PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد فروشگاه اینترنتی

FF12
2010-11-19, 18:50
سلام
من چند تا محصول دارم میخوام بفروشمشون
2 روش هست
یکی اینکه خودم هر بار برم اداره پست و محصول رو برای خریدار ارسال کنم
2. اینکه با یکی از سیستم ها فروشگاهی همکاری کنم

مورد اول رو بلدم ولی مورد 2 هیچ اطلاعاتی ندارم ازش
من مغازه ندارم برای اینکه هر بار مامور پست بیاد محصول رو تحویل بگیره ببره
فقط میتونم همه محصول رو ارسال کنم به اون شرکت بعد بهم پنل بدن و خودشون کارای ارسال رو انجام بدم درصدشون هم بگیرن
باید چیکار کنم ؟
قرار داد کتبی هم مقدرو نیست برم اونجا بنویسم
با کجا کار کنم؟

Sashi
2010-11-19, 19:04
دوست عزیز باید بری با یکی از شرکت های واسطه پستی قرارداد ببندی و نیازی به رفتن پست نداره چون مامور پست خودش میاد دم در خونتون
نظر من رو پایگان و پارس پیک هست که نمایندگانی تو همین انجمن دارن

FF12
2010-11-19, 19:08
دوست عزیز باید بری با یکی از شرکت های واسطه پستی قرارداد ببندی و نیازی به رفتن پست نداره چون مامور پست خودش میاد دم در خونتون
نظر من رو پایگان و پارس پیک هست که نمایندگانی تو همین انجمن دارن

من گفتم نمیشه مامور پست هر بار بیاد در خونه
فقط میتونم جنس ها رو بفرستم به اون شرکت واسطه

cdcenter24
2010-11-19, 20:18
خب شما به پست بگید که نمیخواد بیان بسته هارو تحویل بگیرید و خودتون بسته هارو ببرید پست مرکزی تحویل بدین. ( تازه کلی هم دعاتون میکنن ^:)^ )

FF12
2010-11-19, 20:23
من گفتم میخوام محصول ها رو کلا ارسال کنم به شرکت واسطه خودش بقیه کاراشو بکنه

mory_sl
2010-11-19, 20:58
با سلام.
عزیز شرکت های زیادی الان هست جهت عقد قرار داد .

الان من متوجه منظورتون نمیشم چه دلیلی داره که بخواین بسته هاتون را بفرستین به شرکتی که باهاش قرار می بندین تا اونا کاراش رو انجام بدن ( اصلا همچین چیزی امکان نداره )
اگه امکان چنین کاری هم بود . دلیلی نداشت تا شما چنین کاری رو انجام بدین ( ارسال کنین به شرکت تا اونا بسته ها رو برای مشتری بفرستن ) چون همین الانش هم کلی طول میکشه تا بسته ها دست مشتری برسه به علت فرآیند طولانی رسیدگی به سفارشات اینترنتی در اداره پست. ( پس شما خودتون باید به سفارشات رسیدگی و برای مشتری ارسال کنید )

دقت کنین :
شما که با این شرکت های واسطه قرار داد می بندین به شما یه شناسه تعلق میگیره که اداره پست از طریق این شناسه شما رو شناسایی می کنه
یعنی اینکه شما اگه یه محصول را برای مشتری در هر جای ایران ارسال کردید از طریق شناسه ای که روی فاکتور بسته ای پستی شما هست فروشگاه شما شناسایی میشه.

پس شما بعد از قرار داد با هر یک از شرکت های پستی بسته هاتون رو فاکتور می زنین و بعد خودتون می برن اداره پست و یا مامور پست میان در منزل شما ( مثلا هفته ای 3 بار , بسته به میزان فروش شما )

بعد چند روز بسته های ارسالی شما به مشتریان وضعیتش تعیین تکلیف میشه و بعد شرکت واسته پستی با شما تسویه حساب می کنه.

امیدورام تونسته باشم واضح و روشن شما رو راهنمایی کنم.

اگر سوالی بود بازم بپرسین ما راهنماییتون می کنیم.

پیروز و سربلند باشید.

FeoDolaR
2010-11-19, 22:47
اینجوری که من فهمیدم ایشون فقط میخواد محصولاتش رو بده یکی اینترنتی واسش بفروشه .
به نظر من بده به یکی از اونایی که فروشگاه اینترنتی دارن واست بفروشن درصدشون رو بده . خودت هم هیچ کاری نمیخواد بکنی ، از همه راحتتر ;)

m.ghalgar
2010-11-19, 23:35
اگه شما تولید کننده هستی خوب می تونی با فروشگاه های اینترنتی فعلی صحبت کنی و محصولاتتو بهشون بدی و معمولا به صورت فروش نقدی یا نسیه و یا امانی است و اگر هم تولید کننده نیستی چه دلیلی داره تا فروشگاه بیاد از شما محصول بگیره بفرسته خوب خودش میره می گیره می فرسته مگر اینکه شما مشتری داشته باشی محصول هم داشته باشی فقط مشکلت بسته بندی باشه که در اون صورت با یه شخص یا مجموعه می تونی صحبت کنی که در اون صورت هم یا باید خودت با شرکت های واسطه پستی قرارداد ببندی و پنل و محصولات رو در اختیارش بذاری یا اون پنل داشته باشه.