PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت فروخته شد!!! شایعه یا واقعیت!؟

Reza
2010-04-05, 22:59
چند روزیه که خبر فروش پرداخت و واگذاری اون به شرکت جدیدی بین برخی از فروشنده ها و توی بعضی از سایت ها و انجمن ها به چشم میخوره :-b
با توجه به اینکه نه میشه باهاشون تماس تلفنی برقرار کرد ، نه میشه براشون ایمیل ارسال کرد و نه اصلا میشه فهمید هستن یا نه ، به نظر شما این خبر درست هست یا شایعه ؟
دوستانی که ازین سیستم استفاده میکنن ، آیا چیزی درین مورد توی پنل کاربریشون مشاهده کردن ؟ :|

mohsen
2010-04-05, 23:40
پیشنهاد میکنم با شرکت رهنما کامیابان نخستین(صاحب امتیاز سیستم پرداخت) تماس بگیرید.
این سایت‌شون هست: http://www.rahnemaco.com
اطلاعات تماس بیشتر رو تو سایت شون می‌تونید پیدا کنید.

Reza
2010-04-05, 23:46
ممنون محسن جان . ایمیل براشون ارسال کردم امیدوارم جواب بدن .

persiangraphic
2010-04-07, 14:25
بله پرداخت فروخته شده

امروز که تماس گرفتم مسئولین پشتیبانی مثل همیشه پاسخگو نبودن و براحتی اعلام کردن که بخش پرداخت شرکت رهنما به شرکت ایران گیت فروخته شده و اطلاعیه های لازم به زودی در سایت زده می شه .

اونا گفتن که دیگه هیچ مسئولیتی در قبال بدهی ها ندارن !!!
در حال حاظر بیش از هزار فروشگاه از این شرکت طلب دارن و این شرکت بیش از 1 ساله که نتونسته بدهی فروشگاه ها رو بپردازه ...

Reza
2010-04-07, 14:46
لطفا توی پیام خصوصی بفرمایین که با چه شماره ای تماس گرفتین که بنده هم اگه تونستم یه تماسی باهاشون داشته باشم .
در رابطه با بدهی ها واقعا همین رو گفتن !؟ =p~ بنده خدا فروشگاه دارانی که با این سیستم کار کرده بودن و بدهی وصول نشده دارن . ایشالا که اینجوری نشه و حساب این بندگان خدا هم تسویه بشه .

punisher
2010-04-07, 18:14
لطفا توی پیام خصوصی بفرمایین که با چه شماره ای تماس گرفتین که بنده هم اگه تونستم یه تماسی باهاشون داشته باشم .
در رابطه با بدهی ها واقعا همین رو گفتن !؟ =p~ بنده خدا فروشگاه دارانی که با این سیستم کار کرده بودن و بدهی وصول نشده دارن . ایشالا که اینجوری نشه و حساب این بندگان خدا هم تسویه بشه .
باید رفت پیگیری کرد مدیر های قبلی رو پیدا کرد چکیشون کرد
ولی شغل خوبیه ها بعد یه مدت بالا بکشی بدهی هارو >:)

persianartmusic
2010-04-17, 23:53
تلفن شرکت پرداخت در اصفهان
03116640300
من هفته گذشته با شرکت تماس گرفتم و گفتند که به یکی از شرکت های همکار (یعنی از خودشون) واگذار شده.
شرکت اپکس هم فعلا باهاشون کار نمی کنه
و کلی سفارش الان مونده که باید ارسال بشه
شانس آوردیم نفرستادیمشون
ولی کلی طلب داریم از سال 85 تا حالا
از سال 83 تا 85 خوب بود ولی بعدش اصلا خوب نبود.
ما از اولین فروشگاه های اینترنتی بودیم.

a2sa
2010-04-21, 08:10
اطلاعات تکمیلی و دقیق تر بخواید تو این سایت زده
www.iransoal.com

احتمالا اینا پول میلیاردی بالا کشیدن رفتن

Reza
2010-04-21, 08:25
اطلاعات تکمیلی و دقیق تر بخواید تو این سایت زده
www.iransoal.com

احتمالا اینا پول میلیاردی بالا کشیدن رفتن

با سلام و تبریک به خاطر پیوستنتون به شاپ کیپر و تشکر از شما

متن مورد نظر از سایت ایران سوال :

شرک رهنما کامیابان نخستین، مجری سیستم پرداخت www.pardakht.ir که یکی از اولین و بزرگترین شرکتهای ارایه دهنده خدمات خرید پستی در ایران به شمار میرود هم اکنون با عملکردی عجیب و بدون اطلاع قبلی و رسمی! حتی به برخی از کارکنان شهرستانهای دیگر خود اقدام به فروش سیستم پرداخت به ایران گیت (شرکت رسانه اصفهان نت) کرده، این درحالیست که از اسفند ماه سال ۱۳۸۸ تا کنون هیچگونه تسویه حسابی با فروشگاه های طرف قرارداد خود نداشته و حتی فروشگاه های بزرگی که به سیستم پرداخت متصل بودند دیگر با آن کار نمیکنند!

آنچه از عقل سلیم برمیآید اینگونه است که هرگونه تغییر و تحولی در این سطح نیازمند آن بوده تا علی رغم اعلام قبلی به فروشگاه های طرف قرارداد با آنها تسویه حساب کامل صورت میگرفت تا به این سردرگمی فعلی دچار نشوند!
هم اکنون اگر با شماره تماس های ۶۶۳۵۰۰۹-۰۳۱۱ و ۶۶۴۰۳۰۰-۰۳۱۱ الی ۳ داخلی ۱۰۷ و ۱۱۱ شرکت رهنما مربوط به سیستم پرداخت تماس بگیرید به شما گفته خواهد شد تا با ایران گیت (شرکت رسانه اصفهان نت) به شماره تماس ۰۳۱۱۲۲۰۵۳۹۰ تماس بگیرید چون تمامی امور مربوط به سیستم پرداخت به آنها واگذار شده است. اما در تماسی تلفنی با ایران گیت (شرکت رسانه اصفهان نت) این گونه خواهید شنید که دوماه فرصت لازم است تا تسویه حساب ها از سر گرفته شود! ولی باز هم از شما اسم، آدرس و سایر اطلاعات را خواهند پرسید! وقتی از آنها جویا میشوید این سوالات بابت چیست؟ اینگونه پاسخ میدهند که جهت قرار دادن شما در اولویت تسویه حساب دوماه بعد این سوالات پرسیده میشود!

اگر در اینترنت بدنبال نام شرکت رهنما کمی جستجو کنید به شکایات غیر رسمی زیادی از این شرکت برخواهید خورد که یکی از انها را در زیر آورده ایم:

من حدود ۷ ماهی با این شرکت کار کردم تا ۱ ماهه پیش که دیگه توبه کردم که دیگه با این ……. ها کار نکنم، میخواستم یک مطلب کاملی درباره اینا بنویسم و اینجا بزارم تا دیگران گول این شرکتو نخورند که وقت نشد.
این شرکت رهنما قراردادی با شرکت پست بسته که با همکاری پست سرویس پرداخت وجه در محل رو راه اندازی کنه.
رویه کار این شرکت به این شکله که شما میرید با این شرکت قراردادی می بندید و مبلغ ۱۵۰ هزار تومن هم بابت اشتراک یک ساله ازتون می گیرند. بعد از عقد قرارداد اکانت شما فعال میشه و یک کنترل پنلی در اختیار شما قرار میگیره که از طریق این کنترل پنل میتونید محصولات خودتون رو تعریف کنید و بعد سفارشاتتون و حساب و کتاب فروشگاهتون داخلش هست.
تا اینجای کار مشکل زیادی نیست اما مشکل از اونجا شروع میشه که شما می خواهید محصولی که فروختید پولشو از این شرکت بگیرید، اینجاست که میگم این شرکت ….. به تمام معناست، اینم بگم که این شرکت ۵% از فروشتون رو به عنوان کارمزد ازتون میگیره و شرکت پست هم ۴-۵% از خریدار به عنوان خدمات میگیره یعنی عملا از بابت فروش شما شرکت رهنما و شرکت پست ۱۰% سود می گیرند. اما اصل مطلب اینکه شما محصولی میفروشید و شرکت پست هم میاد و محصولو از شما تحویل میگیره و به خریدار تحویل میده و پولشو از خریدار میگیره و قراره که شرکت رهنما این پولو بعد از کسر سود خودش به شما بده، اما این شرکت به همین راحتیا به فروشنده پولشو نمیده، تا ۳-۴ ماه پس از عقد قرارداد و آغاز فروش شما با این روش که اصلا خبری از تسویه حساب نیست و تازه بعدش که شروع میکنه به پرداخت پول شما، ماه به ماه یک مقداری به حساب شما واریز میکنه که دلتون خوش باشه که بالاخره دارید از این شرکت پولی می گیرید.
تو سیستم این شرکت یک سفارش مراحل مختلفی داره:

۱- سفارشات معلق
منظور سفارشاتی که خریدارن سفارش دادند ولی هنوز شما به این سفارشات رسیدگی نکردید
۲- سفارشات آماده به ارسال
منظور سفارشاتی که شما آماده کردید و مامور پست باید بیاد و از شما تحویل بگیره
۳- سفارشات ارسال شده
سفارشاتی که مامور پست از شما تحویل گرفته و فرستاده برای خریدار
۴- سفارشات توزیع شده
وقتی سفارشی به دست خریدار میرسه و تحویل میگیره
۵- سفارشات وصول شده
سفارشاتی که شرکت پست پولشو با شرکت رهنما تسویه کرده
۶- سفارشات برگشتی
سفارشاتی که به هر دلیلی مثل اشتباه بودن آدرس یا تحویل نگرفتن خریدار، برگشت خوردند
۷- سفارشات انصرافی
وقتی سفارشی تو مرحله معلق یا آماده به ارسال هست در صورتی که خریدار منصرف بشه میتونید اون سفارش رو کنسل کنید
حالا این شرکت رهنما پول سفارشاتیو با شما تسویه میکنه که پولشو از شرکت پست گرفته باشه یعنی وضعیت سفارش تو مرحله وصول شده باشه
شما می بینید یک سفارش رو ماه ها پیش ارسال کردید و هنوز تو مرحله ” ارسال شده ” هست و معلوم نیست کی بخواد وضعیتش به ” وصول شده ” تغییر کنه
من خودم تو این ۷ ماه بیش از ۲۰۰ سفارش داشتم که بعد از این مدت تازه وضعیت ۷۰ سفارش ” وصول شده” هست و تقریبا تونستم پولشو از این شرکت بگیرم و هنوز سفارشات زیادی از پارسال هست که بلاتکلیفند، دفتر شرکت هم که اصفهان و نمیشه مرتبا پاشد بری اصفهان تا ببینی بالاخره تکلیف این سفارشات چی میشه، باهاشونم که تلفنی صحبت میکنی همش میگند تقصیر ما نیست و شرکت پسته که باید تکلیف اینارو مشخص کنه و شرکت پست هم میگه که این مسایل اصلا به ما مربوط نیست چون طرف حساب ما شرکت رهنما هست و شما هم طرف حسابتون شرکت رهنما هست و اونا باید پیگیری کنند

hamid2day
2010-04-30, 14:11
بله
همین الان با من تماس گرفتند کسی با نام ""آقای قناعت "" و چندین سوال پرسیدن در مورد پنل ها و نوع فروش
03113311414 این شمارش بود

hamid2day
2010-04-30, 14:13
این یارو گفت فقط "" پرداخت "" خریداری شده

Reza
2010-04-30, 15:03
مرسی حمید جان ، شنبه پیگیری میکنم و ایشالا اطلاع رسانی میکنم . تشکر

punisher
2010-04-30, 16:46
روش جديد كلاه برداري!!!!!

Reza
2010-04-30, 19:05
روش جديد كلاه برداري!!!!!
به قول دوستان انگلیسی : tell me more

hamid2day
2010-05-01, 08:10
حالا نمیشه زود قضاوت کرد ولی به نوعی درسته

hamid2day
2010-05-22, 08:30
داستان تلخ پرداخت همچنان ادامه دارد

قبلا شینده و دیده بودم که در ادارات ارباب روجوع را بالا پایین می کنند ..امروز طرح جدید شرکت پرداخت ایران گیت به عموم معرفی شد.
رنگ زدم به شماره جدید بعد از 8 دقیقه منشی جواب داد...به شماره دیگه داد زنگ بزنید 03113327770 داخلی 119 زنگ.. بله گوشی دستون باشه..یکی دیگه برداشت..باز چند لحظه آهنگ گوش کنید...آقا ما تا ظهر با شما تماس می گیریم...همین حرف آخر
معلوم بود داره دست به سر می کنه چون اول تا گفتم برای تسویه هست..گفت چند لحظه و بعد اومد گفت تا ظهر..معلوم بود که گفت یه جور دست به سرش کن دیگه.

