PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برترین سرویس های پرداخت الکترونیک سال 1391 مشخص شدند

Reza
2012-11-03, 00:24
با نام و یاد خداوند بزرگ و متعال و با عرض سلام و درود خدمت همه دوستان و همراهان عزیز ، در ابتدا بر خود لازم می دانیم که فرا رسیدن عید ولایت و امامت ، عید غدیر خم را به همه عاشقان حضرتش تبریک و تهنیت عرض نماییم و از خداوند متعال تعجیل در ظهور آقا امام زمان را خواستار باشیم .

همچون همیشه بر خود می بالیم و به همراهی همیارانی چون شما افتخار می کنیم که جز با حمایت های شما ، پیمودن این مسیر پر فراز و نشیب امری بود بس غیر ممکن . خدای را سپاسگزاریم که بر ما منت نهاد تا یارای آن را داشته باشیم و باری دیگر مسئولیت خطیری را با موفقیت از دوش خود پایین نهیم و سربلند ، در پیشگاهش و در نزد دوستان و همراهان ، تجربه ای دیگر را در دتر خاطرات ای شاپ اوارد به ثبت برسانیم .

با وجود اینکه امسال برای اولین بار شاهد برگزاری جشنواره برترین سرویس پرداخت الکترونیک ایران بودیم ، اما ای شاپ اوارد شاهد بیشترین و بی نظیرترین حضور کاربران خوب خود بود . با تجمیع آرای جشنواره برترین سرویس پرداخت الکترونیک ایران در سال 1391 و جمع بندی و نتیجه گیری از آن ، نتایج به شرح زیر به اطلاع عموم می رسد :

1- سرویس پرداخت الکترونیک پی لاین با 1000 امتیاز
2- سرویس پرداخت الکترونیک بانک ملت با 553 امتیاز
3- سرویس پرداخت الکترونیک ایران ای پیمنت با 414 امتیاز
4- سرویس پرداخت الکترونیک زرین پال با 303 امتیاز
5- سرویس پرداخت الکترونیک پارس پال با 197 امتیاز
6- سرویس پرداخت الکترونیک جی پال با 188 امتیاز
7- سرویس پرداخت الکترونیک بانک سامان با 97 امتیاز
8- سرویس پرداخت الکترونیک بانک پارسیان با 77 امتیاز
9- سرویس پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد با 67 امتیاز
10- سرویس پرداخت الکترونیک تک پرداخت با 47 امتیاز
11- سرویس پرداخت الکترونیک بانک صادرات با 17 امتیاز
12- سرویس پرداخت الکترونیک بانک سرمایه با 10 امتیاز
13- سرویس پرداخت الکترونیک بانک سینا با 10 امتیاز
14- سرویس پرداخت الکترونیک پی پاد با 10 امتیاز
15- سرویس پرداخت الکترونیک بانک ملی با 10 امتیاز
16- سرویس پرداخت الکترونیک تچرا با 7 امتیاز
17- سرویس پرداخت الکترونیک ایمن پرداخت با 7 امتیاز
18- سرویس پرداخت الکترونیک بانک اقتصاد نوین با 0 امتیاز

به رسم ادب تشکر می کنیم از کلیه سرویس های پرداخت نقدی ، سرویس های واسطه خرید پستی ، وب سایت ها ، وبلاگ ها ، خبرگزاری ها ، انجمن های گفتگو ، وب سایت های خدماتی و کلیه بزرگواران و عزیزانی که به ما در برگزاری هر چه بهتر این جشنواره یاری رساندند . باشد که الطاف بی کرانشان ، چون باران بهاری ، همیشه بر ما بباید .

و دفتر جشنواره ای شاپ اوارد که با هدف شناسایی و معرفی برترین سرویس های پرداخت الکترونیک سال باز شده بود ، همین جا بسته شد . . .

ای شاپ اوارد
www.eshopaward.ir

Reza
2012-11-03, 00:26
اطلاعات در رنکینگ درج شد :
http://ranking.shopkeeper.ir

mazanshop
2012-11-03, 00:44
پی لاین توی این مدت کم انقدر خوب کار کرده که تونست رتبه اول کسب کنه، واقعا جای تبریک داره

آقا رضا شما هم خسته نباشید

mobinishlans
2012-11-03, 00:46
پی لاین منو غافلگیر کرد تبریک به مدیراش خدا کنه همینجوری ادامه بدن

Vahid. Sh
2012-11-03, 00:47
میبینم که آقا زرین با اختلاف زیادی 4 ام شده! :)

websky
2012-11-03, 00:53
سلام

ممنون آقا رضا

به شما و همکارانتان خسته نباشید می گویم ار طرف خودم و گروه آسمان وب

انشاالله همیشه موفق باشید

Reza
2012-11-03, 01:03
پی لاین توی این مدت کم انقدر خوب کار کرده که تونست رتبه اول کسب کنه، واقعا جای تبریک داره

آقا رضا شما هم خسته نباشید
من هم به نوبه خودم بهشون تبریک میگم و ازشون تشکر می کنم
ممنون از شما ، زحمت رو همه کشیدن . . .

