PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در به در دنبال عکس با این سایزم !!!

شاپر
2012-10-13, 02:48
سلام دوستان

چهار پنج تا عکس با سایز 680 در 320 میخوام در مورد چهره های فوتبال مثل مورینیو - رونالدو ومسی و ...

هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم و سایزی هم پیدا نمیکنم که با ریسایز کردنش کیفیت عکس به هم نخوره

برای پیدا کردن همچین عکسایی چه راهکاری پیشنهاد میکنید ؟

آیا سایز استانداردی هست که در اون اندازه عکس فراوون باشه و بشه با ریسایز کردن و کوچیک کردن به سایز 680 در 320 رسید ؟

MarketNet
2012-10-13, 02:56
5144

از امکان خود گوگل استفاده کنید
از ابزار گوشه اش
توی عکس معلومه .
تیتر رو سرچ کنید و اندازه رو بهش بگید.

amini
2012-10-13, 03:01
اون بخش از عکس های بزرگ و با کیفیت که مد نظرتونه رو در اندازه دلخواه کراپ کنید( با فتوشاپ)

شاپر
2012-10-13, 03:17
5144

از امکان خود گوگل استفاده کنید
از ابزار گوشه اش
توی عکس معلومه .
تیتر رو سرچ کنید و اندازه رو بهش بگید.

همچین سایزی نیست چون غیر استاندارد هست

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

اون بخش از عکس های بزرگ و با کیفیت که مد نظرتونه رو در اندازه دلخواه کراپ کنید( با فتوشاپ)

مساله همین جاست عکس های بزرگم باز یه مقدار کم میارن اگه بخوام از ارتفاعش بزنم اونجور که باید بشه نمیشه

kala110manager
2012-10-13, 10:42
همچین سایزی نیست چون غیر استاندارد هست

همونطور که خودتون گفتید سایزش غیراستانداره و طبعا پیدا کردنش هم سخته
با ریسایز هم که عکس خراب میشه.فقط میمونه کراپ کردن که میتونید اون قسمتی که لازم دارید را با سایز دلخواه کراپ کنید

djsiamak
2012-10-13, 13:33
در این موارد کراپ و ری ساسیز رو همزمان باید انجام بدید تا نتیجه بهتری بدست بیاد

h.davoudi
2012-10-13, 14:36
شما اول مشخص کن برای چی میخای؟
چاپ؟
یا نمایش؟
که فکر میکنم با سایز داده شده البته اگر به پیکسل باشه برای نمایشش توی گوشیت میخای
با این حال تنها راه کراپ کردن تصویر هست و حالا با توجه به نوع عکس احتمالا میشه جوری ادیتش کرد که هم کراپ کردن لتمه نزنه به عکس و هم سایز دلخاه رو به دست بیاری.
اگر تصویر در سایز خوب داری میتونی برام بفرستی تا من ببینیم میتونم کمکت کنم یا نه