PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه پارس پی ارزش خرید داره این 20 قالبش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

caspianmehdi
2010-11-19, 03:49
سلام
من میخوام فروشگاه بخرم کسی میدونه که چه فروشگاهی رو بخرم بهتره؟
میگن پارس خوبه خودم دیدم خوشم اومد اما میترسم مثل قبلی آشغال از کار در بیاد:-&

shervin114
2010-11-19, 10:53
فروشگاه سازهای پارس پی ، بهیران ، CMS Pars ، سبدساز ، مستر بسکت ، همه از هسته سبد خرید استفاده می کنند و همگی مشکل Sql Inject دارند که نقطه ضعفی امنیتی محسوب می شوند
به نظزمن از فروشگاه سازهای رایگان مثل : پرستا شاپ ، Tomato استفاده کن و اگر هم می خوایی از فروشگاه سازی به سبک سبد خرید استفاده کنی نسخه نال شده خارجی Shop-Script رو تو هاستت نصب کن که آخرین نسخه هست و باگ های امنیتی هم نداره و تا چندوقت دیگه فارسی سازیش هم انجام میشه

forouzan
2010-11-19, 11:57
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

اگر هم می خوایی از فروشگاه سازی به سبک سبد خرید استفاده کنی نسخه نال شده خارجی Shop-Script رو تو هاستت نصب کن که آخرین نسخه هست و باگ های امنیتی هم نداره و تا چندوقت دیگه فارسی سازیش هم انجام میشه

این فارسی سازی را چه مجموعه‌ای و در چه آدرس اینترنتی انجام می‌دهند؟
آیا مجانی است و یا پولی؟
امتیازات آن نسبت به پریستا شاپ چیست؟

با تشکر.

vahid300
2010-11-19, 12:05
از پرستاشاپ استفاده کن
هم رایگان است هم از همه لحاظ عالی;;)

shervin114
2010-11-19, 12:30
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

این فارسی سازی را چه مجموعه‌ای و در چه آدرس اینترنتی انجام می‌دهند؟
آیا مجانی است و یا پولی؟
امتیازات آن نسبت به پریستا شاپ چیست؟

با تشکر.

از پنل ادمین خود فروشگاه ساز میتونی فارسی کنی
انشاءالله اگر فارسی ساز ما آماده بشه در اختیار دوستان قرار میدیم

فقط میمونه قالبش که اون هزینه خرید فروشگله ساز رو بدهید کسی براتون طراحی کنه عالی میشه

FeoDolaR
2010-11-19, 16:25
سلام
من میخوام فروشگاه بخرم کسی میدونه که چه فروشگاهی رو بخرم بهتره؟
میگن پارس خوبه خودم دیدم خوشم اومد اما میترسم مثل قبلی آشغال از کار در بیاد:-&

تو نسخه 20 قالبه وقتی به یک محصول لینک بدی (مثلاً برای تبلیغات) فقط همون صفحه بالا میاد و بلاک های کناری و هدر و کلاً css سایت بالا نمیاد .
من این مشکل رو با جناب عابدینی مطرح کردم ایشون اینجور جواب دادن :

لینک به صفحات به دلیل آن است که در حالت اژاکس قسمت متغیر صفحه جدا از قسمت ایستا و قالب کلی لود میگردد
برای رفع این مورد بهتر است از قالبهای 1 تا 10 استفاده نمایید

freecms
2010-11-20, 12:16
قرار دادن لینک اسکریپت های نال شده ممنوع

m1lad
2010-11-20, 16:17
به نظر من به یک برنامه نویس برات بنویسه. چون :
اول اینکه هرامکاناتی بخوای برات مینویسه
دوم اینکه مثله بقیه فروشگاه ها تکراری نمیشی و یک الگو هستی برای فروشگاه های دیگه (البته این خودش یک امتیازه)
سوم اینکه اگه زرنگ باشی میتونی یه قالب براش عوض کنی و به قیمت خوبی به دیگران هم بفروشی! :-p

m1lad
2010-11-20, 17:48
البته سیستم فروشگاه ساز پارس پی به نظر من سیستم خوبی هستش.
چون آمدن چند تا امکانات نوشتن براش مثله تبلیغات و حدود 5 الی 10 تا هم قالب براش طراحی کردن
پیشنهاد من هم همینه :-*

shervin114
2010-11-20, 18:47
البته سیستم فروشگاه ساز پارس پی به نظر من سیستم خوبی هستش.
چون آمدن چند تا امکانات نوشتن براش مثله تبلیغات و حدود 5 الی 10 تا هم قالب براش طراحی کردن
پیشنهاد من هم همینه :-*

خود فروشگاه های سبدخرید نسخه قدیمی و پارس پی و ... همگی مشکل امنیتی دارند

ganjinetelavat
2011-06-14, 06:54
شروين بابا كشتي مارو با اين مشكل امنيتي ، همه فهميدن كه تو ميگي پارس پي مشكل امنيتي داره و.......
ول كن بسه ديگه
از بس اين حرفو تكرار كردي...........x-(
شماكه بلدي بگرد يه راه حل براش پيدا كن
شروين جان من خودم از سيستم پارس پي استفاده ميكنم و خداييش تا حالا به غير ازچند مورد كوچيك كه باپشتيباني آقاي عابديني رفع شد هيچ مشكلي نداشتم . امااز وقتي كه مطالب شما روو توو اين فروم در مورد فروشگاه ساز پارس پي خوندم عذاب وژدان گرفتم كه نكنه پولمو در راه يه جنس كپي شده و ...... خرج كردمو خودم نمي دونم . از طرفي از اين نگران شدم كه نكنه يهويي يكي پيدا بشه تمام فروشگاهو هك كنه و ما رو به خاك سياه بشونه و كلي خرج بندازه گردنمون . حالا برادرانه ازت تقاضا دارم اگه واقعا براي حرفات سند و مدركي داري به صورت خصوصي برام پيغام بزار كار مهمي دارم كه به صورت خصوصي بهت ميگم . حتمنا
منتظرت ميمونم
ياعلي