پی لاین منو غافلگیر کرد تبریک به مدیراش خدا کنه همینجوری ادامه بدن
پی لاین تونست رتبه خوبی رو کسب کنه و برای اولین بار در تاریخ ای شاپ اوارد امتیاز 1000 از هزار رو کسب کرد
امیدوارم نواقص و کسری های جزئی که دارند به زودی مرتفع بشه و الکویی باشند برای سایرین

سلام

ممنون آقا رضا

به شما و همکارانتان خسته نباشید می گویم ار طرف خودم و گروه آسمان وب

انشاالله همیشه موفق باشید
سلام و درود
سپاسگزارم ، من هم از طرف انجمن شاپ کیپر از حمایت های خوب شما تشکر می کنم
پایدار باشید

MihanV
2012-11-03, 01:06
- سرویس پرداخت الکترونیک ایران ای پیمنت با 414 امتیاز

ادرس سایت این چیه دوستان ؟

Reza
2012-11-03, 01:08
ادرس سایت این چیه دوستان ؟

خدمت شما
http://www.iranepayment.com/

aftabmail
2012-11-03, 01:14
الکترونیک ایران ای پیمنت 3وم و زرین پال چهارم !! . چه جوری آخه؟ . این سایت فک کنم 1هزارم زرین پال هم کاربر نداره ! . با نهایت احترام ولی اشتباه نشده؟! (مدیرش خودش در اطلاعیه ای زده بود که فروش سایت و گردش سایت را خودشون زده بودند 0!!! تو همین شاپ کیپر هم بود !)

Foad2012
2012-11-03, 01:15
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

واقعا خسته نباشید آقای یوسفی بزرگوار.
این چند روزه خیلی زحمت کشیدید.امیدوارم به اندازه ی زحمتی که می کشید ، نتیجه های خوب ببینین.
براتون و برای مجموعه ی شاپکیپر آرزوی پیروزی و موفقیت پی در پی از مولا علی (ع) خواستارم.

شبتون بخیر.

Reza
2012-11-03, 01:30
الکترونیک ایران ای پیمنت 3وم و زرین پال چهارم !! . چه جوری آخه؟ . این سایت فک کنم 1هزارم زرین پال هم کاربر نداره ! . با نهایت احترام ولی اشتباه نشده؟! (مدیرش خودش در اطلاعیه ای زده بود که فروش سایت و گردش سایت را خودشون زده بودند 0!!! تو همین شاپ کیپر هم بود !)

همونطور هم که قبل بحث شده ، از مهمترین عوامل تاثیرگذار در نتایج ، تعداد کاربرانی هست که به یک سیستم رای میدن
در جشنواره فعلی ، کاربران زرین پال نسبت به سایر سیستم های برتر ، حضور کم رنگ تری رو از خودشون نشون دادن

kalapeik
2012-11-03, 01:32
فکر می کردم پارس پال اول شه

haghft
2012-11-03, 01:35
منم به نفرات برتر تبریک میگم
و یه خدا قوت به آق رضا
و خیلی مفید هست که در آینده تعیین می کنه کدوم سامانه رو انتخاب می کنم

mesitala
2012-11-03, 01:36
آقا رضا دست شما درد نکنه. واقعا زحمت می کشید. خودمونی اگه بخوام بگم میگم: دمت گرم
فقط یک سوال: برای سیستم های پرداخت الکترونیک جدول مقایسه نمی گذارین؟

Neo2
2012-11-03, 01:44
با سلام
وظیفه خودمون میدونیم که از تمامی افرادی که نسبت به ما این لطف رو داشتند و ما رو در این راه پشتیبانی کردند صمیمانه تشکر کنیم.
نظرات و انتقادات سازنده شما عزیزان باعث شده که Payline به نقطه کنونی دست پیدا کنه و ما موفقیت خودمون رو مدیون همراهی و پشتیبانی شما عزیزان هستیم.
از تمامی حامیان این جشنواره و جناب یوسفی هم صمیمانه تشکر می کنیم و امیدواریم که شاهد موفقیت های روز افزون این مجموعه باشیم.

جا داره اینجا از مدیران سایت ایران ای پیمنت تقاضا می کنیم که اگر میخواهند موفق باشند، ایده های جدید شون رو ( حداقل در زمینه ظاهری متفاوت ) اجرا کنند.
متاسفانه طرح اصلی قالب Payline ( شامل تمامی استایل ها، فونت های به کار رفته، فایل های JS، عکس ها و تصاویر، اسلاید شو و ... )
توسط این گروه کپی برداری و روی سایت شون اجرا شده و این موارد دور از رفتار حرفه ای هست.
امیدواریم هرچه سریعتر نسبت به تغییر قالب سایت شون اقدام کنند.
طبیعتا تمامی حقوق مادی و معنوی قالب برای Payline محفوظ بوده و حق خودمون میدونیم که برای باز پس گیری این حق در صورت لزوم قانونی برخورد کنیم.

Reza
2012-11-03, 01:47
فکر می کردم پارس پال اول شه
ایشالا سال بعد با حمایت های کاربرای خوبش . . .