به گفته خودشون آخر اردیبهشت تماس میگیرم خودمون...خبری نشد اگه منم امروز رنگ نمی زدم با مشخص نبود

Reza
2010-05-22, 10:18
من هم امروز تماس گرفتم
گفتن که تماس با فروشگاه های طلب کار رو دارن امروز از صبح انجام میدن تا و ایشالا تا آخر وقت با تمام فروشگاه های تماس گرفته میشه :|
دلم نمیخواد این حرف رو بزنم فقط امیدوارم که راست گفته باشن . . . .

IRANSHOP
2010-05-22, 14:29
سلام دوستان امروز یه خانم از پرداخت با من تماس گرفت .ظاهرا می خواهند مطالبات فروشگاه ها را پرداخت کنند.3 شنبه قراره مبالغ طلبکاری 89 من رو به حساب بریزن.حالا 3 شنبه معلوم می شه اینام دستشون تو یه کاسه هست یا نه؟ امیدوارم رداخت بشه.امیدوارم سایرین هم به ول خودشون برسن

Reza
2010-05-22, 14:34
فقط در مورد بدهی های سال 89 با شما صحبت کردند ؟
از سالهای پیش هم شما بدهی داشتید ؟ اگه آره در مورد اون چیزی نگفتن ؟

shop
2010-05-22, 16:28
برای ما مقدار خیلی زیادی از طلب سالهای گذشته و امسال را پرداخت کردند:)
بقیش را هم گفتند سر نوبت تا چند روز دیگه میریزند.واقعا امیدوار شدیم اگر واریز ها را منظم انجام بدن باهاشون ادامه می دیم

Reza
2010-05-22, 16:34
خبر خوشحال کننده ای بود .
امیدوارم سایر فروشگاه هایی هم که با پرداخت قرار دادن داشتند ، بیان و حرف شما رو تایید کنن

faraz
2010-05-22, 20:30
ترو خدا آقا رضا نگذارید هر کسی بیاد یه شایعه بیخود درست کنه ؛ اینا اگر میخوان جواب بدن باید بیان اینجا و جواب بدن . این آدمها که نمیدانم از کدام ...ه دارن میخورن الکی میگن ... بزار خیالتون را راحت کنم ... اگر با من که پیش قراول افشای آنها بودم تماس گرفتن .. چادر سر میکنم و به همه میگم کارشون درسته!!!!
اگه با مدبران معتبر اینجا هم تسویه حساب کردن همینطور!!! من پنجاه تا شکایت پیشم است که هیچکدامشان این حرفهای آقایون را تایید نمیکنند. وگرنه اگر آدمهای خودشون بیان و شایعه درست کنن فقط حرف مفت است ... گول نخورید . مثل اون آقا که گفت کاش بیشتر تحقیق میکردم .... جوابش را دادم که بعد از آنهمه افشا گری ها به تو یکی اگه پولی بدن حرام است !!! آدم که خودش را از بلندی نمیاندازه و بعد داد و فریاد کنه دستم را بگیرید ... اینارو در جواب آن آقا که گفت ادامه میدیم گفتم ...

Reza
2010-05-22, 21:28
بنده کاملا درکتون میکنم . حق دارید ناراحت باشید
اما اینجا انجمن هست و هر کسی مختاره با رعایت قوانین عمومی انجمن مطالب خودش رو منتظر کنه و ازین بابت متاسفم که نمیتونم کمکی بکنم چرا که احتمال داره با اون دوستمون تماس هم گرفته باشند و . . . پس نمیشه کسی رو متهم کرد و به کسی خرده گرفت
اما طی صحبتی که با مدیران پرداخت شده گفتن که هدفشون تسویه حساب هست (که بعید میدونم با این روالی که پیش رو گرفتن ، البته پیش داوری هم نمی کنم) و ظاهرا خود شرکت پرداخت متصدی توسیه حساب ها هست . ایشالا یه تاپیک جامع داشته باشیم و بخوایم که بیان و جواب دوستان رو بدن . تنها مردی که اینجا جای سوال داره اینه که ایران گیت چرا پرداخت رو خرید ؟
شرکتی که خودش میتونه یه سیستم فروش پستی رو شروع کنه و حتی موفق هم باشه چرا باید بیاد و دست بزاری روی سیستمی که تاریخچه خوبی توی ذهن فروشگاه های اینترنتی ازش نیست . . . !؟

as87
2010-05-22, 21:58
شرکتی که خودش میتونه یه سیستم فروش پستی رو شروع کنه و حتی موفق هم باشه چرا باید بیاد و دست بزاری روی سیستمی که تاریخچه خوبی توی ذهن فروشگاه های اینترنتی ازش نیست . . . !؟

به اين دقت كنيد اگر بتونه تسويه حساب انجام بده و همه رو راضي كنه خودش مثل اين ميمونه كه به اندازه تمامي بدهي شركت پرداخت توي اينترنت و روزنامه تبليغ كرده.

sibb
2010-05-22, 22:18
من هم اگر اپکس هنوز باشه و منظم پرداختها را انجام بدهند و سیستم حسابداری‏اشان را اصلاح کنند حتما باهاشون کار میکنند. با دو سه تا فروشگاه و فروش خیلی بالا ما را شش هفت ماه پیش از دست دادند به خاطر همین بی‏نظمی و مشکلات حسابداری‏شون.

a2sa
2010-05-24, 14:36
با سلام
ببینید بنده با ارایه چند خبر دقیق و ارسال چند موضوع مهم در این تالار نشون دادم حرف هام چقدر حقیقته داره
از مدیریت محترم این تالار خواهش میکنم تاپیک هایی رو که با دروغ پردازی سعی کردند اعلام کنند مبالغی به حسابشون واریز شده رو کاملا پاک کنند

ببینید بنده و دوستانمون با رهنما مدام تماس میگیریم (کاری که شما هم میتونید انجام بدید) (لازم به ذکره ایران گیت یک شرکت سوری هست که مال خود رهنماست)
در این تماس های مکرر خب قرارشون تا پایان اردیبهشت این بود که روی وب سایت پرداخت یا در پنل های پرداخت اعلام بشه نحوه و زمان تسویه حساب چگونه خواهد بود! که متاسفانه نشد! و فقط به شعور 2000 ایرانی (2000 جوان ایرانی) توهین شده و با یک پیام کوتاه که درش فقط آدرس پستی جدید سامانه دروغین پرداخت درج شده بود اکتفا شد!!
حالا بازم ما با پرداخت تماس گرفیتم (برای چندمین بار اعلام میکنم هر کسی میکتونه براحتی تماس بگیره و صحت ماجرا رو پیگیری کنه)اینبار گفتند که تا سوم خرداد تمامی مطالبات و فروشهای شما در سال 1389 بیکجا تسویه خواهد شد!!! ( مارو به یاد نکته ای مهم انداخت! چون قبلش پرسیدند شما در سال جدید با ما هنوز کار میکردی دیگه؟؟ این یعنی چی؟ یعنی اینکه میخواهند ببینیند کسانی که تغییر روش داده و با شرکتهای رغیب کار میکنند رو از تسویه حساب محروم کنند!!)
امروز 3 خرداد بازم اس ام اس اومد! اما قبل از اینکه بگم محتوای این پیامک چه بود بذارید توضیح بدم که ما در چند روز ابتدایی شروع به کار پرداخت در سال جدید که هنوز خبر گندکاریهاشو باور نکرده بودیم حدود 300000 تومان از طریق این سیستم فروش کردیم و بعدش رفتیم روی سیستم دیگه ای!!
خب این یعنی اینکه با احتساب برگشتی ها یا مفقودی ها یا هر چیز دیگه ای حداقلش باید 170000 تومان در بدترین حالت بهمون پرداخت میشد (طبق محاسبات خودمون)
ولی در اس ام اس بهمون بشارت نورانی داده شده که در تاریخ 4 خرداد به حساب شما از مطالبات سال 1389 مبلغ 60000 تومان پرداخت خواهد شد!!
آخرشم ذکر شده در غیر این صورت با ما تماس بگیرید

یعنی احتمال واریز نشدنشم هست!! (جا برای فرار گذاشتن)

به من ایمیل بزنید شماره تماس بگذارید با نام و نام فروشگاهتون برای ارایه به دفتر ریاست جمهوری
بنده نامه زدم به ایشون و جواب دادند
مطمعن باشید پیگیرند! اینها گردنشان خیلی کلفت تر از اونی هست که بخواید فکرشو بکنید
یه سرشون به ایرانسل وصله
یه سرشون به جاهای محکمی در ...
خدا به دادمون برسه
دارن دربه در دنبالمون میگردن
هیچ وقت اینجا اسم واقعیتونو نذارید

ایمیل من
samaserver.ir@gmail.com

موفق باشید

Reza
2010-05-24, 14:46
خیلی ممنون که توی بحث شرکت کردید
در مورد مسائلی که گفتین نظری دارم و تا حدود زیادی با شما موافقم اما در مورد این قضیه آخرش که میگین یه سرشون وصله به ... و اون یکی سرشون وصله به ... باید خدمتتون عرض کنم که این خبرا هم نیست!
با این افتضاحاتی که من از پرداخت دیدم اگه به جیی هم وصل بودن تا الان کنده شدن اما اگر هم بنا رو بر این بذاریم که کنده نشدن ، خدا رو شکر مملکت هنوز اونقدر بی قانون نیست که بتونین توی روز روشن پول این همه فروشگاه دار رو بخورن و صداش هم در نیاد! خوبه یادآوری کنم که چند روز پیش علیرضا شیرازی ، مدیر بلاگفا رو به خاطر شکایت از یک وبلاگ دستگیر کردند!!! حالا شما فکر میکنین پرداخت با این همه طلبی که به بار آورده میتونه به راحتی هر چه تمام تر به کار خودش ادامه بده یا پول ها رو نوش جون کنه ؟

اونا همین الانم خودشون میدونن که چه اشتباهی کردن و در پی این هستن که یه جوری سر و ته قضیه رو هم بیارن اما حالا چجوریش رو بلد نیستن! ممنون که شما پیگیری میکنین و اخبار و نتایج پیگیری هاتون رو اینجا قرار میدین . من هم مجددا فردا تماس میگیرم و شما رو مطلع میکنم . باز هم تشکر از حس امانت داری و انسان دوستی تون :x

IRANSHOP
2010-05-24, 17:54
به اين دقت كنيد اگر بتونه تسويه حساب انجام بده و همه رو راضي كنه خودش مثل اين ميمونه كه به اندازه تمامي بدهي شركت پرداخت توي اينترنت و روزنامه تبليغ كرده.

من خودم اصفهان زندگی می کنم این شرکت ایران گیت رو خوب میشناسم خیلی با سیاست هستند البته سیاست لازمه کار توی بازار هست منم همین فکر رو می کنم .البته توی سطح شهر خیلی از بیلبورها رو برای تبلیغات خودشون بکار گرفتن.من از این شرکت adsl دارم بعید میدونم نخوان پول بدن و سابقه ی 10 ساله ی خودشون رو زیر سوال ببرن.
امروز با شرمت ایران گیت تماس گرفتم شماره ی یه آقا به نام امیدسالری رو به من دادن ظاهرا مدیر جدید سایت پرداخت هست باهاش صحبت کردم خیلی امیدوارم کرد گفت فعالیتت رو ادامه بده قرار هست از این هفته به بعد مبالغ به صورت هفتگی پرداخت بشه.دوستان هفته ی دیگه من خبرش رو بهتون می دم که واریز کردن یا نه ..
راستی یه sms اومد امروز برایم متن رو براتون می نویسم:
با سلام
جناب اقای .....مبلغ 7325150ریال بابت بستانکاری سال 1389 تا ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 4/3/1389 به حسای شما واریز میشود،لطفا در غیر این صورت با دفتر سامانه پرداخت تماس بگیرید. تلفن0311 3327770 ساعت 8 الی 17
سامانه پرداخت

خدا کنه راست باشه من که دیگه اعصاب ندارم زنگ بزنم دوستان خبر جدیدی گرفتید اطلاع رسانی کنید.خیلی دو دل هستم کار بکنم یا نه؟ اما این هفته هم چند تا سفارش ارسال می کنم ببینم واقعا هفته ی دیگه پول می ریزن یا نه (البته اگر این هفته محصول برسه به دست مشتری)

دوستان اگر نخوام با پرداخت کار کنم با چه شرکتی کار کنم کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ ظاهرا ایران مارکت سنتر هم خیلی بدهکار داره و وضعیتش بهتر از پرداخت نیست درسته؟ اگر کسی شرکت خوبی را سراغ داره راهنمائیم کنه.

p30maps
2010-05-24, 19:02
با سلام
جناب اقای .....مبلغ 732515000ریال بابت بستانکاری سال 1389 تا ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 4/3/1389 به حسای شما واریز میشود،لطفا در غیر این صورت با دفتر سامانه پرداخت تماس بگیرید. تلفن0311 3327770 ساعت 8 الی 17
سامانه پرداخت.

ووووو !!! 732515000ریال از سال قبل طلب داری، هنوز امیدواری!!!!

خیلی صبر و تحملت زیاده!

hamid2day
2010-05-24, 20:30
یه خبر که من شاخ در اوردم

گفت از هفته بعد 4 شنبه به چهارشنبه تسویه..فر خوردم...

hamid2day
2010-05-24, 20:35
انگار فقط طلب سال 89 تسویه می کنند.
من کلی فروختم قبل عید..ولی اینها می خوان از سال جدید تسویه کنند.

