PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال از مسئول شركت پايگان

yunesking2008
2010-11-29, 18:09
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دست اندركاران پايگان بي زحمت چندسوال دارم:
1-شما در سايت خود گقته ايد براي كساني كه از سيستم خريد پستي پايگان استفاده كنند 1سال تبليغات رايگان اهدا ميكنيد اين تبليغات در كدام سايت ها و چگونه هستند؟
2-ايا درست است كه سورس سيستم همكاري در فروش پايگان را 56 ميليون تومان خريداري كرده ايد؟
3-دمو فروشگاه و پنل مديريتي و دمو سيستم همكاري در فروش براي من پ.خ كنيد در پمن قيمت فروشگاه ساز هم ارسال كنيد
4-در بخشي از اين سايت خواندم اين سيستم براي كاربران سيستم همكاري در فروش ايجاد كرده است ايا اين سيستم در حال حاضر فعال است و يك دمو از ان را پ.خ كنيد و ايا ويژگي هاي خوبي دارد؟
5-بنرهاي متحرك تبليغاتي سايت فروش.بيز با چه نرم افزاري طراحي ميشوند؟
6-بيشترين فروش همكاران سيستم همكاري در فروش از چه روشي براي فروش استفاده ميكنند؟
7-در ضمن هر دو شماره تماس تلفن پايگان كه در سايت زده هميشه اشغال است

mihanmc
2010-11-30, 18:02
بنده هم يك سوال داشتم
شما تضمين مي كنيد كه براي فروشگاه عضو سيستم شما مجوز مي گيريد؟

FeoDolaR
2010-11-30, 18:40
من هم منتظر پاسخ سوالات دوستان هستم .
امیدوارم که مسئولین پایگان زودتر این تاپیک رو مشاهده کنن

birdco
2010-11-30, 22:33
بعضي از سوال ها را من ميدانم :
سوال 1 - تبليغ رايگان از طريق ارسال ايميل است كه 12 نوبت است . يعني هر ماه يك نوبت . يكبار براي من ارسال كردند و خوب بود . حدود يك و نيم ماه پيش بود ولي هنوز هم روزي يكي دو تا سفارش برام مياد . سه روز اول حدود 70 سفارش برام ثبت شد .
سوال 3 - قيمت فروشگاه ساز رو كه توي سايت گذاشتن . نمونه هم ميتونيد فروشگاه منو www.shirazmc.biz ببينيد . البته طرف يوزرش رو . من مشكلي نداشتم براي كار كردن . خوب و راحت بود
سوال 4 - بله . سيستم تبليفاتي راه اندازي شده است و مانند ايران ماركت ، فروشنده ها مي توانند كالاهاشون رو اونجا بزارن براي فروش . البته روي سيستم هنوز تبليغ نكردند ولي مطمئن هستم جواب ميده . افزايش فروش 100%
سوال 7 - سه تا شماره دارند . اول منشي تلفني دارند . اون موقع ذكه شما تماس گرفتيد حتما خطا مشكل داشته . وگرنه من هميشه ميتونم تماس بگيرم . راحت
كلا خوب سيستميه . خوب

payegan
2010-12-01, 09:15
با سلام خدمت همه دوستان
در جواب سوالات دوست عزیزمان عرض شود که

1-شما در سايت خود گقته ايد براي كساني كه از سيستم خريد پستي پايگان استفاده كنند 1سال تبليغات رايگان اهدا ميكنيد اين تبليغات در كدام سايت ها و چگونه هستند؟
همانطور که دوست خوبمان آقای امیر آبادی , شیراز مارکت اشاره کردند تبليغ رايگان از طريق ارسال ايميل است كه 12 نوبت است . يعني هر ماه يك نوبت و همچنین در سایت تبلیغاتی بر مبنای % پورسانت روی محصولات

2-ايا درست است كه سورس سيستم همكاري در فروش پايگان را 56 ميليون تومان خريداري كرده ايد؟ نه این طور نیست شرکت پایگان در حال حاضر دارای چندین برنامه نویس است این رو تمام وب مستر های عضو سیستم که چند سال با ما در حال کار هستند می دانند که این سورس هر ماه توسط برنامه نویسان شرکت در حال تغییر است (هیچ شرکتی 56 میلیون رو برای یک سورس سيستم همكاري در فروش هزینه نمی کند در صورتی که خود برنامه نویس دارد )

3-دمو فروشگاه و پنل مديريتي و دمو سيستم همكاري در فروش براي من پ.خ كنيد در پمن قيمت فروشگاه ساز هم ارسال كنيد. ارسال شد

4-در بخشي از اين سايت خواندم اين سيستم براي كاربران سيستم همكاري در فروش ايجاد كرده است ايا اين سيستم در حال حاضر فعال است و يك دمو از ان را پ.خ كنيد و ايا ويژگي هاي خوبي دارد؟ بله فعال می باشد دمو ارسال شد .