منم به نفرات برتر تبریک میگم
و یه خدا قوت به آق رضا
و خیلی مفید هست که در آینده تعیین می کنه کدوم سامانه رو انتخاب می کنم
ممنون از شما
خدا قوت رو باید به دوستانی گفت که با حوصله از ای شاپ اوارد و پیشرفت تجارت الکترونیک حمایت می کنن

آقا رضا دست شما درد نکنه. واقعا زحمت می کشید. خودمونی اگه بخوام بگم میگم: دمت گرم
فقط یک سوال: برای سیستم های پرداخت الکترونیک جدول مقایسه نمی گذارین؟
خواهش می کنم ، انجام وظیفه هست ، سپاسگزارم
والا ما هر چی سورپرایز داشتیم یکی یکی داره رو میشه :دی
جدول مقایسه سرویس های پرداخت الکترونیک در دست طراحی هست و به زودی اجرا و رونمایی میشه
ممنون از پیگیری شما

Reza
2012-11-03, 01:50
با سلام
وظیفه خودمون میدونیم که از تمامی افرادی که نسبت به ما این لطف رو داشتند و ما رو در این راه پشتیبانی کردند صمیمانه تشکر کنیم.
نظرات و انتقادات سازنده شما عزیزان باعث شده که Payline به نقطه کنونی دست پیدا کنه و ما موفقیت خودمون رو مدیون همراهی و پشتیبانی شما عزیزان هستیم.
از تمامی حامیان این جشنواره و جناب یوسفی هم صمیمانه تشکر می کنیم و امیدواریم که شاهد موفقیت های روز افزون این مجموعه باشیم.

جا داره اینجا از مدیران سایت ایران ای پیمنت تقاضا می کنیم که اگر میخواهند موفق باشند، ایده های جدید شون رو ( حداقل در زمینه ظاهری متفاوت ) اجرا کنند.
متاسفانه طرح اصلی قالب Payline ( شامل تمامی استایل ها، فونت های به کار رفته، فایل های JS، عکس ها و تصاویر، اسلاید شو و ... )
توسط این گروه کپی برداری و روی سایت شون اجرا شده و این موارد دور از رفتار حرفه ای هست.
امیدواریم هرچه سریعتر نسبت به تغییر قالب سایت شون اقدام کنند.
طبیعتا تمامی حقوق مادی و معنوی قالب برای Payline محفوظ بوده و خودمون میدونیم که برای باز پس گیری این حق در صورت لزوم قانونی برخورد کنیم.

درود
من هم به نمایندگی از تیم راهبری انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران این موفقیت رو به شما و کاربران خوبتون تبریک عرض می کنم و امیدوارم الگویی باشید برای سایر دوستان و همکاران

aftabmail
2012-11-03, 01:57
همونطور هم که قبل بحث شده ، از مهمترین عوامل تاثیرگذار در نتایج ، تعداد کاربرانی هست که به یک سیستم رای میدن
در جشنواره فعلی ، کاربران زرین پال نسبت به سایر سیستم های برتر ، حضور کم رنگ تری رو از خودشون نشون دادن
با نهایت احترام ، اصلاً من با 414تا رای ایران ای پیمنت به مشکل خوردم!! . ایشان خودشون اومدن تو فروم گفتند که ما گردش حسابمون صفر است و یعنی هیچ کاربری فعالی ندارن! خوب این 414 تا یعنی چی آخه؟!؟!

iranbn.com
2012-11-03, 02:02
با نهایت احترام ، اصلاً من با 414تا رای ایران ای پیمنت به مشکل خوردم!! . ایشان خودشون اومدن تو فروم گفتند که ما گردش حسابمون صفر است و یعنی هیچ کاربری فعالی ندارن! خوب این 414 تا یعنی چی آخه؟!؟!

خودشون تلاش کردند رای هاشون زیاد شده:-p به هر حال چون قضیه مالی هست وظیفه شرعی ! خودم می دونم که بگم به صرف این 414 رای انتخابشون نکنید.

Ali.Sh
2012-11-03, 02:02
منم از طرف خودم به سرویسهای برتر مخصوصا مدیریت محترم پی لاین تبریک عرض میکنم. امیدوارم همیشه سرویسی خوب و راضی کننده ارائه بدند و به مرور زمان عملکردشون مثل ( متاسفانه ) خیلی از سرویسهای ایرانی به ضعف کشیده نشه.

ضمن اینکه از آقا رضا هم بسیار تشکر میکنم که زحمت فوق العاده زیادی کشیدند.

Neo2
2012-11-03, 02:19
منم از طرف خودم به سرویسهای برتر مخصوصا مدیریت محترم پی لاین تبریک عرض میکنم. امیدوارم همیشه سرویسی خوب و راضی کننده ارائه بدند و به مرور زمان عملکردشون مثل ( متاسفانه ) خیلی از سرویسهای ایرانی به ضعف کشیده نشه.

ضمن اینکه از آقا رضا هم بسیار تشکر میکنم که زحمت فوق العاده زیادی کشیدند.

متشکرم، هدف تیم Payline این هست که با ارائه امکانات مناسب پاسخگوی نیاز هموظنان عزیز باشیم.

mizbani
2012-11-03, 02:52
با سلام و ضمن سپاس از زحمات دوستان ...

چند سوال برای بنده مطرح هست ...

آیا به واقع این امتیاز ها قابل اعتماد هستند ؟ آیا این امار منطقی هستند ؟ چند نفر در این نظر سنجی شرکت نموده اند ؟

آیا سیستم نظر سنجی دارای پارامتر های لازم جهت شناسایی افراد برای دریافت رای و جلوگیری از تقلب بوده است ؟

چند مطلب جالب :

بانک ملت با عنوان دهمین و پر طرفدار ترین بانک و سایت ایران 500 امتیاز ؟ و سایت ایران پیمنت با رتبه 35,626 کسب 400 امتیاز و زرین پال با 303 امتیاز ؟

سامان و پاسارگاد هم که جای خود دارد ، همچنین به نظر شخصی بنده آنچه از سایت رسمی این نظر سنجی برداشت می شود استقبال و شرکت زیادی انجام نشده است ...

