PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش تصویری از غرفه پایگان در نمایشگاه الکامپ

Reza
2010-11-11, 20:19
379

به جرات میشه گفت غرفه پایگان چند ویژگی بارز داشت که با اولین نگاه هر کسی میتونست اون ها رو پیدا کنه :
اولین مورد که در این غرفه مشهود بود پرسنل جوان این شرکت بودند به طوری که تمام پرسنل پاخگو ، مدیران فنی و تیم پشتیبانی ، تامام از افراد جوان و با انرژی بودند و همین امر باعث شده بود تا این غرفه به یک غرفه گرم ، صمیمی و در عین حال فعال و پرکار تبدیل بشه .
دومین ویژگی بارز غرفه پایگان شلوغ بودن بیش از حد اون بود به صورتی که تمام صندلی های داخل غرفه پر شده بود و حتی خیلی از افراد داخل غرفه سرپا وایستاده بودن ، حالا این همه داخل غرفه چیکار میکردن چیزی بود که بنده هم متوجه نشدم :d

380

مورد بعدی بحث دکوراسیون غرفه بود که کاملا ساده بود و هیچ الان اضافی روی اون نصب نشده بود . تنها چیزی که داخل غرفه وجود داشت چند بنر و پوستر تبلیغاتی بود که با توجه به اولین حضور پایگان ، انتظار میره که از سال های بعد به این مورد اهمیت ویژه ای بدن .

381

و یک مورد ضد و نقیضی که در صحبت با یکی از پرسنل باهاش روبرو شدم این بود که من ابتدا به صورت ناشناخته با یکی از پرسنل صحبت کردم و چند سوال از ایشون پرسیدم . یکی از سوال هام این بود که شما اولین سال هست که به عنوان سیستم واسطه خرید و فروش پستی فعالیت می کنید که ایشون در جواب بنده گفت نه و حدود شش سالی میشه .
به نظر باید روی اینجور مسائل بیشتر تاکید بشه تا کاربر دچار سر در گمی نشه . اما به نظر من به طور کلی جو خوبی داخل غرفه حاکم بود .

382

FeoDolaR
2010-11-11, 20:56
و یک مورد ضد و نقیضی که در صحبت با یکی از پرسنل باهاش روبرو شدم این بود که من ابتدا به صورت ناشناخته با یکی از پرسنل صحبت کردم و چند سوال از ایشون پرسیدم . یکی از سوال هام این بود که شما اولین سال هست که به عنوان سیستم واسطه خرید و فروش پستی فعالیت می کنید که ایشون در جواب بنده گفت نه و حدود شش سالی میشه .
به نظر باید روی اینجور مسائل بیشتر تاکید بشه تا کاربر دچار سر در گمی نشه . اما به نظر من به طور کلی جو خوبی داخل غرفه حاکم بود .

شاید منظورشون کل مدت فعالیتشون بوده . چون تو سایتشون هم نوشتن بیش از 5 سال سابقه در تجارت الکترونیک دارن !

Sashi
2010-11-11, 22:13
رضا جان کل گزارشاتتو در مورد نمایشگاه خوندم ولی عکس ها خیلی مورد داشت (یه کلاس عکاسی بری بد نیست ها )

Reza
2010-11-11, 22:27
رضا جان کل گزارشاتتو در مورد نمایشگاه خوندم ولی عکس ها خیلی مورد داشت (یه کلاس عکاسی بری بد نیست ها )
سایر دوستان هم همین نظرو داشتن :d
ایشالا اگه امکانات فراهم باشه سری بعد تصاویر بهتری گرفته میشه ;x

Sashi
2010-11-12, 00:31
داداش اگه گزارش های نمایشگاه e3 رو داشته باشی می تونی عکس هاش رو ببینی که چجوری عکس گرفتن از غرفه ها خواستی می تونم یه آموزش کوتاهی + نمونه میدم :دی

birdco
2010-11-12, 08:09
سلام
آقا رضا درست گفتند . در رابطه با سیستم فروش پستی میدونم که فعالیت داشتند . زمانی که می خواستم با پرداخت قرار داد ببندم با پایگان هم صحبت کردم برای ارسال محصول که خب نشد . بیشتر محصولات خودشون رو می فرستادند اما امسال مثل بقیه شرکت ها فعال شدند