PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای عضویت در پارس پیک

webha
2010-11-29, 14:37
سلام من تازه عوض شده ام
از میدران این سایت هم برای تاسیس این سایت واقعا تشکر میکنم مباحث مفیدی مطرح شده

در کل من زیاد به این موضوعات آشنا نیستم
امیدوارم راهنمایی کنید
من بین پارس پیک و هموار باید یکی را انتخاب کنم
سوالات پارس پیک را در اینجا وسولات هموار را در تاپیک خودش میپرسم
1- برای راه اندازی فروشگاه بعد از واریز ملبغ چند روز طول میکشد تا فروشگاه ما فعال شود
2-من میخواهم برای شروع از قرار داد 10 درصدی یعنی هما پنجاه هزارتومانی شروع کنم یا میتوانم بعدا ارتاقا داهم به 5 درصدی
3-آیا در سال های بعد هم با تمدید قرار داد با پارسپیک باید50 هزار تومان پست را دوباره واریز کنیم
4- من مغازه ندارم میتوانم در خانه بفروشم یعنی ادرس خانه را بدهم البته میخوام توی پاکت های پستی که ارسال میکنم به جای ادرس خانه از صندوق پستی استفاده کنم

as87
2010-11-29, 16:17
سلام من تازه عوض شده ام
از میدران این سایت هم برای تاسیس این سایت واقعا تشکر میکنم مباحث مفیدی مطرح شده

در کل من زیاد به این موضوعات آشنا نیستم
امیدوارم راهنمایی کنید
من بین پارس پیک و هموار باید یکی را انتخاب کنم
سوالات پارس پیک را در اینجا وسولات هموار را در تاپیک خودش میپرسم
1- برای راه اندازی فروشگاه بعد از واریز ملبغ چند روز طول میکشد تا فروشگاه ما فعال شود
2-من میخواهم برای شروع از قرار داد 10 درصدی یعنی هما پنجاه هزارتومانی شروع کنم یا میتوانم بعدا ارتاقا داهم به 5 درصدی
3-آیا در سال های بعد هم با تمدید قرار داد با پارسپیک باید50 هزار تومان پست را دوباره واریز کنیم
4- من مغازه ندارم میتوانم در خانه بفروشم یعنی ادرس خانه را بدهم البته میخوام توی پاکت های پستی که ارسال میکنم به جای ادرس خانه از صندوق پستی استفاده کنم

1. بين 10 تا 20 روز معمولا
2. توي سايت خودشون نوشتن
3. بله
4. ادرس خونه ميشه داد اما صندوق پستي خير.

m.ghalgar
2010-11-29, 16:18
سوال یک و دو رو از پارسپیک بپرسی بهتره.

بله

اکثر فروشگاه های اینترنتی توی خونه کار میکنن آدرس شما هم که روی فاکتور درج میشه زیاد به کار نمیاد

webha
2010-11-29, 17:36
پس اگر درست متوجه شده باشم روی پاکت چیزی نمی نویسیم فقط پرینت فاکتور را روی پاکت می چسبانیم درسته؟

mahdi-1989
2010-11-29, 19:16
درسته دوست عزیز

سه برگ فاکتور پرینت شده روی بسته

و آدرس گیرنده و فرستنده به صورت پرینت پشت پاکت

موفق و سربلند باشید

webha
2010-11-29, 20:40
من یک جایی خوندم ادرس گیرنده وفرستنده رو میشه نزد چون ادرس ها روی فاکتور هستند درسته یانه اگر درسته وقتی قرارداد بستم منم آدرس گیرنده وفرستنده رو نزم وهمون سه تا فاکتور رو بچسبونم

این طوری رنگ پرینتر هم دیرتر تموم میشه:d:d:)):))