و ساختن ایمیل و نظر دادن در این سامانه کار سختی به حساب نمی آید ، حداقل این نظر سنجی نیازمند کدتاییدیه تلفن همراه و تبلیغات گسترده رسانه ای می باشد ...

لطفا گستره آمار رو ارائه بفرمایید ، برای مثال با شرکت 1000 نفر این امار تعیین شده است ... ، همچنین بسیاری از بزرگان آی تی کشور رویداد بزرگی همچون جشنواره وب ایران را به عنوان یک معیار برای انتخاب رتبه " اول " در ارائه خدمات در یک زمینه نمی دانند ...

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان ...

موفق و پیروز باشید ...

lmsdesigning
2012-11-03, 07:39
رضا جان جا داره بهت یه خسته نباشید جانانه بگم. فکر میکنم نتایج خیلی غافل گیر کنند ده بود :) اما خب حالا میدونیم اولویت بندی ها چی هست و ایشالا مسئولین تک تک این شرکت ها در صدد بهبود خدمات میشن و یه فضای رقابتی سالم و خوب ایجاد میشه

موفق وموید باشید

ertebat7
2012-11-03, 10:19
سلام
تبریک میگم موفقیت بزرگی است

hamed01
2012-11-03, 11:03
این رای گیری بستگی به فعالیت کاربران خود سیستم ها و اطلاع رسانی سیستم ها بوده
به همین دلیل اختلاف بالائی داره

من از پی لاین استفاده میکنم و راضی هستم
اما این رو بدیونید در جائی که بانک ملت هست و بانک های دیگه اگر اطلاع رسانی بشه چنین سیستم هائی با اختلاف بسیار بسیار زیادی شکست میخورند

تبریک میگم به سیستم پی لاین . این سیستم با وارد شدنش به بازار کار انقلابی ایجاد کرد در بخش ساخت افزونه که حتی باعث شد زرین پال هم به این فکر بیفته که دیگه تنها نیست و باید افزونه و پلاگین هاش رو تقویت کنه
امید وارم هر روز بهتر از دیروز باشن

iranbn.com
2012-11-03, 11:59
به Payline تبریک می گم

hmarei
2012-11-03, 12:17

سلام
درود و احترام !
ضمن تبریک این عید خجسته ...
سرویس ایران ای پیمنت اوایل این ماه به شرکت دیگری واگذار شد ..
اما اینکه چرا 414 رای یا هر میزان دیگر ! دلیل ما تشویق کاربرانی که در سیستم بودند به جهت رای دهی بود ... روزی که گردش رو صفر اعلام کردیم زمانی بود که تسویه حساب ها انجام شد و روی صفر نگه داشته شد ... در هر صورت خوشحالیم از این بابت و تشکر می کنیم از همه کسانی که رای دادند ، وظیفه ما درج یک بنر ساده و ارسال پیامک بود ...
هر چند شرکت نارنیک (جوان میزبان و مهر رایان سابق) طی هفته آینده یک سرویس اختصاصی واسطه پرداخت الکترونیک رو ارائه می کنه و هدف از ارائه این سرویس تکرار کار بقیه نیست و نخواهد بود اما سرویس دهی به افراد محدود ولی کیفیت بالای خدمات هدف اصلی ما خواهد بود !
این را هم مد نظر داشته باشید یک سرویس پرداخت الکترونیک هیچ موقع سود دهی نخواهد داشت ،چه بسا زمانی که کارمز 2.5 درصد باشد و چه صفر درصد ... تمام این سرویس ها یکی از این دو هدف را دنبال می کنند :
1- بررسی محصولات پر فروش بازار (یک تحقیق میدانی و کامل) .
2- استفاده از خواب پول موجود در حساب .

مهرتان افزون ./

MarketNet
2012-11-03, 12:37
جدا اول شد ؟! واقعا خسته نباشند . ترغیب شدم که برم باهاشون کار کنم . تشکر از شاپکیپر

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

فکرکنم سرعت سرور خوب پی لاین یکی از حسن هاش . برای بنده همیشه کل صفحات خیلی سریع باز میشه .

parsan
2012-11-03, 12:46
من خودم به بخاطر پلاگین های خیلی خوبی که برای وردپرس داره ( منظورم فروش فایل دانلودی) به پی لاین رای دادم .بهشون تبریک میگم

S.A.E.I.D
2012-11-03, 12:51
با سلام خدمت تمام دوستان
با تبریک به سیستم پیلاین
به نظر عاملی که باعث شد این سیستم اول بشه ارائه درگاه مستقیم - ارائه پلاگین های مختلف - و پشتیبانی خوبشونه
امیدوارم همیشه این طوری باقی بمونه
و خسته نباشید به آقا رضا

Reza
2012-11-03, 13:28
414 رای نیست بلکه 414 امتیاز هست
تعداد آرا و میانگین آرا داخل یک الگوریتم قرار داده میشه و در انتها به امتیاز از 1000 تبدیل میشه