سرویس قبلی هم همه کنسل هستند..پتسا و دیگر موارد

Reza
2010-05-24, 21:08
فعلا که همه چی در حد شایعه است و روی هیچ حرفشون نمیشه حساب باز کرد .
باید دید کدوم یکی ازین حرف ها قطعیت پیدا میکنه . . .

a2sa
2010-05-24, 23:15
من خودم اصفهان زندگی می کنم این شرکت ایران گیت رو خوب میشناسم خیلی با سیاست هستند البته سیاست لازمه کار توی بازار هست منم همین فکر رو می کنم .البته توی سطح شهر خیلی از بیلبورها رو برای تبلیغات خودشون بکار گرفتن.من از این شرکت adsl دارم بعید میدونم نخوان پول بدن و سابقه ی 10 ساله ی خودشون رو زیر سوال ببرن.
امروز با شرمت ایران گیت تماس گرفتم شماره ی یه آقا به نام امیدسالری رو به من دادن ظاهرا مدیر جدید سایت پرداخت هست باهاش صحبت کردم خیلی امیدوارم کرد گفت فعالیتت رو ادامه بده قرار هست از این هفته به بعد مبالغ به صورت هفتگی پرداخت بشه.دوستان هفته ی دیگه من خبرش رو بهتون می دم که واریز کردن یا نه ..
با سلام
جناب اقای .....مبلغ 732515000ریال بابت بستانکاری سال 1389 تا ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 4/3/1389 به حسای شما واریز میشود،لطفا در غیر این صورت با دفتر سامانه پرداخت تماس بگیرید. تلفن0311 3327770 ساعت 8 الی 17
سامانه پرداخت

خدا کنه راست باشه من که دیگه اعصاب ندارم زنگ بزنم دوستان خبر جدیدی گرفتید اطلاع رسانی کنید.خیلی دو دل هستم کار بکنم یا نه؟ اما این هفته هم چند تا سفارش ارسال می کنم ببینم واقعا هفته ی دیگه پول می ریزن یا نه (البته اگر این هفته محصول برسه به دست مشتری)

دوستان اگر نخوام با پرداخت کار کنم با چه شرکتی کار کنم کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ ظاهرا ایران مارکت سنتر هم خیلی بدهکار داره و وضعیتش بهتر از پرداخت نیست درسته؟ اگر کسی شرکت خوبی را سراغ داره راهنمائیم کنه.

دوست عزیز شما مثل اینکه داری از رهنما پول میگیری براش تبلیغ کنی!!!
بنده میتونم شماره افرادی رو بدم که تا 8 میلیون تومن از پرداخت طلب کارند و حتی یک ریال هم 4 خرداد بهشون نمیرسه این درحالیه که شما میگی مبلغ 732515000ریال یعنی مبلغ خنده دار 73 میلیون تومان فقط فروش سال 1389 تون بوده پس باید شما صاحب سایتی بزرگی مثل مثلا پی سی ورلد باشی...

دروغ بسته عزیزم
سایتهای بزرگی مثل مجید آنلاین و پی سی ورلد باهاشون کلا تسویه حساب شده!
البته بنده نزدیکی بسیار زیادی با مدیریت پی سی ورلد دارم

یاحق

IRANSHOP
2010-05-25, 07:26
بنده میتونم شماره افرادی رو بدم که تا 8 میلیون تومن از پرداخت طلب کارند و حتی یک ریال هم 4 خرداد بهشون نمیرسه این درحالیه که شما میگی مبلغ 732515000ریال یعنی مبلغ خنده دار 73 میلیون تومان فقط فروش سال 1389 تون بوده پس باید شما صاحب سایتی بزرگی مثل مثلا پی سی ورلد باشی...

دروغ بسته عزیزم

یاحق
سلام حق با شماست من 2تا صفر زیاد گذاشتم.مبلغ من 700هزار تومان است.پول برای تبلیغ !!امیدوارم از من دعوت به عمل بیاد تبلیغ کنم پول بگیرم....
منم از اونها شاکی هستم هنوز که پول نریختن به حساب که من بخوام تبلیغ کنم.. اما این sms برای من اومده و من عین sms را انتقال دادم .و جریان پرداخت هفتگی را با گوش خودم شنیدم. اما این جریان که قرار هست 4 شنبه ها باشه رو من نشنیدم.ههه من اصلا رهنما رو در این حد میشناسم که کلی توی اصفهان دزدی کردن......من پول نگرفتم دوست عزیز )::-??

hamid2day
2010-05-25, 09:12
ببین مجبور هستند که برای اینکه خودشونو نگه دارن با سایت های بزرگ کنار بیان
نمیان که پول پی سی و مجیدآنلاین بخورند..چرا چون به نوعی به اعتماد سازی برای مشتری هایی هست که می خوان از سرویس پستی استفاده کنند..
با اون ها کنار میان ولی بقیه سایت فروشگاه های کوچیکو دهنشنو سرویس می کنند

دروغ بسته عزیزم

یاحق

a2sa
2010-05-25, 19:18
هنوز هیچ پولی به هیچ کلام از حساب ها واریز نشده.
اینها دارن به شعور ما توهین میکنند

hamid2day
2010-05-25, 22:27
شاید به نوعی با این کار میخوان وقت بخرن..

hamid2day
2010-05-26, 12:49
تسویه حساب های ناچیز انجام شد
انگار فعلا کمی به وعده ها عمل شد.

شعبه : بلواررزمندگان خانه اصفهان
ببینیم تا بعد

Reza
2010-05-26, 13:01
ممنون حمید جان بابت اطلاع رسانی
میشه بگی که طلب های سال 89 رو تسویه کردن یا از سالهای پیش هم بوده ؟

shopaqua
2010-05-26, 14:37
به من هم یک اس ام اس رسید بابت تسویه حساب . امروز مبلغی به حسابم واریز شد . ولی تمام طلب من را واریز نکردند.فکر کنم مدیریت جدید تصمیم دارد بهتر از قبلی ها این شرکت را راهبری نمایند. و تسویه حسابها را به هفتگی برسانند .

Reza
2010-05-26, 14:39
به من هم یک اس ام اس رسید بابت تسویه حساب . امروز مبلغی به حسابم واریز شد . ولی تمام طلب من را واریز نکردند.فکر کنم مدیریت جدید تصمیم دارد بهتر از قبلی ها این شرکت را راهبری نمایند. و تسویه حسابها را به هفتگی برسانند .
با سلام
ورودتون رو به انجمن تبریک میگم و امیدوارم بتونیم در کنار هم فعال و مثمر ثمر باشیم .
میشه بگین که طلب های سال 89 رو تسویه کردن یا از سالهای پیش هم بوده ؟

hamid2day
2010-05-26, 19:49
به نظرم فقط خواستند یه واریزی کرده باشن
چون من خیلی فروختم کمه کمه 150 ولی اینها 17600 واریز کردن
بله تسویه برای 89 بوده من زنگ زدم گفتند برای سال قبل برنامه دارن و باز همون بحث قدیم..تماس میگیریم باهاتون

ممنون حمید جان بابت اطلاع رسانی
میشه بگی که طلب های سال 89 رو تسویه کردن یا از سالهای پیش هم بوده ؟

shopaqua
2010-05-26, 21:09
سلام
بله مسئولین شرکت تماس گرفتند و عنوان نمودند تسویه حساب مربوط به سال89 است .
ولی در نهایت آقای سالاری و مسولین شرکت تصمیم دارند شرکت پرداخت را از آن بی اعتمادی گذشته خلاص کنند. ضمنا قرار شده است در مورد طلب فروشگاه بررسی و در هفته آینده جواب دهند .

Reza
2010-05-26, 21:18
ممنون از اطلاع رسانی تون و از خبر امیدوار کنندتون
ایشالا که همینطور هم باشه !

Alirezaer
2010-05-27, 11:58
پرداخت اگر تمام مطالبات فروشگاه ها رو هم پرداخت کنه دیگه اعتبار نداره.
این هم سیستم بهتر از پرداخت،دلیلی نداره کسی پرداخت رو انتخاب کنه.

feslejadid
2010-05-27, 15:23
با سلام
كمي در انتقاد با انصاف باشيم
پرداخت خود سيستم پستي را در ايران راه اندازي نموده اند و بنده مدير اصلي آن را كه آقاي رهنما مديرعامل بخاري پلور هم مي باشند مي شناسم
بيش از چند ده ميليون ايشان فقط به خاطر راه اندازي اين سيستم در ايران خرج كرده اند
حال اگر يك مديري مثل آقاي وهوش نتوانست كار خود را به خوبي انجام دهد نبايد ساير جريان را زير سوال ببريم
انشاالله اين جو نابهنجار از صفحه مجازي حذف گردد و دوستان از طريق محاكم قضايي پيگيري كنند و آبروي يكديگر را نبرند كه اگر عمدا و سهوا آبروي يك مومن ريخته شود انگار آبرويي بيش از آبروي خانه خدا رفته است. اميدوارم شامل تهمت طرفداري و از خودشونه نشوم

b.tavakkoli
2010-05-27, 23:42
با سلام
كمي در انتقاد با انصاف باشيم
پرداخت خود سيستم پستي را در ايران راه اندازي نموده اند و بنده مدير اصلي آن را كه آقاي رهنما مديرعامل بخاري پلور هم مي باشند مي شناسم
بيش از چند ده ميليون ايشان فقط به خاطر راه اندازي اين سيستم در ايران خرج كرده اند
حال اگر يك مديري مثل آقاي وهوش نتوانست كار خود را به خوبي انجام دهد نبايد ساير جريان را زير سوال ببريم
انشاالله اين جو نابهنجار از صفحه مجازي حذف گردد و دوستان از طريق محاكم قضايي پيگيري كنند و آبروي يكديگر را نبرند كه اگر عمدا و سهوا آبروي يك مومن ريخته شود انگار آبرويي بيش از آبروي خانه خدا رفته است. اميدوارم شامل تهمت طرفداري و از خودشونه نشوم

چه آبرویی برادر من؟
پس تکلیف اون مؤمن بدبختی که به این مجموعه اعتماد کرد و چند صد هزار تومان هم بابت خدماتش بهش داد تا پولش را سر موقع بگیره چه می‌شود؟ ایمان و خدا و ... فقط برای آقای رهنماخان نیست !

mehran.j
2010-05-28, 13:43
با سلام
من به تازگي عضو انجمن شدم و از مديران انجمن بسيار تشکر مي کنم. يه 1 ساعتي من توي انجمن چرخيدم و مطالب مفيد زيادي رو تونستم پيدا کنم.

من فروشگاه دارم از پرداخت و مثل همه شاکي ام از اين سيستم. از ايران گيت هم با من تماس گرفتن ، SMS دادن و اين هفته هم يه مقداري پول مربوط به سال 89 را واريز کردند.
من اصفهان هستم ايران گيت را مي شناسم توي اصفهان خيلي معتبر هستند اصلان با رهنما قابل مقايسه نيستن، تا الان يک چيزشون بهتر از رهنما ست و اين که مشتري را آدم حساب مي کنند ، ميشه باشون حرف زد ، يه کاري که مي کنند حداقل پول يه sms ميدن و خبر مي دهند.
يه تغييراتي را وعده دادن(رهنما هم ميداد!!!!) اميدوارم اينها خراب نکنند. چون رهنما که خودشو خراب کرد.

hamid2day
2010-05-28, 14:11
آیا مدیران حق اظهار نظر در مورد سیستمی را دارن به همین راحتی؟

پرداخت اگر تمام مطالبات فروشگاه ها رو هم پرداخت کنه دیگه اعتبار نداره.
این هم سیستم بهتر از پرداخت،دلیلی نداره کسی پرداخت رو انتخاب کنه.

shop
2010-05-28, 15:49
آره فعلا که دارن.متاسفانه بعضیهاشون شدن ستاد تبلیغات سیستم پارس پیک و غیره و همچنین تخریب بقیه سیستمها که اصلا هم از نظر منطق خودشون اینطور نیست!!!
فکر نمی کنم این فروم با این جهت گیریها به جایی برسه و به عنوان یک مکان بی طرف برای فروشگاه دارها معرفی بشه

Reza
2010-05-28, 16:05
لطفا زیاد بحث رو متشنج نکنین . همه چی رو به مدیر بودن ربط ندین
هر کسی میتونه نظر خودش رو آزادانه اعلام کنه خواه مدیر باشه و خواه نباشه
جالب اینجاست که ممکنه خود شما هم چند وقته دیگه مدیر باشین ، اون وقت نباید چون مدیر هستین نظر خودتون رو بگین ؟
ضمن اینکه من می بینم دوستانی که خودشون توی انجمن های دیگه مدیر هستن و اظهار نظر میکنن اما اینجا میان و از نظرات مدیرات ایراد میگیرن !؟ دلیلی نمی بینم که کسی که مدیر هست نتونه نظر خودش رو بگه . . .

