PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکر ویژه از زحمات کارکنان و مسئولین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

Reza
2010-12-09, 17:23
بقیه یاد بگیرن!!!
لینک = http://www.mellatmarket.com/post.htm

http://www.mellatmarket.com/images/post-logo.gif

موضوع: تشکر ویژه از زحمات کارکنان و مسئولین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران
تاریخ: 1389 - 08 - 11

با سلام و احترام
طی راه اندازی این سیستم فراز و نشیب های زیادی وجود داشت که با همکاری خوب همکاران و مسئولین محترم در پست مستقیم تهران و پست مرکزی آذربایجان غربی این پروژه به مرحله انجام رسید . بر این اساس وظیفه خود دانستیم تا از این عزیزان تشکر ویژه ای داشته باشیم .

طاهر عمرزاده
مدیریت شرکت رایانه پرداز اشکان

as87
2010-12-09, 20:46
منم از پست جمهوري اسلامي تشكر مي‌كنم كه تعرفه 4000 تومني صندوق پستي رو طي يك سال به 130هزارتومن رسوندن.
باز جاي شكرش باقيه نرخ تورم تك رقمي شده وگرنه مي‌كردن 130 هزار دلار:))

mihanmc
2010-12-09, 20:58
تشكر از كي ؟
مگه پست كارمند داره ؟ :-@

Reza
2010-12-09, 21:17
منم از پست جمهوري اسلامي تشكر مي‌كنم كه تعرفه 4000 تومني صندوق پستي رو طي يك سال به 130هزارتومن رسوندن.
باز جاي شكرش باقيه نرخ تورم تك رقمي شده وگرنه مي‌كردن 130 هزار دلار:))
خوب نیست بحث تاپیک رو عوض کنیم اما واقعا شده 130 هزار تومان !؟!؟!؟!؟!
من چند سال پیش داشتم خودم همین دور و بر چهار هزار تومان بود . . .
دستشون درد نکنه !

birdco
2010-12-09, 21:36
چشم آقا رضا تشكر ميكنيم . ولي اول اين مورد رو جواب بدين :
حكايت اول :
من يك ديكشنري تخصصي شيمي را براي يك نفر در اصفهان ( مركز استان ) ارسال كردم . در بخش پيغام فاكتور نوشته شده بود كه ايشان به اين ديكشنري نياز مبرم دارند . من ارسال كردم . يك هفته بعد از ارسال مشتري تماس گرفت و گفت از طرف پست بهش زنگ زدند و گفتند كه يك بسته داري ، بيا و آن را تحويل بگير .
سوال :
1 - من براي ديركرد تشكر كنم ؟ ( پست سفارشي براي مراكز استان 72 ساعته است )
2 - براي اين تشكر كنم كه مشتري من 2000 تومن هزينه پست بدهد تا خودش برود دفتر پست كالايش را تحويل بگيرد ؟
حكايت دوم :
يك بسته براي مشتري ارسال كرده ام ( نوع كالا ، الان فرقي ندارد ولي مجموعه فيلم راز بوده است ) . مشتري در محل پيغام فاكتور نوشته است كه سريع برايش ارسال كنم چون لازم دارد . بسته مورد نظر بعد از حدود دو هفته برگشت خورده است . پست از حساب من مبلغ 2200 تومان كسر كرده است . به مشتري زنگ مي زنم و اعتراض مي كنم كه چرا بسته اي كه نخواسته رو سفارش داده و حالا كه ارسال شده تحويل نگرفته ؟ به قسم و آيه متوسل ميشه كه اصلا كسي مراجعه نكرده تا بسته را تحويل بگيرد .
سوال :
1 - از پستچي محترم تشكر كنم كه بدون مراجعه به خريدار بسته را برگشت زده ؟
2 - از پست تشكر كنم كه تعهد تحويل بسته هارا انجام نداده ؟ ( دو بار مراجعه به محل خريدار و اعلام مراجعه به پست جهت تحويل بسته در مرتبه دوم و نگهداشتن بسته تا 20 روز بعد از اخطار دوم )

bahman-o
2010-12-09, 22:35
درسته یک سری کمبود هایی هست ولی باز هم نباید بی انصافی کرد و همه چیز را نادیده بگیریم واقعآ اگر مامورین و کارکنان پست نباشند یعنی دیگه هیچی ... همه را نباید به یک چشم نگاه کرد . این را قبول دارم که تعداد اندکی وظایف خود را به نحو درست انجام نمی دهند ولی نباید به پای همه کارکنان نوشته بشه . من خودم چندین سفارش اینترنتی داشتم که بارها شده در محل نبودم و پستچی چندین بار مراجعه کرده تا من بسته به دستم برسه .