خودشون تلاش کردند رای هاشون زیاد شده:-p به هر حال چون قضیه مالی هست وظیفه شرعی ! خودم می دونم که بگم به صرف این 414 رای انتخابشون نکنید.
ممنون که به وظیفه شرعی تون عمل می کنید ، ایشالا در تمام مسائل شرعی تون اینقدر با دقت و عامل باشید!
کاربران انجمن بهتر از هر کسی می دونند که همیشه انتخاب رو به صرف یک آمار یا با استناد به نتایج یک ابزار انجام ندن! خیلی از سیستم ها بودن که در جشنواره برترین سرویس خرید پستی امتیازشون 0 بوده اما کماکان دارن با اعتماد به نفس بالاشون فعالیت میکنن;) ای شاپ اوارد و سیستم مقایسه تنها ابزار هایی هستند که کاربر بتونه تصمیمش رو با ضریب خطای کمتری اتخاذ کنه! ضمن اینکه به زودی سیستم مقایسه سرویس های خرید نقدی هم راه اندازی میشه تا این درصد خطا به حداقل کاهش پیدا کنه . تشکر از حس وظیفه شناسی شما . . .

Reza
2012-11-03, 13:36
با سلام و ضمن سپاس از زحمات دوستان ...

چند سوال برای بنده مطرح هست ...

آیا به واقع این امتیاز ها قابل اعتماد هستند ؟ آیا این امار منطقی هستند ؟ چند نفر در این نظر سنجی شرکت نموده اند ؟

آیا سیستم نظر سنجی دارای پارامتر های لازم جهت شناسایی افراد برای دریافت رای و جلوگیری از تقلب بوده است ؟

چند مطلب جالب :

بانک ملت با عنوان دهمین و پر طرفدار ترین بانک و سایت ایران 500 امتیاز ؟ و سایت ایران پیمنت با رتبه 35,626 کسب 400 امتیاز و زرین پال با 303 امتیاز ؟

سامان و پاسارگاد هم که جای خود دارد ، همچنین به نظر شخصی بنده آنچه از سایت رسمی این نظر سنجی برداشت می شود استقبال و شرکت زیادی انجام نشده است ...

و ساختن ایمیل و نظر دادن در این سامانه کار سختی به حساب نمی آید ، حداقل این نظر سنجی نیازمند کدتاییدیه تلفن همراه و تبلیغات گسترده رسانه ای می باشد ...

لطفا گستره آمار رو ارائه بفرمایید ، برای مثال با شرکت 1000 نفر این امار تعیین شده است ... ، همچنین بسیاری از بزرگان آی تی کشور رویداد بزرگی همچون جشنواره وب ایران را به عنوان یک معیار برای انتخاب رتبه " اول " در ارائه خدمات در یک زمینه نمی دانند ...

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان ...

موفق و پیروز باشید ...

با سلام
ورودتون رو به مجموعه شاپ کیپر تبریک عرض می کنم
با توجه به تاریخ عضویتتون باید خدمتتون عرض کنم که مباحصی که بیان شد در تاپیک های قبلی توضیح داده شده و همین طور در بخش جشنواره ای شاپ اوارد ، مطالعه بفرمایید به جواب سوالتون قطعا خواهید رسید ، پیشنهد می کنم تاپیک های مرتبط رو بخونید تا پاسخ سوال هاتون رو پیدا کنید . . .

ahijoon
2012-11-03, 13:59
حیف که سرویس بانک پارسیان رتبه کمی آورده...به نظر من سرویس بانک ملت و بعد اون پارسیان قویترین و بهترین سرویس ها هستند.

Reza
2012-11-03, 14:02

حیف که سرویس بانک پارسیان رتبه کمی آورده...به نظر من سرویس بانک ملت و بعد اون پارسیان قویترین و بهترین سرویس ها هستند.

فرمایش شما کاملا صحیحه
من خودم هم از بانک سامان و بانک پاسارگاد استفاده می کنم و یکپارچگی و پایداری اونها رو با هیچ سیستمی عوض نمی کنم
اما طبق شرایط مفروض ، ملاک نتایج این جشنواره صرفا آرای کاربرانی بوده که در ای شاپ اوارد شرکت کردن و نه همه مردم ایران اما ایشالا سعی میشه برای دوره های بعدی بهترین تبلیغات در حد وسع خودمون انجام بشه
تشکر از شما

Neo2
2012-11-03, 15:36
سلام
درود و احترام !
ضمن تبریک این عید خجسته ...
سرویس ایران ای پیمنت اوایل این ماه به شرکت دیگری واگذار شد ..
اما اینکه چرا 414 رای یا هر میزان دیگر ! دلیل ما تشویق کاربرانی که در سیستم بودند به جهت رای دهی بود ... روزی که گردش رو صفر اعلام کردیم زمانی بود که تسویه حساب ها انجام شد و روی صفر نگه داشته شد ... در هر صورت خوشحالیم از این بابت و تشکر می کنیم از همه کسانی که رای دادند ، وظیفه ما درج یک بنر ساده و ارسال پیامک بود ...
هر چند شرکت نارنیک (جوان میزبان و مهر رایان سابق) طی هفته آینده یک سرویس اختصاصی واسطه پرداخت الکترونیک رو ارائه می کنه و هدف از ارائه این سرویس تکرار کار بقیه نیست و نخواهد بود اما سرویس دهی به افراد محدود ولی کیفیت بالای خدمات هدف اصلی ما خواهد بود !
این را هم مد نظر داشته باشید یک سرویس پرداخت الکترونیک هیچ موقع سود دهی نخواهد داشت ،چه بسا زمانی که کارمز 2.5 درصد باشد و چه صفر درصد ... تمام این سرویس ها یکی از این دو هدف را دنبال می کنند :

