PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کار افتادن سرورهای زیماهاست

ostad24000
2010-11-14, 13:33
با سلام و درود
من رضا گنجی هستم و حدود بیست روزی هست که از زیماهاست فضا خریدم و الان دوروزه که سرورها کلا قطع شده وقتی دیروز به آقای اسدی مسج دادم گفتند به خاطر آپدیت است و انشاالله رفع میشه و امروز که زنگ زدم موبایل ایشون رو منشی بود و میگفت که به خاطر ایراد سخت افزاری این مشکل به وجود اومده.
دیروز بعد از این مشکل گفتم من که در موقع خرید تحقیق نکردم الان جستجو کنم تا اطلاعاتی بدست بیارم و در سایت شما تاپیک قبلی رو در مورد زیما هاست خوندم و نمیتونم بگم که مشکلات مطرح شده در اون تاپیک بیان کننده مشکل دار بودن شرکت زیماهاست است چون جواب تمام پست هارو آقای اسدی دادند ولی در اول ماه که خرید کردم بعد از یکی دو روز لایسنس سی پنل ارور داد که یک روزه رفع شد و الان هم از دیروز صبح سرورها کلا قطع حتی سایت اصلی زیماهاست.
من نمیخوام کسی رو زیر سوال ببرم و میخوام به وجود اومدن این مشکلات رو بدونم و دیگر اینکه آیا این مشکلات برای خیلی ها اتفاق میافته و اگر این مشکلات دائما اتفاق بیافته چه کار باید کرد
البته سی روز نشده که من خرید کردم و میتونم درخواست بازگشت پولم را بدم ولی زحماتی که برای انجمن و سایت کشیدم چی.تازه میخواستم کارو شروع کنم
متاسفم که قبلا این تاپیک ها رو نخونده بودم راستش برام تو این موقعیت خیلی سخت بود که حدود 80 هزار پول رو خرج هاست کنم
از مدیران زیما هاست میخوام توضیحاتی راجع به این مشکلات بدن
در مورد بازگشت هزینه ها هم اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
سایت من هم که بر روی سرورهای زیما هاست است www.parsjoom.com است

vanda-eshop.ir
2010-11-14, 14:42
با سلام
دوست عزیز ورود شما را به انجمن شاپ کیپر تبریک عرض می نمایم و توصیه من به شما دوست عزیز این است که صبور باشید و ایمیلی را که جناب اسدی داده اند از آن طریق مشکلات خود را بازگو کنید.
از آقا رضا خواهش میکنم اگر لطف کنند این تاپیک رو هم به همون تاپیک قبلی انتقال بدهند چون دیگه تعداد تاپیک های زیما هاست داره خیلی زیاد میشه و همشون هم یک موضوع دارند. ممنوم از شما.

Reza
2010-11-14, 15:08
امیدوارم آقای اسدی هر چه سریعتر به انجمن دسترسی پیدا کنند و جواب دوستان منتظر رو بدن .
و امیدوارم هر چه زودتر مشکل پیش اومده مرتفع بشه .

ostad24000
2010-11-14, 15:16
منمونم از جواب دوستان و من هم منتظر میمونم و به نظر من هیچ چیز بهتر از صداقت و نیست و اگر کاربران زیما هاست مشکلات واقعی رو بدونند راحت تر میتونن با مشکلات پیش اومده کنار بیان
من هم منتظر پاسخ میمونم و همونطور که من این انجمن را پیدا کرده ام کاربران دیگر هم پیدا خواهند کرد و پاسخ ها و نظرات را خواهند خواند و منطقی بودن پاسخ ها دلیل برقضاوت خواهد شد
فعلا خدانگهدار

rooger
2010-11-15, 18:08
با سلام
من هم نزدیک 2.5 ماه هست که از زیما هاست هاست گرفته ام این شرکت زیما هاست امکانات و پهنای باند خوبی داده بود و سایت خوب فعالیت می کرد ولی بخش رسیدگی به سوالات و شکایات و درخواست های ضعیفی دارد یعنی من چند روز پیش توی پایگاه اطلاع داده دچار مشکل شدم بعد یک تیکیت دادم و گفتم رسیدگی کنند جواب درخواست 2 روز طول کشید و اصلا به درخواستم رسیدگی نشد! اولین بار هم که خواستم هاست رو بخرم چون این درگاه پرداخت زیما هاست زرین پال هست و باید به سایت زرین پال وارد بشیم و بعد به درگاه پرداخت بانک یعنی زرین پال یک واسطه است ترانکشم با مشکل مواجه شد و پول به آنها پرداخت شد ولی ترانکش ثبت نشد مبلغش هم 5900 تومان بود من 3 تا تیکیت دادم و مشکلم و همه ی جزئییات و توضیحات و ... رو به آنها تیکیت کردم ولی اصلا پیگیری نشد .خدا بخیر گذروند اگر 59000 (پنجاه و نه) هزار تومان بود باید چیکار میکردم من هم که سایت جدیدم رو تازه راه اندازی کردم باید چیکار می کردم.دفعه پیش هم کنترل پنل (cpanel) هم به خاطر لایسانس ارور می داد.
امروز هم که می بینیم اصلا سایت بالا نمیاد
حتی سایت اصلی هم بلا نمیاد.
به ما جواب بدهید لطفا
خدا نگه دار شما.

wolf144grz1
2010-11-16, 02:53
بیا اینجا
http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=2109&p=9786&posted=1#post9786

Reza
2010-11-29, 16:25
457
یک تصویر به این پست ضمیمه شد
تشکر از تمام دوستانی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم هدفشون کمک به کاربران متضرر زیما هاست بود .
تاپیک بسته شد .