدون اغراق، تخریب و . . .
زمانی که سیستمی از سیستم دیگه کمتر باشه و نتونه ویا نخواد که این کمبود خودش رو جبران کنه تلاش به تخریب سیستم برتر میزنه!
البته افراد با درک و درایت امروزی خودشون اول سیستم رو بالانس میکنن وبعد عقد قرارداد میکنن.
ولی متاسفانه مسئولین مارکت از این موضو یا بی خبر هستن یا ترجیح میدن که بی خبر باشن چون . . .

p30maps
2010-11-14, 10:53

عجب کار زشتی، شما مطمئن هستید که از مسئولین ایران مارکت این کارو کردند!

elinux.ir
2010-11-14, 11:09
جناب یوسفی ، شما که تشریف برده بودید الکامپ ، حد اقل از قبل داخل انجمن میگفتید !
یک جا قرار میذاشتیم ، همه بچه ها اونجا دور هم جمع میشدیم !

Reza
2010-11-14, 11:39
جناب یوسفی ، شما که تشریف برده بودید الکامپ ، حد اقل از قبل داخل انجمن میگفتید !
یک جا قرار میذاشتیم ، همه بچه ها اونجا دور هم جمع میشدیم !
اتفاقا میخواستم تاپیک بزنم اما چون احتمال اینکه میرفتم کم بود ، ترجیح دادم خدمت دوستان بدقول نشم
ایشالا دفعه بعد افتخار پیدا می کنیم در خدمت دوستان حضور داشته باشیم .

omid56
2010-11-14, 12:00
عجب کار زشتی، شما مطمئن هستید که از مسئولین ایران مارکت این کارو کردند!
بله ، 100% مطمئن هستم - وقتي اين آقا را در داخل غرفه ايران ماركت ديدم (در حال پاسگويي به بازديد كنندگان) واقعا شوكه شدم .

با خودم فكر كردم آخه اينقدر ناشيانه !!! اينها فكر نمي كنن بلاخره يكي از مديران پارس پيك اينها رو در غرفه ايران ماركت مي بينه ؟

احمد کاظمی
2010-11-14, 12:40
بله ، 100% مطمئن هستم - وقتي اين آقا را در داخل غرفه ايران ماركت ديدم (در حال پاسگويي به بازديد كنندگان) واقعا شوكه شدم .

با خودم فكر كردم آخه اينقدر ناشيانه !!! اينها فكر نمي كنن بلاخره يكي از مديران پارس پيك اينها رو در غرفه ايران ماركت مي بينه ؟

با عرض پوزش وشرمندگی با ید بگم که این سیستم جز تخریب همکاران و اطرافیان خودش راهی دیگه ای برای جذب مشتری نداره!!!
این نهایت بد اقبالی یک سیستم که برای جذب مشتری و یا بالا بردن خودش به هر طناب پوسیده ای چنگ می اندازه.
واقعا که....

p30maps
2010-11-15, 00:03
عجب غرفه ای زده این پارس پیک!

امروز یه سری زدم به وبلاگ آقای کریمی، (http://www.delino.ir)دیدم راجبه الکامپ نوشته. چند تا عکس هم زده

409

410

411

F.Shemshad
2010-11-23, 02:41

تاييد ميشه !

بنده خودم به شخص انتظار همچين غرفه و مشتري مداري و ... را از پارس پيك نداشتم

البته ایشون اصرار زیادی بر این داشتن که بنده ناهار رو با تیم پرسنلی شرکت باشم که خوب بنده به دلیل کمبود وقت نتونستم درخواست ایشون رو بپذیرم .

چون جناب كريمي زياد اصرار كردند ديگه ما هم با خجالت ناهارو مزاحم ايشون شديم :-"

PasargadEShop
2011-01-28, 13:11
بله من هم تایید میکنم واقعا سیستم مشتری مداریه و من در طول این یک سالی که باهاشون کار میکنم واقعا از همه لحاظ ازشون راضی هستم
برای نمونه عرض میکنم من در ابتدا بودجه کافی برای پرداخت 50 هزار تومان پارس پیک رو نداشتم وقتی باهاشون تماس گرفتم و مشکلم رو مطرح کردم گفتن که مشکلی از این لحاظ نیست و میتونن پنل پستیم رو بدن و این مبلغ رو بدون هیچ درصد سودی بعدا از مبلغ وصولی هام کم کنن ، درصورتی که من به تمامی شرکت های پستی تماس گرفتم و این مشکل رو براشون توضیح دادم بعضیا حتی مسخرمم کردن :-s
یا یک نمونه دیگه این که همین چند وقت پیش فهمیدم که یکی از محصولاتی رو که من از قبل خیلی روش برنامه ریزی کردم و تبلیغات براش انجام دادم دقیقا دو روز بعد از اتمام قراردادم با پارس پیک میاد تو بازار که وقتی بهشون نامه زدم و مشکلم رو مطرح کردم گفتن که شما میتونید دو هفته بیشتر از موعد اتمام قرارداد فعالیت کنین :-o
خلاصه که واقعا به قول معروف با کاربرشون راه میان <:-p
واقعا براشون آرزوی موفقیت میکنم >:-d<

m.ghalgar
2011-01-28, 15:44
این همه تاپیک در مورد پارسپیک این تاپیکو از توی زیرزمین دراوردی چی بشه ؟؟ :-/

پاسخ پست بعدی :
مهم نیست منظورم این بود که این تاپیک مربوط به زمان نمایشگاه الکامپ بوده .

PasargadEShop
2011-01-28, 17:13
متوجه منظورتون نشدم :-??