Alirezaer
2010-05-28, 18:22

بنده با توجه به اینکه چند سال هست دارم با این سیستم ها کار می کنم نظر خودم رو میگم و الان همه می دونند که تا این لحظه پرداخت پول کسی رو پرداخت نکرده و حتی اگر هم پرداخت کنه اعتبار سابق رو نداره و این نظر من ارتباطی با مدیر بودن بنده نداره.

آره فعلا که دارن.متاسفانه بعضیهاشون شدن ستاد تبلیغات سیستم پارس پیک و غیره و همچنین تخریب بقیه سیستمها که اصلا هم از نظر منطق خودشون اینطور نیست!!!
فکر نمی کنم این فروم با این جهت گیریها به جایی برسه و به عنوان یک مکان بی طرف برای فروشگاه دارها معرفی بشه

کسی ستاد تبلیغ نیست،بنده حقیقت رو میگم،اگر حقیقت نیست می تونید با ذکر دلیل خلاف صحبت های من رو ثابت کنید.
کدوم سیستم تخریب شده و اشتباه بوده؟امیدوارم بتونید با دلیل پاسخ سوالات من رو بدید.
شما نگران رسیدن یا نرسیدن انجمن به جایی نباشید،ما اینقدر اعتبار داریم که به راحتی با شرکت ها مصاحبه می کنیم و اینقدر به ما اعتماد دارند که به ما تبلیغ می دند،پس نگران اعتبار انجمن نباشید،این نگرانی ها مربوط به سیاست و تصمیم گیری مدیران است

shop
2010-05-29, 11:09
بنده با توجه به اینکه چند سال هست دارم با این سیستم ها کار می کنم نظر خودم رو میگم و الان همه می دونند که تا این لحظه پرداخت پول کسی رو پرداخت نکرده و حتی اگر هم پرداخت کنه اعتبار سابق رو نداره و این نظر من ارتباطی با مدیر بودن بنده نداره.

کسی ستاد تبلیغ نیست،بنده حقیقت رو میگم،اگر حقیقت نیست می تونید با ذکر دلیل خلاف صحبت های من رو ثابت کنید.
کدوم سیستم تخریب شده و اشتباه بوده؟امیدوارم بتونید با دلیل پاسخ سوالات من رو بدید.
شما نگران رسیدن یا نرسیدن انجمن به جایی نباشید،ما اینقدر اعتبار داریم که به راحتی با شرکت ها مصاحبه می کنیم و اینقدر به ما اعتماد دارند که به ما تبلیغ می دند،پس نگران اعتبار انجمن نباشید،این نگرانی ها مربوط به سیاست و تصمیم گیری مدیران است
شما ظاهرا از طرف همه وکالت دارید که بیان حرف بزنید و نمونش هم اینه که اگر پرداخت خوب کار کنه باز هم هیچکس باهاش کار نمیکنه این یعنی اینکه شما رفتید از همه فروشگاهها نظرشون را پرسیدید!!
میشه بگید شما از کجا می دونید که شرکت ایران گیت که جای پرداخت اومده تا الان به کسی چیزی پرداخت نکرده ، نکنه باز هم رفتید از تک تک فروشگاهاشون پرسیدید؟امیدوارم دلیل منطقی داشته باشید. و اگر هم کسی بگه به من پرداخت کرده حتما از خودشونه و یا داره دروغ میگه!!
اما میگید کدوم سیستم تخریب شده؟شما خیلی راحت دارید ایران مارکت و پرداخت را تخریب می کنید.اصلا فعلا کاری به ایران مارکت نداریم اما شما دارید عمدی یا سهوی شرکت ایران گیت را که شاید دو ماه هم نشده باشه که پرداخت را خریده قصاص قبل جنایت می کنید در حالیکه این شرکت هیچ سهمی توی بدحسابیها و کلاهبرداریهای شرکت رهنما نداشته و الان هم که اومده ثواب کنه دارن کبابش می کنند.
خدا می دونه من تو این مدت خیلی در موردشون تحقیق کردم و هیچ کس بدشون را نگفت و فکر نمی کنم با خرید این سیستم داغون قصد نابودی سابقه دهها ساله خودشون را داشته باشند .تا الان هم خیلی دارند برای تسویه حسابها کار می کنند و پیگیریهاشون را دیدم
به نظر من اگر ایران گیت بتونه سیستم پرداخت را هم مثل بقیه پروژه هاش روی نظم و حساب رهبری کنه توی ایران یکی از بهترینها میشه البته اگر بهش وقت بدن.
ما باهاشون صحبت کردیم و اگر شرایطمون را قبول کنند از تیرماه فقط با اونها کار می کنیم و چند فروشگاه همشهری خودمون را هم جذب سیستمشون می کنیم چون شخصا آینده خوبی برای این سیستم می بینم و این نظر من هست

Alirezaer
2010-05-29, 13:20

شما ظاهرا از طرف همه وکالت دارید که بیان حرف بزنید و نمونش هم اینه که اگر پرداخت خوب کار کنه باز هم هیچکس باهاش کار نمیکنه این یعنی اینکه شما رفتید از همه فروشگاهها نظرشون را پرسیدید!!
میشه بگید شما از کجا می دونید که شرکت ایران گیت که جای پرداخت اومده تا الان به کسی چیزی پرداخت نکرده ، نکنه باز هم رفتید از تک تک فروشگاهاشون پرسیدید؟امیدوارم دلیل منطقی داشته باشید. و اگر هم کسی بگه به من پرداخت کرده حتما از خودشونه و یا داره دروغ میگه!!
اما میگید کدوم سیستم تخریب شده؟شما خیلی راحت دارید ایران مارکت و پرداخت را تخریب می کنید.اصلا فعلا کاری به ایران مارکت نداریم اما شما دارید عمدی یا سهوی شرکت ایران گیت را که شاید دو ماه هم نشده باشه که پرداخت را خریده قصاص قبل جنایت می کنید در حالیکه این شرکت هیچ سهمی توی بدحسابیها و کلاهبرداریهای شرکت رهنما نداشته و الان هم که اومده ثواب کنه دارن کبابش می کنند.
خدا می دونه من تو این مدت خیلی در موردشون تحقیق کردم و هیچ کس بدشون را نگفت و فکر نمی کنم با خرید این سیستم داغون قصد نابودی سابقه دهها ساله خودشون را داشته باشند .تا الان هم خیلی دارند برای تسویه حسابها کار می کنند و پیگیریهاشون را دیدم
به نظر من اگر ایران گیت بتونه سیستم پرداخت را هم مثل بقیه پروژه هاش روی نظم و حساب رهبری کنه توی ایران یکی از بهترینها میشه البته اگر بهش وقت بدن.
ما باهاشون صحبت کردیم و اگر شرایطمون را قبول کنند از تیرماه فقط با اونها کار می کنیم و چند فروشگاه همشهری خودمون را هم جذب سیستمشون می کنیم چون شخصا آینده خوبی برای این سیستم می بینم و این نظر من هست

من نظر خودم رو میگم،به شما پرداخت کرده ایران گیت؟اگر پرداخت کرده اسکن فیش پولی که واریز شده رو بزارید.
در اینکه پرداخت کلاهبردار هست که اصلا شکی نیست،حالا این شرکت کلاه بردار اومده واگذار شده به ایران گیت،خوب ایران گیت هم طبق صحبت های شما شرکت خوب و خوش نام.
خوب حالا فرض رو بر این میگیریم که ایران گیت الان پول همه فروشگاه ها رو داد،خوب چه دلیلی داره که فروشگاه های جدید یا فروشگاه های قدیمی که مشکل این سیستم رو دیدند با ایران گیت کار کنند؟آدم عاقل از یک سوراح دوبار نیش نمی خوره.
هیچ فروشگاه جدیدی به هیچ وجه با ایران گیت کار نخواهد کرد،این حرف من مطلق نیست و نسبی است،چون اصلا دلیلی نداره با سیستمی که به نوعی با پرداخت که کلاهبرداری کرده در ارتباط بوده،همکاری کنه.
منتظر فیش واریزی ایران گیت به شما یا دوستانتان هستیم.

sibb
2010-05-29, 13:42
من یکی از کسانی هستم که به شدت از پرداخت ناراضی هستم. یک سال تمام در سیستم پرداخت کتاب و نرم افزارهای اورجینال به ارزش 4 میلیون تومان فروختم و پرداخت همین جور امروز و فردا می‏کرد. همون طور که می دونید سود کتاب و نرم افزار اورجینال بین 10 تا 30 درصد است. (بسته به نوع کالا - مثلا سود فروش لغتنامه دهخدا فقط 10 درصد است در حالی که سود فروش فلان کتاب آشپزی تا 30 هم هست) یعنی از این 4 میلیون تومان حداکثر یک میلیون سود من بود.

نمیدونید در این یک سال که سرمایه من خوابیده بود من چقدر سختی کشیدم. در عین حال از خیلیها جنس به صورت امانی گرفته بودم که دو سه ماهه تصفیه کنم ولی چون شرکت رهنما پول من رو نمیداد، من از همه فراری بودم. کلی طلبکار داشتم که سایه من رو هم با تیر میزدند. بعضی وقتها بر پدر و مادر این مدیران پرداخت .... میفرستادم. باور کنید بعضی وقتها که طلبکارها میریختند سرم در می رفتم یک جایی و واقعا به سر حد دیوانگی میرسیدم.

میخوام بگم که پرداخت واقعا پدر هفت جد و آباد من یکی را در آورد. و جالب اینجاست که هنوز هم 500 هزار تومان پول ازشون میخوام. تا این که با روشنگریهایی که چند نفر در انجمن e-virtu کردم فهمیدم که پرداخت کلاهبردار است و این بهانه هایی که می آورند (پست تقصیر کار است) همه اش الکی است و بعد با پارس پیک آشنا شدم. روزهای اولی که با پارس پیک کار میکردم واقعا باورم نمیشد که اینها هم کلاه بردار نباشند. فکر میکردم اینها هم کلاهبردارهایی هستند مثل همان پرداخت. ولی بعد دیدم که اصلا این آقای کریمی مدیر پارس پیک عجب سیستمی راه انداخته (من نه ایشون رو دیدم و نه میشناسم) سیستم آن چنان منظم و دقیق است که خدا میدونه. به جای اینکه اصل پول مردم را بردارند برند باهاش تیر آهن بخرند و بفروشند (کاری که درباره پرداخت شایع شده بود) واقعا به همان 5% راضی هستند و پول مردم را سر وقت تحویل میدهند.

ولی با همه این حرفها من باز هم حاضرم با پرداخت کار کنم. به خاطر اینکه ظاهرا پرداخت خودش هم از این روش کاری اش پیشمان شده است و از شش ماه گذشته یک تغییراتی در رویه خودش داد. مثلا فردی به نام آقای حسن نژاد به مجموعه اضافه شد که واقعا مسئله مطالبات گذشته را به طور جدی پیگری کرد. همین طور پرداختهای جدید منظم تر انجام شد. الان هم که خیلی بهتر از قبل شده است.

اگر مطمئن شوم که پرداخت به طور منظم، پرداخت ها را انجام میده و رویه گذشته را کاملا عوض کرده است، به سه دلیل حداقل به عنوان آلترنیتیو پارس پیک با اونها کار میکنم:
دلیل اول) پرداخت در ماه 4 بار واریزی داره. (البته این به شرطی است که کلاهبرداری نکنند. چون پرداخت قبلا هم که می گفت من دو بار در ماه واریزی دارم، هیچ وقت واریز نمیکرد و الکی میگفت که بسته ها هنوز وصول نخورده‏اند)
دلیل دوم) پرداخت اپکس داره که هزینه پستی اش کمتر است و درصد پایین تری میگیره و در یک شرایط خاصی هزینه برگشتی را از شما نمیگیره. البته شنیدم که ظاهرا اپکس جمع شده و مجموعه دیگری به جای اون درست شده. در هر حال این هم یک مزیتی است.
دلیل سوم) پرداخت بازار سیستم خیلی خیلی خوب و قوی است. یکی از نقطه قوتهای ایران مارکت سنتر و پرداخت هم دقیقا همین بازارهای آنها هست. البته پارس پیک هم پارس نما را داره که فوق العاده خوبه ولی لازمه که فعالتر بشه و بازارایاب جذب کنه که بازاریابها جنسها را بفروشند.