5 -بنرهاي متحرك تبليغاتي سايت فروش.بيز با چه نرم افزاري طراحي ميشوند؟ ؟ برنامه های ساخت بنر که زیاد میباشند اما شما می توانید از برنامه هایی چون GIF Animator استفاده نمایید .

6-بيشترين فروش همكاران سيستم همكاري در فروش از چه روشي براي فروش استفاده ميكنند؟ ؟ اکثر این دوستان یا وب مستر های سایتهای بزرگی چون cloob , Niksalehi , kamyab و غیره هستند که سایتهای پر بازدید دارند یا صاحبان گروههایی چون سالی و شادینه و ... (سایت پر بازدید + ارسال ایمیل)

7-در ضمن هر دو شماره تماس تلفن پايگان كه در سايت زده هميشه اشغال استممکن است داخلی اشغال باشد اما خطوط اصلی همیشه نه
شما برای تماس از شماره های دیگر شرکت می توانید استفاده نمایید 66475191 - 66475192

با تشکر

yunesking2008
2010-12-01, 09:38
با سلام خدمت دوستان و با تشكر از مسئول شركت پايگان ببخشيد من در سوالم يك اشتباه داشتم منظور من از فروشگاه ساز فروشگاه سايت فروش.بيز است.
در ضمن من كه فعلا پنل پايگان ندارم ايا ميتوانم ايميل تبليغاتي توسط شما ارسال كنم اگر بله تعرفه و شرايط را به من پ.خ كنيد

yunesking2008
2010-12-01, 09:42
ببخشيد باز اسپم زدم ولي هيچ پيام پ.خ براي من نيامده
در ضمن سيستم همكاري در فروشي كه جناب برديكو ميگويند پايگان براي كاربراش راه اندازي كرده لطفا ادرسش را بدهيد
ممنون

payegan
2010-12-01, 09:46
بنده هم يك سوال داشتم
شما تضمين مي كنيد كه براي فروشگاه عضو سيستم شما مجوز مي گيريد؟
ما کارهای و هماهنگی های لازم را برای گرفتن مجوز انجام می دهیم
اگر مدارک درخواستی ارائه شده به وزارت بازرگانی مشکلی نداشته باشد بله

birdco
2010-12-01, 16:29
ببخشيد باز اسپم زدم ولي هيچ پيام پ.خ براي من نيامده
در ضمن سيستم همكاري در فروشي كه جناب برديكو ميگويند پايگان براي كاربراش راه اندازي كرده لطفا ادرسش را بدهيد
ممنون
اول اينكه برديكو نه بردكو !!!!
دوم اين آدرس : http://www.padnegar.com/
سوم از اين سيستم پنل بگيري خوبه ، ضرر نميكني . خواستي به خودم بگو !!!!

webha
2010-12-02, 20:51
مگه برای فروشگاه اینترنتی مجوز می خواد برای خونه هم میدن من میخوام توی خونه کار کنم
من هنوز ثبت نام نکردم در سیستم خرید پستی برای همین یک سوال داشتم ایا میشود محصولات خودمان را در سیستم همکاری در فروش پایگان اضافه کنیم
واگر بله چقدر باید برای پایگان پورسانت بدیم

yunesking2008
2010-12-03, 10:02
جناب پايگان لطفا درباره ايميل تبليغاتي در سوالل بالا توضح دهيد در ضمن نرم افزار بنرسازي را كه پيشنهاد كرديد فارسي را پشتيباني نميكند تنها نرم افزار ي كه فارسي را پشتيباني ميكند Bannershop GIF Animator Trial
است و ان هم بنرهاي ساده اي طراحي ميكند دوستان نرم افزاري را ميشناسند كه فارسي را هم پشتيباني كند