PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش تصویری از غرفه ارسال مارکت در نمایشگاه الکامپ

Reza
2010-11-11, 20:30
383

به حرات میشه گفت هیچ کس حتی فکرش هم نمی کرد سیستمی که هنوز به صورت رسمی کار خودش رو آغاز نکرده در اولین روزهای فعالیت خودش خیلی جدی و با پشتکار در نمایشگاه الکامپ حاضر بشه!
غرفه سیستم ارسال مارکت با توجه به تجربه اولشون و با توجه به اینکه هنوز به رسمی فعالیت خودشون رو اعلام نکردن ، میشه گفت از لحاظ زیبایی بعد از پارس پیک در مقام دوم قرار داشت و پرسنل این شرکت هم با استفاده از مطالب جذاب و لحن گیرای خودشون خیلی خوب یه سری از مفاهیم رو برای بازدیدکننده ها توضیح میدادن!

384
385

با توجه به تضیحاتی که برای بنده دادن و با توجه به ویژگی ها و تعرفه هایی که بازگو کردن به نظر میاد به شرط تبلیغات درست و همچنین پشتیبانی خوب ، خیلی سریع بتونن رشد کنن و به جمع سایر سیستم های واسطه برتر بپیوندن .
نکته ای که جالب بود این بود که تقریبا تمام پرسنل این شرکت مطالب انجمن شاپ کیپر رو دنبال می کردن و این برای بنده و سایر کاربران این انجمن جای خوشحالی داره . امیدوارم به زودی شاهد حضور نماینده رسمی این سیستم در شاپ کیپر باشیم .

386

F.Shemshad
2010-11-23, 02:29
من سالن هارو به طور دقيق گشتم ولي همچين غرفه اي نديدم!!!

كدوم سالن بودند ؟

fariborz4848
2010-12-13, 23:27
سالن 19 غرفه 67

dobeyti
2010-12-14, 09:49
کاش عکس های واضح تری گذاشته بودید

Reza
2010-12-14, 19:56
کاش عکس های واضح تری گذاشته بودید
این اولین تجربم بود ایشالا از دفعات بعد سعی می کنم حرفه ای تر عکاسی کنم :d ;)