فکر میکنم خیلی واضح باشه که من یک بررسی کاملا بی طرفانه انجام داده ام و صرفا از روی تعصب کور، طرف هیچ کسی را نگرفته ام

shop
2010-05-29, 13:46
من نظر خودم رو میگم،به شما پرداخت کرده ایران گیت؟اگر پرداخت کرده اسکن فیش پولی که واریز شده رو بزارید.
در اینکه پرداخت کلاهبردار هست که اصلا شکی نیست،حالا این شرکت کلاه بردار اومده واگذار شده به ایران گیت،خوب ایران گیت هم طبق صحبت های شما شرکت خوب و خوش نام.
خوب حالا فرض رو بر این میگیریم که ایران گیت الان پول همه فروشگاه ها رو داد،خوب چه دلیلی داره که فروشگاه های جدید یا فروشگاه های قدیمی که مشکل این سیستم رو دیدند با ایران گیت کار کنند؟آدم عاقل از یک سوراح دوبار نیش نمی خوره.
هیچ فروشگاه جدیدی به هیچ وجه با ایران گیت کار نخواهد کرد،این حرف من مطلق نیست و نسبی است،چون اصلا دلیلی نداره با سیستمی که به نوعی با پرداخت که کلاهبرداری کرده در ارتباط بوده،همکاری کنه.
منتظر فیش واریزی ایران گیت به شما یا دوستانتان هستیم.
اولا ما یا هیچ کس دیگری اجباری نداره که بخواد به شما فیش نشون بده (طلا که پاک است چه منت به خاک است)در ثانی ظاهرا مثل اینکه شما این سیستمها را با بعضی از سیستم کلیکی که برای اثبات واریزشون فیش اسکن می کنند اشتباه گرفتید بنده تا الان که با ایران مارکت و پرداخت کار کردم هیچ وقت بعد از واریز پول ، اسکن فیش را ندادند و فقط در پنل تسویه حساب شماره فیش واریزی به همراه مبلغ واریزی را درج می کنند. که البته با این حرفتون سایر اعضا باید متوجه بشن که معلومات شما با توجه به ادعاتون نسبت به شناخت سایر سیستمهای طرف قرارداد پست چقدر زیاد هست!!!:)
در ضمن ایران گیت در واقع داره یک سیستم جدید را بالا میاره که اینطور که معلومه هیچ ارتباطی به شرکت رهنما نداره و اینو خودتون هم بهتر می دونید ولی چون هدفتون فقط تخریب بعضی از سیستمها هست کوتاه نمی آیید و به این کار زشتتون دارید ادامه می دهید.
چنانچه در آینده ایران گیت با فروشگاهها تسویه حساب بکنه مشخصه که واقعا قصد فعالیت مثبت را دارند وگرنه چه دلیلی داره که بیان بدهیهای یک شرکت دیگر را پرداخت کنند و بعدش مثل رهنما دارای مشکل شوند ؟ در اینصورت به نظر من سیستم پرداخت می تونه یکی از بهترینها باشد چون مدیریتش عوض شده و دیگه کاری به رهنما نداره. و آدم عاقل باید بدونه که مالکیت سیستم پرداخت عوض شده و دیگه ربطی به رهنما نداره و دیگه نگران به قول شما نیش خوردن نباشه!!
البته تصمیم گیری در مورد انتخاب یک سیستم به عهده فروشگاه دار هست و گذشت زمان همه چیز را مشخص می کنه.به قول معروف زمستون میره و رو سیاهیش برای زغال می مونه حالا چه شرکت ایران گیت باشه یا افرادی که تهمت ناروا می زنند.
به طور قطع من اگر خودم متوجه بشم که این شرکت داره راه شرکت رهنما را میره اولین شخصی هستم که با سند این ادعا را اینجا اثبات می کنم.

Alirezaer
2010-05-29, 13:56
اولا ما یا هیچ کس دیگری اجباری نداره که بخواد به شما فیش نشون بده (طلا که پاک است چه منت به خاک است)در ثانی ظاهرا مثل اینکه شما این سیستمها را با بعضی از سیستم کلیکی که برای اثبات واریزشون فیش اسکن می کنند اشتباه گرفتید بنده تا الان که با ایران مارکت و پرداخت کار کردم هیچ وقت بعد از واریز پول ، اسکن فیش را ندادند و فقط در پنل تسویه حساب شماره فیش واریزی به همراه مبلغ واریزی را درج می کنند. که البته با این حرفتون سایر اعضا باید متوجه بشن که معلومات شما با توجه به ادعاتون نسبت به شناخت سایر سیستمهای طرف قرارداد پست چقدر زیاد هست!!!:)
در ضمن ایران گیت در واقع داره یک سیستم جدید را بالا میاره که اینطور که معلومه هیچ ارتباطی به شرکت رهنما نداره و اینو خودتون هم بهتر می دونید ولی چون هدفتون فقط تخریب بعضی از سیستمها هست کوتاه نمی آیید و به این کار زشتتون دارید ادامه می دهید.
چنانچه در آینده ایران گیت با فروشگاهها تسویه حساب بکنه مشخصه که واقعا قصد فعالیت مثبت را دارند وگرنه چه دلیلی داره که بیان بدهیهای یک شرکت دیگر را پرداخت کنند و بعدش مثل رهنما دارای مشکل شوند ؟ در اینصورت به نظر من سیستم پرداخت می تونه یکی از بهترینها باشد چون مدیریتش عوض شده و دیگه کاری به رهنما نداره. و آدم عاقل باید بدونه که مالکیت سیستم پرداخت عوض شده و دیگه ربطی به رهنما نداره و دیگه نگران به قول شما نیش خوردن نباشه!!
البته تصمیم گیری در مورد انتخاب یک سیستم به عهده فروشگاه دار هست و گذشت زمان همه چیز را مشخص می کنه.به قول معروف زمستون میره و رو سیاهیش برای زغال می مونه حالا چه شرکت ایران گیت باشه یا افرادی که تهمت ناروا می زنند.
به طور قطع من اگر خودم متوجه بشم که این شرکت داره راه شرکت رهنما را میره اولین شخصی هستم که با سند این ادعا را اینجا اثبات می کنم.

پس اطلاع ندارید،فروشگاه هایی که فروش بسیار بالایی دارند،سیستم های پستی واریزی اونها رو بصورت فیش بانکی از بانک ارسال می کنه و اون فیش رو در بایگانی حسابداری خودش نگه میداره.
توی اینترنت خیلی ها بنده رو میشناسند،نیازی نیست شما معلومات من رو محک بزنید،ایران گیت خیلی راحت می تونه پول پنل ها رو پرداخت کنه،یک مدت کار کنه و دوباره بلایی که پرداخت سر فروشگاه ها اوورد رو سر فروشگاه های خودش بیاره.
شما مدیر جدید رو می شناسید که میگید سیستم خوبی شده؟اگر می شناسید بگید که ما هم با ایشون آشنا بشیم.
هر وقت ایران گیت پول مشتری های سابق رو داد،میشه در مورد آینده این شرکت بحث کرد.

shop
2010-05-29, 15:44
پس اطلاع ندارید،فروشگاه هایی که فروش بسیار بالایی دارند،سیستم های پستی واریزی اونها رو بصورت فیش بانکی از بانک ارسال می کنه و اون فیش رو در بایگانی حسابداری خودش نگه میداره.
توی اینترنت خیلی ها بنده رو میشناسند،نیازی نیست شما معلومات من رو محک بزنید،ایران گیت خیلی راحت می تونه پول پنل ها رو پرداخت کنه،یک مدت کار کنه و دوباره بلایی که پرداخت سر فروشگاه ها اوورد رو سر فروشگاه های خودش بیاره.
شما مدیر جدید رو می شناسید که میگید سیستم خوبی شده؟اگر می شناسید بگید که ما هم با ایشون آشنا بشیم.
هر وقت ایران گیت پول مشتری های سابق رو داد،میشه در مورد آینده این شرکت بحث کرد.
دوست عزیز ما مثل شما ادعای شناخته شدن توی اینترنت توسط خیلیها را نداریم ولی مطمئن باشید که فروشمون در حد مناسب و تقریبا بالایی هست.همچنین بانک برای همه واریزیها چه صد تومن یا صد میلیون فیش رسید را برای پرداخت کننده صادر میکنه و اصلا هم ربطی نداره که چه فروشگاهی فروش بالا یا پایین داره و ما هم موقعی می تونیم به شرکت بگیم که فیش واریزی را به ما بدهند که بر خلاف گفته اونها مبلغی به حساب ما واریز نشده باشه و برای اثبات و پیگیری تصویر فیش پرداختی را برای ما ارسال کنند.امیدوارم این موارد را هم به معلوماتتون اضافه کنید گرچه همه در اینترنت می دونند که شما چقدر دارای معلومات و فضائل اخلاقی هستید.
متاسفانه هنوز خیلی راحت دارید در مورد شرکتی که تازه اومده و هیچ مدرکی برای کلاهبرداری اون ندارید تهمت می زنید و دارید از جنبه منفی نگاه می کنید که یه مدت کار کنه و بعدش بره.....گرچه هنوز چیزی معلوم نیست ولی کسی نباید تهمت الکی بزنه.
در ضمن شما در پستهای قبلیتون با افتخار طوری از مصاحبه با بعضی از مدیر این سیستمها صحبت کردید که انگار رفتید با رئیس جمهور یک کشور مصاحبه انجام دادید!! و این مصاحبه را باعث اعتبار این فروم فرض کردید.
میشه بگید به غیر از شما از چه جایی یا خبرگزاری معتبری با اونها مصاحبه کردند که این را جزء افتخارات خود و این فروم گذاشتید؟
اگر هم اشتباه نکنم مدیریت ایران گیت باید آقای دکتر غفاری باشه همچین فامیلی داره.

Alirezaer
2010-05-29, 20:10
دوست عزیز ما مثل شما ادعای شناخته شدن توی اینترنت توسط خیلیها را نداریم ولی مطمئن باشید که فروشمون در حد مناسب و تقریبا بالایی هست.همچنین بانک برای همه واریزیها چه صد تومن یا صد میلیون فیش رسید را برای پرداخت کننده صادر میکنه و اصلا هم ربطی نداره که چه فروشگاهی فروش بالا یا پایین داره و ما هم موقعی می تونیم به شرکت بگیم که فیش واریزی را به ما بدهند که بر خلاف گفته اونها مبلغی به حساب ما واریز نشده باشه و برای اثبات و پیگیری تصویر فیش پرداختی را برای ما ارسال کنند.امیدوارم این موارد را هم به معلوماتتون اضافه کنید گرچه همه در اینترنت می دونند که شما چقدر دارای معلومات و فضائل اخلاقی هستید.
متاسفانه هنوز خیلی راحت دارید در مورد شرکتی که تازه اومده و هیچ مدرکی برای کلاهبرداری اون ندارید تهمت می زنید و دارید از جنبه منفی نگاه می کنید که یه مدت کار کنه و بعدش بره.....گرچه هنوز چیزی معلوم نیست ولی کسی نباید تهمت الکی بزنه.
در ضمن شما در پستهای قبلیتون با افتخار طوری از مصاحبه با بعضی از مدیر این سیستمها صحبت کردید که انگار رفتید با رئیس جمهور یک کشور مصاحبه انجام دادید!! و این مصاحبه را باعث اعتبار این فروم فرض کردید.
میشه بگید به غیر از شما از چه جایی یا خبرگزاری معتبری با اونها مصاحبه کردند که این را جزء افتخارات خود و این فروم گذاشتید؟
اگر هم اشتباه نکنم مدیریت ایران گیت باید آقای دکتر غفاری باشه همچین فامیلی داره.

پس به معلوماتتون اضافه کنید که شرکت های پستی پول رو از طریق اینترنت واریز می کنند و وقتی پول از اینترنت واریز میشه فیش صادر نمیشه،رسید دیجیتال صادر میشه.
این مصاحبه ها 100% باعث افتخار فروم و البته بنده هست،اگر افراد دیگه می تونستند،در انجمن های دیگه این مصاحبه رو انجام می دادند،هماهنگی این مصاحبه ها با آقای یوسفی و بنده بوده و ایده مصاحبه با مدیران شرکت های پستی هم از این انجمن بوده.

shop
2010-05-29, 21:12
پس به معلوماتتون اضافه کنید که شرکت های پستی پول رو از طریق اینترنت واریز می کنند و وقتی پول از اینترنت واریز میشه فیش صادر نمیشه،رسید دیجیتال صادر میشه.
این مصاحبه ها 100% باعث افتخار فروم و البته بنده هست،اگر افراد دیگه می تونستند،در انجمن های دیگه این مصاحبه رو انجام می دادند،هماهنگی این مصاحبه ها با آقای یوسفی و بنده بوده و ایده مصاحبه با مدیران شرکت های پستی هم از این انجمن بوده.
پس اینو بدونید که شرکتهای بزرگ و معتبر که دارای رسمیت هستند و تعداد واریزیهاشون زیاده هیچ وقت نمیان از طریق اینترنت تک تک به حساب هر شخصی واریز کنند چون بسیار وقت گیر هست و احتمال اشتباه هم هست و اگر از بزرگترتون بپرسید حتما بهتون میگن.
بنابراین همیشه با یک بانک مثل ملی یا صادرات قرارداد می بندند و هر ماه شماره حساب افراد و مبلغ قابل پرداخت را بر روی دیسکت یا سی دی به اونها می دهند و بانک به صورت اتوماتیک اینکار را انجام میده و بهشون رسید میده.(ایران مارکت و پرداخت که اینکار را انجام میدهند بقیه سیستمها هم می تونن اینجا اعلام کنند)
البته با توجه به معلومات شما مطمئن هستم که این را هم می دونستید و فقط قصد آزمایش بنده و سایر افراد را داشتید.اشکال نداره اگه دوست داشتی میتونی این یکی را هم اضافه کنی:d
مجددا به شما جهت انجام این مصاحبه ها و افزودن به افتخارات خویش تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
در ضمن بنده تا کنون با مدیران این دو سیستم صحبت کردم و برایشان احترام زیادی قائل هستم چون واقعا افراد با شخصیتی هستند.

