PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش 102 بازی اورجینال هولوگرام دار با قیمتی بی نظیر ویژه کسانی که میخوان فروشگاه بزنن

parham1
2012-10-20, 18:47
سلام من یک فروشنده محصولات اینترنتی بودم اما الان در شرکتی استخدام شدم و در حال حاضر دارم تمام محصولات و وسایلم رو میفروشم ببینید من 102 بازی با ژانر های مختلف دارم البته 50% بازی ها اکشن هستند و همه جدید هستند ببینید لیست ندارم . تقریبا تعداد زیادی از بازی ها 2 دی وی دی است و قیمت من یک قیمت عالیه من هر بازی رو 700 میفروشم و فقط هم با تهران - اصفهان - مشهد -شیراز - ارسال میکنم ببینید من الان شدیدا به پول احتیاج دارم . یک پرینتر هم دارم canon mp280 این رو هم میفروشم . این پرینتر فقط 40 برگه پرینت گرفته و نو نو است . این آیدی منه poria.parham تقریبا هر روز هم به انجمن میام . پس لطفا بیشتر همینجا خبر بدید بهم مرسی

filmbazz
2012-11-01, 11:42
دوست عزیز سودش چطوری بود؟راستی بیشتر فروشگا ها بازیو دانلود میکنن شما میخریدی یا دانلود میکردی؟

saeed20.jd
2012-11-05, 20:29
دوست عزیز سودش چطوری بود؟راستی بیشتر فروشگا ها بازیو دانلود میکنن شما میخریدی یا دانلود میکردی؟

pori007
2012-11-05, 21:01

سلام دوست عزیز سود بازی افتضاح در کل نخر