مهرتان افزون ./

قبل از عراضیم باید اعلام کنم که کپی کردن قالب Payline توسط شما اصلا کار شایسته ای نبوده و نیست. این مورد رعایت نکردید و تذکر هم داده شد.
در صورت عدم توجه حق خودمون میدونیم که قانونی اقدام کنیم.
بسته به دید شرکت ارائه دهنده سیستم، اهداف بیشتری غیر از این 2 مورد رو میشه دنبال کرد که Payline هیچ وقت به این 2 مورد که شما فرمودید توجه نداشته و
این موارد برای ما مهم نبوده و نیست.
معمولا شرکت هایی از خواب پول استفاده می کنند که تسویه حساب رو با چند روز تاخیر انجام میدن.
Payline هر روز در 4 تا 5 نوبت تسویه حساب پایا انجام میده و درخواست تسویه هایی که در روز جاری تا قبل از ساعت 4 عصر زده میشه رو همون روز واریز میکنه و
و مبلغ درخواستی، در همون روز به حساب کاربر میره.
درخواست های آنی هم که حداکثر 2 ساعت بعد از درخواست به حساب درخواست کننده واریز میشه، پس عملا این قضیه که شما فرمودید در مورد Payline صدق نمی کنه.

farhad.cg
2012-11-03, 15:42
میدونستم پی لاین یه سایت موفق میشه
کارشون خیلی اصولیه
تبریک میگم پی لاین !

hossein
2012-11-03, 16:04
به پی لاین تبریک میگم.

فکر میکنم واقعا انتخاب درستی بوده و من تجربه ای که دارم خیلی خوب بوده.

کار حرفه ای تو سطح وبمون به سادگی میشه تشخیص داد :)

در مورد این جمله :

باید بگم که پی لاین خیلی سریع تسویه حساب انجام میده بنابراین فکر نکنم از خواب پول استفاده کنه.

بقیه موارد مربوط به این شرکت ها رو خبر ندارم ....

shivahost
2012-11-03, 16:23
میبینم که آقا زرین با اختلاف زیادی 4 ام شده! :)

همین هم زیاده براشون با این تاخیرها....

hojreh
2012-11-03, 16:36
پی لاین واقعا بهترینه

avangshop
2012-11-03, 17:35
رو دست پرداخت آنلاین پاسارگاد نداریم چه از نظر سرویس دهی درگاه پرداخت آنلاینش و چه از نظر طرز برخورد بخش پشتیبانی این شرکت که واقعا شاهکار هستن.

Ali.9
2012-11-03, 17:49
آقا رضا خسته نباشید ، به پی لاین هم تبریک میگم و به نظرم شایسته اول شدن رو داشتند چون هم خدمات و هم پشتیبانی خوبی داشتند ، انشال.. از این به بعد هم همینطوری پیش برن ...

hmarei
2012-11-03, 18:16
قبل از عراضیم باید اعلام کنم که کپی کردن قالب Payline توسط شما اصلا کار شایسته ای نبوده و نیست. این مورد رعایت نکردید و تذکر هم داده شد.
در صورت عدم توجه حق خودمون میدونیم که قانونی اقدام کنیم.
بسته به دید شرکت ارائه دهنده سیستم، اهداف بیشتری غیر از این 2 مورد رو میشه دنبال کرد که Payline هیچ وقت به این 2 مورد که شما فرمودید توجه نداشته و
این موارد برای ما مهم نبوده و نیست.
معمولا شرکت هایی از خواب پول استفاده می کنند که تسویه حساب رو با چند روز تاخیر انجام میدن.
Payline هر روز در 4 تا 5 نوبت تسویه حساب پایا انجام میده و درخواست تسویه هایی که در روز جاری تا قبل از ساعت 4 عصر زده میشه رو همون روز واریز میکنه و
و مبلغ درخواستی، در همون روز به حساب کاربر میره.
درخواست های آنی هم که حداکثر 2 ساعت بعد از درخواست به حساب درخواست کننده واریز میشه، پس عملا این قضیه که شما فرمودید در مورد Payline صدق نمی کنه.

سلام و درود ضمن تبریک به مدیریت محترم پی لاین .
1- من قصد اینو نداشتم که بحثی در مورد خواب پول راه بندازم ، کل هنر ما هم این بود که هر شب ساعت 11 تسویه انجام می شد برای کسانی که درخواست تسویه داده بودند ، یعنی تعدادی افراد ممکن بود هیچ گاه درخواست واریز ندهند تا یک مدت زمان طولانی که این برای همه صدق می کنه پس خواب پول چه هزار تومان و چه 100 میلیون تومان امکان پذیر است چه خواسته و چه ناخواسته .
2- در مورد قالب هم شباهت دید ربطی به کپی برداری ندارد! در پایان اینکه حق طبیعی شماست اگر فکر می کنید کپی برداری شده با شرکت جدیدی که این سیستم را خریده اند تماس بگیرید و در جریان امر قرارشان دهید ، فکر نمی کنم بی منطق باشند و حتما رسیدگی خواهند کرد .
3- همه ما تلاش می کنیم به نحوی نسبت به سهل الوصول کردن امر خرید اینترنتی تلاش کنیم پس نیازی نمی بینیم که نسبت به تخریب همدیگه اقدام کنیم چه بسا که بارها خود شخص بنده در همین فروم از زرین پال یا ... دفاع کردم چون همه ی ما بدنه ی یک فعالیت هستیم .
4- بارها از کاربرانمان شنیده ایم که فلان سیستم با دریافت مبلغ 2 میلیون تومان ماهانه از یک وی . پی . ان فروش نسبت به ارائه درگاه اقدام می کند اما می دانیم که سیاست کاری هر شرکتی به خود آن شرکت مربوط است و حتما در زمان لازم به مراجع قضایی پاسخگو خواهد بود .
در پایان امید دارم که همیشه نسبت به قبل بیشتر موفق باشید .