Alirezaer
2010-05-29, 21:16
پس اینو بدونید که شرکتهای بزرگ و معتبر که دارای رسمیت هستند و تعداد واریزیهاشون زیاده هیچ وقت نمیان از طریق اینترنت تک تک به حساب هر شخصی واریز کنند چون بسیار وقت گیر هست و احتمال اشتباه هم هست و اگر از بزرگترتون بپرسید حتما بهتون میگن.
بنابراین همیشه با یک بانک مثل ملی یا صادرات قرارداد می بندند و هر ماه شماره حساب افراد و مبلغ قابل پرداخت را بر روی دیسکت یا سی دی به اونها می دهند و بانک به صورت اتوماتیک اینکار را انجام میده و بهشون رسید میده.(ایران مارکت و پرداخت که اینکار را انجام میدهند بقیه سیستمها هم می تونن اینجا اعلام کنند)
البته با توجه به معلومات شما مطمئن هستم که این را هم می دونستید و فقط قصد آزمایش بنده و سایر افراد را داشتید.اشکال نداره اگه دوست داشتی میتونی این یکی را هم اضافه کنی:d
مجددا به شما جهت انجام این مصاحبه ها و افزودن به افتخارات خویش تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
در ضمن بنده تا کنون با مدیران این دو سیستم صحبت کردم و برایشان احترام زیادی قائل هستم چون واقعا افراد با شخصیتی هستند.

به هیچ وجه اینطور نیست و خودشون واریز می کنند،برای اینکه مطمئن بشید فردا با 3 4 تا از شرکت های پستی تماس میگیرم و باز هم می پرسم.

Reza
2010-05-29, 21:40
سلام مجدد
مجددا خواهش میکنم به جای خودنمایی کردن یا به کاربردن کنایات و الفاظ نامناسب ، به بتر و صمیمی تر شدن جو فروم احترام بذارین . ضمن اینکه هر کسی حق داره و آزاده نظر خودش رو بیان کنه و ما موظفیم به نظرات همدیگه احترام بذاریم . و اما در مورد این جمله :

باید خدمتتون عرض کنم که ادعایی نداریم که بارئیس جمهور مصاحبه کردیم ، نه . (البته پاش بیفته بعید هم نیست ;) )
اما به جرآت میتونم بگم با همت و کمک های مدیران محترم ، اولین انجمنی توی ایران هستیم که به صورت تلفنی ، مکتوب و یا حضوری پیگیری داریم انجام میدیم . به ظور هفتگی با تمام سیستم های پستی در تماس هستیم . از جزئیات و اتفاقات با حبر میشیم . این پیگیری ها حدود 60 درصد تلفنی و حدود 40 درصد هم حضوری هست . در کنار اون هم یه سری پیگیری های سازمانی رو به صورت مکتوب انجام میدیم . خوشبختانه تمام مدیران و کاربران این انجمن خودشون از افراد با اسبقه توی اینترنت هستن و توی انجمن های متفاوتی عضوب بودن و هستن اما با توجه به تحربه خودم میتونم بگم تا الان هیچ اجمنی رو ندیدم که پیرامون فعالیت خودش اینقدر پیگیر مسائل باشه و مدیران اون اینقدر دلسوزانه برای کاربران و به روز کردن و پربار کردن انجمن تلاش کنن . . .

Reza
2010-05-29, 21:44

به عباراتی که بلد شده با دقت توجه کنید . فکر نمی کنم توهین یا تمسخر کاربران توی قوانین اجازه ای براش صادر شده باشه !
با توجه به این مورد شما یک اخطار دریافت می کنید + اگه خیلی دوست دارید میتونیم به عنوان کاربر فعال و بعد مدیر در خدمتتون باشیم تا ببینیم شما چقدر وقت میذارین برای سایرین و شما چه احترامی به بقیه میذارین و زیر گرما میرین و مصاحبه تهیه می کنین و پیگیر امور میشین !؟
خوشحال میشم روزی برسه که بتونیم برای فعالیت های خوبتون به شما هم تبریک و تهنیت عرض کنیم و شما هم بتونین سایرین رو مورد آزمایش قرار بدین !

shop
2010-05-29, 21:46
به هیچ وجه اینطور نیست و خودشون واریز می کنند،برای اینکه مطمئن بشید فردا با 3 4 تا از شرکت های پستی تماس میگیرم و باز هم می پرسم.
همونطور که گفتم پرداخت و ایران مارکت به صورت بانکی کار می کنند و حتی یکبار توسط ایران مارکت برای ما اشتباه شده بود که خودشون هم گفتند اطلاعات داده شده به بانک ملی جهت واریز مشکل دار بوده است البته سریعا بقیه مبلغ را واریز کردند.

sibb
2010-05-29, 22:10
باید خدمتتون عرض کنم که ادعایی نداریم که بارئیس جمهور مصاحبه کردیم ، نه . (البته پاش بیفته بعید هم نیست ;) )
جناب مدیر، من هم با این shop موافقم. کمی درباره کارهایی که انجام می‏دید، زیادی تبلیغ می‏کنید. اگر هم آقای علیرضا میروند در گرما مصاحبه می‏کنند، برای این است که محتوای بهتری تهیه کنند برای انجمن تا بازدیدکننده بیشتری داشته باشه و تبلیغ بیشتری جذب بکنه. گوگل هیچ وقت برای تولید محتوای به این خوبی سر کاربرها منت نمیذاره. چون در واقع داره محتوای خوب تولید میکنه تا بازدیدکننده بالاتری داشته باشه و به این ترتیب درآمد بالاتر. پس داره برای خودش کار میکنه در واقع.

Reza
2010-05-29, 22:14
اگه واقعا همچین برداشتی میکنین از فعالیت های انجمن باید یه تشکر جانانه از شما بکنم و خدمتتون عرض کنم که برای افزایش بازدید کننده راه های بهتر ، ارزان تر و کم دردسر تری هم هست . با این حال همینکه انجمن رو انتخاب کردین که درش پست بزنین و توی بحثاش شرکت کنین از شما تشکر میکنم . اوکی ، شاید شما درست میگین . . .

sibb
2010-05-29, 22:15
به عباراتی که بلد شده با دقت توجه کنید . فکر نمی کنم توهین یا تمسخر کاربران توی قوانین اجازه ای براش صادر شده باشه !
درباره توهین Shop هم فکر میکنم، مسئله یک چیز دو طرفه بود. Shop یک چیزی گفت علیرضا یک چیزی روش گذاشت جواب داد و Shop هم باز دو تا چیز روش گذاشت و جواب داد و همین طور بحث ادامه پیدا کرد.

آقای رضا به نظر به عنوان یک کاربر معمولی، کوبیدن در سر شرکت ایران گیت حداقل برای مدیریت این انجمن کار کاملا غلطی است و در این باره فکر میکنم علیرضا مقصر است. من تا به حال بارها گفتم که مشتری پارس پیک هستم و بارها گفتم که از پرداخت خیلی خیلی شاکی هستم و هنوز هم ازشون پول طلب دارم ولی در هر صورت پرداخت به ایران گیت فروخته شده/واگذار شده/منتقل شده/یا مدیریت به شکل سوری تغییر کرده. به هر صورت شما با یک موجودی جدید به اسم ایران گیت مواجه هستید. هنوز هم اطلاعات زیادی درباره این ایران گیت کسی نداره.

البته این اشکال کاملا به ایران گیت وارد هست که شفاف عمل نمیکنه. من اگر جای مدیران ایران گیت بودم رسما اعلام میکردم که ما یک شرکت ورشکسته را خریدیم و میخواهیم دوباره خوشنامی پرداخت در سالهای ابتدای کار (82) را برگردانیم و رویه امان عوض شده است و خیلی کارهای دیگه.

به نظر من آقای علیرضا همان طور که رفتند پارس پیک و رایارا و مصاحبه گرفتند، یک مصاحبه هم باید با ایران گیت و ایران مارکت سنتر و همین طور دی پی انجام بدند. (و البته مخصوصا ایران گیت) این کار هم لازم نیست حضوری انجام بشه. کافی است هماهنگی ها به صورت تلفنی صورت بگیره و در یک جلسه چت صوتی با Skype یا هر چیز دیگری پرسشها مطرح بشه و پاسخ دریافت بشه و فایلش در انجمن قرار بگیره.

sibb
2010-05-29, 22:19
اگه واقعا همچین برداشتی میکنین از فعالیت های انجمن باید یه تشکر جانانه از شما بکنم و خدمتتون عرض کنم که برای افزایش بازدید کننده راه های بهتر ، ارزان تر و کم دردسر تری هم هست . با این حال همینکه انجمن رو انتخاب کردین که درش پست بزنین و توی بحثاش شرکت کنین از شما تشکر میکنم . اوکی ، شاید شما درست میگین . . .
ببینید آقای رضا! این منطق اینترنت است. اینترنت دقیقا همین طوری کار میکنه که من گفتم. راه بهتر و ارزانتر هم هست (مثلا یک سایت عکس از نیوشا ضیغمی بزنیم) ولی شما به هر حال این راه را انتخاب کردید. درباره گوگل هم میتونیم بگیم که هزار تا راه راحت تر برای پول در آوردن هست تا نوشتن برنامه بسیار پیچیده ای مانند GMail و به طور کلی Google Doc و همین طور میزبانی بسیار دشوار و هزینه برش. ولی در هر صورت گوگل این روش را انتخاب کرده است.

به نظر من ادعاهای این طوری فقط کار خودتان را لوث میکنه.

Alirezaer
2010-05-29, 22:19
جناب مدیر، من هم با این shop موافقم. کمی درباره کارهایی که انجام می‏دید، زیادی تبلیغ می‏کنید. اگر هم آقای علیرضا میروند در گرما مصاحبه می‏کنند، برای این است که محتوای بهتری تهیه کنند برای انجمن تا بازدیدکننده بیشتری داشته باشه و تبلیغ بیشتری جذب بکنه. گوگل هیچ وقت برای تولید محتوای به این خوبی سر کاربرها منت نمیذاره. چون در واقع داره محتوای خوب تولید میکنه تا بازدیدکننده بالاتری داشته باشه و به این ترتیب درآمد بالاتر. پس داره برای خودش کار میکنه در واقع.

یعنی آقای یوسفی یا بنده اینقدر لنگ پول هستیم که برای 50 تومان پول بنر بیایم این کارارو بکنیم؟
نه اشتباه گرفتید،کسی منت نمیزاره،بنده به عنوان مدیر قسمت سیستم های فروش پستی،از این پست به بعد،با هر پست نامربوطی برخورد می کنم،بدون شک پست حذف و کاربر اخطار دریافت می کنه.
ظاهرا بعضی کاربرها رو نمیشه آزاد گذاشت و نمیشه دموکراسی کامل رو اجرا کرد،کسی که زحمت من رو میاد با پول معادل سازی می کنه باید اینطوری باهاش برخورد بشه.

Alirezaer
2010-05-29, 22:21
آقای یوسفی بد نیست به کاربرها بگویید که از چه شرکت هایی با ما تماس گرفتند تا ما باهاشون مصاحبه کنیم.

sibb
2010-05-29, 22:25
یک چیز دیگه: Shop زبان صریحی داره (البته من از این صراحت خوشم می آد. عدم صراحت دقیقا نقطه ضعف اخلاق ایرانی است) ولی شما در هر صورت از زبان انتقاد ایشون خوشتون نیامده است ولی به نظر من اصل انتقاد ایشون کاملا به جا است.

تنها استدلالی که علیرضا درباره این که ایران گیت هم کلاهبردار مطرح کرده این هست: چه دلیلی وجود دارد که یک شرکت مثل ایران گیت بیاد یک شرکت کلاهبردار مثل پرداخت را بخرد؟؟؟ و بر این اساس علیرضا ادعا میکنه که بنابراین همه اینها دودوزه بازی است. در حالی که من با این حرف علیرضا مخالف هستم. اصولا ما ملیادرهای زیادی در ایران و خارج از کشور داریم که از طریق خریدن شرکتهای برشکسته و بهینه کردن روندهای آنها و به رونق برگردان دوباره آنها پولدار شده اند.

به نظر من بهترین کار اینه که یک مصاحبه هم با مدیر ایران گیت انجام بدید و اخبار را مستقیم از آنها دریافت کنید. در غیر این صورت به خاطر اینکه فقط و فقط با پارس پیک و رایارا مصاحبه کردید، میشه گفت که اطلاع رسانی آزاد و بی طرفانه انجام نداید.

