PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای عضویت در هموار

webha
2010-11-29, 14:42
سلام من تازه عوض شده ام
از میدران این سایت هم برای تاسیس این سایت واقعا تشکر میکنم مباحث مفیدی مطرح شده

در کل من زیاد به این موضوعات آشنا نیستم
امیدوارم راهنمایی کنید
من بین پارس پیک و هموار باید یکی را انتخاب کنم
سوالات هموار را در اینجا وسولات پارس پیک را در تاپیک خودش میپرسم
1- برای راه اندازی فروشگاه بعد از واریز ملبغ چند روز طول میکشد تا فروشگاه ما فعال شود
2- با توجه به تازه تاسیس بودن این شرکت آیا قابل اعتماد است هزینه اش خیلی مناسب است ایا کیفیتش هم خوب است
3-آیا در هموار هم باید از فاکتور های خود هموار استفاده کنیم(مثل پارس پیک) یا اینکه میتوانیم در کاغذ معمولی هم پرینت بگیریم
4- من مغازه ندارم میتوانم در خانه بفروشم یعنی ادرس خانه را بدهم البته میخوام توی پاکت های پستی که ارسال میکنم به جای ادرس خانه از صندوق پستی استفاده کنم

kohsalar
2010-12-30, 02:43
به نظر من هموار بهتره از همه سیستم ها من که از هموار گرفتم راضی هستم

DDSHOP
2010-12-30, 06:36
سلام من تازه عوض شده ام
از میدران این سایت هم برای تاسیس این سایت واقعا تشکر میکنم مباحث مفیدی مطرح شده

در کل من زیاد به این موضوعات آشنا نیستم
امیدوارم راهنمایی کنید
من بین پارس پیک و هموار باید یکی را انتخاب کنم
سوالات هموار را در اینجا وسولات پارس پیک را در تاپیک خودش میپرسم
1- برای راه اندازی فروشگاه بعد از واریز ملبغ چند روز طول میکشد تا فروشگاه ما فعال شود
2- با توجه به تازه تاسیس بودن این شرکت آیا قابل اعتماد است هزینه اش خیلی مناسب است ایا کیفیتش هم خوب است
3-آیا در هموار هم باید از فاکتور های خود هموار استفاده کنیم(مثل پارس پیک) یا اینکه میتوانیم در کاغذ معمولی هم پرینت بگیریم
4- من مغازه ندارم میتوانم در خانه بفروشم یعنی ادرس خانه را بدهم البته میخوام توی پاکت های پستی که ارسال میکنم به جای ادرس خانه از صندوق پستی استفاده کنم
سلام دوست عزیز، ورودتون رو تبریک می گم.

1- شما به محض ثبت نام "فروشگاه" رو دریافت می کنید. ولی پروسه ای که طول می کشه، ثبت واحد قبول پستی هست که حدود 15 روز طول می کشه و توی همه ی سیستم ها مشترک هست!
2- این شرکت از پشتیبانی بسیار خوبی برخوردار هست و طبق تحقیق هایی که خود من قبل از ثبت نام انجام دادم، همه چیش سر جاشه!
3- هموار از برگه ی a5 ساده برای فاکتور استفاده می کنه.
4- برای فروشگاه اینترنتی الزامی برای داشتن مغازه وجود نداره.
موفق باشید.

vahid67
2011-02-07, 00:25
3- هموار از برگه ی a5 ساده برای فاکتور استفاده می کنه.

اینو چطوری پرینت پیگیرم آخه چرا a4 نزاشتین ؟؟؟ نمیشه یکاری کرد با پرینتر ها معمولی بشه پرینت گرفت؟؟

یه سوال دیگه این سیستم مثل پایگان تبلیغات ایمیلی هم فروشگاه ها می کنه ؟؟

با تشکر

Mr.Diyaco
2011-02-07, 00:35
دوست عزیز A5 کجاش سخته گرفتنش ؟ فرض بگیرید می خواهید با ورد پرینت بگیرید ! page setup را بر روی A5 تنظیم کنید !!!

در مورد سوال دوم تا اونجا که من اطلاع دارم فعلا برنامه خاصی جهت پرتال تبلیغاتی ندارند !