PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک درخواست از پارس پیک (پارس پیکی ها بیان تو)

salamirani
2010-12-10, 17:21
سلام
من یک پیشنهاد داشتم برای مدیران پارس پیک اون هم این است که علاوه بر سیستم همکار گرفتن فعلی یک سیستم مشارکت در فروش مثل ایران مارکت راه اندازی کنند که محصولات تمامی فروشگاهها ی عضو پارس پیک در ان جا قرار گیرد(البته سیستم همکار گرفتن فعلی هم حذف نشود وباقی بماند) با توجه به اعتبار پارس پیک اگر خوب معرفی شود هم به نفع پارس پیک خواهد بود وهم به نفع فروشنده البته ممکن است این موضوع جز برنامه های آینده پارس پیک باشد امابه نظر من اگر جزء اولویت ها باشد خیلی بهتر است وهرچقدر زودتر راه اندازی شود همان قدر بهتر است از دوستانی که عضو پارس پیک هستند و با این موضوع موافق هستند در این تاپیک پست بدهند ونظر خودشان را بگویند (در واقع به صورت درخواست از پارس پیک) از مدیر این سایت(انجمن فروشگاههای اینترنتی ایران) در خواست داریم که این موضوع را به اطلاع مدیران پارس پیک برسانند=d>

cdcenter24
2010-12-10, 18:19
قبلا یه سایت زده بودن که محصولات کل فروشگاها توش بود اما خیلی ساده بود و هیچ امکانی نداشت ظاهرشم قشنگ نبود تاثیری هم برای فروشگاها نداشت. چون خوب نرسیدن بهش. آدرسش یادم نیست. فکر میکنم تنها کمبود پارس پیک همین باشه دیگه.

p30maps
2010-12-10, 19:56
منم کاملا با شما موافقم. فکر میکنم که دیگه وقتشه تا پارس پیک یه ت***ی به خودش بده! سیستم تبلیغاتی باعث فروش بیشتر میشه که تو این قضیه هم ما سود می کنیم و هم خود پارس پیک!

آقای کریمی! لطفا!

ت***ی = تکانی

shaneh
2010-12-11, 18:30
من هم امیدوارم هر چه زودتر مدیران پارس پیک یه فکری برای این موضوع بکنند^:)^

as87
2010-12-11, 20:53
من هم اميدوارم پيك موتوري رو براي شهرهاي بزرگ راه بندازن:d

salamirani
2010-12-20, 02:53
کس دیگری نبود:(

1hamed
2010-12-30, 14:39
من هم با این موضوع موافق هستم باعث افزایش فروش میشود پیشنهاد میکنم دوستان باهم هماهنگ شوند واز از داخل پنل بخش تماس با ما با مدیران در میان گذاشته شود

انشاءالله مدیران هم توجه میکنند مخصوصا برای فروشگاههای جدید(مثل خودم) خیلی میتواند مفید باشد چون معمولا در ابتدای کار فروشگاههای جدید فروش کمی دارند

البته خوب فروش فروشگهای قدیمی رو هم زیاد تر میکند

Alirezaer
2010-12-30, 19:06
به زودی مصاحبه جدیدی با آقای کریمی مدیریت پارس پیک انجام خواهم داد و این مسئله را هم مطرح خواهم کرد.
دوستان اگر پیشنهاد دیگری دارند ذکر کنند تا با پارس پیک در میان گذاشته شود.

mbc2002
2011-01-01, 13:33
سلام
ارسال ایمیل خودکار موقع دریافت سفارش
بهتر از sms هست و هزینه نداره چون فرض کنید sms فعال باشه و یک مردم آزار سفارش بیخودی دائما بده و ... هی هزینه کنیم
دیگه لازم نیست هی به پنل کسی سر بزنه
مزیتش دو طرفه هست چو سریع سفارش پیگیری و آماده به ارسال میشه و به سود دو طرف هست

سعادت
2011-01-01, 14:14
سیستم همکاری در فروش + پیک موتوری

متاسفانه در مورد پیک موتوری هم خودم و هم دیگران وقتی از طریق پنل ازشون وضعیتو جویا میشیم میگن که داریم با یه سری شرکت ها مذاکره میکنیم یادمه یک سال پش این جوابو دادن و یک ماه پیش هم باز به یکی از دوستان عینا همین جوابو دادن دقیقا یه جمله هست که هر کس سوالی در مورد پیک موتوری پرسید این جمله رو به عنوان جواب paste میکنند و میفرستند
به نظر من این درست نیست اگه نمیخواین پیک راه بندازین خب بگین به این دلیل یا دلایل نمیخوایم چرا دروغ

سیستم افلیت هم واقعا لازمه سیستم های دیگه راه اندازی کردن من از این میترسم که پارس پیک از رقیب هاش جا بمونه
تا چند ماه پیش به هر کس میگفتیم سیستم خرید پستی معرفی کن میگفتش ایران مارکت و پارس پیک ولی الان پایگان و بعضا هموار هم به پیشنهادات دوستان اضافه شده

نکته ای که به نظر من خیلی مهمه اینه که دیگه نگرانی بابت واریزی و تسویه حساب نیست به اون صورت بیشتر دیگه افراد بیشتر روی امکانات اون سیستم توجه دارند واسه قرارداد بستن

1hamed
2011-01-01, 15:39
امیدواریم که حد اقل تا اخر امسال سیستم مشارکت در فروش را ه اندازی کنند البته باید سیستم همکار گرفتن فعلی هم باشه ولی در کنار اون یک سیستم مشارکت در فروش با تمامی محصولات فروشگاههای عضو هم باشه