به نظر من Shop درست میگه. چه دلیلی وجود داره که ایران گیت نماینده ای در این انجمن داشته باشه وقتی که حتی مدیران سایت هم علیه اون موضع دارند. اجازه بدید ما کاربرهای معمولی موضوعمان را نسبت به ایران گیت بگیم و شما فقط فضا را مدیریت کنید. علاوه بر این که اگه میخواید واقعا کار اطلاع رسانی خوبی داشته باشید، حتما حتما کاری کنید که ایران گیت یک نماینده در این انجمن معرفی کنه.

sibb
2010-05-29, 22:31
یعنی آقای یوسفی یا بنده اینقدر لنگ پول هستیم که برای 50 تومان پول بنر بیایم این کارارو بکنیم؟
دوست عزیز! بهتره بری کتابخانه دانشکده فن آوری اطلاعات دانشگاه تریبت مدرس یا دانشکده کامپیوتر دانشگاه شریف و کتابهای مربوط به فوق لیسانس رشته it را کمی بخوانی. اینترنت که چه عرض کنم. کلا دنیا بر اساس همین منطق کار میکنه. شما به 50 تومان پول بنر نیاز داری یا نه؟ بنده اطلاع ندارم. ولی میشه بفرمایید پس چه هدف دیگری از راه اندازی این انجمن و پرداخت این همه هزینه وجود داره؟

نه اشتباه گرفتید،کسی منت نمیزاره،بنده به عنوان مدیر قسمت سیستم های فروش پستی،از این پست به بعد،با هر پست نامربوطی برخورد می کنم،بدون شک پست حذف و کاربر اخطار دریافت می کنه.
یک کم دقیق دوباره نوشته ات را بخوان. جمله اولت با جمله دومت چه ربطی داره؟ این که شما منت نمیذاری ولی هر پست نامربوطی را پاک میکنی؟ قطعا شما این اختیار را داری. ولی اگه از من بپرسند میگم شما ادبیات مناسبی نداری. من از رویه نادرست شما انتقاد کردم و آن وقت شما من رو به حذف پست تهدید میکنی؟ احترام گذاشتن به کاربران را باید از شما یاد گرفت واقعا

ظاهرا بعضی کاربرها رو نمیشه آزاد گذاشت و نمیشه دموکراسی کامل رو اجرا کرد
من اگر جای آقای رضا بودم، صرفا به خاطر این جمله و بی احترامی به کاربران بی طرفی مثل من که خیلی مستدل دارند انتقاد میکنند، از مدیریت حذف میکردم.

Alirezaer
2010-05-29, 22:34
یک چیز دیگه: Shop زبان صریحی داره (البته من از این صراحت خوشم می آد. عدم صراحت دقیقا نقطه ضعف اخلاق ایرانی است) ولی شما در هر صورت از زبان انتقاد ایشون خوشتون نیامده است ولی به نظر من اصل انتقاد ایشون کاملا به جا است.

تنها استدلالی که علیرضا درباره این که ایران گیت هم کلاهبردار مطرح کرده این هست: چه دلیلی وجود دارد که یک شرکت مثل ایران گیت بیاد یک شرکت کلاهبردار مثل پرداخت را بخرد؟؟؟ و بر این اساس علیرضا ادعا میکنه که بنابراین همه اینها دودوزه بازی است. در حالی که من با این حرف علیرضا مخالف هستم. اصولا ما ملیادرهای زیادی در ایران و خارج از کشور داریم که از طریق خریدن شرکتهای برشکسته و بهینه کردن روندهای آنها و به رونق برگردان دوباره آنها پولدار شده اند.

به نظر من بهترین کار اینه که یک مصاحبه هم با مدیر ایران گیت انجام بدید و اخبار را مستقیم از آنها دریافت کنید. در غیر این صورت به خاطر اینکه فقط و فقط با پارس پیک و رایارا مصاحبه کردید، میشه گفت که اطلاع رسانی آزاد و بی طرفانه انجام نداید.

به نظر من Shop درست میگه. چه دلیلی وجود داره که ایران گیت نماینده ای در این انجمن داشته باشه وقتی که حتی مدیران سایت هم علیه اون موضع دارند. اجازه بدید ما کاربرهای معمولی موضوعمان را نسبت به ایران گیت بگیم و شما فقط فضا را مدیریت کنید. علاوه بر این که اگه میخواید واقعا کار اطلاع رسانی خوبی داشته باشید، حتما حتما کاری کنید که ایران گیت یک نماینده در این انجمن معرفی کنه.

من این ایرانی های میلیاردری که در ایران و خارج کشور با خرید شرکت های برشکسته پولدار شدند رو نمی شناسم،لطف کنید در یک تاپیک جداگانه اسم اونها و شرکتی رو که خریدند رو ذکر کنید تا اطلاعات ما هم بالا بره.
استدلال من همین هست و بهش پایبندم و الانم میگم که اول ایران گیت برادریش ثابت کنه و بعد ادعای ارث کنه،اول باید بدهی فروشگاه ها رو که پرداخت پولشون رو نداده واریز کنه،بعد بیاد تو سیستم پستی و کار کنه و ببینیم می تونه یا نه.
در مورد اینکه یک نفر از ایران گیت تو انجمن باشه ما استقبال می کنیم ولی هنوز این شرکت خودش تکلیف خودش رو مشخص نکرده و هیچ اطلاعیه یا واریزی نداشته.

sibb
2010-05-29, 22:35
آقای یوسفی بد نیست به کاربرها بگویید که از چه شرکت هایی با ما تماس گرفتند تا ما باهاشون مصاحبه کنیم.
این رو هم خدمتتون عرض کنم. پیش از شما هم انجمنهای بسیار مطرحتری مانند e-virtu بودند و هستند که در این زمینه فعالیت کردند (اگر چه مال یک شرکت تجاری هست) و اصولا کاربرهای زیادی با پارس پیک در آن انجمن آشنا شدند. من حداقل اگر جای آقای کریمی بودم به هیچ وجه از شما درخواست مصاحبه نمیکردم. چون بعد از سه سال سابقه درخشان و پرداختهای منظم و شناخته شده، حتی یک نفر هم پیدا نمیشه که از پارس پیک به اندازه یک هزارم گله داشته باشه و تو هر کسی که این کار را میشناسه، اگر اسم پارس پیک را ببری پیشش، کلی هم به به و چه چه میکنه. بنابراین حداقل پارس پیک قطعا یکی از شرکتها نیست به نظر من.

کاملا بر عکس من فکر میکنم این شما هستید که برای گسترش کارهای انجمن، باید این روند اطلاع رسانی را گسترش بدهید. البته این یک روند دو طرفه است. هم خبرنگارها نیاز به خبر دارند هم سازمانها نیاز به روابط عمومی برای اعلام اخبار. ولی فکر میکنم شما کمی فعالیتهای خودتون رو دست بالا گرفته اید.

Alirezaer
2010-05-29, 22:39
دوست عزیز! بهتره بری کتابخانه دانشکده فن آوری اطلاعات دانشگاه تریبت مدرس یا دانشکده کامپیوتر دانشگاه شریف و کتابهای مربوط به فوق لیسانس رشته it را کمی بخوانی. اینترنت که چه عرض کنم. کلا دنیا بر اساس همین منطق کار میکنه. شما به 50 تومان پول بنر نیاز داری یا نه؟ بنده اطلاع ندارم. ولی میشه بفرمایید پس چه هدف دیگری از راه اندازی این انجمن و پرداخت این همه هزینه وجود داره؟

یک کم دقیق دوباره نوشته ات را بخوان. جمله اولت با جمله دومت چه ربطی داره؟ این که شما منت نمیذاری ولی هر پست نامربوطی را پاک میکنی؟ قطعا شما این اختیار را داری. ولی اگه از من بپرسند میگم شما ادبیات مناسبی نداری. من از رویه نادرست شما انتقاد کردم و آن وقت شما من رو به حذف پست تهدید میکنی؟ احترام گذاشتن به کاربران را باید از شما یاد گرفت واقعا

من اگر جای آقای رضا بودم، صرفا به خاطر این جمله و بی احترامی به کاربران بی طرفی مثل من که خیلی مستدل دارند انتقاد میکنند، از مدیریت حذف میکردم.

دلیل ایجاد این انجمن به خود آقای یوسفی و مدیران مربوط میشه و نیازی نیست دلیل ایجاد این انجمن رو برای شما که یک کاربر عادی هستی شرح بدیم.
شما هم نیازی نیست به بنده ادبیات یاد بدید،بنده خودم به صراحت گفتار و شیوایی کلام خود ایمان دارم.
شما نیازی نیست جای آقا رضا تصمیم بگیری،شما حواست باشه در حیطه خودت صحبت کنی و پات فراتر نزاری.

Alirezaer
2010-05-29, 22:44
این رو هم خدمتتون عرض کنم. پیش از شما هم انجمنهای بسیار مطرحتری مانند e-virtu بودند و هستند که در این زمینه فعالیت کردند (اگر چه مال یک شرکت تجاری هست) و اصولا کاربرهای زیادی با پارس پیک در آن انجمن آشنا شدند. من حداقل اگر جای آقای کریمی بودم به هیچ وجه از شما درخواست مصاحبه نمیکردم. چون بعد از سه سال سابقه درخشان و پرداختهای منظم و شناخته شده، حتی یک نفر هم پیدا نمیشه که از پارس پیک به اندازه یک هزارم گله داشته باشه و تو هر کسی که این کار را میشناسه، اگر اسم پارس پیک را ببری پیشش، کلی هم به به و چه چه میکنه. بنابراین حداقل پارس پیک قطعا یکی از شرکتها نیست به نظر من.

کاملا بر عکس من فکر میکنم این شما هستید که برای گسترش کارهای انجمن، باید این روند اطلاع رسانی را گسترش بدهید. البته این یک روند دو طرفه است. هم خبرنگارها نیاز به خبر دارند هم سازمانها نیاز به روابط عمومی برای اعلام اخبار. ولی فکر میکنم شما کمی فعالیتهای خودتون رو دست بالا گرفته اید.

جهت اطلاع،هیچیک از این دو شرکت پستی که تا به امروز باهاشون مصاحبه شده از ما درخواست مصاحبه نکردند و ما خودمون با این شرکت ها تماس گرفتیم برای مصاحبه.
اسم اون شرکت رو فعلا نمیگم که اگر آقا رضا صلاح دوسنتند تو انجمن بگند.
100% فعالیت های ما با سایرین فرق داره و متفاوت هست،چون تا به امروز:
1.هیچ انجمن و سایتی نتونسته بود با فروشگاه سازهای بزرگ قرارداد همکاری امضاء کنه و بتونه از سازنده این فروشگاه ساز قول همکاری برای فعالیت در انجمن بگیره.
2.هیج انجمن و سایتی نتونسته بود با شرکت های پستی مصاحبه کنه ولی ما این کار را انجام دادیم.
3.هیچ انجمن تخصصی برای فروشگاه های اینترنتی وجود نداشت ولی ما این انجمن را ایجاد کردیم.

sibb
2010-05-29, 22:44
من این ایرانی های میلیاردری که در ایران و خارج کشور با خرید شرکت های برشکسته پولدار شدند رو نمی شناسم،لطف کنید در یک تاپیک جداگانه اسم اونها و شرکتی رو که خریدند رو ذکر کنید تا اطلاعات ما هم بالا بره.
یکی از این افراد Carlos Slim است. ایشان سابقه زیادی در این زمینه داره. بد نیست که به این موضوع (http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=772&p=3510) هم نگاهی بندازی که اتفاقا در همین انجمن هم هستش. از افرادی ایرانی هم یکی از افراد شاخص هژبر یزدانی است که البته ایشان در زمینه دامداری خیلی بیشتر کار میکرد و اصولا کارش خرید واحدهای کوچک و ناموفق و تبدیل اونها به واحدهای صنعتی بزرگ بود. این یک روش کاملا شناخته شده است. کمی درباره اش مطالعه بکنی، بیشتر باهاش آشنا میشی.

sibb
2010-05-29, 22:48
پست کاربر به دلیل صحبت های بی مورد و دخالت در امور و سیاست گذاری های انجمن پاک شد،در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد.

Alirezaer
2010-05-29, 22:50
یکی از این افراد Carlos Slim است. ایشان سابقه زیادی در این زمینه داره. بد نیست که به این موضوع (http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=772&p=3510) هم نگاهی بندازی که اتفاقا در همین انجمن هم هستش. از افرادی ایرانی هم یکی از افراد شاخص هژبر یزدانی است که البته ایشان در زمینه دامداری خیلی بیشتر کار میکرد و اصولا کارش خرید واحدهای کوچک و ناموفق و تبدیل اونها به واحدهای صنعتی بزرگ بود. این یک روش کاملا شناخته شده است. کمی درباره اش مطالعه بکنی، بیشتر باهاش آشنا میشی.