mehdiastro
2012-11-03, 18:28
واقعا کارشون خوب هست
و مهم تر از همه پشتیبانی فعالی هم دارند

Neo2
2012-11-03, 19:51
سلام و درود ضمن تبریک به مدیریت محترم پی لاین .
1- من قصد اینو نداشتم که بحثی در مورد خواب پول راه بندازم ، کل هنر ما هم این بود که هر شب ساعت 11 تسویه انجام می شد برای کسانی که درخواست تسویه داده بودند ، یعنی تعدادی افراد ممکن بود هیچ گاه درخواست واریز ندهند تا یک مدت زمان طولانی که این برای همه صدق می کنه پس خواب پول چه هزار تومان و چه 100 میلیون تومان امکان پذیر است چه خواسته و چه ناخواسته .
2- در مورد قالب هم شباهت دید ربطی به کپی برداری ندارد! در پایان اینکه حق طبیعی شماست اگر فکر می کنید کپی برداری شده با شرکت جدیدی که این سیستم را خریده اند تماس بگیرید و در جریان امر قرارشان دهید ، فکر نمی کنم بی منطق باشند و حتما رسیدگی خواهند کرد .
3- همه ما تلاش می کنیم به نحوی نسبت به سهل الوصول کردن امر خرید اینترنتی تلاش کنیم پس نیازی نمی بینیم که نسبت به تخریب همدیگه اقدام کنیم چه بسا که بارها خود شخص بنده در همین فروم از زرین پال یا ... دفاع کردم چون همه ی ما بدنه ی یک فعالیت هستیم .
4- بارها از کاربرانمان شنیده ایم که فلان سیستم با دریافت مبلغ 2 میلیون تومان ماهانه از یک وی . پی . ان فروش نسبت به ارائه درگاه اقدام می کند اما می دانیم که سیاست کاری هر شرکتی به خود آن شرکت مربوط است و حتما در زمان لازم به مراجع قضایی پاسخگو خواهد بود .
در پایان امید دارم که همیشه نسبت به قبل بیشتر موفق باشید .

در مورد قالب Payline که نیاز به صحبت نیست و فکر می کنم هرکسی که payline رو دیده باشه میتونه تشخیص بده.
تمامی عکس های استفاده شده در اسلاید صفحه اول سایت تون، فایل های css و Javascript مربوط به اسلایدر و کلاس اصلی سایت بعلاوه فونت های استفاده شده از نظر نام و محتوا دقیقا فایل های payline هست.
یک view source بگیرید نیاز به توضیح اضافه نیست و کاربران اینترنت به اندازه کافی باهوش هستند که فرق شباهت و کپی رو تشخیص بدن.
در مورد تخریب هم شما میتونید در وب فارسی سرچ کنید و ببینید مطلبی در مورد سایت های دیگه درج شده یا خیر. صراحتا عرض می کنم که روی صحبت بنده مستقیما با شما هست
و کاری که نسبت به کپی برداری از ظاهر سیستم های دیگه بخصوص از Payline کردید، از نظر اخلاقی و رفتار حرفه ای بسیار ناپسند هست.
ممکنه مالک جدید این سایت شما و شرکت تون نباشه، اما کار کپی کردن در زمان شما انجام شده و آرشیو های موجود از ظاهر سایت تون روی وب موجود هست.
مطلب چهارم تون هم خیلی سقیل و بی پایه بیان شد و نیازی به رفع شبهه در این زمینه نمی بینیم.
بر اساس تهمت هایی که بدون مدرک بیان میشه و در صورت عدم اثبات هم در قانون مجازات هست و هم در شرع. از این مورد هم صرف نظر می کنیم و سعی مون این هست که
به جای پرداختن به حاشیه، خدمات دهی به کاربران رو گسترش بدیم.
موفق و پیروز باشید.

forum84.ir
2012-11-03, 20:51
به پای لاین تبریک میگم من چند مااهی هست که باهاشون کار میکنم

بی نهایت راضی هستم در برخی از سایت ها بودم تسویه حساب خیلی کندی داشتن

ولی در پای لاین بسیار سریع به این امر رسیدگی میکنن که فکر میکنم دلیل اصلی موفقیت این سیستم همین باشه

یک بار 450.000 تومان رو در عرض کمتر از ده دقیقه به حساب من انتقال دادن و تسویه حساب بسیار منظمی دارن