ganjinetelavat
2011-06-14, 14:11
شروين خان مثل اينكه براي حرفات هيچ سند و مدركي نداري حاضر نشدي كه بابنده به صورت خصوصي صحبت كني چون فهميدي كه من ميدونم درمورد حرفات هيچ سندي نداري و بازم فهميدي كه من بيشتر از حرفاي پيش پا افتاده شما در مورد مسائل امنيتي اطلاعات دارم پس بنده به عنوان استفاده كننده از سيستم فروشگاهي پارس پي بايد اعلام ميكنم كه اين فروشگاه ساز بسيار موفق عمل كرده و اگر هم مشكلي داشته باشه سريعا از طريق تيم پشتيباني قابل پيگيري مي باشد . لطفا درصورت داشتن سند و مدرك براي حرف هايي كه زديد اعلام كنيد تا تيم برنامه نويسي پارس پي اصلاح كند و گرنه لطفا ديگر در مورد اين موضوع صحبتي نفرماييد.
باتشكر

shervin114
2011-06-14, 14:40
دوست عزیز کسی وظیفه نداره برای شما مدرک و سندی جور کنه . :-p
در ضمن شما ساعت 6 صبح پست زدی و ساعت 2 بهد از ظهر ( بعد از 8 ساعت ) اومدی صحبت های عارفانه میکنی D:
یک کمی تو تایپیک ها چستچو کنی ایرادهاش رو متوجه میشی .

e30_007
2011-06-14, 15:32
از وردپرس استفاده کن

MedisaPPS
2011-06-14, 19:01
شروين خان مثل اينكه براي حرفات هيچ سند و مدركي نداري حاضر نشدي كه بابنده به صورت خصوصي صحبت كني چون فهميدي كه من ميدونم درمورد حرفات هيچ سندي نداري و بازم فهميدي كه من بيشتر از حرفاي پيش پا افتاده شما در مورد مسائل امنيتي اطلاعات دارم پس بنده به عنوان استفاده كننده از سيستم فروشگاهي پارس پي بايد اعلام ميكنم كه اين فروشگاه ساز بسيار موفق عمل كرده و اگر هم مشكلي داشته باشه سريعا از طريق تيم پشتيباني قابل پيگيري مي باشد . لطفا درصورت داشتن سند و مدرك براي حرف هايي كه زديد اعلام كنيد تا تيم برنامه نويسي پارس پي اصلاح كند و گرنه لطفا ديگر در مورد اين موضوع صحبتي نفرماييد.
باتشكر
این طرز صحیت یه مقدار آشناست برام :d

MedisaPPS
2011-06-14, 20:46
اتفاقا منظور من هم همين بود .
كاشكي تيم پشتيباني شون هم همين جور سريع و پيگير بود :d
آقای shervin114 مثل اینکه ما اشتباه میکردیم.
این سایت متعلق به یکی از خریداران پارس پی هست و زیادم اونجورا آشنا نیست :دی
بنده مشخصاتشونو دیدم و طی تماسی که با آقای عابدینی و این یوزر داشتم این سایت یعنی این یوزر (ganjinetelavat) متعلق به یکی از خریداران پارس پی هست
اگر مایل هستید باهاشون تماس بگیرین بگین تا شماره تماس رو پ.خ کنم.

Ariba
2011-06-25, 23:09
گنجینه تلاوت
این همه فروشگاه هک شده هنوزم امنیت پارس پی رو کامل میدونی:-?

داش علی
2011-06-29, 23:45
سمتش نرو. به هیچ وجه. اشتباهه محضه

MedisaPPS
2011-06-29, 23:52
سمتش نرو. به هیچ وجه. اشتباهه محضه

ممکنه بپرسم چرا داش علی؟

ak-14
2011-06-30, 00:13
بهترین گزینه وردپرس هست چرا؟
1.سئو بالا
2.امنیت خیلی خوب
3.تیم پشتیبانی فارسی
4.بروز رسانی مداوم
5.عدم پیچیدگی
6.و...........
پولی که میخوای بدی واسه فروشگاه ساز بده 1 اقلب درست حسابی بگیر+بده سئو هم برات بکنند

parsp
2011-07-23, 18:51
امنیت بالای فروشگاه ساز پارس پی
با سلام

به اطلاع می رساند امنیت سیستم فروشگاه ساز پارس پی بررسی گردیده و این سیستم از نظر امنیتی دارای امنیت بسیار بالا میباشد.
خواهشمند است جهت انجام تست امنیت تنها از آدرس
http://new.parsp.com
استفاده نمایید.

با تشکر

mrgho
2011-07-23, 23:06
بهترین اوپن کارت هستش
و بعد توماتوکارت
پرستا شاپ

parsp
2011-07-24, 11:52
البته بسته به دید افراد مختلف اعم از متخصصین و سایرین نظرات متفاوت است.در برخی موارد مقایسه بدون در نظر گرفتن معیارهای مختلف مانند امکانات/گرافیک/سئو و ... انجام میشود که اینگونه مقایسه فاقد استانداردهای لازم میباشد.مانند مقایسه پنج سیستم با هم در حالیکه تنها با دو مورد از آنها کار شده است.
مقایسه در جهت بکار بردن واژه بهترین از هر نظر بصورت کلی معنای خاصی نمیدهد.موارد به اشکال گوناگون از حالت ایده آل دور و یا به آن نزدیک هستند.
در کل سلایق گوناگون هستند...