cdcenter24
2010-12-10, 01:22
bahman-o راست میگه. پستچی داریم تا پستچی :دی مامور پستی که بسته برای من میاره اگر صبح بیاره کسی نباشه. ظهر بهم زنگ میزنه میگه بعداز ظهر یا فردا صبح خونه بمون تا بسته ات رو بیارم. بعضی اوقات هم زنگ میزنه که ببینه اگه خونم بیاره منم که اکثر صبح ها کلاسم میگم بزاره دفتر پستی خودم میرم میگیرم.
کسی هم بسته ازم تحویل میگرفت بعضی اوقات غر میزد اما همیشه میومد :دی
خدا رو شکر از این مامور پست خوبا فقط به تور من خورده :D

birdco
2010-12-10, 14:43
شكي ندارم كه درصد افرادي كه كارشون با وجدان و مسئوليت پذيري انجام مي دهند بيشتر از اون كساييه كه تنبلي مي كنند . اما در شهرهاي بزرگ مثل اصفهان چنين برخوردي داشتن اصلا قابل قبول نيست .
يك مورد ديگه هم بگم كه البته قبلا گفتم ولي خلاصه اون اين كه بسته اي فرستادم براي يكي از شهرهاي كوچك شمال كشور . بسته را باز كردند ، از روي دي وي دي ها كپي كردند و بسته را برگشت زدند . اين مورد جز همكاري مامور پست با اون خريدار نامحترم ، چه چيزي ميتونه باشه ؟ قيمت بسته 12000 تومن است !!!
از همه پستچي هاي محترم كاربلد مسئوليت پذير تشكر ميكنم . اما به اون اقليت مسئوليت ناپذير چي بگم ؟

bahman-o
2010-12-11, 11:08
حق با شماست اون مسائل را باید با ذکر نام به پست مرکزی یا پست مستقیم گزارش کنید که پیگیری کنند و فراگیر نشه .

birdco
2010-12-11, 12:49
پست مستقيم كدوم شهر ؟
شهر خودم ؟ مبداء
شهر مقصد ؟
پست مركزي در تهران ؟

bahman-o
2010-12-11, 16:49
سعی کنید با پست مستقیم تهران هماهنگ کنید به آدرس www.postdm.post.ir (http://www.postdm.post.ir) چون سریعتر پیگیری خواهد شد . مشکلاتتون را حتمآ با پست مطرح کنید چون ممکنه اطلاع نداشته باشند اونها هم راغب هستند که خدمات درستی به مشتریان ارائه دهند که راضی باشند .

بخش ارتباط با ما : http://www.postdm.post.ir/HomePage.aspx?TabID=5773&Site=postdm.post&Lang=fa-IR

gashena56
2010-12-11, 23:54
با سلام خدمت دوستان
خیلی خوشحالم که اینجا هستم. خودمو معرفی نمی کنم چون همه شرکتهای محترم خرید و فروش اینترنتی منو خوب می شناسن . فروم خوبی دارید امیدوارم به توسعه سرویس کمک کنید. از خدا می خوام همه شرکتها اخلاق حرفه ای تجارت را رعایت کنند و با یاری هم و به دور از هر گونه تهمت و افترا به همکاران خود در آبادانی کشور گام برداریم. خوشحالم یکی پیدا شده که از کارکنان پست هم قدردانی بکنه. اگر چه هنوز کیفیت خدمات پست مطلوب نیست و فروشگاهها در اغلب موارد انتخاب دیگه ای ندارند ولی دور از انصافه که همه مشکلات به پای پست نوشته بشه.

bahman-o
2010-12-12, 10:53
انشالله که در ارائه خدماتتون موفق باشید . دقیقآ حق با شماست نباید همه مشکلات به پای پست نوشته بشه. واقعآ تشکر تنها کاریه که فعلآ از دست ما برای کارکنان اداره پست بر میاد .

as87
2010-12-12, 21:42
با سلام خدمت دوستان
خیلی خوشحالم که اینجا هستم. خودمو معرفی نمی کنم چون همه شرکتهای محترم خرید و فروش اینترنتی منو خوب می شناسن . فروم خوبی دارید امیدوارم به توسعه سرویس کمک کنید. از خدا می خوام همه شرکتها اخلاق حرفه ای تجارت را رعایت کنند و با یاری هم و به دور از هر گونه تهمت و افترا به همکاران خود در آبادانی کشور گام برداریم. خوشحالم یکی پیدا شده که از کارکنان پست هم قدردانی بکنه. اگر چه هنوز کیفیت خدمات پست مطلوب نیست و فروشگاهها در اغلب موارد انتخاب دیگه ای ندارند ولی دور از انصافه که همه مشکلات به پای پست نوشته بشه.

يعني الان شما از طرف پست اومديد؟