باز هم تبریک میگم به مدیر سایت پای لاین و پشتیبانی بسیار عالی و سریع ایشون و همکارنشان

feri23
2012-11-03, 22:17
از مدیریت محترم سایت به دلیل برگزاری چنین جشنواره ای تشکر می کنم ، مطمئنا کمک بزرگی به کاربران می کنن و با این کار بهترین انتخاب ها توسط کاربران انجام خواهد شد

honey
2012-11-04, 12:32
به نظر من که ملت خیلی خوب است. ببینم یعنی سیستم پرداخت دیگری هست که مثل ملت واریز انی داشته باشه و من نمی دونستم. برای شرکتهای بزرگ و مبالغ بالا ، با توجه به نوسانات بازار برگشت انی وجه خیلی خیلی مهمه

amirabbas
2012-11-04, 13:34
دوستان کسانی که از درگاه پی لاین استفاده میکنند لطفا آدرس سایتشون رو بنویسند

mellibarg
2012-11-05, 04:04
از جانب شرکت رهیاب مخصوصا بچه های ملی برگ (http://www.mellibarg.com) به مدیران پی لاین تبریک میگم
انشاالله همین طور به کارشون ادامه بدن
البته نا گفته نمونه شرکت ما داره با ملت کار میکنه از لحاظ پشتیبانی و خدمات هم خوب هستن

simayeroshd
2012-11-05, 12:23
سلام
لینک سایت ها رو هم قرار می دادید
من خودم از سرویس پرداخت الکترونیک ایران ای پیمنت استفاده میکنم
http://www.iranepayment.com
ازش هم راضی هستم
با تشکر

poolehalal
2012-11-07, 00:39

ضمن سلام و احترام به کاربرای محترم باید بگم منم با نظر این دوستمون موافقم من وارد سایتشون شدم اصلا خدمات خوب و چشمگیری نداره من به شخصه پارس پال رو جایگزین این گزینه می کنم و بعدش زرین پال

sara110
2012-11-07, 05:04
من در یک مسئله ماندم جه طور اجازه فعالیت به زرین پال را می دهند ؟

simayeroshd
2012-11-07, 11:36
ما که با ایران ای پیمنت مشکلی نداشتیم و خوب ازشون سرویس گرفتیم

همینطورم منظم تسویه میکنن

ما با سیستم های پرداخت مختلفی کار کردیم ولی ایران ای پیمنت تونست مارو بیشتر از بقیه جذب کنه و سرویس بهتری بهمون بده

bahram21
2012-11-13, 00:31
باسلام خدمت آقارضامحترم بنده هم تبریک میگویم وآرزوی موفقیت شمارودارم
سایت عمده فروشی ارزانیان.ir

khale
2012-11-27, 12:30
کلا من باور ندارم و مخصوصا زرین پال که تا وصل کردم پنل خودم . روزی ده نفر امد و رفتند تا سوال می کردم چرا منضرف شدید گفتند چون پنل زیرن پال را دیدند رفتند و اعتبارخودم هم خراب کردم . حالا چی کردی با این کار بر ها . وقتی بر داشتم زرین پال را داره کمکم بهتر می شود . علت چی است ؟

irantaze
2012-11-27, 20:57
تعجبی نبود پی لاین اول بشه در مدت کوتاه خدمات عالی
ولی بانک پارسیان بهتر بود در جایگاه بالاتری قرار میگرفت
به طور کلی کیفیت پایینی داره نظر سنجی تعداد افراد پایینه زیاد حساب و کتاب نداره

sara110
2013-01-06, 13:36
نمیشه حرف زداصلا؟ وی پی ان کی مفروشه؟ قاچاق فروشیه؟شکندارم وی پی ان تو از اسمان امده. کی میخواهیددرستبشید ؟ خودتمی گیری بعد خودت هم همان ادام رالو می دی ؟مشخصه کارتاینه ___________ نه اقا یک سوال کردم . مواردی زیادی دیدم در مورد زرین پال ازهمین فرمایش شما که خودش مخبره و خودش اطلاع می دهد هم شنیدم . والا من نگفتم تا که شما کفتید . وبه نظر من هم این کار خوبی نیست . موردی مشابه را دیدم که حالا با لو دادن و با با ترفند خاص فقط پول کاربر را نمی دهدو در حساب خود مسدود کرده. اینهم گفته بود عکس زده بود. اطلا به من چه . می اید ؟ با ایدی دیگه مشحصه ازمدیران زرین پال هستی .

ariacloob
2013-01-06, 13:52
دوستان کسانی که از درگاه پی لاین استفاده میکنند لطفا آدرس سایتشون رو بنویسند
سلام
من رو سایت http://ariacloob.com/esharge/index.php دارم
رو سایت www.tablighparsi.com هم دارم که دومیه اسکرپتیشو داریم می نویسیم واسه سایت شارژم فقط واسه تراوین استفاده میشه
خداروشکر خوب بود
هم پشتیبانی هم واریز وجهشون

gold20
2013-01-18, 14:58
باعرض پوزش . ولی یا شرایط ساده که الان نوین و سامان و ملت داده اند احمق است کسی از این ها مخصوصا زرین پال که استاد سوئ استفاده شنیدهام !! وقتی مبلع استردادری که تاریخ و ساعت و ثانیه و شماره کارت واریزکننده و مبلغ واریزی و ... هم عموما در این سیستمها مشخص است ، به واریز کننده بر نمیگرداند به فروشنده هم نمی دهد. موردی دیدم شکایت و کلاه برداری فروشنده مشخص شده بود ولی باز پ.ل را نداده و دنبال نخود سیاه فرستاده بود. !!! این یعنی چی ؟؟!!!!!!!!!!! شکر حدایا یک ریال هم درمیاریم با رضایت است