PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضعف در طراحی صفحه اصلی پارس پیک

Reza
2010-12-02, 13:50
ضعف در طراحی صفحه اصلی چیزی است که پارس پیک مدت ها از آن رنج می برد . . .
صفحات باز شونده پاپ آپ ، عدم درج اخبار و اطلاعیه های عمومی ، طراحی بر مبنای استفاده از جداول و مسائلی دیگر باعث شده تا صفحه اصلی این سیستم واسطه پستی ، در عین سادگی و سرعت لود خوب ، بیشتر شبیه یک وبلاگ ساده و استاتیک شود .

ضمن پیشنهادات متعدد ، امید که در آینده ای نزدیک شاهد تغییرات اساسی در این زمینه باشیم !

m.ghalgar
2010-12-02, 17:03
من فکر می کنم این قضیه بخشی از سیاست کاری پارس پیک است !!
صفحه اول سایت و پنل بسیار ساده
عدم تبلیغات فراگیر اینترنتی
دنبال کپی کردن کارهای دیگر سیستم ها نبودن
و...

بخشی از سیاست های کاری شرکت پارس پیک است که سیستم را در نظر کاربران مطمئن می سازد (البته از نظر اونا و من) و مهمترین ویژگی پارسپیک هم به نظر من همین است .

پی نوشت:
delino.ir

Reza
2010-12-02, 17:19
تا حدودی موافقم
سایت و پنل ساده خوبه اما به ظرطی که این سادگی جلوی زیبایی و طراحی خرفه ای رو نگیره
ضمن اینکه کپی نکرن هم باید از شروط پیشرفت هر کاری باشه
اما تبلیغات چیزی هست که به نظرم اگه کسی سمتش نره تا حدودی اشتباه است . درسته مشتریان ، محصول ، سرویس دهی ، کیفیت و پشتیبانی و . . . همه و همه از ابزارهایی هستند که اگه درست استفاده بشه به نوعی تبلیغات میشه اما با تبلیغات صریح و برندینگ کاملا موافقم

omid56
2010-12-02, 19:32
ضعف در طراحی صفحه اصلی چیزی است که پارس پیک مدت ها از آن رنج می برد . . .

ببخشيد شما از كجا مي دانيد كه پارس پيك داره رنج مي بره ؟؟؟؟!!! مگه شما از مديران آن شركت هستيد يا علم غيب داريد:d
اين قضيه از ديدگاه شما ممكنه ضعف محسوب بشه ولي شايد از ديدگاه ديگران نقطه قوت به حساب بياد .
ما نبايد سايت هاي تجاري را با سايت هاي بازي ، سرگرمي ، تالارهاي گفتگو و ... مقايسه كنيم . سايت هاي تجاري از لحاظ طراحي ، معماري سيستم ،‌امنيت ، سبك بودن ، رابط كاربري و حتي انتخاب رنگ متفاوت هستند .
به نظر من پنل پارس پيك تمام خصوصيات يك پنل تجاري خوب و حرفه اي را دارد - علاوه بر امكانات خوب ، بسيار سبك طراحي شده و كاربر پسنده . من كلا يك بار وارد صفحه اول پارس پيك شدم ،‌اون هم براي عضويت .
تمام اخبار و اطلاعيه ها هم در پنلم وجود داره .

1persiangeek
2010-12-02, 23:31
به نظر من آزار دهنده ترین مسئله تو طراحی وبسایت پارس پیک این هست که تمام لینک ها یا حد اقل اکثرشون توی پنجره ی جدید و با سایز کوچیک باز میشن. لا اقل اگر توی تب جدید باز میشد میگفتیم اشکالی نداره ولی اینجوری خیلی اذیت کنندست ...

rezakeeper
2010-12-13, 12:20
به نظر من آزار دهنده ترین مسئله تو طراحی وبسایت پارس پیک این هست که تمام لینک ها یا حد اقل اکثرشون توی پنجره ی جدید و با سایز کوچیک باز میشن. لا اقل اگر توی تب جدید باز میشد میگفتیم اشکالی نداره ولی اینجوری خیلی اذیت کنندست ...

راست میگه یه دستی به سر و روش بکشه بد نیست

rezakeeper
2011-02-23, 10:03
سلام درود به همه دوستان قدیمی
ضعف در طراحی صفحه اصلی چیزی است که پارس پیک ...

یعنی با گذشت این همه زمان هنوز درستش نکرده ؟؟؟

h-agah
2011-02-23, 10:44
به نظر من این مورد مهم نیست . حداقل برای کاربرانی که از پنل استفاده می کنند

فراموش نکنیم که برای ما که به پنل خرید پستی و سرویسهای خرید پستی با دید یک شغل نگاه می کنیم طراحی سایت اصلا مهم نمیتواند باشد مخصوصا اگربه این شکل کنونی باشد که ساده و در عین حال مناسب هم هست

تنوع و زیبایی را مخاطبان در سایتهای سرگرمی و تفریحی و آزاد می گردند نه در محیط کاریشون.

در طراحی کنونی پارس پیک توضیحات کامل و راحت و بلوکهای مناسب برای راهنمایی پست و کاربران وجود دارد

و کارمندان اداره پست به علت قدیمی بودن ایندکس سایت و ورود و خروج مرتب به سایت به محل بلوکها عادت کرده اند و تغییر در طراحی باعث سردرگمی برخی از کارمندان پست به هنگام ورود به سایت خواهد شد

tebyan31
2011-02-23, 10:47
و کارمندان اداره پست به علت قدیمی بودن ایندکس سایت و ورود و خروج مرتب به سایت به محل بلوکها عادت کرده اند و تغییر در طراحی باعث سردرگمی برخی از کارمندان پست به هنگام ورود به سایت خواهد شد

توجیه قابل قبولی نیست!

اینجوری نباید اصلا وارد تجارت الکترونیک میشدن!

چون به خوندن کاغذ و آدرس های دست نویس و پاکت های تمبر دار عادت داشتند قبلا!!

p30maps
2011-02-23, 20:17
به نظر من در طراحی سایت مهتمرین چیز، دسترسی سریع به اطلاعات، چینش مناسب لینک ها، گویا بودن مطالب و گیج نشدن کاربر است.

مطمئنا سلایق مختلف هم ممکن است از یک طراحی خوششون بیاد و با طرحی دیگر حال نکنن!

من فکر نکنم پارس پیک از صفحه اصلی رنج ببره! چرا که اگر رنج می برد با توجه به توان مالی و همچنین تیم فنی که در اختیار داره به راحتی میتونه قوی ترین سایت رو طراحی کنه

شاید به قول دوستمون این نوع طراحی هم یه نوع سیاسته!