به اسم بنده اکتفا نمی کنم،لطف کنید لینک مستندات و کارهایی که کردند رو ارائه کنید.
بنده اسم هژیز یزدانی رو سرچ کردم در گوگل،حتی یک لینک هم نداد در مورد فعالیتی که گفتید ایشون انجام دادند،شما عجب مطالعاتی انجام دادید درباره این موضوع.

sibb
2010-05-29, 22:55
بنده اسم هژیز یزدانی رو سرچ کردم در گوگل،حتی یک لینک هم نداد،شما عجب مطالعاتی انجام دادید درباره این موضوع.
دوست عزیز! دقت نکردید هژبر یزدانی است نه هژیز یزدانی شما دو تا کاراکتر را اشتباه نوشتید.

sibb
2010-05-29, 22:58
پست کاربر به دلیل صحبت های بی مورد و دخالت در امور و سیاست گذاری های انجمن پاک شد،در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد.
آقای علیرضا تنها خواسته ای که من داشتم این بود که به شما به خاطر بی احترامی به کاربران اخطار داده بشه. شما اسم این رو میذارید دخالت در امور و سیاست گذاریهای انجمن؟ اصولا این انجمن بدون کاربران هیچ معنی نداره. کاربران هستند که ماهیت وجودی این انجمن را می سازند. کمی درباره Customer Relationship Management و Citizen Relationship Management مطالعه کنید بد نیست. فکر میکنم در این زمینه هم باید بقیه کاربران و مدیر انجمن آقای رضا نظر بدهند.

لطفا این پست را پاک نکنید تا آقای رضا در این باره تصمیم بگیرند.

sibb
2010-05-29, 23:06
دلیل ایجاد این انجمن به خود آقای یوسفی و مدیران مربوط میشه و نیازی نیست دلیل ایجاد این انجمن رو برای شما که یک کاربر عادی هستی شرح بدیم.
شما هم نیازی نیست به بنده ادبیات یاد بدید،بنده خودم به صراحت گفتار و شیوایی کلام خود ایمان دارم.
شما نیازی نیست جای آقا رضا تصمیم بگیری،شما حواست باشه در حیطه خودت صحبت کنی و پات فراتر نزاری.

مدیریت محترم انجمن شاپ کیپر! آقای علیرضا با بی احترامی با کاربرها صحبت میکنند. ایشان در این نوشته از عباراتی همچون «در حیطه خودت صحبت کن» یا «پات را فراتر نزار» استفاده کرده اند که به نظر من اصلا مناسب یک محیط تخصصی و در یک بحث کاملا تخصصی و انتقادی نیست و حتی در یک محیط عمومی هم نباید از چنین واژگانی استفاده بشه. من قویا از شما خواهش میکنم که به این مسئله هر جور که صلاح میدونید رسیدگی کنید.

Alirezaer
2010-05-29, 23:10
کاربر Sibb به علت عدم رعایت قوانین به مدت سه روز مسدود شدند.

shervin114
2010-05-29, 23:43
خدمت دوستان عزیز ( مخصوصا کاربران محترم Sibb و shop )
نمی دونم شما از چه تاریخی شرکت پرداخت رو میشناسید ولی من از چند سال قبل که پرداخت تنها شرکت COD بود باهاشون در ارتباط بودم
دقیقا از اون زمانی که کار این شرکت نصب و پشتیبانی سیستم های مدیریت ISP بود
من و علیرضا اگه میگیم پرداخت دزد بوده دلیل داریم
چون روزهای آخری که یواش یواش میخواستند شرکت رو واگذار کنند متن آئین نامه ای رو تو سایتشون گذاشته بودند که تمامی فروشگاههای فیلم و سریال رو متخلف میدونست
نکته آخر هم این که اگر شرکت ورشکسته ای واگذار شد یا مدیران قبلی باید مدیر تصفیه تعیین کنند و یا شرکت جدید باید بدهی های قبلی شرکت رو پرداخت نماید .
این 2 کاربر و یا هرشخص دیگه ای که ادعا میکنه ایران گیت بدهی شرکت رهنما ( پرداخت ) رو با کاربرانش داره تصفیه میکنه با دلیل و مدرک به اطلاع بقیه کاربران انجمن برسونه

shop
2010-05-30, 00:41
با توجه به این مورد شما یک اخطار دریافت می کنید + اگه خیلی دوست دارید میتونیم به عنوان کاربر فعال و بعد مدیر در خدمتتون باشیم تا ببینیم شما چقدر وقت میذارین برای سایرین و شما چه احترامی به بقیه میذارین و زیر گرما میرین و مصاحبه تهیه می کنین و پیگیر امور میشین !؟
خوشحال میشم روزی برسه که بتونیم برای فعالیت های خوبتون به شما هم تبریک و تهنیت عرض کنیم و شما هم بتونین سایرین رو مورد آزمایش قرار بدین !
با تمام احترامی که برای شما قائل هستم اخطار که هیچ حتی می تونید مسدود هم بکنید و برام اصلا اهمیتی نداره ولی حرف حقیقت را می زنم و هیچ ابایی هم ندارم.
در ضمن بنده فقط جواب صحبتها و نظرات بدون دلیل و منطق این افراد را می دهم و به هیچ کس هم توهین نکردم.دیگران هم بهتر است اگر می بینند که جوابی ندارند بحث را ادامه ندهند.
در ضمن متاسفانه مدیریت بعضی از قسمتهای فروم را دست یک فرد بی تجربه دادید که دارای ظرفیت بسیار کم و انتقاد ناپذیر می باشد و زمانیکه در مقابل حرف منطقی کم میاره مبادرت به اهانت ، حذف نظرات گرچه بسیاری از انها مودبانه تر از نظرات خودشان هست و یا مسدود کردن کاربران می نماید.
به نظر شخص بنده در انتخاب مدیران بی طرف و منطقی باید دقت بیشتری شود.
یا حق

shervin114
2010-05-30, 05:08
با تمام احترامی که برای شما قائل هستم اخطار که هیچ حتی می تونید مسدود هم بکنید و برام اصلا اهمیتی نداره ولی حرف حقیقت را می زنم و هیچ ابایی هم ندارم.
در ضمن بنده فقط جواب صحبتها و نظرات بدون دلیل و منطق این افراد را می دهم و به هیچ کس هم توهین نکردم.دیگران هم بهتر است اگر می بینند که جوابی ندارند بحث را ادامه ندهند.
در ضمن متاسفانه مدیریت بعضی از قسمتهای فروم را دست یک فرد بی تجربه دادید که دارای ظرفیت بسیار کم و انتقاد ناپذیر می باشد و زمانیکه در مقابل حرف منطقی کم میاره مبادرت به اهانت ، حذف نظرات گرچه بسیاری از انها مودبانه تر از نظرات خودشان هست و یا مسدود کردن کاربران می نماید.
به نظر شخص بنده در انتخاب مدیران بی طرف و منطقی باید دقت بیشتری شود.
یا حق

=)) پس با این گفته شما متوجه شدیم که شما دوست داشتی مدیر بشی
شاید هم از بچه های خود ایران گیت هستید ؟؟!! :)
در هر صورت خیلی دوست دارم شما با دلیل و مدرک ثابت کنید که ایرن گیت مثل پرداخت نیست /:)

shop
2010-05-30, 09:16
=)) پس با این گفته شما متوجه شدیم که شما دوست داشتی مدیر بشی
شاید هم از بچه های خود ایران گیت هستید ؟؟!! :)
در هر صورت خیلی دوست دارم شما با دلیل و مدرک ثابت کنید که ایرن گیت مثل پرداخت نیست /:)
چرا شما را با این هوش بالا تا حالا ندزدیدن ببرن ناسا؟:dاز کجا فهمیدی که دوست دارم مدیر بشم؟
حیفه داری اینجا فعالیت می کنیها.برو خودتو معرفی کن!
واقعا متاسفم که به این راحتی تهمت می زنید
من هیچ وقت تا حالا نگفتم که ایران گیت صد در صد مثل پرداخت نمیشه بلکه تاکید کردم به ما و بعضیهای دیگه پرداخت کرده و برای اثبات کارکرد مثبتشون نیاز به گذشت زمان هست.اما متاسفانه افراد بسیار بدبینی هستند که بخاطر منافع خودشون نمی خوان قبول کنند.
مثلا چه سند و مدرکی؟دوستت توی پستهای قبلی گفت که فیش اسکن شده بیار که اونجا بصورت کامل جوابش رو گرفت شما هم می تونی بری بخونی تا هیچ سوالی برات باقی نمونه

shervin114
2010-05-30, 09:49
چرا شما را با این هوش بالا تا حالا ندزدیدن ببرن ناسا؟:dاز کجا فهمیدی که دوست دارم مدیر بشم؟
حیفه داری اینجا فعالیت می کنیها.برو خودتو معرفی کن!
واقعا متاسفم که به این راحتی تهمت می زنید
من هیچ وقت تا حالا نگفتم که ایران گیت صد در صد مثل پرداخت نمیشه بلکه تاکید کردم به ما و بعضیهای دیگه پرداخت کرده و برای اثبات کارکرد مثبتشون نیاز به گذشت زمان هست.اما متاسفانه افراد بسیار بدبینی هستند که بخاطر منافع خودشون نمی خوان قبول کنند.
مثلا چه سند و مدرکی؟دوستت توی پستهای قبلی گفت که فیش اسکن شده بیار که اونجا بصورت کامل جوابش رو گرفت شما هم می تونی بری بخونی تا هیچ سوالی برات باقی نمونه

دوست باهوش
پرینت حساب خودت رو بزار
نکنه اینو نمیتونی ( شاید هم اومدند حضوری بهتون پرداخت کردند )
همون که شماها رو بردند ایران گیت بسه ;)

shop
2010-05-30, 10:15
دوست باهوش
پرینت حساب خودت رو بزار
نکنه اینو نمیتونی ( شاید هم اومدند حضوری بهتون پرداخت کردند )
همون که شماها رو بردند ایران گیت بسه ;)
همونطور که قبلا هم گفتم من یا هیچ کس دیگری اجبار نداره فیش یا پرینت برای افرادی امثال شما که کاملا شناخته شده هستید بزاره و باز هم می گم که :
طلا که پاکه چه منتش به خاکه
شاید حرفهای شما اعتباری نداشته باشد و برای هر صحبتتون مجبور باشید سند و مدرک ارائه کنید ولی ما از خودمون مطمئن هستیم و همچین مشکلی نداریم.

Alirezaer
2010-05-30, 10:20
همونطور که قبلا هم گفتم من یا هیچ کس دیگری اجبار نداره فیش یا پرینت برای افرادی امثال شما که کاملا شناخته شده هستید بزاره و باز هم می گم که :
شاید حرفهای شما اعتباری نداشته باشد و برای هر صحبتتون مجبور باشید سند و مدرک ارائه کنید ولی ما از خودمون مطمئن هستیم و همچین مشکلی نداریم.

در صورتی که یک بار دیگر جو انجمن را به هم بزنید و حرف هایی که به این تاپیک نیست رو مطرح کنید،مسدود خواهید شد.

shervin114
2010-05-30, 10:28

دوست عزیز این جا طلافروشی نیست =))
من میگم پارس پیک واریزی هاش به موقع هستش شما میگی ثابت کن منم بیام بگم طلا که پاکه چه منتش به ... x-(
این که نشد حرف
دویت عزیز یا از کاربرای انجمن به خاطر این همه حرف بیهوده که زدی معذرت خواهی کن و یا حرفایی که زدی ثابت کن
از قدیم گفتن حرف باد هواست
در ضمن درست صحبت کن من نگفتم مشکلی داری ولی تو الان اومدی با این یوزر داری از ایران گیت طرفداری میکنی
معلوم نیست از اصفهان هستی یا از کابل در هر صورت مدرک ارائه کن ( تو جایی حرفی نزن اگر هم زدی طوری باشه که اگه کسی خواست بتونی مستنداتت رو ارائه کنی )
پست های بعدی تو اگر با دلیل نباشه کسی جوابت رو نخواهد داد :-"

shop
2010-05-30, 12:21
دوست عزیز این جا طلافروشی نیست =))
من میگم پارس پیک واریزی هاش به موقع هستش شما میگی ثابت کن منم بیام بگم طلا که پاکه چه منتش به ... x-(
این که نشد حرف
دویت عزیز یا از کاربرای انجمن به خاطر این همه حرف بیهوده که زدی معذرت خواهی کن و یا حرفایی که زدی ثابت کن
از قدیم گفتن حرف باد هواست
در ضمن درست صحبت کن من نگفتم مشکلی داری ولی تو الان اومدی با این یوزر داری از ایران گیت طرفداری میکنی
معلوم نیست از اصفهان هستی یا از کابل در هر صورت مدرک ارائه کن ( تو جایی حرفی نزن اگر هم زدی طوری باشه که اگه کسی خواست بتونی مستنداتت رو ارائه کنی )
پست های بعدی تو اگر با دلیل نباشه کسی جوابت رو نخواهد داد :-"

پست شما ویرایش شد،در صورتی که یک بار دیگر جو انجمن را بهم بزنید،اخطار دریافت خواهید کرد.
کاربر Sherivin114 شما هم لطفا در این تاپیک به مسائل اصلی بپردازید و از حاشیه و مجادله خودداری کنید.

تایپک بزودی پاکسازی خواهد شد و پست های نامربوط پاک خواهند شد.

Reza
2010-05-30, 14:50
به دلیل انحراف از بحث اصلی تاپیک ، تا اطلاع ثانوی تاپیک بسته می شود .
در صورت نیاز میتونین بحث رو در انجمن های مربوطه ادامه بدید .